Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Wiejski prawnik Kutno

Nie ma żadnego konfliku interesów! żona, nawet nieatrakcyjna z wyglądu może być prezeską a mąż prezesem w spółce zależnej. ( mimoże , że szkoda gościa;) Że co że konflikt interesów bije aż po oczach ?? No bije . I co z tego? Co zrobicie? Przyjdzie inszy "prawnik" albo nawet dział prawniczy i powi że to nie jest konflikt intresa? I co im zrobita? No !

R+Z+R+S

Apeluję, aby wszyscy komu zależy na dobry spółdzielni kontaktowali się z radnymi i rozmawiali o sytuacji i możliwych drogach poprawy! Radni musza wiedzieć, że mają poparcie rolników jak i pracowników. Radni musza wiedzieć , że ludziom zależy na spółdzielni i jej przetrwaniu oraz rozwoju! Z oczywistych względów lepiej nie kontaktować się z przewodniczącym rady.

MYŚLEĆ!!

PYTANIE DO SPÓŁDZIELCÓW: Komu będzie NAJBARDZIE SŁUZYŁO PRZEJĘCIE PRZEZ POLMLEK CZY INSZY MLEKPOL? NO? KOMU? Nam społdzielcom czy układowi rodzinno-towarzysko-biznesowemu? SAMI SBIE ODPOWIEDZCIE NA PYTANIE I BĘDZIECIE WIEDZIEĆ CZEMU CENA SKUPU TAKA NISKA I CZEMU CENA SPRZEDAZY JESZCZE NIŻSZA.... MYSLEĆ MYSLEĆ ROLNICY! NIE DAĆ SIE TAK NA ŻYWCA ROBIĆ W CIULA !

HAHAHAHA
@MYŚLEĆ!!

UKŁADOWI RODZINNO-TOWARZYCKO-BIZNESOWEMU.... CZYLI KOMU.....?

Rolnik
@MYŚLEĆ!!

Kolego nie wrzucaj polmleku i Mlekpolu do jednego worka!!! Bo są to dwa różne podmioty. Pierwszy z nich to spółka zoo drugi spółdzielnia mleczarska z prawdziwą rada i zarządem!!! Tylko Mlekpol może uratować nas i całe województwo Łódzkie!!! W tej sytuacji trzrba prosić prezesa Borawskiego aby zechciał wziąć Łowicz pod swoje skrzydła i nam pomóc bo inaczej będzie jak w ROTR Rypin!!!

Eeeeetam
@Rolnik

Na kolana wię przed prezesem Mlekopolu!!!!;((((( Ciekawe czy i przewidniczacy rady taki skory do poddania spoldzielni mlekpolowi czy jednak BY WOLAŁ prywatny polmlek?

Zenon R
@Eeeeetam

Co tu sie dzieje?!?!?! Nasza Spoldzielnia placi ponizej stedniej krajowej!!!!!!! To jes katastrofalnie zle zarzadzanie, przewodniczacy Uczciwek!!!! Tragedia chlopie!!!!!!

Spoldzielca
@Rolnik

Mlekpol jako spółdzielnia przejmie Łowicz za darmo, takie jest prawo spółdzielcze. Polmlek jako spółka zoo będzie musiał zapłacić za przyjmowany majątek cenę jaką wynegocjuje z właścicielami spółdzielni. A więc im wyższa kwota tym więcej pieniędzy dla rolników. Chyba że dla Ciebie spółdzielnia to Twoja obora i Twoje krowy. No to trudno,wywieszaj biala flage.

Rolnik
@Spoldzielca

A długi kto pokryje jak przejmie Polmlek? Automatycznie właściciele czyli udziałowcy tracą swój majątek, będą podlegli śp zoo i będą cieniutko piszczeć. Prywaciarz zrobi z dostawcami co będzie chciał a Mlekpol to spółdzielnia która bdb i stabilnie płaci za surowiec nie zamyka nie sprzedaje swoich zakładów jak to robi Polmlek.

Sub
@Rolnik

Kazde przejecie czy przez mlekpol czy polmlek czy sierpc bedzie pod kazdym wzgledem NIEKORZYSTNE i dla rolnikow i dla szczegolnie pracownikow.

edek
@MYŚLEĆ!!

wiadomo że uklad rodzinno-biznesowy będzie "DOGADANY" z podmiotem przejmującym PRZED przejęciem i będzie miał korzyści. A rolnicy jak zwykle dostana w d.u.p.e!!!!!! Szkoda że tego radni nie kumają:((((

@Sub

To dalej żyjecie w tym mylnym przekonaniu i dostawajcie 30gr na litrze mniej i bądźcie oszukiwani.

