Opinie o Wrobis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wrobis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wrobis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrobis w Wrocław

ferdek

Boczek, masz rację. Sromotny koniec Wrobisu to w 70% zasługa pracowników fizycznych. Ciągłe roszczenia, fajrant o 14.15 i wieczne dąsy. Nie skapowali się, że to już nie te czasy. To musiało się tak skończyć. Inwestor ty to chyba z Boczkiem to po jednej matce ta kiś sam de..l jak i on .

MARIAN,ABY POROZMAWIAĆ.

@janusz

Janusz a ty to czasami nie robiłeś u Edka Sztuki ????.

@janusz

i co z tą rozmową? czekam na odpowiedź do piątku

@Marian

MARIAN, NIE OTRZYMAŁEM OD CIEBIE ŻADNEGO MEILA.

@Marian

MARIAN, NIE OTRZYMAŁEM OD CIEBIE ŻADNEGO MEILA.

Marian

Pewnie że mogę lecz w jakim celu mam to uczynić. Muszę też nowego meila założyć ;D odezwę się we wtorek po 17

janusz

MARIAN, JAK MOŻESZ TO ODEZWIJ SIĘ NA ADRES MEILOWY:j.wroclaw@interia.pl A W KWESTI " BOCZKA" TO SZKODA MARNOWAĆ SEKUNDY CZASU NA JEGO PRYMITYWNE I PROSTACKIE KOMENTARZE , TO PRYMITYW.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrobis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Marian

Cześć Fizyczniaki to wasz marian. szkoda czasu na wypowiadanie się w temacie co byśmy mu zrobili itd interesuje mnie fakt czemu ktoś dostał tylko część pieniędzy,jeśli chodzi o mnie to mam na świstku całość i na całość czekam. Nie wiem co ma do gadania Warszawa lecz przez nią opóźniają się wypłaty. Lecz myślę że w następnym tyg wszystko się zakończy

Ale najważniejsze że kasa wpłynęła tylko ni jak się ma do odcinków. Specjalnie chyba namącili z tymi odcinkami żeby nikt się nie kapnął czego się ma jeszcze człowiek spodziewać.

@Gość

Jak gdzie ! Jedz na Szewską i ich(usunięte przez administratora)obowjązkiem jest ci wyjaśnić co za co

Franek

Boczek jaką ty jesteś kanalią i świnią że się wyśmiewasz z pracowników Wrobisu ? Na pewno nigdy się nie spotkaliśmy bo ze mną byś nie pracował nawet jednego dnia.Knura wyczuwam na odległość.

janusz

BOOCZEK TY JEŚTEŚ NA 100% PSYCHICZNY !!!!!

m-k

bardzo nieladnie Boczek piszesz ,kim ty jestes ze tak sie wyrazasz o bylych fizycznych z Wrobisu ,chyba fizycznym nie jestes bo my fizyczni do konca uczciwie pracowalismy ,czekalismy na wyplaty ktorych do tej pory nie mamy i po cichu kazdy myslal ze bedzie dobrze i firma przetrwa bo nie powiesz ze bylo zle we Wrobisie ,a moze jestes nie fizyczny i takie pierdoly wypisujesz ,pozdrawiam wszystkich kolegow fizycznych z bylego Wrobisu

inwestor
@m-k

M-K
@inwestor

ty wogole wiesz co piszesz ,no nie przecze ze bylo kilka takich zakal ze patrzyli kiedy fajrant a ty chyba jestes jednym z nich wiec nie zabieraj glosu

Arnold Boczek

Z fizycznych Wrobisu proponuję, aby poszlo popracować do prywaciarzy, niech zasmakują pracy na koniec kariery hehe

ferdek

A ktoś z fizycznych z Wrobisu w tym inter to robi ???

ferdek

Może warto spróbować z tym inter ?? Byłem tam jakieś miesiąc temu to powiedzieli że na razie to tylko murarzy potrzebują

InterSystem szuka, prawie we wszystkich zawodach. Część tam też poszła kadry. Kasa raczej w przyszłym tygodniu, ale pewności to nadal nikt nie ma

Marian jesteś WIELKI

Marian

syndyk odwiedził FG i zatwierdził papiery....czekamy na przelewy

Marian

ponad 30 osób z wrobisu tu pracuje i znam paru pracowników i nie narzekają. Robota w delegacji

ferdek

EGBUD EGBUD a coś więcej ?? Marian ja wiem że można w necie poszukać ale net to jedno a nasz człowiek to drugie . Wole znać opinie naszych kolegów

EGBUD Z BOGATYNI

ferdek

Chłopy słyszałem że w kadrach na Szewskiej mają adresy do 3 firm które chętnie przyjmą byłych pracowników Wrobisu . Wiadomo komu co to za firmy ?? i czy może już tam ktoś z was robi ??. A jak robi to jak tam jest.

Marian

Cześć sytuacja wygląda tak po wykonanym telefonie dowiedziałem się dzisiaj że : dziś syndyk przychodzi by podpisać papiery i wtedy FG zamawia pieniądze do wypłaty. W tym tyg lipa lecz w następnych kasa będzie na kontach. A jeśli chodzi o zagraniczniaków to FG będzie dopiero wyjaśniał sprawę. pozdrawiam wasz Marian lol

Zostaw merytoryczną opinię o Wrobis - Wrocław

Wrobis