Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poznanski oddzial

Pracy zdecydowanie za dużo na ilość pracowników, ale mimo wielu próśb z naszej strony, przełożeni nie uznali za konieczne zatrudnienia dodatkowych osób, lepiej było eksploatować obecnych pracowników. Brak transparencji!!! Śledzenie każdego kroku pracownika, liczenie każdej minuty pracy i nagminne nadgodziny z powodu piętrzącej się ilości pracy. Bardzo duża rotacja. Raczej nie zależy im na zatrzymaniu pracownika, który myśli o odejściu i mówi o tym wprost przełożonemu. Nastawieni są na studentów i ludzi świeżo po studiach, którzy nie mają porównania z innymi firmami. Odejście było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu!

True
@Poznanski oddzial

Niestety jest to prawda ja tez bede zaraz spadac. W jakim teamie/dziale pracowalas/es? Nie rozumiem podejscia do ilosci pracy...

Arrrr
@True

Dzial naleznosci ar

Kandydat do AR
@Arrrr

Ja dopiero zaczynam i już się boję... Możesz powiedzieć jakiego kraju unikać?

3 lata

Masakra do czego sa zdolninwspolpracownicy

Seniorzy sami

Uważajcie co robicie w pracy przy księgowaniu i procesowaniu w Sap kolezanka sie nie wyrobila i leaderka kazala jej cala noc pracowac a pozniej musiala odbierac po godzinie każdego dnia. Skad Ci ludzie do zarzadzania? Przyduuuu pasy szefa beda kierowac zespolami i dostawac profity za polecenia ludzi a Wy sie nie dajcie tej firmiwn3mam kciuki oby te czasy sie kiedys skonczyly i nigdy więcej nie bylo 6 przełozonych in2-3 pracowników. Jak tak mozna zarabiac na czyjejs pracy przy stawkach gdzie sprzataczki na miminalnej beda wiecej zarabiac niz ksiegowe szok tylko uciekac z tej firmy.

LDZ

powiem tak - na rozpoczęcie przygody z korpo, jak najbardziej polecam: pieniądze znośne, zakres obowiązków do ogarnięcia, nikt nie stoi nad głową, bardzo luźna atmosfera odszedłem po 2 latach, bo: 1. system oceny półrocznej i związane z nią bonusy to jeden wielki żart 2. awans na JL3 jest niemożliwy 3. współpracownicy, choć mili i uprzejmi, totalnie niewykwalifikowani (50% nawet nie potrafi się porozumiewać po angielsku) 4. Infosys to firma hinduska, więc to mówi samo za siebie :--) 5. ogólnie - NIKT NIC NIE WIE?? moja opinia - raczej negatywna... polecam tylko dla studentów / świeżych absolwentów

Popieram
@LDZ

Brak szansu na rozwoj jedynie ucieczka do konkurencji oby wczesnie. Awanse pod stołem dla znajomych i lizusow. Bonusy za polecanie ludzi calkiem z czapki managerka jak sciaga 2-3 osoby to zarobi 4 wasze pensje nic nie robiac a Wam kaze pracować 480h albo wiecej. A sama przygarnie milutkie pln. Licza nawet papier toaletowy szok

JL5A
@LDZ

mocne słowa, jak na kogoś kto nie awansował z JL2A na JL3A ;)

Stasis
@JL5A

Nie miał znajomości, albo nie wdał się w układy, to nie awansował. W takim przypadku nawet bardzo dobre wyniki nie pomogą, smutne to, prawdziwe i bardzo infosysowe. W niektórych zespołach % osób z JL3 jest niski, więc jak się nie jest czyimś(kogoś z JL4 w górę) bratem, kuzynem czy narzeczoną, to nie ma siły, o awansie można zapomnieć na lata.

@Popieram

Rachunki to twoj problem, nie Infosysu.. Infosys nie decyduje o kosztach zycia.