Sub
@Cvb

Biala flaga to nie sa barwy narodowe Polaków. Wszystkie( no prawie wszystkie) przypadki przejec jakie mialy miejsce byly niekorzystne dla rolnikow ( a korzystne dla dogadanych pod stolem prezesow) POD KAZDYM WZGLEDEM NIEKORZYSTNYM! Dzisiaj to wlasciwie w interesie tych 3-4 wiekszych firm jest nasz calkowity upadek . ( albo doprowadzenie do stanu tuz przedupadkowego!). Czasy sie xmieniaja i na litosc mlekowity czy mlekpolu nie ma co liczyc!!!! Latwiej i sensowniej jest wymiana zarzadu na kompetentny. Na taki zarzad co nie bedzie bujał w oblokach i probowal powalczyc nacrynku o marze mlekiem uht i robic innych debilizmow

@Sub

Chyba nie rozumiesz powagi sytuacji.

Jan Nowak
@Cvb

Rozumiem duzo lepej niz myslisz. Fatslnym zarzadzaniem spoldzielnia zostala doprowadzona do stanu , ze niektorxy uwazaja ze tylko ....przejecie nas uratuje. A ja uwazam ze jest to nam wmawiane orzec cwaniakow ktorzy chca zarobic na tej katastrofie ! Przec cwaniakow ktorzy tak naprawde maja w d.u.p.ie spoldzielnie jej przyszlosc! Wystarczy profesjonalne zarzadnie! Wiem ze mize byc trudno orzez jakis czas , ale jesli sie oostaei firme na WLASCIWYCH torach i nada sie WLASCIWY kierunek , z realna perspektywa , to nie ma takiej sily zeby sie nie udalo. Nawet jesli uklad rodzinno-bisnesowy by rzucal klody pod nogi spoldzielcow. I dlatego szczegolnie jestem rozczarowany „ nowym” przewodniczacym, ktory stanął niestety po niewlasciwej stronie, co poglebia kryzys i przedluza okres agonalny. Czas nie dziala na korzysc spoldzielni! Im szybciej zarzad odejdzie tym lepiej.

@Jan Nowak

Chyba nie znasz teraźniejszych realiów w handlu.

Uht

Dzisiaj czarna dała podwyżki na cegielni. A co z pozostałymi pracownikami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Ku przestrodze

To te właśnie ogłosił upadłość. Jeżeli upadłość to rolnicy niewiele dostaną z udziałów. Czekali do samego końca. Oby scenariusz ten nie powtórzył się w Łowiczu. Tam też Polmlek się przewijał i zaprzyjaźniona z nim firma handlowa która dużo z Rotr kupowała bo też postawili na tradycję i powychodzili z sieci i dokąd doszli? Teraz z udziałów trzeba pokryć straty i pewnie Polmlek za bezcen to przejmie. Oby Łowicz to nie czekało.

@Ku przestrodze

Mowa pewnie o rotrze

Wkurzony !
@Ku przestrodze

Przewodniczacy Uczciwek!!! Co jest grane? Do bankructwa z ukladem rodzinno-biznesowym ma dojść? Pan skceptujesz bankructwo i/lub przejecie?!? Ogarnij sie Pan? Kto Pana wybral na to ODPOWIEDZIALNE stanowisko? Ona z mężem czy rolnicy?!?!?!

;)
@Wkurzony !

Miziolek wróć!!!! I rozwal te uklady rodzinno-biznesowe!!!!!

Ola
@;)

Najlepiej to żeby Jakubowski wrócił. Porządny z niego gość i ma głowę na karku.

Wstyd i hanba
@;)

Miziolek przeciez byl przewodniczacym!!!!!!!!! I co ? Cena za mleko wcskupie jedna z najnizszych w Polsce. Wstyd!;(((((

Bron

konkurencja swoje robi jesli chodzi o ludzi ale ja slyszalem od jednego takiego uciekiniera jak tam u konkurencji jest... robie tu juz pare i lat i pare jeszcze zostane. i niech gadajom co chca. ja sie na zmiany nie szykuje, pieniadz to nie wszystko

@Bron

Przy cenie 75 groszy tez zostaniesz?

