Opinie o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Prawda

Dobre. Wielu na tym forum chce zwalniać kierowników mistrzów i innych a sami walą w balona i zamiast pracować siedzą na tym forum i się rozpisują w godzinach pracy. Nie macie co robić? Nudzicie się w pracy? To przyjmijcie do wiadomości że bez zwolnień się nie obejdzie! Inaczej ta firma nie przeżyje i tyle w temacie. I to na wszystkich działach bo wszędzie siedzą ludzie po kątach i nic nie robią!

Gustaw
@Prawda

Buuuu to straszne ! taką kasę tu walą że już robimy w gacie ! Niedługo więcej będzie wynosić najniższa krajowa niź wynagrodzenie mechanika lotniczego ! POZDRAWIAM !!!

Me-nik

Jak ma być dobrze jak firma rok nie ma prezesa przychodzą biora odprawę i następny burdel na całego. Niech to (usunięte przez administratora)albo stanie na nogi bo już ręce opadają. A jeśli chodzi o bilans to wiadomo że jest na plus i do końca września nikt nic nie będzie wiedział bo beda musieli wypłacić zaległą kasę. No a DC dostał ostatnie zielone światło do działania jeśli dalej będzie w(usunięte przez administratora) walił to są jego ostatnie cztery lata.

@Me-nik

Prezesi są delegowani z RN to odprawynie dostają. Za dużo TVP1 oglądasz. A że burdel robią to fakt. I tak jak szybko się pojawiają tak szybko znikają... a w firnie zostaje pierdolnik.

Pszczółka Maja

Z przykrością przyjąłem piątkową wiadomość od Pana Krzysztofa kandydata na Członka Zarządu z ramienia pracowników o braku możliwości przyjazdu do Bydgoszczy. No ale rozumiem chłop już wziął się za naprawę spółki, a może szuka tych 80 milionów długów o których wspomniał na spotkaniach z załogą. Już w kwietniu szanowny Pan Kandydat wiedział o milionowych długach. A tu czerwiec mija a bilansu jak nie ma tak nie ma.

Miłka
@Pszczółka Maja

pszczółka spadaj bzykać gdzie indziej a nie tutaj się lenisz i dobrą kasę bierzesz. Sama wiesz jak koleżanka blondyna Pigi (dziewczyna Porucznika Borewicza) kombinowała w księgach i raportach aby przez lata nic nie wyszło. Teraz gdy odkryli czubek góry lodowej to pospadali z krzeseł. W PGZ też mówią, że nie wiedzieli bo ich prezes, główna księgowa i Pigi manipulowali - to się pytam za kasę brali skoro tyle lat można ich było za nos wodzić jak dzieciaków. Jak przed końcem roku zobaczymy bilans to będzie dobrze.

@Miłka

Zarząd robi wszystko aby ludzie się nie dowiedzieli jaki był bilans .Bo należne są ludziom pieniądże za dwa lata ( nagroda z zysku ) A to ich boli że ludziom trzeb dać ! Bo liczyli po cichu że sprawa ucichnie i pieniąźki zostaną do podziału ...A tu zoonk WSZYSY PRACOWNICY PAMIĘTAJĄ I BĘDĄ WAM WYPOMINAĆ DOPÓKI NIE UREGULUJECIE NALEŻNOŚCI WOBEC ZAŁOGI !!!

Miłka
@SS

każdy z nas by chciał nagrodę z zysku. Tylko, że dzięki geniuszom kreatywnej księgowości i różnej maści (usunięte przez administratora) nie ma zysków tylko są ogromne straty. Także mówienie o ukrywaniu to albo manipulowanie albo nieznajomość tematu. Zastanów się dlaczego jako jedyna spółka w PGZ nie mamy bilansu? A może zapytaj wybrańca połowy załogi, co się działo w poprzednich latach, że teraz tak długo nie ma bilansu?

Może coś o tk1 ktoś napiszę?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nowy

Ja odnoszę wrażenie, że to pisze ktoś kto siedzi w kieszeni damskiej części zarządu. Szczeka, szczeka, gryzie po kostkach jakby chciał powiedzieć "Dzień dobry. Pan Killer dostał na Panów zlecenie". Żenujące te rozgrywki. Dziecinada! Aż żal słuchać jak marnuje się potencjał tej spółki!

@nowy

A nie uważasz ze to zwykli ludzie których boli jak nieudolnie była zarządza przez ostatnie lata ta firma, jak zatracane były Nasze szanse na rozwój przez tych 3 Panow? Ta damska cześć Zarządu miała odwagę pokazać ludziom jakich nieprawidłowości dopuścili sie Panowie. Nie uważasz ze teraz ta część meska Zarządu która wtedy podejmowała decyzje które doprowadziły Nasza Spolke tu gdzie jesteśmy( restrukturyzacja, redukcje, brak realizacji porozumienia społecznego dotyczącego podwyzek) czuje się zagrożona i obawia się o swoją przyszłość w Spółce? Nie uważasz ze ich "killerzy" zostali teraz wypuszczeni aby odciągać uwagę od ich nieudolnosci? Nie uważasz ze grając z nimi do jednej bramki ZZ beda miały moralnego kaca chcąc poprzez Pana DC w wyborach? Przecież ich członkowie ZZ powinni wtedy ich naprostowac i pokazać im przy urnie wyborczej co.o nich i ich rekomendacjach sadza

Biedroneczka
@MechanicznaPomarancza

Pamiętajcie lepszy swój wróg niż obcy. DC już znamy...

Pani Nikt
@MechanicznaPomarancza

Niech damska część zarządu też się pochwali swoim wkładem w złą sytuację tej firmy - jak nadal nie pamięta i nic nie wiem to niech sprawdzi wyciąg ze swojej służbowej karty płatniczej, to się jej przypomni. A pracownicy może niech zapytają CAŁY zarząd z iloma firmami rozmawiał w poszukiwaniu nowych zleceń dla zakładu. Co faktycznie zrobił Zarząd dla poprawy sytuacji firmy.

Pracownik-ChcemyUczciwości
@Biedroneczka

Co ty piszesz za głupoty! Nikt nie powinien popierać osob/osoby opisanej w raporcie!!! Co za swój wróg? To nie twój sąsiad (chyba że tak) tylko twój SZEF!!! Jaki to przykład dla reszty załogi! Każdy inny by już był za kratami!!! CO JEST NIE TAK Z TĄ SPÓŁKA? Ludzie chcecie tu pracować? Chcecie żeby Wasze dzieci mogły tu pracować to są potrzebne DUŻE ZMIANY jak widać po tych WSZYSTKICH raportach!!!

Mala
@Pani Nikt

Niech się pochwala. Okaże się ze przez 76 lat poza MON żaden z tych „wielkich prezesów” nie ściągnął żadnego kontraktu bo od 76 lat żywi i karmi nas MON który sam nas stworzył i sam nam daje prace i kase! A jak pozwolił nam się urynkowić, to jesteśmy gdzie jesteśmy- takich mieliśmy i mamy menadżerów. A co do kart to raporty pokazały kto i jak korzystał z kart płatniczych i nic tam nie było o MB za to dość obszernie o innych osobach korzystających z kart bylo sporo. Także nie rozsiewaj więcej fake newsow!! Przykre współczuje Tobie

@Pani Nikt

To ja sam zapytaj . Masz odwagę!! Czy jaja zostawiłeś na płocie?a raporty mówią same za siebie. Wystarczy zapytać ZZ , przedstawiela Załogi w.m Zarzwdie i Przedstawicieli załogi w RN co tam jest napisane i kto się dopuszczał tych wszystkich nieprawidłowości. Ponoć było grubo i żyło się dobrze tym u korytka i ich „aniołkom”

@Mala

Panie Erneście! To Pan?