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dziwny jest ten Swiat

Kolezanka pracuje 4 lata jako specjalista a tu szok przelozona sciaga team leada z Łodzi bez wiedzy merytorycznej do zarzadzania procesami ktorych nie zna... Gdzie to wszystko zmierza? Indie ruuuuulez

dyn!o
@Dziwny jest ten Swiat

Ty jestes dziwny. Team lead jest od zarzadzania ludzmi , nie musi znac procesow. To jest obowiazek process executiva i process specialista. A firma dobrze ze jest indyjska to gwarantuje stabilizacje, polactwo wszystko by rozkradło i rozpiepszyło juz dawno temu, taka jest wasza specjalnosc.

Centrum w Łodzi

Czy beda szkolenia tak aby moc sie rozwijac? Czy czysta klepanina faktur?

JL5
@Centrum w Łodzi

Dziecko, klepanina to byla 10 lat temu. Dzis Infosys to nowoczesne centrum uslug wspolnych, swiadczace zaawansowane uslugi biznesowe dla klientow. Lodzkie centrum jest liderem automatyzacji procesow biznesowych. Stworzenie makr pozwolilo nam zaoszczedzic ogromnie duzo pieniedzy a pracownicy zostali za to docenieni, lacznie z awansami. A co ty zrobiles ?

Eeee?
@JL5

Jak masz znajomości to awansowales

Wioletta

Kłamstwo. Poznanski oddział sie dynamicznie rozwija i poszukuje nowych pracownikow w zwiazku z tranzycjami procesów do Polski. Jestes trolem z konkurencji.

Paulina Machalska

Nic nie widziales. Incydenty zglasza sie na policje a nie na gowork, smarku bez reputacji.

Poznan
@Paulina Machalska

A Pani pracuje w Poznaniu ze sie wypowiada w tej sprawie?

Poznan centrum

Nie polecam szczegolnie Poznanskiego oddzialu znajomosci znajomosci wiecej warte niz umiejętności. Włączając laptopa myslisz juz kiedy to sie skonczy. Bonusy za polecenia pracownikow przewyzszajace place miesieczne kto normalny będzie traktował prace i byl w jakis sposob ambitny? (usunięte przez administratora) Rozumiem ciecia kosztow ale lepiej dac bonus za polecenia niz podwyzke 100-200 zl?

Wiolettas
@Poznan centrum

kłamiesz

Sytuacja w Poznaniu to dramat nie aplikujcie.

Wioletta
@Kandydat

kłamiesz

Proces onboardingu z piekła ro

O mój Boże, co ja zrobiłem? Zacząłem tu pracować w tym miesiącu. Nikt nie pomógł mi w procesie onboardingu, byłem zmuszony otrzymać zapłatę za przekazanie moich prywatnych informacji na ekranie do lokalnego zasobu IT, całkowicie wbrew polskim RODO i unijnym przepisom RODO! Na moim laptopie nic nie działa, nic. Nie dostałem żadnego zestawu onboardingowego, kubka do kawy, długopisu, który pisze infosys.. W dobie pandemii i ludzi pracujących zdalnie na całym świecie ta firma w ogóle nie daje żadnych słuchawek, nie żartuję. Zostałem zatrudniony do pracy w DevOps i właśnie dostałem się do projektu, jedyne co robię, to sporządzam protokoły ze spotkań i kopiuję przeszłe informacje z Excela do PPT. To żałosne, 15 lat doświadczenia i jestem młodszym PMem dla tych ludzi.. W moim zespole na 13 osób 7 niedługo odejdzie w tym miesiącu, a wszyscy inni powiedzieli mi, żebym zaczął szukać nowej pracy tak samo jak oni... nawet mój dyrektor powiedział mi, że przyjazd tutaj był błędem. Bez względu na to, co mówią ci w rekrutacji, żadnych kursów językowych, żadnej platformy edukacyjnej innej niż Wings, czyli po prostu indianie tłumaczące coś, czego kiepsko nauczyli się od innego indianina na (usunięte przez administratora)

Ahmed
@Proces onboardingu z piekła ro

100% correct. Just ignore the pathetic HR trolls that will attack you for this and find a better job. Or better scroll (usunięte przez administratora) and you will find linkedin info for two of the morons responsible.