@Rolnik II

chlopie, ja na magazynie robie

@Bron

WIĘC ODPOWIADAM CHŁOPIE ZA CIEBIE. PRZY CENIE 75 GROSZY DO LITRA nie zostaniesz, bo albo będzie już wczesniej bankructwo albo przejmie Polmlek, a wtedy redukcja zatrudnienia do 10% aktualnego stanu. Czyli policz sobie: CO DZIESIĄTY SIE OSTANIE! Kapujesz tera?

@Rolnik II

ja jestem dobrej mysli

R-T-R-S

Z ostatniej chwili: samo poparcie p. Wałachowskiego , to za malo! Do natychmiastowej wymiany zarzadu Trzeba przekonywac radnych . Pomimo ze przewodniczący rady jest juz po tamtej stronie, nalezy pozostalych czlonkow rady indywidualnie przekonywac! Trzeba rozmawiac i pokazywac co sie dzieje i w jak zlym kierunku to idzie. Nalezy uratowac Spoldzielnie nawet jesli przewodniczacy jest juz po stronie zarzadu. Dzisiaj rzeczywistosc wymaga od nas aktywnosci. Rowniez pracownicy powinni informowac poszczegolnych radnych o prawdziwej sytuacji. Ale ze wzgledow na swoje bezpieczenstwo zachowania zatrudnienia nalezy unikac kontaktow z przewodniczacym . Nie dajmy sie zastraszyc i podzielic!

@R-T-R-S

Oni już zostali przez Panią prezes przekonani.

Jcv
@Tomek

Do czego ? Do przejecia? Tolnicy nie sa w ciemie bici!! Poradzimy sobie bez pani prezeski !!!

Jan Nowak

Rado ! Kazdy dzien , kazda godxina tej ekipy rzadzacej to jest prowadzenie ku katastrofie juz nieodwracalnej! Pamietajcie co teraz mowie, zeby nie bylo ze nie ostrzegalem!!!!! Grzech zaniechania nad Wami wisi ! Grzech śmiertelny ( dla spoldzielni!!)

@Jan Nowak

Jeżeli rada się nie otrząśnie i nie sprawdzi jaki jest dzisiaj rzeczywisty stan mleczarni mówię tu o kontach finansowych, księgowych, zapasach to trzeba będzie zrobić najazd na mkeczarnię żeby to sprawdzić i to jak najszybciej. Po wypowiedziach Jezierskiego widać że jeżeli takiebanialuki ludziom mówi to rzeczywistość jest tragiczną. Państwo radni w radzie teraz nieraz trzeba popracować.

Robert Łowicz

no tu widac po tych prawie 100 like'ach że p.Wałachowski ma chyba duże poparcie wśród pracowników i rolników. Oj może być ciekawie. zresztą faktycznie skoro "nowo-stara" rada daje szanse temu zarządowi , to chyba rzeczywiście tylko p.Wałachowski może coś zdziałać!!! Niech Pan Bóg ma Go w swojej opiece!!

@Jan Nowak

Cześć rady jest do wywiezienia na taczkach.

Kris
@Jan Nowak

Chyba juz dla wszystkich jest jasne ze uklad rodzinno- biznesowy prowadzi nas ku ...prywatnej firmie. Rolnicy o udzialach niech juz zapomna. Sxkoda ze przewidniczacy rady przeszedl tam:((() sxkoda spoldzielni. No ale wybieramy takich radnych jakich wybieramy

Handlowiec

Pytanie do handlu: Ile zapłaciliście za bilbord mleka UHT po 1.99zl litr w sieci L...n? Ile zapłaciliście za samo wejście do sieci L...n? Ile dolozyliscie do dystrybucji pod zatowarowanie tejże akcji? Ludzie czy Wy macie rozumy? Każda sieć bije się cenami na mleku UHT Wy zmieniacie kartony które są dużo droższe od starych modernizujecie linie i dajecie się wciągać sieciom w ich gry cenowe? dostawców kosztem!!! Myślcie trochę na mleku UHT marży nie zrobicie a może to być jedynie starata!!!! Jedynie uda się Wam przerobić szybko dużo surowca. Pamiętam jak pani nowa prezes mówiła na początku swej kariery że stawia na produktu wysokomarzowe haha

No!
@Handlowiec

Panie Przewodniczacy Uczciwek! Masz pan w ogole swiadomosc co sie wyprawia w morde jeza? Jakzes pan zostal przewodniczacym? Pamietasz pan, czy nie? O co chodzi wmorde jeza?