@BH

Witam. Mam NIK BH i nie dokonałam tego wpisu. jesli, ktoś również używa tego NIKU prosze o zmianę. Moje inicjały są znane dla pracowników. Jestem byłym pracownikiem i byłym Członkiem Zarządu i proszę nie podszywać się pod mój NIK. Pozdrawiam przy okazji wszystkich pracowników. Barbara H

@MechanicznaPomarancza

Brawo, Brawo święta prawda. Sama bym lepiej nie napisała. Dziękuję Mechaniczna Pomarańcza. Damska część Zarządu pokazywała od 2013 roku do 2016 r. , a później jako społecznik - Z-ca Przewodniczącego Komisji Zakładowej Solidarność - ta damska część również pokazywała i walczyła. Niestety jak już wiadomo z PRZEWODNICZĄCYMI Związków bywa, jak bywa. Bo Ich uczciwość i szlachetność niestety z prawdą przegrywa. A Przewodniczący ZZ zawodowych swój honor pogrzebali. Szkoda również , że pozostała część ówczesnego Zarządu WZL Nr 2 SA nie ma honoru odejść. O wszystkim wiedzieli i wspólnie wszystkie decyzje podejmowali. I ja najlepiej o tym wiem. Nie tylko Zarząd , ale i Kierownicy podlegli swoim Dyrektorom czystości sumienia nie posiadają. Obserwuje wpisy , czytam co piszecie i mam nadzieję , że NASZ ZAKŁAD po oczyszczeniu z toksycznych ludzi, mobberów i jak wynika z Waszych wpisów : chemii gospodarczej (usunięte przez administratora):) :) :) zostanie oczyszczony. Życzę tego z całego serca i sentymentu dla Naszego Zakładu. Zawsze z WAMI Barbara H.

@Biedroneczka

Swój wróg !!!!. Znam DC Bardzo dobrze. Nie ma żadnych sentymentów. Nie liczy się u Niego człowiek, uczciwość i szlachetność. Liczy się tylko kariera i finanse. Pracownicy, którzy mają inne zdanie są niszczeni, a tzw. ...... są akceptowani i wspierani oraz dofinansowani :) Przykre, ale prawdziwe. Na własnej skórze doznałam wiele nieuczciwości, pomówień i mobbingu ze strony DC. Czas na ujawnienie prawdy. Apeluję do pracowników, którzy mają wpływ na przyszłość naszego zakładu. Weźcie sprawy w swoje ręce. Pożegnajcie przeszłość i ludzi z przeszłości. Patrzcie w przyszłość. Nie dajcie się (usunięte przez administratora) Barbara H

Święta prawda !!!

@MechanicznaPomarancza

Tak, ... zapytajmy MO, MR, SW, MG, z trzech ZZ. Panowie jak się z tym czujecie, że za Waszych rządów doprowadziliście do wielu nieprawidłowości i gnębienia pracowników, zmuszania do wyborów na konkretną osobę. Dodajmy również Radę Pracowników RO, GK, i pozostałych członków, którzy pod dyktando byłego Prezesa LW i Członków Zarządu DC i SD potrafili niszczyć pracowników, w tym zdejmowania z nich bezpodstawnie ochrony i wtórowania zarządzającym. Nie zapomnijmy również o Głównej Księgowej LB. Wszystkie te osoby są odpowiedzialne za sytuację zakładu. Mam nadzieję, że odpowiednie władze wyciągną konsekwencje i doprowadzą do rozliczenia tych osób z działalności na niekorzyść zakładu. Czas na wyciągnięcie konsekwencji.

@BH

Ten wpis dotyczy tylko pytania o Pana Ernesta z dnia 9,06,2022 r. Reszta moich wpisów jest mojego autorstwa. :)

@BH

Baśka! Zjedz Snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć!

Voltan
@BH

O złodzieju środków czystości i materiałów biurowych wie i mówi cały zakład - no i nic z tego nie wynika bo zarząd jest ślepy i głuchy a ten rowerzysta nadal funkcjonuje.

Młoda

Brawo Basiu! Jak Ty potrafisz walczyć! Szacun

@Młoda

Dziękuję - pozdrawiam :)

BH

Ha ha NIKT jesteś słabo poinformowany :) . To jest w dalszym ciągu mój zakład. Jestem z nim połączona teraz i na zawsze. Pozdrawiam serdecznie :)

Nikt

Tylko nikt Cię tu nie chce ;(

@BH

Ha ha ha! Baśka bar się zmienił. W tym już nie ma lodów. To co Ty byś tu cały dzień robiła? Tylko plotki by Ci pozostały, tylko z kim...

@Nikt

Daruj sobie. Wszyscy wiedzą kto mnie nie chce. I bardzo się z tego cieszę, jestem dumna, że ta grupa wzajemnej adoracji osób z Raportu mnie nie chce. Mam czyste ręce i mogę spojrzeć w lustro oraz ludziom w oczy. NIe dałam złamać siebie i mojego moralnego kręgosłupa. Na tym zamykam temat z NIKIM. Wiadomo kto dokonuje takich wpisów - sam NIK o tym mówi. A złośliwych Troli jest więcej. A mnie to nie rusza. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Tych , co mają inne zdanie niż NIKT.(Trol)

BH

Dziękuję, miło widzieć, że ktoś reaguje na uszczypliwe wpisy. Pozdrawiam serdecznie :)

@BH

A może zamiast wzajemnych uszczypliwości zapytacie trzy z czterech związków zawodowych co im nowy prezes powiedział na spotkaniach ? ( podobno już się spotkał z trzema zz ) Jak " wesoło" zapowiada się następne kilka miesięcy?

BH

HI Hi ha ha kolejny TROL się pojawił. Odpowiadam tylko na poważne wpisy, a nie na komentarze niskich lotów. Jeśli rozumiesz o czym piszę. :) :) :) Jakbyś zrobił tyle, co ja, to byś wiedział jaka to efektywna praca. A lody dla ochłody dla siebie i działu, to gest sympatyczny i smaczny w upale. A plotki :) :) :) to nie plotki , tylko pracowników zwierzenia. Pod ostrzałem kierownictwa przenosiły się do Baru. W klimacie neutralnym rozwiązywały się języki ludzi szukających pomocy. Bo niestety kamery skierowane na mój gabinet śledziły pracowników, którzy ze skargami i zgłoszeniem mobbingu się do mnie zwrócili. Żyj w prawdzie "Ja" i podaj kim jesteś. Jeśli masz czyste sumienie i dobre intencje. A jeśli rolą Twoją są "fake newy", to daj sobie spokój. Nie działają na mnie aroganckie prowokacje. :) :) :)

BH

Jesteś pracownikiem, to zapytaj swoich przedstawicieli swoich związków. Nie wiem, czy dowiesz się prawdy. a jeżeli Twoi przedstawiciele Cię (usunięte przez administratora) , to wypisz się ze związków. Zapisz się do Tych , które mówiły i mówią prawdę. Masz wybór. A jeśli nie wierzysz Związkom, to zaufaj prezesowi. A jak nie wierzysz nikomu, to zmień zakład. wybór należy do Ciebie. Nie wiem z jakich związków jesteś. Komu wierzysz. Ale dwa z tych związków zawsze mijały się z prawdą. Tylko jedne związki mówiły prawdę i walczyły o pracownika :) Zgadnij jakie. :) Podpowiem. te , których jestem członkiem :)

Mikołaj
@BH

No raczej ciężko będzie zastrzec inicjały na forum ;) jesteś pewna, że absolutnie nikt w firmie nie ma takich?