Artur

Zamknie się apu.

Proces onboardingu
@Proces onboardingu z piekła ro

Czas więc na aktualizację, ja i pięć innych osób, z którymi zaczynałem, zrezygnowaliśmy. Pięć z siedmiu, a pozostali dwaj szukają teraz pracy. Ta firma to kompletny żart, widziałem, jak dwóch starszych dyrektorów i wspólnik przyłączyli się i wszyscy zrezygnowali w ciągu 1-2 miesięcy. Unikaj tej firmy jak wakacji w Bangalore!

@Proces onboardingu

Zrezygnowales bo Infosys zweryfikował twoj brak umiejetnosci i doswiadczenia. Nie miales rowniez checi do pracy tylko liczyles na łatwa kase, a tu sie okazal ze trzeba pracowac....bardzo dobrze ze odeszles , nieogary baj baj, takim podejsciem jak ty wartosci dodanej i dobrobytu sie nie buduje. Ciekawe jak teraz wytlumaczysz firmom do ktorych rekrutujesz dziurę w CV i taki krotki staz pracy w Infosys xDDD.......watpie ze znajdziesz racjonalne argumenty, a takie typu 'firma mi sie nie podobala' nie są merytorycznymi argumentami dla pracodawcow, wiec widze amrną szanse ze szybko znajdziesz prace w renomowanej firmie jak Infosys.

@Waldek

Waldek napój się wody z czajnika. On nie będzie infosyfu wpisywał do CV. Na każdej rekrutacji możesz wytłumaczyć że byłeś w infosysie, a tam zastales (usunięte przez administratora) i chlew. Każdy rekruter to rozumie, wierz mi na słowo że fatalna reputacja infosysu jest znana w całej Polsce, w wielu branżach i firmach. Nikogo to nie szokuje, chłopak popełnił pomylke, oby ostrzegł kogo może, ale konsekwencji nie poniesie. A już wytykanie mu braku umiejętności to wynika tylko z twoich urazów głowy spowodowanym praca w infosyfie. Jak to mówią, lecz nogi, na głowę za późno.

Proces onboardingu
@Waldek

I tak jak każdy przedstawiciel leadów i HR w tej tragedii firmy uciekasz się do wyzwisk tylko dlatego, że nie masz innej władzy. Ale może masz rację, może 88% straty zespołu w każdym zespole i nowy członek tej firmy oznacza, że ​​ci, którzy zostają, są po prostu tacy dobrzy? Jeśli zrobisz karierę w Infosys, to znaczy, że nie możesz pracować nigdzie indziej, jesteś pracownikiem nieudanym i żadna inna firma nigdy cię nie zatrudni. Taka jest prawda. :)

@Ernest

"Na każdej rekrutacji możesz wytłumaczyć że byłeś w infosysie, a tam zastales (usunięte przez administratora) i chlew. Każdy rekruter to rozumie" --> Zadna profesjonalna firma w łodzkim takich dziecinnych bajek nie kupi, Infosys jest firmą obecna w miescie od 20lat i ma reputacje. A jak nie wpisze gosc nic do CV i zataji Infosys to jak to wytlumaczy xDDDD dziury w CV sa bardzo zle widziane wsrod pracodawców. Gosc zrobil najgorzej z mozliwych opcji, nawet pewnie referencji nie ma z Infosysu. NIkt o nie przyjmie do dobrej pracy bez referencji dzis od poprzedniego pracodawcy. Ja tez bym nie przyjał takiej osoby bo za duze ryzyko.

@Waldek

Infosys ma dobrą reputację. Zobaczmy numer 1 w Łodzi za (usunięte przez administratora) Dobra robota!! Teraz współpracuję z dziesiątkami rekruterów z czołowych firm w Polsce i zawsze, gdy ktoś odchodzi z Infosyfu w mniej niż 3 miesiące, zazwyczaj gratulujemy mu ucieczki.