Polmlekoski nastroj
@Handlowiec

A czy maż pani prezes nie powinien wziac wiekszej odpowiedzialnosci za produkty wosokomarżowe? Oczywiscie ze owinien i wydokie premie i prowizje!!! Pani prezes zachecamy do uruchomienia calej rodziny we firmie! Beda profukty wysokomarzowe. Ale ale ...co to sa produkty marzowe?

Achtung!
@No!

Lepszy byl Marian Miziolek! Lepszy bo stal za zarzadem nawet razem z zarzadem jakis czas temu zlozyl rezygnacje. Ten nowy przewodniczcy musi sie sporo nauvzyc zeby zagrac jak rowny z rownym z grupa trzymajaca wladze. Czy on w ogole wie KTO TRZYMA TERAZ WLADZE? Z polmlekowskim pozdrowieniem

S+R+T+N

Każdy członek Rady Nadzorczej jest odpowiedzialny! NIkt z Was drodzy Radni nie uniknie tak naprawdę odpowiedzialności, ponieważ to własnie Wy decydujecie o dalszym byc albo nie byc Spółdzielni! Pozbądźcie się lęku przed zmianami personalnymi ! Zarząd musi byc wymieniony. Cały zarząd a nie tylko prezeska. Nie popełnijcie GRZECHU ZANIECHANIA! "NIE LĘKAJCIE SIĘ"- JPII

@S+R+T+N

Pan Walachowski chyba sie jeszcze wacha co zrobić...

Zatroskani
@S+R+T+N

Panie Dominiku, wsłuchaj sie PAn w głos rolników! Nie bądź Pan tylko dla zarządu, ale bądź PAn tez choć troche dla rolników. MAmy nadzieję, że Pan , Panie przewodniczący, nie zostawi tysięcy rodzin na pastwę tak marnego zarządu. Nie daj się PAn zmanipulowac nikomu. NIkomu!

Sasiad
@Zatroskani

On już jest przerobiony przez dwie rodziny. Zna fakty ale nie ma jaj

Stanislaw
@Sasiad

Oj to wielka szkoda. Trzeba Rolnikow-spoldziecow INFORMOWAC o decyxjach i nastawieniu nowego przewodniczacego Uczciwka!!! PRAWDA WSZYSTKICH NAS WYZWOLI

Grdy
@Stanislaw

Większosc rolnikow juz wie co i jak z przewodniczacym nowym. Sprawa jest juz jasna. Pyranie brzmi: co na to żona wojtusia i mąż karolci

Bum
@Grdy

Taczki sluza nie tylko do wywozi gnoju , ale i śmieci!

R+Z+R+S

Prosimy Wszystkich, którym droga jest nasza Spółdzielnia o modlitwę w intencji pozytywnych zmian w naszej Spółdzielni. Panie Boże , Boże Wszechmogący uwolnij naszą spółdzielnię od wszystkich niekompetentnych, nierzetelnych, nieuczciwych zarówno wśród rządzących jak i pozostałych spółdzielców. Prosimy Cie Dobry Boże , aby wola uczciwej większości spółdzielców przeważyła. Prosimy , aby rządzący, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem spółdzielni odeszli od nas w spokoju i w pokoju. Prosimy aby zostali zastąpieni ludźmi kompetentnymi, zaangażowanymi, uczciwymi i rzetelnymi. PAnie Boże prosimy , aby nasza Spółdzielnia zostałauratowana od upadku czy wrogiego przejęcia, aby weszła rychło na drogę dynamicznego rozwoju. Dziękujemy Ci Panie Boże za te zmiany. -------------------------------- Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Amen.

jfdhfdfhdu

Walne Konina i Koła przeklepało połączenie tych spółdzielni i stało się faktem. Zapraszają wszystkich rolników z mlekiem, nawet tych wykluczonych, cena o niebo wyższa niż w Łowiczu.

Norbert Kutno
@jfdhfdfhdu

Każdemu już zależy na upadku naszym. NAwet...zarządowi...;((( Panie Wałachowski zastopuj Pan to szaleństwo!