@BH

Tak związkom trzeba wierzyć. Może nie tym o których mówisz BH ale pozostałym warto ;-) Podobno dzisiaj jeden pracownik zwolniony z art. 52 wygrał sprawę w sądzie i zgarnie odszkodowanie ..czyli zaczyna potwierdzać się to co głośno mówią trzy związki bo mają odwagę mówić. Ciekawe czy ktoś odpowie za te niesłuszne zwolnienie ? a może z własnej kieszeni zapłaci odszkodowanie pracownikowi ? I może obudzą się Ci co zwolnionych z art 52 już uznali za winnych ? a kilka takich spraw jeszcze się toczy... A może się jeszcze okazać że i wynik finansowy będzie inny niż nam wmawiano....i dopiero się oczka otworzą .. oby tylko Bydgoszcz się opamiętała i na warszawiaka nie zagłosowała - bo potem będzie płakała i z byle pier...do warszawki zasuwała.

Pbb

Widze zaczęła się kampania Fakt jest taki ze nikt rozsądny nie zagłosuje na kandydata z Bydgoszczy. jest w naszym zarządzie od 6 lat i co dla nas zrobił? Dokładnie jedno wielkie nic! Zakład jest w tym miejscu gdzie jest! Inflacja kilkanaście procent a podwyżki marne 5%, a gdzie przestrzeganie porozumienia? Co z tym dla nas zrobił! Nic!! Pomijam już to co wyborcza o nim napisała. Czas na zmianę przedstawiciela pracowników w zarządzie.

Nikoś

To ja was się pytam po co i na co łapy wyciągaliście aby się łączyć z Warszawą? My sobie świetnie bez was radziliśmy ! Nagrody z zysku oraz premie co roku mieliśmy ! A teraz nie mamy nic ! Apropo związków każdy by miał swoje i był by spokój .Nie było by wywlekania że będzie jeżdzić z Bydgoszczy do Warszawy czy z Warszawy do Bydgoszczy .

Brunon

A po co do Warszawy jeździć? Toporny agitatorze skorumpowanych spraw - nie wiem czy wiesz ale ponad sto lat temu wynaleziono telefon i kilkadziesiąt lat temu również maila. Od tego czasu aby coś załatwić nie trzeba nigdzie jeździć. Także takie prymitywne teksty to idź opowiadać swoim sąsiadom jak cię kijem nie pogonią a nie tutaj. Jeśli dbasz o dobro nas wszystkich a nie tylko swoją d...., która zależy od nagród lub innych fruktów za klakierowanie to zagłosujesz za normalnością a nie starym zatęchłym gościem i jego układami.

Warszawiak
@Pbb

W Warszawie odbył się więc nowego prezesa. Oprócz wizji rozwoju do których podchodzimy z dystansem (niestety dzięki poprzednikowi), powiedział: 1. Były nieprawidłowości finansowe 2. Był plan aby cały zakład w Warszawie sprzedać (orjentacyja cen gruntu to 450-500 mln) 3. Połączenie zakładów jest tylko formalne i dalej tak naprawdę działają osobno.

@Pbb

Sympatyczny Pbb powiedz mi proszę czy przypadkiem kandydat warszawski nie był też w zarządzie ? I to jeśli mnie pamięć nie myli przed połączeniem ...wstawiony do Zarządu przez właściciela ...I co pomógł Wam stworzyć oddział i odrębność ? Zabiegał o to ? To życzę dalej miłych snów w nadziei że warszawski rycerz w politycznej zbroi odmieni Wasz los....

@Brunon

Przepraszam Brunon a czy to przypadkiem nie warszawa narzekała że poprzedni prezes ( ten zły co go wyp....) siedział na bydgoskiej prowincji więcej niż w stolicy a przecież miał telefon :-) Wiem wiem co powiesz - słabo działało bo był słaby prezes ...no to od 8 miesięcy masz lepszych prezesów i ani kasy w kieszeni ani bilansu . Będzie dobrze :-)

Obserwator.
@Pbb

Przepraszam ,że pytam ale czy Pan K.W. też nie był w zarządzie spółki? Czyli D.C. w zarządzie nic dla Nas nie zrobił ((usunięte przez administratora) ale za to dobra zmiana z nadania politycznego w zarządzie zarzuciła Nas premiami ,podwyżkami i licznymi kontraktami. Teraz chce rozwijać zakład, a wcześniej co robił?

Bob Budowniczy
@Warszawiak

Skoro uważasz że "Połączenie zakładów jest tylko formalne i dalej tak naprawdę działają osobno." to po co było łączenie niektórych działów np.NDT ??? Czy coś poprawiło się ?? Niech odpowiedzą pracownicy.

Naomi6
@Voltan

I do tego jest taki chytry że nawet w pracy się kąpie aby w domu nie zużywać wody. Żałosna postać.

Pszczółka Maja

A jednak stało się szanowny Pan Krzysztof kandydat na członka zarządu z ramienia załogi przerwał ratowanie spółki na rzecz kampanii wyborczej pojawiając się w Bydgoszczy. Rozdawał z rozbrajającym uśmiechem ulotki swojego zbawczego programu naprawczego. Nie interesowała go dzisiejsza prezentacja Orlika dla Prezesa PGZ i innych oficjeli,a tylko jego kampania wyborcza. Jak tak ma wyglądać jego zaangażowanie w rozwój spółki to Ja panu dziękuję.

Obserwatoor

Mielismy REASUMPCJE, mamy kolejne WYBORY. Warszawski kościelny chórzysta nie odpuszcza. Będzie startował, bo nie wygrał poprzednio a rodzinka polityczna i kumple z PGZ obiecali. Dlatego dostał ostatnią szansę w prezencie - kolejne wybory. Program wyborczy to puste slogany rodem z jego macierzy politycznej przygotowane przez tych którzy,go wsadzili do zarządu WZL4 w 2016 roku. Szkoda,że Jego osobowość, charakter blokują go w podejmowaniu prostych i banalnych decyzji. A co dalej,gdy przyjdzie mu walczyć o załogę...? Zrobi tak jak mu RODZINA KAŻE i otoczenie polityczne ...? Czy zrobi tak jak my pracownicy byśmy chcieli....? Sami sobie odpowiedzmy! Nie ma się co łudzić,że będzie walczył o grunty Warszawskie dla dobra spółki i załogi, bo cel ODGÓRNY jest inny.

Fizyczny

Słyszałem, że Prezes ma pogonić nierobów którzy nic nie wnoszą do zakładu a pensję biorą. Jeśli tak to brawo! Do biurowca wejdziesz to za każdym razem inną gębę widzę a na hangarach coraz mniej ludzi którzy faktycznie na robocie się znają...