Mariusz
@Marta

Prosimy o linki z wyroków przeciwnko Infosys. Co zatkało i nie umiesz podac ? Bo nie ma takich. Infosys jest najlepsza firma w łodzkiem !

@Mariusz

Zastanawiam się, jak głupio czują się ci ludzie, pisząc to wszystko po tym, jak zrezygnowali z pracy sześć miesięcy później? Infosys HR, trzy razy widziałem, jak całe zespoły odchodziły w tym samym czasie!!

Zuzanna
@Ernest

Guzik widziales. Infosys ma bardzo niewielką rotację sposrod innych firm w łodzkiem, a ruch co mogles zauwazyc wynika z faktu ze firma cie rozrasta dochodzą nowe procesy z ameryki i potrzebujemy zdolnych pracownikow :) ot cała tajemnica.

Aa
@Zuzanna

We Wrocławiu zwolniło się kilkaset osób w dwa lata. Osoby po przejęciu z EY GDS liczyły na dobre warunki. Infosys okazał się totalna kompromitacja na rynku wrocławskim. Kultura i organizacja pracy, brak ścieżki kariery, cyrki z podwyżkami stawiają infosys jako najgorsza korporacje we Wrocławiu.

zdŁ
@Aa

"Kultura i organizacja pracy, brak ścieżki kariery, cyrki z podwyżkami stawiają infosys jako najgorsza korporacje we Wrocławiu." Łódź rozumie i się solidaryzuje :)

Kaz
@Zuzanna

to jest po prostu klamstwo. takiej rotacji nie ma nigdzie. ludzie odchodza zbiorowo

@Waldek

po pierwsze w Polsce nie ma zwyczaju przedstawiania referencji - pracuję w Hr i nigdy tego nie wymagano. Po drugie, Infosys ma w Lodzi fatalna opinie i zwykle osoby, ktore pracowaly tam dluzej sa z biegu odrzucane podczas rekrutacji bo doskonale wiemy z doswiadczenia, ze nic nie umieja, robia tylko jak na tasmie wyrywki procesow. Po trzecie, zdecydowanie lepiej odejsc po 3 miesiacach od takiego pracodawcy i wytlumaczyc to na rozmowie rekrutacyjnej niz tkwic tam bo to swiadczy o braku ambicji, braku pomyslu na siebie, braku checi rozwoju itd. Niestety ale Infosys w CV to minus a nie zaleta

@Paula

Jak nie wymagasz referencji to prowadzisz (usunięte przez administratora) pewnie janusz i grazyna. Referencje są absolutnym minimum w profesjonalnyh firmach krajach zachodnich aby firma mogla podjąć decyzje czy cie zatrudnic czy nie, zweryfikowac jak pracowales w poprzdniej firmie/firmach, czy nie narobiłeś (usunięte przez administratora) lub innych cyrków. W jaki inny sposob niby to chcesz zweryfikowac? Na gębę? W dzikim kraju mieszkasz? xDDD Na zachodzie nawet wynajmujac mieszkanie sa wymagane referencje, sprawdza sie zarobki kogos czy bedzie go stac na zaplaenie czynszu, wlasciciel sprawdza z poprzednim landlordem czy szanowales mieszkanie i nie zrobiles (usunięte przez administratora) Normalna sprawa. Nikogo bym nie zatrudnił na gębę dzis nie znająć jego przeszłosci. Widac ze jestes 100 lat za (usunięte przez administratora)

wrocławianka
@Aa

Nie klam. We Wrocławiu bardzo niewielu ludzi odeszło, tak sie sklada ze tam pracuję i wiem sprawe od podszewki.....w moim teamie sredni staz pracy to ponad 5 lat i atmosfera pracy jest dobra, szefostwo tez. Pewnie kolejnym trolem z konkurencji co chce podebrac infosysowi najlepszych pracownikow, nie z nami te numery Brunner.....