Henio

http://www.pomorska.pl/strefa-agro/wiadomosci/a/dajcie-nam-kilka-dni-prosil-rolnikow-szef-rotru-najstarsze-zaleglosci-za-mleko-siegaja-lutego,13303982/ Ten i wiele innych artykułów pojawiło sie na dniach w sieci. Módlmy się aby to samo nie stało się z Łowiczem.

Norman
@Henio

Slabe zarzadzanie, bez planu, bez czycia rynku MUSI SIE tak kończyć! Trzymanie slabego zarzadu MUSI SIE konczyc katastrofą! Czy Rada Nadzorcza to w pelni juz rozumie ? Pozdrawiamy Mariana Miziołka

pawel19
@Henio

Czy ja wiem, większość moich sąsiadów z Rypina przyjął Sierpc, także pewnie będą dziękować za to ;)

Artur
@pawel19

Sypie się branża mleczarska ciekawe kto nstępny?

Vbn
@Artur

Łowicz

niestety
@Artur

No jest kilku kandydatów, ale po kolei: teraz łowicz

Artur
@niestety

A kto następny?

Gggg

http://www.narew.info/wiadomosci/16239,mlekpol-podsumowuje-i-planuje-video Proszę zobaczyć jak funkcjonuje prawdziwa spółdzielnia mleczarska. Zebranie robi w swoim biurze a nie na wygnaniu. Co najważniejsze wszystko jest transparentne!

Anna R
@Gggg

Powazna spoldzielnia , a nie uklad rodzinno- boznesowo- mleczarski. Brakuje nam dobrej odpowiedzialnej rady nadzorczej.

ogladacz
@Gggg

Dla porównania, proponuję posłuchać: https://youtu.be/CHzFSrFyOSo

Krzysztof R
@ogladacz

to jest zwyczajnie żenujące: po drugiej stronie czeka kilkanascie tysięcy rodzin , które czekają na normalne zarządzanie i przynajmniej nienajgorszą cenę za mleko, aby przeżyć. Dramat trwa. A Rada ....tez "trwa".;((

Rolek
@ogladacz

Żenada. Tak zapowiadana konferencja a na sali łącznie z pracownikami Łowicza 16 osób.

ON

SYMPATYCZNIE ... BRAVO PANIE WOJTKU

Hrdy
@ON

A coś Ty oglądał? Skok Fortuny?;)

UHT-ek
@ogladacz

Mleko sprzedawane w cysternach. Magazyny pełne kartonów z mlekiem. Linie pracują od święta. Rolnicy masowo składają wypowiedzenia. Kadra kierownicza odsunięta od pracy. Brakuje ludzi do pracy. Czy ta konferencja napewno dotyczy osm Łowicz

żal słuchać
@ogladacz

Wierzga nóżkami jak konik Piłsudskiego, brak kontaktu wzrokowego ze słuchaczami, nerwowe ucinanie końcówek wyrazów, rąsia w kieszeni i rozchechłana marynara..., sympatycznie... Ocenę merytoryczną wypowiedzi pozostawiam innym. Brawo Ty Vojtek, "marketing" high level.

Królowa krowa
@ogladacz

Ten wybitny handlowiec był dobry w latach 90-tych. Wystarczyło załadować samochód serem, stanąć przy chodniku i otworzyć drzwi z tyłu aby wszystko opędzlować. Niestety czasy kiedy wszystko sprzedawało się samo bezpowrotnie minęły. W mentalności tego człowieka pozostały jednak, po tych czasach dzikiego kapitalizmu, takie pojęcia jak duży wolumen i obrót, które niestety nie idą w parze z jakimkolwiek zyskiem. Wpuściliście do zakładu małpę z brzytwą to macie teraz rzeź niewiniątek.

Horteks
@Królowa krowa

No co zrobic? Nic nie zrobisz! Ma poparcie Rady tak samo jak prezeska . Niestety jestesmy skazani na upadek lub przejecie( pewnie przez niespoldzielczy Polmlek;((. Szkoda dziela tysiecy rolnikow i wielu pracownikow. Z tak niskim poziomem zarzadzania upadek wydaje sie byc przesadzony!

Heniek
@Królowa krowa

Odwalcie sie od pana Wojtka!!!!!! Czy prezeska lepsza od niego?!?!???? Tu jest pies pogrzebany. Caly zarzad tj problem Lowicza. I dajaca szanse Rada. Miziolek wróć na stanowisko przewodniczacego rady i idwaznie odwolaj zarzad, ok? Panie Marianie prosimy!!!

