Gema 2000

Poznań

Opinie o Gema 2000

karol
użytkownik zarejestrowany

Pordukj a i sprzedaja wiele sprzetu, nie maja tez w okolicach duzej konkurenci poniewaz nie ma jakis firm produkujacych maszyny budowlane, zaopatruja bardzo wiele firm w swoje produkty, ja zastanawialem sie wczesniej czy nie aplikowac na operatora maszyn.

Konserwator

Robiłem dla nich usługi. Od września nie zapłacili za dwie faktury. Naprawdę nie mają 500zł?. Uważajcie na nich to nieuczciwa firma. Ich księgowy to kłamca i lawirant.

jarosław i.....

I taka jest wlasnie rzetelnosc ludzi piszacych na tym forum.....

Jurek
użytkownik zarejestrowany

skoro cos wiesz to powiedz, jest tu woiele chetnych którzy chcą wiedziec. Ja wiem, tyle że dzięki innowacyjnym produktom i usługom dobrej jakości Klienci tej firmy reprezentujący różne branże zyskują dodatkową korzyść - wzrasta ich konkurencyjność. firma Gema 2000 jest synonimem najwyższej rzetelności oraz konsekwentnego zorientowania działań na potrzeby klienta- przynajmniej to udało mi sie wyczytac na innej stronie.

mechanior

kierowali sie rezygnacja z oszustow i zlodzieji, ktorzy firme traktowali jako skarbonke do wyciagania pieniazkow. Jesli podejscie nowych bedzie jak starych, to sie powtorzy ;)

anonimus

Nic sie nie stalo. Kilku zwolnionych desperatow wylewa swoje zale na anonimowym forum. Pozostali pracuja normalnie. Nigdy nie bylo zadnych zwolnien grupowych. Firma nadal normalnie dziala. Pozdrowienia.

kolo

O widziałem Miśka CV w konkurencji. Czyżby I on poszedł po rozum do głowy. Nie , nie możliwe.

on

Daj sobie spokój!! Zobacz co się dzieje w sądzie z tą firmą i u komornika!!

ja

firma ma sie dobrze michal ruszyl interes ponoć i przyjmuja ludzi do pracy

ja

To już koniec ballady o kłamilwym I fałszywym [usunięte przez moderatora] . Tylko głupcy mogą im zaufać. KONIEC Gemy 2000 i tworów z [usunięte przez moderatora] związanych.

ja

UWAGA!!! Gema 2000 Sp. z o.o., Gema Serwis 2000 Sp. z o.o., Marco Pablo Sp. z o.o., Antica Roma Łódź, MOX Sp. z o.o. to ta sama sitwa. UWAGA!!!!

Jha

Słyszałem, że Gephard zwija Gema 2000 Sp. z o.o. ale pewnie na Gema Serwis 2000 przekręci kilka firm. UWAGA!!

Ludwik

Firma była, miała się "dobrze" została z tej dobroci zlikwidowana, należności zredukowane do zera... - typowy [usunięte przez moderatora] Gema 2000 Serwis będzie budowana chyba z tych nie popłaconych należności...

marcopablofakju

kolego, tutaj pisza ludzie ktorzy pracowali w gema w latach 1996-2000 (gema) oraz (2000-2012) gema 2000, w szczegolnosci w ostatnich latach (2006-2012). wszysto co pisza o[usunięte przez moderatora] to prawda. to [usunięte przez moderatora] . troche zaplaca, wiecej [usunięte przez moderatora] . lawiruja, kreca, klamia. wszysto co pisza o tej firmie na forum to prawda.

Artur

Co za jełop to pisze i kto mu za to płaci???? Jaki dyrektor i jaki personel????

Wielkie cięcie - UPADEK.

to juz koniec wszyscy dostaja wypowiedzenia, duzo ludzi ,jeden po drugim , wszystkie filiale dostaly wypowiedzenia, brak szefostwa.

Ja
@anonim 01.09.2011, 11:30

Nowak
@Ja 26.05.2014, 20:23
Ściema jak zwykle. Przekręcili mnóstwo klientów wciskając przerobione maszyny w garażu.(usunięte przez administratora)...

Sciema to twoje opowiesci. Masz jakis przyklad takiej przerobionej maszyny ? Powinienies miec nick JAROSŁAW - on tez wie ale nie powie :) PS W gemie nie ma garazu :)

Zostaw opinię o Gema 2000 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gema 2000