@Waldek

Pracowałem w 6 firmach na przestrzeni 10 lat i w żadnej z nich nikt nie wymagał ode mnie referencji, a były to duże, zachodnie korpo. Więc chyba jednak tak to nie wygląda :)

Aa
@wrocławianka

Bzdura. Infosys nie jest we Wrocławiu tak długo. Widać że jesteś trollem infosysowym, zawsze piszesz posty w tym samym głupkowatym stylu. Wcześniej pisałeś o tym że ludziom IP znajdziesz i już nigdy pracy w Łodzi nie znajdą. Schowaj się lepiej, jesteś żenujacy. Atmosfera dobra, szefostwo też, chyba tabletek zapomniałeś.

Chris C.
@wrocławianka

haha ok JL5 lub kogokolwiek udajesz na tej stronie. Nie powinieneś kłamać, to jest złe dla twojego charakteru, Wrocław nie ma nawet biura Infosys od 5 lat, tak naprawdę masz jedną pracę i jest to kłamanie w sieci dla tej firmy i nawet tego nie potrafisz zrobić poprawnie. Przynajmniej wiemy, że naprawdę tam pracujesz z takim zestawem umiejętności. (usunięte przez administratora) śmiechu

@Waldek

a w Infosys ktos od Ciebie wymagal referencji na starcie? :D ...no wlasnie hahha. Nigdzie sie nie wymaga referencji teraz. Jak masz dziecko 20 lat i to Twoja pierwsza praca w zyciu to pozyj troche i wtedy sie wypowiadaj bo pojecia nie masz o rynku pracy w tym kraju. Tak samo jak nikt nie wymaga wykazu zarobkow przy wynajmie chyba ze mowimy o ajmie okazjonalnym.... doucz sie serio zanim otworzysz (usunięte przez administratora)

Infosys we Wroclawiu
@Aa

Infosys we Wrocławiu jest już bardzo długo, ale do niedawna była to tylko część Infosys Limited (albo Infosys Consulting). Część BPO jest od kilku lat i wykonuje operacje dla EY, bo Infosys przejął SSC EY.

Krzysztof
@Waldek

Jakoś przy rekrutacji do Infosys za pośrednictwem agncji rekrutacyjnej, nikt mnie o referencje nie pytał. To do Infosys nie trzeba, a po Infosys jest to standard. Zastanów się nad tą hipkryzją.

Guziol
@Krzysztof

Widocznie w dziadofirmie pracujesz. W szanujacej sie firmie referencje sa zawsze sprawdzane.

Krzysztof
@Guziol

No to wniosek nasuwa się sam, InfoSys to dziadofirma :D

@Guziol

nie, nie sa. widac, ze nie masz pojecia o tym jak wyglada rekrutacja gdziekolwiek

Mistejk
@Paula

Ja ze spokojem mogę stwierdzić, że decyzja o podjęciu pracy w Infosys Poland była jednym z największych błędów w moim życiu. Proces rekrutacji to jedno kłamstwo, zapewnienia o możliwościach rozwoju, szkoleniach językowych i zawodowych - kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo. Kwestia awansu - kłamstwo. Coroczne podwyżki - kłamstwo. Generalnie niemal na każdym kroku kłamstwo pogania kłamstwo. Infosys Poland to niestety bardzo nieprzyjazne, a wręcz szkodliwe miejsce pracy.

Nikola
@Paula

Jestes deeebil bo wiem jak wyglada rekrutacja w powaznyh firmach (usunięte przez administratora) i zawsze mnie pytali o referencje. Siedz se w swoim wychodku obszczymurku.

Wiesiek
@Mistejk

Nieudaczniki zawsze narzekają. Lub czekaja na gotowe. A dobrobyt buduje sie ciezką i uczciwą pracą. Co ty smarku mozesz o tym wiedziec.

Ms.tejk
@Wiesiek

Wyżej zostało napisane, że w Infosys Poland kłamstwo pogania kłamstwo, co jest prawdą, a Ty wyjeżdżasz z tekstem o uczciwości :D Jeszcze pewnie nosisz mokasyny ;) Kultura też na poziomie...

Chore
@Wiesiek

Dajcie ludziom czas na jedzenie przerwa jest wpisana w kodeks pracy. No chyba ze wracamy do czasow (usunięte przez administratora) i dla wielkiego szefa kraju z kotem robicie

@Nikola

nigdzie nie wymaga sie referencji w Polsce. :D wymyslasz sobie z (usunięte przez administratora) chyba, ze u Janusza wymagaja od innego Janusza haha

Kaz

jak mnie z kolei przyjmowali to byl taki (usunięte przez administratora) ze dali mi w torbie 3 myszki...i brudny stary laptop. koszmar

"jak koledze dotrudnili swieza dziewczyne z pensja ponad 1300 zl" -- nie kłam bo minimnalna pensja ustawowa jest wyzsza niz to. A oszczedzanie to przejaw efektywnego zarządzania zasobami. Dzis mamy kryzys i kazda szanujaca sie firma oszczedza. Marnotrawstwo jest złe.

Chore
@Monika

1300 to roznica w pensji byla nie podstawa. Oszczedzanie na wodzie omg o(usunięte przez administratora). Kiedys ktos cos przyniosl do biura po covidzie uwazajcie na siebie szczegolnie zdrowia nie kupi wam korpo a szczególnie to

Cześć czy można pracować na B2b w dziale finansowym?

Basia

Nie

Polroku

Pracuję w infosys ok pół roku i jakie są moje refleksje? + Tani Multisport i opieka z Medicover za złotówkę, + Platforma szkoleniowa, + Bonusy półroczne, premie, bonusy świąteczne, dofinansowania do szkoleń, + Darmowe zajęcia językowe + Brak dziwnych targetów i ścisłej kontroli pracownika przez programy typu icats, + Udogodnienia dla cudzoziemców typu zakwaterowanie, bilet lotniczy raz do roku, + Dostarczają ci potrzebny sprzęt do pracy , + Kampusy dla początkujących mające na celu podniesienie kwalifikacji, + Płatne nadgodziny, - dużo nadgodzin, stres, - dzwonienie do pracownika w sprawach urgentowych w pt o 16 lub nawet w ... Godzinach wieczornych ????, - duża rotacja, więc i brak wsparcia merytorycznego, dużo trzeba samemu się uczyć, szukać wsparcia w innych zespołach, - liderom brakuje wiedzy merytorycznej, więc nowy pracownik jest zdany na siebie, - wszelkie premie i podwyżki to długi proces approvali ludzi z Indii, więc długo się czeka na wypłatę bonusów, - system HR- owy nie działa jak powinien, jakiekolwiek zalogowanie nadgodzin, złożenie ticketu to droga przez mękę, - przy takim nawale pracy ciężko z urlopem Ogólnie można się sporo nauczyć, kasa nie jest zła ( zależy jak wynegocjujesz ), ale organizacja siada.

The Real Infosyf
@Polroku

You can feel proud of yourself and your intelligence, as you’ll be working with/for someone that is going to be much worse than you. Lack of leadership Lack of methodologies Lack of structure Lack of internal processes Lack of support Lack of guidance Lack of trainings Lack of pipeline management Hostile environment Threats (implicit and explicit) as a method to ask people to work more Internal fights between different Infosys entities and business units Unreasonable workload and expectations (it’s ok to ask for extra hours at peak times, it shouldn’t be the norm working 16h/7d) There is no way to fix this, as the top management has no drive or desire for change until they’ll crash under the weight of failed projects.

@Polroku

Hej, napisz proszę jak wygląda bonus półroczny. Czy jest dla wszystkich? Jak można się starać o podwyżkę? Pozdrawiam

Bonus polroczny

Bonus półroczny jest uzależniony od wyników firmy i oceny pracownika, ale wynosi mniej więcej 35%-45% wynagrodzenia miesięcznego.