Helena
@UHT-ek

O ja cie!!! To są symptomy upadku juz calkowitego. Ciekawe co mąż prezeski na to?

Analityk
@żal słuchać

A ta jego "koleżanka".Nawet na konferencję nie potrafi się ubrać. Wystąpienie na siedząco - to jest ta nowa jakość w Łowiczu. A sam Wojtek co wystąpienie to inne dane. 150 mln liyrów sprzedaży mleka łowickiego uht w 2017.?Gdyby to była prawda to magazyny pustkami by teraz świeciły, a nie zapełnione wszystkie w mleczarni i w pobliżu.

Norbert
@Analityk

To wirtuoz sprzedaży prześcignął nawet łaciate!!!!!!

32f
@Analityk

czemu koleżanka niec nie powiedziała ( na filmiku nic nie mówi!) Moim zdaniem do zarządu powinni jak najszybciej powołac męża pani prezeski oraz żonę p.Wojtka. I wtedy będzie równiez śmiesznie!!!!. A tak ? A tak to jest tylko tragicznie

Ola
@Analityk

Po tym jego wystąpueniu widać że jest to niewłaściwy człowiek na tą funkcję. 150 mln mleka łowickiego uht to daje nam 12.5 mln na miesiąc to daje ponad 400 tys litrów mleka łowickiego dziennie!!!! Takiej wydajności to nasze linie nie mają! Do tego dotyczą marki własne do polskich sieci i zagranicznych. Jak można takie bzdury gadać bez konsekwencji? Radnym czy dziennikarzom niszowych pism to można opowiadać ale nie nam pracownikom. Jest to świadome krętactwo albo brak podstawowej wiedzy prezesa od sprzedaż ile sprzedaje. Nie wiadomo co lepsze.

biegły
@Ola

To są dane do podważenia, tylko trzeba wiedzieć z kim rozmawiać

Rodzina na swoim
@biegły

Ogolnie tj poziom dawnego PGRu! A nie miliardowej firmy. No nie ludzie trzymajcie mnie! Mąż prezeski piwinien wejsc do zarzadu! Rado na co czekacie! Niechże mąż prezeski wejdzie do zarzadu wreszcie! Bedzie mila rodzinno-towarzyska atmosfera!

@Analityk

Ktoś tu już pisał że Jezierski do sprzedaży mleka łowickiego wlicza sprzedaż w cysternach.

Analityk
@Michał

Jeżeli mleko ładowane jest na cysterny w Łowiczu to chyba można powiedzieć że jest łowickie? Takie myki są stosowane również w innych przypadkach.

Sawickaja

Bedzie lód kręcony na mleczarstwie! Z udzialem sporej kiedyś spółdzieli u z rekinami mleczarstwa prywatnego ! I nic nie jestescie w stanie na to poradzic!!! Hahahaha

Levy
@Sawickaja

To chyba będzie bardzo duży lód :D haha

Tyr
@Levy

Lod ogromny. Szkoda ze kosztem wlasnosci rolnikow- dostawcow i pracowników.?Eeehhhh szkoda gadac

Układ rodzinno-biznesowy

meżecie nas cmoknąć z bezsilności!! Nic nam nie zrobicie! Robimy już co chcemy, robimy już co chcemy. A gawiedź może powąchać tylko. Tak więc piszcie sobiu to do woli. My dostajemy zajady ze śmiechu. Czyli: do dojenia!

:-(
@Układ rodzinno-biznesowy

Beton!!!!!!:(((

mleczna

To może ja się wypowiem o pracy, bo praca w Łowiczu jest ok. I ogromny plus za pożyczkę bez oprocentowania bo tego to mi najlepsze banki nie przebiją a piszę bo ta kasa mnie ostatnio na prawde poratowała Najkolorowiej to nie ma jeśli chodzi o pewne kwestie ale ja tu planuje zostać na dłużej

qq

NO NARESZCIE POZYTYWNA OPINIA .... oby tak dalej bo napewno są też takie opinie

d2
@mleczna

przyjdzie prywatna firma i na pewno da nieoprocentowaną pozyczkę! Ba! Dopłaci nawet , aby tylko brać. I o to tu chodzi aby uratować mleczarnie!!!!!!