Adam G.

Pozdrawiam serdecznie załogę "5", życzę wszystkim satysfakcji z pracy, szkoda, że nie ma mnie z Wami????

@Adam G.

Adam wpadaj na 0,5

Logistyk

No to mamy 6 prezesa w ciągu 10 miesięcy. Jak tak dalej pójdzie to ma odprawy i nowe auta dla nich nie starczy. No ale skoro ma doświadczenie w szyciu butów wojskowych to teraz tez pewnie nam zrobią taka restrukturyzację. Będziemy na hangarach cerowali wojskowe kalesony i szyki kierpce dla turystów nad morzem. Rozwiniemy się błyskawicznie i szybko trzeba będzie wszystkie działki w Warszawie oraz hotel w Bydgoszczy sprzedać na aukcji....

Xyz

Ktoś dostał 200, ktoś dostał 1000. Wystarczy trzymać palec w wiadomym miejscu i będzie się zgadzało :)

Maciek
@Logistyk

Podobno znowu są plany aby układ wypowiedzieć. Jeszcze pan prezes maszyny do szycia od silnika odrzutowca nie potrafi odróżnić ale już będzie obcinał nasze biedne pensje.

@Maciek

Podobno takie plany miał już SD i DC bo od jakiś 3 tygodni mówi się o zawieszeniu porozumień i nawet o restrukturyzacji, ponoć maja być jakieś zespoły do restrukturyzacji- i to wszystko pewnie wina nowego? DC,SD i LW doprowadzili ta Spółkę na skraj i to oni powinni za to odpowiedzieć! Ale spokojnie Pan nie ruchliwy ale sprawiedliwy. ZZ musza tez oczyścić się z Toxic przewodniczących którzy wspierali działania „trzech muszkieterów” którzy doprowadzili firmę tu gdzie teraz się znajduje! Panie DC gdzie Nasze trzynastki i godziwe podwyżki! Gdzie przestrzeganie Porozumień i podwyżki inflacja+ kilka procent- pytam się panie DC i SD( ponoć się pod nimi podpisaliście). Macie odwagę wyjdźcie do ludzi i się wytłumaczcie!! Zapomniałem Wy nie macie j… żeby stanąć na przeciwko ludzi!! i powiedzieć prawdy!!

Nie
@MechanicznaPomarancza

A o Czarnej Madonnie nie zapominajcie. Nie pomijajcie kobiet!

@Nie

Ostatnio Pani z Biura Zarządu wysłała schemat w nazwiskami. Patrzyłeś ile ludzi mIial każdy z członków zarządu? Według mnie tak na szybko DC -700-750, SD 450-500, LW -100 i MB 15-20. Widziałeś wagę kogo mieli poszczególni członkowie? DC Produkcję infrastrukturę it i kilka mniejszych, SD technilodzy, jakość, tr, LW handel, hotel kadry księgowość i kilka mniejszych a MB systemy, zarządzanie projektami bhp:)) . Każdemu powinno być według zasług!!! ZZ OGARNIJCIE SIE!! I OTWORZCIE OCZY!!!!

Huhu
@MechanicznaPomarancza

Nieaktualny schemat wysłała….zabłysnęła :)

P
@Huhu

To skoro wysłałam błędy schemat, to proszę przesłać mi aktualny, naprawdę nie musiałam tego wysyłać. Wiele osób akurat potwierdziło,ze jest przydatny,ale skoro dla Pani/Pana nie, to proszę z niego nie korzystać.

@MechanicznaPomarancza

Brawo Mechaniczna Pomarańcza. Święta prawda :)

Dorota
@Xyz

A czemu taki rozstrzał… ja tego nie rozumiem. To nie umiejętności tutaj decydują o wynagrodzeniu?

Jak
@MechanicznaPomarancza

A co z bilansem za poprzedni rok ? Kiedy będzie co teraz tak to długo trwa i nie jest udostępnione ? Tak samo plan finansowy na ten rok. Zero konkretów. Nikt nie wie na czym stoimy. Gdzie jest plan naprawczy. A znajomki i ci co włażą w (usunięte przez administratora) maja awanse lub nowe stanowiska.

Pracownik xyz
@Jak

Zapytaj pana DC on jest członkiem zarządu wybranym przez załogę. On powinien przekazywać nam informacje! To co z bilansem za poprzedni rok ? Co z planem finansowy na ten rok? Co z planem naprawczym?

@Jak

Zapytaj swojego przedstawiciela w Zarządzie, Radzie Nadzorczej i ZZ oni wiedza na pewnodlaczego nie ma i co jest powodem ze jescze nie ma!!! Ale byłyby j…ja jakby się okazało ze to przez (usunięte przez administratora) który wypłynął po odejściu LW i tych jego klakierów buahaha

Kot Filemon
@MechanicznaPomarancza

Oddajcie nasze potem ciężko wypracowane piniędźe .Proszę bezzwłocznie przedstawić bilans finansowy za 2020 oraz 2021 rok ! Co to za bałagan ? !!! Ludzie czekają na te środki od dwóch lat i co... ??? Na co nam te ZZ jak nie walczą o pieniądze dla załogi !!! Tylko trzeba na nich łożyć a korzyści mizerne .Ludzie niech ktoś w końcu ogarnie ten temat Nagród Z Zysku .Sprawę trzeba dograć do końca bo będziemy na kaźdym kroku kołowani na kasę !!!

Gabryel

Kierownicy kilka dni temu (17 maja) dostali na swoją pocztę szczegółowy raport z audytu przeprowadzonego przez AUDYTORÓW Polskiej Grupy Zbrojeniowej dotyczący wykrytych złodziejstw i działania na szkodę naszej firmy. WIĘKSZOŚĆ KIEROWNIKÓW nie ujawniła tego swoim pracownikom. Związkowcy nadal okłamują swoich członków i gdy ci dzwonią np do PRZEWODNICZACEGO ZZIIT ten dalej bagatelizuje problem i bez zająknięcia wstawia kit. Ciekaw jestem jak w obliczu przytłaczających faktów dotyczących DC i skierowaniu sprawy do prokuratury zachowa się Pan Mariuszek-drobny związkowy (usunięte przez administratora) i Pan Dawidek O.

Gabryela
@Gabryel

Szkoda,że Pani która wyslala ten dokument udostępniła utajniony dokument i grozi jej za to... urlop za kratami;)

Związkowiec zziit
@Gabryel

Dawno wiemy że pseudo przewodniczący nas świadomie okłamuje

Grażyna
@Związkowiec zziit

Kłamstwo i improwizacja jest tutaj na porządku dziennym .Czemu nie został udostępniony publicznie załodźe bilans za 20 oraz 21 rok ? Nie oficjalnie dowiedziałam się że bilans był dodatni .Więc należało by ludziom zlecić wypłatę nagrody z zysku ! A tu cichutko jak makiem zasiał a może się uda a może nikt nie będzie dopytywał .Jak w garnuszku będzie nadwyźka to góra się podzieli pieniążkami .Premia roczna będzie wyższa a plebs niech bide klepie !