@Bonus polroczny

Dziękuję za odpowiedź. W jaki sposób dowoadujemy się o bonusie i w jakich miesiącach jest przyznawany?

Bonus polroczny

Bonus jest wyplacany w lutym albo marcu (nie pamietam dokladnie) oraz w sierpniu. W okolicach wyplaty bonusu jest oficjalna komunikacja ws wysokosci

@Bonus polroczny

Zabawne, pracuję w grupie ponad 70 osób i nikt nie dostał tej magicznej półrocznej premii, o której mówisz. Może po prostu przegapili zespół, który ma 100% skuteczność, a może to tylko kłamstwo.

@Kasia

Bonus jest przyznawany chyba tylko w niektórych oddziałach Infosysu, każdy oddział ma swoje benefity.

@Kasia

@Kasia Bonus nie zależy od "100% skuteczności", ale od wyników firmy oraz oceny pracownika. W tej sprawie wysyłana jest oficjalna komunikacja. Można sprawdzić, jak wyglądał ostatni bonus. Był na poziomie pomiędzy 6.9% a 10.5% półrocznej pensji brutto w zależności od otrzymanej oceny. Przykładowo, jeśli pracownik zarabia 8000 brutto i miał bonus 6.9%, to wyniósł on ok. 3 300 brutto, czyli okolo 40% miesiecznej pensji brutto.

Bi

Dlaczego nikt tu nie wspomina o jednym i czynniku dla którego część ludzi jest w Infosysie i nie planuje się stąd ruszać - przedszkolu na parterze? Dziwne, bo przecież to super rozwiązanie ze strony firmy. Pamietajmy, że ludzie mają też dzieci.

Ala
@Bi

Bo tu głównie piszą napuszczone trolle z barry callebauta, mc cormicka, cklarianta, fujitsu i nordei którym Infosys podbiera/podebrał pracowników lepszymi pensjami i benefitami. Takie super rzeczy jak przedszkole, medicover czy kantyna obok nie pasują do ich trollowej narracji.

Jurek
@Ala

Spójrzcie wszyscy, że to dwubiegunowy JL5 z powrotem obwinia inne firmy za własną niekompetencję menedżerską.

Agnieszka
@Bi

No brzmi ciekawie, a możesz coś więcej o tym przedszkolu? Jak to działa w praktyce? Na pierwszym piętrze są biura tak, a na dole przedszkole? Dobrze rozumiem? Szef wpadł na ten pomysł? Za te przedszkole się płaci?

jako były pracownik tej firmy mogę się wypowiedzieć o warunkach i pracy w Infosys. Uważam ze wszystko zalezy na jakis przelozonych sie trafi do firmy, miałam szczęście że trafiłam na wspanialaych ludzi, którzy bardzo wiele mnie nauczyli moja team leaderka jest wspaniałą osobą i bardzo pomaga oraz docenia pracę swoich pracowników.Od samego początku pracy obowiązuje okres wdrozenia do pracy liczne szkolenia, które nawet w ciagu już dalszej pracy są kontynuowane,zaczynałam od zera w tej firmie i mając dodatkowy język obcy prócz angieslkiego można naprawde wiele uzyskać. Wszystko jednak zalezy od chęci i zaangażowania oraz przełożonych jakich się dostanie.

Jurek
@były pracownik

Więc mówisz, że firma jest okropna, ale po prostu miałeś szczęście? A gdybyś nie miał szczęścia, byłbyś jak wszyscy inni, którzy opuścili tę firmę? Hmm

Pracowałam dla i infosysu w Poznaniu. Praca nudna, przewidywalna ale zarobki dobre. Do czasu aż się zwolnisz, to 4 miesiące wypłacają należne wynagrodzenie

Hej a jak z podwyżka? Jak to wygląda i po jakim czasie można się ubiegać?