blond
@mleczna

spytajcie ludzi na cegielni jak się tu pracuje. tu prawie każdy ma pożyczkę, bo niby jak utrzymać rodzinę za najniższą krajową. faktycznie jest się czym chwalić. ludzie sami odchodzą z tej firmy. a teraz jak czarna się pojawiła to dopiero zrobi się wysyp. kierownicy już też uciekają od tego bałaganu. wiec czas na nas koledzy

Kierownik
@blond

Uciekamy bo pod Tym zarządem nie idzie pracować. Widzimy co jest w magazynach, widzimy że zamiast że zakupionego mleka produkować sprzedawane są całe cysterny nieprzerobionego mleka. To po co tu Jesteśmy? Dlatego szukamy nowych możliwości pracy. Ci którym na mleczarni zależy i mówią co o tym myślą to wróg nr 1 i od razu dostaje się wypowiedzenie. Więc na co czekać. Liczyliśmy bardzo na walne, ale rolnicy tylko narzekać potrafią zamiast to rozpieprzyć to dali błogosławieństwo dla takiej roboty więc trzeba się ewakuować a pracować na liniach to będą delegaci ciekawe jak długo na śmietankach wytrzymają.

Rzad
@Kierownik

To nieważne! Najwazniejsze zeby lód był kręcony.

Bialy
@blond

Slaba organizacja i zarzadzanie= niska placa. Proste

Norbert R- Torun

Ludzie ! Co tu sie dzieje! CZemu chcecie przehandlować nasz majątek, efekt pracy pokoleń rolników! Dlaczego tak bardzo nie szanujecie tego wysiłku tysięcy dostawców-spół∂zielców! To jest jakieś szaleństwo że nie jesteśmy w stanie skompletować kompetentnego, uczciwego, zaangażowanego w SPRAWY SPÓŁDZIELNI zarządu i kierownictwa! Polmek? Mlekowita? Mlekpol? Dlaczego maja nas przejmować właściwie? czemu my nie możemy mieć takiego zarządu jak tam? No dlaczego? Klucz jest w radzie czyli w nas samych. Czytam tu wiele niepochlebnych opinii o zarządzie i to jest oczywiste. Ale czytam też wiele niepochlebnych słów o radzie!!!! Przeciez rada jest stanowiona aby bronić interes WŁAŚCICIELI czyli rolników. Więc jeśli rada sobie lekceważy interes właścicielski to trzeba nieco KONKRETNIEJ zanimi pogadać.! W radzie sa rolnicy , więc wiedzą, że taczka może być przeznaczona nie tylko do wywożenia gnoju... Co do do cholery jest!?!?!?!?!

Stef

Pan Wałachowski na prwno nie jest za przejęciem przez Polmlek!!! Byc moze tu wladnie jest prawdziwy powod, ze zostal tak po chamsku potraktowany orzez uklad rodzinno- towarzysko-biznesowy!!!!

@Stef

TO MOŻE TEN WASZ PAN W. SAM ZAINWESTUJE KASĘ W OSM ŁOWICZ.... i będzie dobrze

Stef
@07

Oj jak Ty zero7 nic nie rozumiesz!!!! Pan Wałachowski podobnie jak wielu innych uczciwych dostawców-spółdzielców poprzez swoje dostawy przez wiele wiele lat wystarczająco już zainwestował SWOICH PIENIĘDZY, swojej kasy w spółdzielnię! Mam nadzieję, że to rozumiesz...

Prorok

Czy prezes Strzelecka nie boi się że podzieli los śp prezesa z OSM Ostrowi Mazowieckiej?

Nie ma przypadku
@Prorok

No i .... OSM MAĆKOWY z Gdanska... Rada nadzorcza z Maćkowych zostala potraktowana po chamsku. Ówczesna Tamtejsza pani prezes wtedy tez sie dogadywala z obcymi podmiotami bo nie ogarniala zarzadzania... Tez nie byla w porzadku wobec swojej Rady :(.No a sama rada zasluzyla sobie biernoscią i tchorzostwem na to. Tak jak tu:-(

@Prorok

Nie boi. O swój interes pewnie już zadbała. Od jakiegoś czasu już idzie produkcja dla Polmleku. Szanowna rado przyjrzyjcie się czy są obroty z tą firmą. Bo są. Ciekawe co wtedy prezes od handlowania powie. Pewnie w miejsce zwalnianych ludzi zatrudni kolejnych z Polmleku i tak powoli Łowicz stanie się Warmią.

Jff

Ożesz ty k.u.wa.ma.ć!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz