Opinie o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gema 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gema 2000 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Jest trochę w tym racji. Szkoda tylko, że G tak się dał porobić przez wiadome osoby i przez swoją zawziętość płaci komornikom, prawnikom i odsetki. Lepiej by zapłacił pracownikom. Pozdrawiam.

Artur :)))

....jeszcze nie tak dawno wszyscy bylismy "kolegami"z pracy, a teraz obrzucacie sie błotem....dajcie spokój, było minęło...ja mimo wszystko wspominam miło czas w gemie:))))pozdrawiam wszystkich....wesołych Świąt :))))

Przemus

Siema, mozecie mi skoczyc z waszymi wyplatami zalosnymi. Teraz pracuje u [usunięte przez moderatora] w porzadnej firmie wiadomo i mi placa w koncu. Pozdrowienia dla starych gemusióf! [usunięte przez moderatora] rządzi teraz!

UWAGA!!! Gema 2000 Sp. z o.o., Gema Serwis 2000 Sp. z o.o., Marco Pablo Sp. z o.o., Antica Roma Łódź, MOX Sp. z o.o. to ta sama sitwa. UWAGA!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gema 2000 Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
pi

...jeden wielki brak nowych informacji.... juz nikt tam nie pracuje aby cos napisac?

ciekawa

czy to prawda że GEMA 2000 to teraz MOX lub MOKS ?

sek

jak pracowalam jeszcze na luzyckiej, pamietam jak wyszedl w kajdankach za nieplacenie VAT. pamietam tez fax ze Gebhardt winny byl jakies 4 miliony Hyundai za niezaplacone maszyny. Smrod za nim idzie pelna krasa. Pewnie zmieni nazwisko. Ze tez jego dzieci sie nie wstydza takiego ojca. Kto chce napluc mu w twarz ma okazje na zjedzie militarnym ktorego jest penisem (czlonkiem).

asystentka 3

Uciekinier z NRD podający się za bawarczyka (ale jaja), zwija gema 2000 bo stworzył gema 2000 serwis. Ten sam styl, ci sami ludzie, ta sama manipulacja bo naczej nie potrafią. gephardt, samoszuk mają tytuły mistrzów przekrętu co potwierdzają kilkuletnią działalnością. Panowie, byli mechanicy gema 2000 zacznijcie mówić co się działo w firmie i nie bójcie się oskarżeń o współudział w przestępstwie. A może byli pracownicy biurowi, handlowcy dołożą swój głos nt. działalności w/w firmy?!. Upłynęło już nieco czasu, gema 2000, jest składana do grobu, więc czas na stypę. Powspominajmy sobie najlepsze numery. ŚMIAŁO ODWAGI, MOŻE BYĆ ŚMIESZNIE Wiem że to czytacie. Może nie regularnie ale jednak

jha

Słyszałem, że Gephard zwija Gema 2000 Sp. z o.o. ale pewnie na Gema Serwis 2000 przekręci kilka firm. UWAGA!!

Tadek były mechanik z Gdańska

Z Pawłem jakoś sobie radzimy więc nienażekajcie tylko do pracy rodacy pozdrawiam TADEK Z GDAŃSKA

marynasz

Kolejni frajerzy przychodza do pracy w Gema -hihih, jeszcze niewiedza jak dobrze ich Gepard [usunięte przez moderatora] - tak jak juz innym dogodzil.

Ktośśśśśśśś.......

Coś kolega info ma stare. Większość serwisantów już dawno nie pracuje, teraz został [usunięte przez moderatora] i chodzi jak paw, konkurentów nie ma to i najlepszym się zrobił. A chłopaki z siedziby jak już armaty uzbroją to tylko ich za sarny i zające poprzebierać i puścić na plac niech za ruchomy cel robią bo s.d.s.p.ś. (czytaj specjalista do spraw podkładania świni) już atmosferę iście na polowanie uszykował. . . a myślałem że z metra cięty będzie dalej za nim latał a tu niespodzianka. . . myj ząbki teraz myj z pamięci nie wyszorujesz. . . . pozdrawiam króliki

Już się nic tam nie zmieni, serwisanci powoli chcą się zwalniać no i z warsztatu już się rozglądają za inną robotą. W końcu chłopaki zaczęli myśleć. Jeszcze trochę zostanie sam wódz i jego zabawki.

gość

Pracowałem u nich i kasa była ok.(a pieniądze to nie wszystko) ale nic więcej.Traktowali cię jak śmiecia nie mogłeś wyrazić swojego zdania (bo się nie znasz lub nie ty jesteś od muślenia itp)nikomu nie życzą tak nie miłej atmosfery jaka tam panowała.Najlepiej,żebyś do domu nie wracał,tylko w delegacji za.....ł RODZINA(się nie liczy-tylko Gema)[usunięte przez moderatora] Gdyby było tu podejście to Gema była by w tym czasie na prawdę znaczącą się firmą w branży maszyn budowlanych

sa jak najbardziej prawdziwe

smarownik

Witam. Na wstępie pozdrawiam wszystkich poznanych pracowników Gemy. Mi jako firmie zewnętrznej zawsze z pracownikami, mechanikami świetnie współpracowało, a z niektórymi dalej współpracuje o ilości % nie wspomnę. Jaka jest Gema każdy widzi ja też miałem niezłe przygody i dopiero 100 % przedpłaty przed robotą uspokoiły całą sytuację. Trochę żałuję tej "starej" gemy z drugiej strony drogi... to były czasy.

Jacek

Ja zakończyłem prace w GEMIE po ponad 6-ciu latach i nie boje sie podpisać, raczej wszyscy mnie znacie .........:) chce na forum wszystkim podziękować za współptrace no i pozdrowić serdecznie i mam nadzieje że nikt na mnie \\\\\\\"psów nie bedzie wieszł\\\\\\\"na tym forum. Pozdrawiam J.

z gema odeszli najlepsi : bb (polnoc), mg (wielkopolska), rb (lodzkie), aw (wroclawskie), mk (polnocny wschod), ag (rzeszow), sg (serwis), najlepsi mechanicy i organizatorzy serwisu (pf, kk, ss, inni...) - zostaly same ciecie i nowi frajrzy wierzacy w szw abskie slowo. klienci unikajcie gema - ta firma to juz wielka padaka.

Co tak cicho o Gema 2000 - Serwis. Już pozamiatani??

Serwis

Pracowałem tam w jednym z oddziałów, były momenty lepsze i gorsze, wiadomo tak jak w każdej firmie, pensja czasem z opóźnieniem, ale jednak zawsze była, organizacja i dostęp do materiałów szkoleniowych pozostawiała wiele do życzenia. Szkoda tylko, że doświadczenie i potencjał pracujących tam ludzi zostały zmarnowane. Teraz pracuję w dużej korporacji, warunki o wiele lepsze, ale ogólnie czas spędzony w firmie Gema wspominam z sentymentem. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Gema 2000 Sp. z o.o. - Toruń

Gema 2000 Sp. z o.o.