@Gabryela

Oj chciałoby się chciało. Dokument nie ma klauzuli i nie jest utajniony!!!! jest własnością PGZ S.A. jest tajemnicą przedsiębiorstwa i tylko w przedsiębiorstwie powinien być wykorzystywany do użytku wewnetrznego. Pani Prezes to zastrzegla! Wiec udostępnienie go dla Pracowników było jak najbardziej wskazań i dziękuję dla Pani Prezes ze nam go udostępniła, bo tak szefostwo chciałoby przykryć różne dziwne nieprawidłowości i nieudolnosc Naszych zarządzających- a tu zonk nie da się- widzimy co wyprawiał były I obecnie członkowie zarządu, jak nadzorowane były ksiegowosc i handel. A tak do Wewnętrznego użytku służbowego można na nim pracować i usuwać nieprawidłowości wskazane przez PGZ. Brawo Pani Moniko!

Maria
@Gabryel

Ktoś tutaj pisał o kratach. Za kraty za to rozkradanie firmy przez tyle lat to powinien jeden gość trafić a nie ktoś za ujawnienie tych przewałów. Potem nie ma na podwyżki bo ktoś kupuje dla znajomych laptopy za 50 tysięcy i po tygodniu je likwiduje. Gdzie byli goście z IT? Gdzie cała reszta tych kierowników i dyrektorów, ze pozwalali na takie (usunięte przez administratora)

Michasia
@Maria

Ale dlaczego tylko jeden? Chyba że piszesz o tym nadal "pracującym". Myślę że wszyscy Ci których opisano w raporcie powinni być rozliczeni. Czytałam ten raport i jego treść jest szokująca a jego zawartość powinien poznać każdy pracownik - wtedy będzie jasny obraz tego jak dobrze się bawiono w zarządzie-nierządzie. Może to zakończy to opowiadanie bredni przez D.C. że o niczym nie wiedział. Ci jego bałwochwalcy agitujący za nim - wtedy popatrzcie pracownikom prosto w twarz !!

Gargamel
@Maria

Długo jeszcze będziecie wozić du..pe na tych laptopach które się znalazły? Już to jest nudne.

Domino
@Maria

O rozkradaniu Zakładu to co nieco moze powiedzieć pewien kierownik S. pogromca zakładowych kostek WC i papieru toaletowego.

Geniek
@Gargamel

Tak długo dopóki nie zostaniesz rozlicznony za twoje grzechy ...

@Domino

Aż z torby jak jedzie na rowerze wystają ale co tam Tylko bagażniki aut sprawdzają...

@Gargamel

Oj boli ze złapali za ręką, ale nauczono Was mówić ze to nie Wasza ręką! Koniec z tym- gratuluje decyzji o udostępnieniu raportow!! Nazywa rozliczyć tych niskich, smutnych "Panow" co się uważają za Prezesow pamiętamy byli was 3 i cała 3 powinna zostać rozliczona!! Może PGZ się w końcu obudzi, i wyciągnie wnioski. Ważne żeby dowiedziały się o tym organy scigania- te zrobia porzadek na pewno! I przy okazji może też z tymi innymi którzy czerpali korzyści z Zarządu tych trzech muszkieterow(jak myślicie który to Atos, Portos i Aramis)- zróbmy konkurs?

Fiona
@Gargamel

A co mówi 7 przykazanie w bibli ?

A co on zupę na tych kostkach toaletowych gotuje ? Trzeba go poinformować zanim się otruję ;)

Edzio
@MechanicznaPomarancza

Boli i będzie bolało bo korytko się zmniejszyło .Co tydzień powinny być audyty i kontrole papierów - faktur ...

XYZ
@Tomek

Na pewn zupe. Stolcuje sie w robocie bo szkoda wody w dumu.

@Edzio

A może jeszcze kontrole czasu pracy i godzin spędzonych w palarni w barze i z jednym wnioskiem urlopowym spacer 3 chłopa. Myślicie, że tego nie widać. Tu fajeczka pogaducha i pół godziny mija.. i za pół godziny znowu fajeczka bajerka i dzień zleci. Byle do piątku. A i jeszcze gadka a gdzie nasze 13 a może jeszcze dzień hutnika i barbórka.. bo nam się należy! Żenujące

Młoda
@MechanicznaPomarancza

W zarządzie od kilku lat są 4 osoby jakby co. Pani też się liczy!

Krystyna
@On

Weż się chłopie lepiej za robotę .Bo z nudów głupota ci do głowy uderza !

Quin
@On

Ale plujesz toxic jadem .Boli cię to się zwol...n...i...j ;)

@On

13 należy się jak psu buda ! Nawet popularne sieci z żywnością mają 13 czy jak tam wolisz nagrodę z zysku ! Ten bonus był w zakładzie praktycznie od samego początku ! Więc prawie 70 lat ! To nie jest nic nadzwyczajnego że ludzie za swoją pracę która przełożyła się za wykonanie założonych planów rocznych domagają się tego wynagrodzenia !

@SS

(usunięte przez administratora) się skończyła 30 lat temu, chcesz zarabiać idź do korporacji tam trzeba pracować i wykazywać się. Może jeszcze 14 i 15 co? Nie ma i nie będzie

Jaaa

Wykonanie planów. Ale się uśmiałem. Ha ha ha

@Andrzej

A ty czym się wykazujesz ? Wkladaniem paluszka w (usunięte przez administratora) .Nie musisz nigdzie chodzić i wynagrodzenie jest jak w korpo .Tylko plujesz na ludzi jadam co domagają się swojej premii.Im więcej $$$ zostanie to ty i wasza klita wyprowadzicie .Dla tego wymyślasz 14 i 15 .

Bartek
@Andrzej

Kim ty jesteś NEP...KU że będziesz decydował o nagrodach .Żyjesz z cudze...j pracy i jeszcze się żucasz .Jak byś poszedł pracować do korporacji to tygodnia byś nie wyrobił bo uczciwie w życiu dnia nie przepracowałeś .Siedzisz tutaj po układziku i jedyne czym się zajmujesz to lepienie kulek z nosa .

Adam G.

Witam! Serdecznie pozdrawiam załogę "5". Miłej, spokojnej pracy życzę.

Z ta podwyżka 5 procent to każdy dział dostaje czy jak to wygląda?

Biurowy

Zapoznaj się z porozumieniem najpierw, potem pytaj. Tam jest wszystko rozpisane. Jak nie masz dostępu do komputera, kierownictwo powinno taką informację przekazać. Tam jest szereg wymogów, m.in. musisz być zatrudniony na dzień 01.01.2022, nie możesz być na umowie próbnej i jak już jakaś podwyżkę w tym roku dostałeś, to już nie dostaniesz tych 5%. Wszystko jest napisane w porozumieniu...

Wanda

podwyżka o 5% była? Ale to jednorazowa na jeden miesiąc czy taka stała już?

@Wanda

Stała. Przy tej inflacji to i tak jak naplucie w twarz, ale zawsze coś...

Kulfon

Dobrze pisze ta pola raksa,jak można tworzyć nowe stanowiska,kierownicze,mistrzowskie bez jakiejkolwiek wiedzy o zakładzie i potrzebach?a no po ukladzikach,jak się wódkę pije z brygadzista,gdzie ten zostaje mistr,em, to szybko mozna awansowac,a kto zostaje brygadzista?ten co dobra bajere ma a wiedzy żadnej i tyle w temacie

DonPedroLaFigaro

Ja Wam obywatele współpracownicy mówię, L.W. nie ważne jaki był, ale prezesem naszym był. I jakby nie to, że go usunęli to byśmy funkcjonowali chociaż na takim poziomie co 3lata temu, czyli byłoby dobrze (choć nie rewelacyjnie), a teraz płaczecie, ze brak inflacyjnego. Mimo, że przekonania polityczne mialem inne niz prezes to stanąłem w jego obronie, bo dbal o nas ! W przeciwienstwie do pozostalych odbioropesjowcow co nie potrafia podjac decyzji siedzac na jego stolku. Szkoda mi Leszka wiec zaglosowalem na D.C. bo mam nadzieje, ze dawna hossa zakladu wroci.

@DonPedroLaFigaro

Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby promować twoją linię myślenia... Jakbym słuchał zwolenników obecnej partii. Zero znajomości ekonomii, zero ogarnięcia w sferze społecznej i prawa wyborcze to coś co ich cechuje. Odpowiadam więc. Nie, gdyby L.W. był dalej prezesem, to nie byłoby tak jak 3 lata temu. Spółka opiera się obecnie o plajtę i wyciąganie pieniędzy z szafy niewiele by zmieniło. Teraz po audytach wyszła prawdziwa skala nieprawidłowości i gdyby nie to, spółka prawdopodobnie już upadłaby z kretesem. Daleko mi do obrony poczynań nowych "mioteł", ale takie "pieprzenie" kocopołów po prostu powoduje u mnie opad rąk. Obecne wybory to wybór między cholerą a dżumą, ale mówienie, że wybiera się D.C. żeby było jak dawniej, to jak mówienie, że już się nakradł i więcej nie będzie. Ludzie, trochę logicznego myślenia. Sytuacja teraz jest diametralnie inna, a Wy chcecie żeby było jak dawniej. Nie będzie. Poza tym, "jak dawniej" doprowadziło prawie do plajty. Jak tego chcecie to dlaczego jeszcze w spółce pracujecie?

@Biurowy

A skąd wiesz, że się (usunięte przez administratora)? Widziales zarzuty prokuratorskie czy widzialeś jak go ABW wyprowadza w kajdankach. Bo wierzenie w plotki i wypociny pseudodziennikarzy z Wyborczej to tak jak czytać horoskopy napisane przez "wróżkę" ...

Edek5
@Biurowy

Pokaz nam wyniki audytu, moze jakis link lub adres skan? Poza tym widocznie zyjesz za wiecej niz inni pracownicy ktorych wynagrodzenia stoja w miejscu od dlugiego czasu. Za malo by zyc za duzo by odejsc

@On

Lubię grać w gry ostatnio łupie w Help Will Come Tomorrow. Jak czytam Was tutaj to nie wierze! To co si dzieje w Spółce ostatnio to prosi o pomstę do Nieba i nie jest to wina ostatniego roku ale ostatnich kilku lat a winę za to ponosi zarzad nie tylko L ale Cały zarzad z Panem L na czele i ten którego teraz wybieracie również Pan D Chodzi po hangarach i obiecuje, skąd ja to znam a na koniec jak zwykle jego wierni dostana a my biede chłopcy od czarnej roboty figę z makiem. Ja już im nie wierze. Powinni zatrudnić całkowicie nowy zarzad z fachowcami od przyciągania roboty do firmy zebysmy mogli spokojnie ribic kaxdy swoje a nie tłuste wypasione koty co garuja tutaj po 6 lat i wmawiają ze będzie lepiej, im na pewno przez kolejna ciepła kadencje

prawdomowny
@GamePlayer

nie ma takich fachowcow, ktorzy znaja specyfike firmy. Mało ci bylo porządku p.o. jednego i drugiego? tak bedzie wygladala spolka po calkowitej zmianie. chyba jestes z solidarnosci skoro tak mowisz. wy jak ten "pan z rosji, ktorego nazwiska sie nie wypowada" po trupach do celu nie patrzac na dobro spolki! a co nam da ten z Wawy? fige z makiem, on nawet nie umie podjac decyzji czy powinien urzyc czarnego czy niebieskiego dlugopisu, czy na pieczatce powienien miec mgr inz czy tam nawet dokrot. jego najwiekszym zmartwieniem byl balagan po remoncie w biurowcu a nie strategiczne dla spolki decyzje! On i tak bedzie w spolce, bo nie jest tajemnica jakie ma plecy TAM WYSOKO. wiec spokojnie i tak bedzie w zarzadzie. Akurat D ma pojecie o wielu rzeczach i nie sa to puste slogany. trzeba oddac mu wiedze i doswiadczenie. a przypominam, ze balagan w spolce zarzal sie od kiedy jest osoba płcii zenskiej w rzadzadzie. Wy tego nie widzicie, bo siedzice w jej kieszeni.

@prawdomowny

Stary pocisnąłeś grubo. Jak widać nie jesteś z bandy Czarnej. A jeśli chodzi o Daniela to lepszy swój wróg niż obcy. Pamiętajcie o tym!

@prawdomowny

Pograj sobie w Call of duty zamiast pisać takie bzdury. Bałagan zaczął się kiedy dwóch takich co lubili się dobrze bawić w towarzystwie średniej jakości p.. ń zamiast pracować a nie przez nowych płci żeńskiej, fajnie jest zwalać winę na tych nowych, ale problemy zaczęły się wcześniej niż rok czy półtorej roku temu. Ci nowi przynajmniej pokazali jaki bajzel zgotowali nam L, (usunięte przez administratora) Pan D ma wiedzę i doświadczenie ( dobry żarcik) to zes mnie rozbawił tak samo dobrze bawię się przy fifa2022. To człowiek ze sloganami na ustach i z zerowa wiedza a doświadczenie ma chyba w rzucaniu pustych obietnic i szpanowaniu w volvo. Czy to nie on podpisał się za połączeniem i wieloma rzeczami które doprowadziły nas tutaj gdzie jesteśmy. Ten z Warszawy przynajmniej nie rzuca pustych słów na wiatr i może coś zmieni w tym zakladzie. Panu D już podziękujemy!!!!! W najbliższa środę!!! Czas na zmiany!!! Kto jest winien dzisiejszej sytuacji dobrze wiemy L,D, stara gwardia dzięki której mamy to co mamy! Zachęcam do Fallout - świetna gierka oddająca sytuacje

@DonPedroLaFigaro

Lepiej napisz co takiego otrzymujesz od DC, że takie bajki piszesz? Przez ostatnie lata bardzo źle się działo, jak wiele osób z władz podczas spotkań ze związkami mówi wyniki były podkręcane. Zresztą skoro było niby tak dobrze to skąd te stare długi na 100 mln. kto to spłaci? I czyim kosztem? A co do raportów z audytów, to poza tym, że ktoś nielegalnie je przekazał pismakom to nasi członkowie rady nadzorczej to otrzymali. Dlaczego nie powiedzieli, kto odpowiada za te wszystkie przewały? Teraz tłumaczenie DC, że on nic wiedział i wszystko było poza nim, w sytuacji gdy każdy z nas wie jaką on ma wiedzę o tym co rzeczywiście dzieje się każdego dnia w zakładzie - jest dziecinne. To nawet obraża nas, bo sugeruje, że jesteśmy bandą gamoni, którym można takie bajki dla przedszkolaków opowiadać. A jeśli rzeczywiście nic nie wiedział to powinien następnego dnia podać się do dymisji jako nieudolny.

@Max

Sam jesteś nieudolny. Weź się za robotę a nie plotki rozsiewasz. Ten nasz Loczek nic nie załatwi. Nikt się nie będzie z nim liczył. Będzie tylko figurantem. Na tym Ci zależy? Brak słów. Zamiast dbać o firmę bedzie dbał o wlasny tylek bo układy partyjne niedlugosię skończą i boi się że dalej na plecach taty już nie ujedzie.

@On

A jak nazwać kogoś kto tyle lat jest w zarządzie i teraz mówi, że nic nie wiedział? To albo nas okłamuje albo rzeczywiście nie wiedział - czyli moim zdaniem jest kompletnie nieudolny i niekompetentny skoro o takich ważnych rzeczach nie wiedział. Nie zauważył, że mamy 80 milionów starych długów? Ponadto co nam załatwił DC? Ale może za pisanie takich bajek dostałeś jakąś podwyżkę jako wyjątkowo zasłużony albo jakiś ekspresowy awansik jak jeden nowy Nad-Kierownik dostałeś? Bo pozostali pracownicy dostali figę z makiem a nie podwyżki.

Mechnick
@Max

A skąd te 100 mln wyrwałeś. Widziałeś bilans. Także kółku jak nie masz nic mądrego do napisania to trzym ryj. Pajacu jedren

@Mechnick

Przecież o tych 100 milionach a czasem o 80 milionach to kilka razy mówiono na spotkaniach ze związkami, także geniuszu nie trzeba być księgowym aby orientować się, że jak firma ma tak ogromne długi to nie jest ciekawie. A o tym DC nie powiedział ci? To co on robi w tym zarządzie poza braniem pensji i wożeniem się niezłą furą?

Krzyś
@Max

Skąd posiadasz taką wiedzę, że mamy długi od 80 do 100 milionów skoro jeszcze nie znamy bilansu ? Kandydat z Warszawy też opowiadał takie głupoty o długach.

Mechnick
@Max

Teraz piszesz już 80 to w końcu ile tego jest 100 baniek czy 80 a może w ogóle nie ma. Pamiętaj że w zarządzie siedzi Czarna Małpa która tylko mąci Franca jedna

@On

Masz rację. Mylę się. Wyborcza też. Zakład mlekiem i miodem płynie. Sytuacja jest wspaniała. Świadczą o tym podwyżki, każdy o 10k na rękę. Zaraz będą kupować nowe samochody służbowe, podobno caddy wymienią na s-klasy. Każdy pracownik dostanie taką do domu. Na pewno tak jest, bo przecież nie mamy wglądu w audyt... A na poważnie. Nie napisałem, że kradł, tylko "to jakby powiedzieć że..." Rozumiesz, że to jest zastosowanie przykładowej analogii, a nie wypowiedzi bezpośredniej? Polski język, trudny język...

@Mechnick

Oj zalazła Wam za skórę ta czarna!! I słusznie, bo to co działo się w tym zakladzie za czasów byłego Prezesa i jego nadwornego, co wiedział wszystko a teraz dostał amnezji. I dobrze ze ta czarna tutaj jest może posprząta ten bałagan którego m.in. narobił ten Wasz CZLONEK- elekt. Dlaczego nie odtajnia raportow? Dlaczego nie przedstawia ich pracowniko.? Każdy Każdy nas prawo wiedzieć jak było! Ale myślę że akcjonariusze na najbliższym ZWZ poproszą o ten dokument - mają prawo żądać tego! A spółka ma Obowiązek dostarczyć!! Będzie się dzialo, sam chyba o to wystapie na Zwyczajnym

Technik
@GamePlayer

No to chyba zepsułeś komuś majówkę. Ciekaw jestem dlaczego nikt z naszych przedstawicieli w Radzie Nadzorczej, która to dostała zapewne nie opowiedział nam co tam jest napisane.

DonPedroLaFigaro
@Max

DC ma pojecie o biznesie, jak slysze ze zaklad ma zaciagniete kredyty, dlugi itp ze jestesmy pod kreska to normalnie zal i tyle. Jedynie pieniadz ktorym obracasz przynosi zysk, to ze masz zaciagniete zobowiazania nie znaczy ze jest zle, wrecz przeciwnie w tym wypadku mowimy o aktywach. Tak jak D mowil na jednym spotkaniu, ze tu mamy zawarte umowy, to splate za etap roboty itp. pieniadze sa w obrocie wiec ich w bilansie nie ma, a w praktyce one zarabiaja. To tak jak bys odkladal wyplate w skarpete i nie wydawal pieniedzy, to Twoja skarpeta ktora byla warta 10lat temu 100000zl dzisiaj warta jest 50000zl czyli tracisz... Ludzie troche ekonomii a nie placz ze strony K i prostackie wytykanie pana (usunięte przez administratora)

@DonPedroLaFigaro

Ty kolego co tutaj za dyrdymały opowiadasz. Albo jeszcze po weekendzie cię trzyma bimberek albo tak ci sprała mózg ta blondyna-nowa szefowa błędnych analiz i dupokrytek. Generalnie jest czarna (usunięte przez administratora) z naszą firmą i to widać, jak masz takie długi przeterminowane to nie żaden obrót czy rozwój, tylko stagnacja i możliwy upadek.

@Max

Pisz człowieku jaśniej jaka blondyna? O kim mowa bo nic nie kumam? O bombową dziewczynę chodzi, czy jak?

Klakierek to już ma kocią mordę...

Max

A to nie znasz lotniczej blondyny co po pijaku od kawalera przez okno uciekała jak ją konkurentka chciała za kudły wytarmosić? A teraz za zdolności oralne idzie jak burza.........

Rekrutacja

Czy warto iść na laminaty? Widnieje ogłoszenie na stronie wzl2.

@Rekrutacja

Myślę że warto, nie narobisz się za dużo, czasami posiedzisz, tyle że musisz wytrzymac od 7-15, przy odrobinie chęci czegoś się nauczysz

Rocky

Czy wiadomo na jakich zasadach maja byc przyznawane podwyzki ?

@Rocky

Ten kto fika nie dostanie.

No to się popisali....

Piotrek
@Nowy

Możesz rozjaśnić?

Ooo
@Rocky

Zatwierdzono 5% płacy zasadniczej pracownika, ale nie mniej niż 250zł i nie więcej niż 400zł.

GamePlayer

Kolego tutaj nie ma żadnej matematyki wybory to nie wybór pomiędzy Bydgoszcz i Warszawa a Panem D i Panem K. Nie dzieł firmy kolego na dwie części bo od razu widać kogo popierasz. I jak widać po wynikach Bydgoszcz również popiera normalność w postaci zmian a nie tkwienie w marazmie na równi pochyłej. To było swoiste wotum nieufności dla Pana D

Piotrek
@GamePlayer

Proponuję wrócić do wyników wyborów poprzednich kadencji. Przy ilości pracowników z Bydgoszczy tym razem zagłosowało mniej na zmianę o której mówisz. Wiec zdecydowanie SIE MYLISZ nieKolego!

Malarz
@GamePlayer

Dokładnie. To nie wybór pomiędzy dwoma lokalizacjami tylko przyszłością firmy i jej pracowników a drogą do katastrofy. Jeśli masz jakiś interes z rozpadu firmy to powiedz nam tutaj otwarcie, jeśli nie to zagłosuj za kontynuacją działania zakładu a nie sprzedażą wszystkiego i likwidacją naszego miejsca pracy. Zasiedziały księciunio w białym rumaku za blisko pół miliona już dosyć narozrabiał i powinien odejść.

ktoś
@GamePlayer

Kolego weź pograj w CyberPunk’a albo w inna swoja gierkę bo na tym się może znasz. Pan K. był członkiem zarządu w Warszawie i proszę jakie były jego osiągniecia? Odpowiadam - żadne! Czy w cokolwiek się angażował? Opowiadam - w nic! Jeżeli ktoś uważa że Bydgoszcz nie powinna mieć swojego przedstawiciela w Zarządzie to mu gratuluje dobrego samopoczucie.

@Piotrek

Nie kolego nie mylę się może wróćmy od razu do czasów kamienia? Ale skoro chcesz 3 lata temu był jeden kandydat i znacznie więcej głosów niż w tych wyborach- co się stało? Mamy jeden zakład który zatrudnia ok 1300 osób i ten Zaklad głosuję. Niestety jak napisała komisją wyborcza przesłanki do unieważnienia były i to nie tylko zwiazane z kwestią godzin głosowania, jest nawet wniosek o odwołanie czlonka komisji! Prezes wie jakie to są przesłanki- lud PGZ, RN na pewno obseruja co z tym zrobić?!@!, ludzie też wiedzą bo byli świadkami wielu zdarzeń . ZUS na pewno się dowie o przerwanych urlopach, urlopach macierzyńskich itd. Ale moze tym razem wybory będą świętem demokracji - miejmy nadzieje. Zobaczymy jak będzie! Bez odbioru Cyber Punk czeka

Biedroneczka
@Piotrek

Tak to już jest w pislandi nie wygrał nasz to ogłaszam reasumpcję. Biedne te spółki skarbu państwa i ich partyjni synowie..

Pracownik dnia
@Malarz

Co ty gadasz człowieku uczepiłes się biegów rumaka jakby nie wiadomo co to było. Pomyśl pajacu że WZL2 to bydgoszcz warszawa to kóla u nogi która nas ciągnie na dno. A teraz chcesz wybrać kolesia który nie ma pojęcia o naszej firmie. Głosuj na niego ale później nie miej pretensji że nic nie wiesz i nic nie można zrobić bo cały zarząd będzie z Warszawy. Fakt jest tylko taki że DC pogrążył się tym że uratował GK z malarni cywilnej i jeśli przegra to tylko będzie pokłosie tej sprawy. Bo te szopki co się dzieją na cywilnej to jest absurd . Także GK pogrzebał DC i tyle w temacie

Michasia
@ktoś

(usunięte przez administratora) a weź dopisz szczerze że najbardziej chodzi o to że jest ryzyko iż może się zerwać Wam w Bydgoszczy łańcuszek "poukładanych zależnych" którzy to surfują na Danielofali i są dzięki temu "nadpracownikami" .......

Barbarian
@Pracownik dnia

Czym jest Warszawa? Siedzisz w tej Bydgoszczy zabitej dechami i g.... wiesz . Żeby nie silniki z Warszawy to dawno by rolnicy zaorali wasz zakład w starych c330. Nie bez powodu poprzedni prezes ratował się połączeniem. W Warszawie po połączeniu wszystko się zmieniło i to niestety na gorsze a oszczędności milionowe się rozwiały

Tik
@Barbarian

W Warszawie to podobno jest zakaz podnoszenia głosu bo te wasze baraki by się rozpadły a komputer był tylko w sekretariacie

@Barbarian

Zmień lekarza bo ten Cię okłamuje. Albo bierz połowę tych leków i nie mieszaj z alko dobrze Ci radzę.

@Tik

A internet nosili w wiaderkach ze studni...

GamePlayer

Słyszeliście o nowym dodatku do CyberPunk’a co ma wyjść w przyszłym roku? Nie moge się doczekać! A wy? Może będzie równie ciekawy jak WZLowska telenowela! Dziewczyny, afery, raporty, teczki, intrygi, dziwne wybory, obietnice bez pokrycia, a może i z pokryciem…. niektórych „pięknych” blond zdobyczy i mnóstwo mnóstwo statystów którzy lubią popatrzeć z boku i pokomentować, zamiast próbować coś zmienić na lepsze w Spółce żeby ukrócić te wszystkie trzymające w napięciu momenty, ach jak się rozmarzyłem. Panie D co teraz Pan nam wymyśli żebyśmy się nie nudzili. 13? , 14?, 15?, a może 20? I podwyżki po 20%? 30 %? a co tam kaszpirowski to pikus po 50%? Nic wracam do konsoli pochadzac po mieście przyszłości CyberPunk rządzi

Malarz pokojowy

Wczoraj były wybory do zarządu przedstawiciela załogi (20.04.2022), komisja ogłosiła oficjalne wyniki wysyłając e-mail o godz. 20.29. A użytkownik tego forum o nicku Prawda gratulował wygranej już o godz. 19.44 to podważa wiarygodność komisji wyborczej. Użytkownik Prawda jest zapewne obiektywnym członkiem tej komisji :D, możemy się domyślać kto tak mocno popierał zwycięzcę.

Mickey
@Malarz pokojowy

Widać, że Panie z solidarności nie masz pojęcia co mówisz. Chwila ogłoszenia wyborów jest podpisanie protokołu i wywieszenie go choćby na drzwiach a nie wysłanie maila. W pierwszej kolejności to RN I prezes sie dowiaduje. Nie siej fermentu

Marzena
@Malarz pokojowy

Słyszałam, że auta śmigały po chcących zagłosować na jednego z kandydatów. Do tego ściągano chorych co jest naruszeniem prawa i ZUS powinien się tym zająć. Do tego wstrzymywanie ogłoszenia tragicznych danych finansowych, byleby budować bajkowy obraz firmy w dobrej kondycji finansowej. Także wybory prawie jak w Rosji...

do Marzenki od Marzenki
@Marzena

nikt z głosującyh nie przebywał na zwolnieniu lekarskim, ani na opiece ignorantko - "marzenko". Akurat tu jest sprawa jasna. jeszcze coś cię boli???? a wsztrzymanie ogloszenia danych finansowych to macha tego goscia, co zarabial krocie i nie był naszym pracownikem, Tego samego, który był pupilem WiadomoJakiejPani i w zasadzie między innymi dlatego, że ON skutecznie opóżniał pracę nad dokumentem finansowym już go nie ma w spółce. może teraz puzle się złożą, temu kto jest mądrzejszy... a Ty przestan bełkotać, bo z żalu i zgryzoty mówisz głosem WiadomoKogo ;)))))))))

Pracownik dnia
@Marzena

Naruszeniem prawa był twój poród który się kiedyś odbył. Jak nie wiesz co mądrego napisać to poczytaj W Pustyni i w Puszczy. Wybory się odbyły są wyniki i teraz trzeba poczekać na bilans. A na tą chwilę bilans jest taki że CZARNA razem z pachołkami z solidarności robi pod siebie bo nagadała głupot bo była pewna że Daniel nie wygra. A teraz jest w kropce bo niczego nie może utajnić. Co to ma być że jest maj A my nie znamy bilansu chyba jakieś jaja sobie robisz. Także CZARNA plus Solidarność mają już wyjazd na ogórki i szparagi na zachód Europy .

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 23 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.