Podwyzki w Infosys

Niestety jest trochę prawdy w tym, że w Infosys jest tak, że ile wynegocjujesz na starcie tyle masz, aż do awansu. Nie ma zwyczaju podwyżek bez zmiany stanowiska. Pomijam ostatnie trochę wyższe inflacyjne (bo wcześniej były to kwoty b. niskie). Przy awansie też nie jest to takie oczywiste, bo w Infosysie rozróżnia się "promocję" od "progresji". Progresja jest to awans "literkowy" np. ze stanowiska 4B na 4A. Taki awans jest bez podwyżki. Dopiero awans "cyferkowy" daje podwyżkę (chyba, że jest się i tak poza widełkami, co się może zdarzyć). Jeśli zatem ktoś pracuje np. na 4B, to musi przepracować 2 lata na literce B, potem kolejne 2 na literce A (czyli cztery lata na jednej pensji) i przy dużym szczęściu może dostać 5B i dopiero wtedy podwyżkę.

Byly pracownik

Nie rozważaj tu pracy, przez miesiąc praca na własnym sprzecie, dostęp do systemu raz się uda raz nie, nikt nie ma wiedzy merytorycznej. Klikaj tak jak poprzednik. Zero merytorycznej pracy a druna klepanina. Informacją o bonusie pojawią się w sierpniu...

Podwyzka

Hej! Na poważnie pytam, po jakim czasie stażu pracy można ubiegać się o podwyżkę? Jak wygląda to w tej firmie? Z góry bardzo dziękuję za rzeczowa odpowiedź :)

Kasandra
@Podwyzka

Jak myślisz na starcie o podwyzkach tylko, to Infosys nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Infosys zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża ;)

Kr
@Podwyzka

Tutaj nie ma czegoś takiego jak ubieganie się o podwyżkę. Przy kolejnych cyklach rozliczeniowych, hindusi zarządzają podwyżki, przeciągane miesiącami, unifikowane wg stanowisk, więc nikt nie patrzy na twoją pracę. a to podwyżki rzędu 3-5 procent co ok dwa-trzy lata.czyli im dłużej jesteś w infosysie tym mniej zarabiasz mając na uwadze inflację. Jakiekolwiek podejście do szefa o podwyżkę nie ma sensu, chyba że rzucisz papierami to może

@Kr

Wow naprawdę? Czyli zatrudniając się na dane stanowisko za x zł, mam te same wynagrodzenie przez 3lata?

Hmm

To zależy w jakim momencie się zatrudnisz, ale te 1,5 roku to można sobie spokojnie założyć, że pensja się nie zmieni.

Mateusz

A co cie to dziwi? Czytac umowy ktora podpisujesz nie umiesz? Gdzie sobie ubzdurałąś w tym ptasim móżdżku ze podwyzki ci sie nalezą z automatu? Co zrobilas takiego zeby dostac podwyzke? Zrobilas cos nadzwyczajnego? Napisalas toola? Wykonywanie pracy w ramach twojego kontraktu nie kwalifikuje sie na podwyzke.

@Mateusz

Oj ale jesteś sfrustrowanym człowiekiem :) popracuj gdzieś indziej to będziesz wiedział :)

Hmm
@Mateusz

'Coroczne' podwyżki obiecują w czasie rekrutacji haery czy menadżerowie. Czy to do niczego nie zobowiązuje? ;)

Podwyzki

Jakie podwyżki wjadą do Infosysu na 2022, są jakieś prognozy?

K.
@Podwyzki

Tez jestem ciekawa, zwlaszcza czy istnieje cos takiego jak podwyżka inflacyjna w infosys :) to moj pierwszy rok więc nie wiem :)

JL
@Podwyzki

No cóż, cisza w temacie chyba pokazuje, że nie ma co liczyć na podwyżki. Oto sposób w jaki Infosys nie stara się być bardziej konkurencyjny na rynku pracy.

Ana
@K.

W jakim dziale pracujesz?

K.
@Ana

Accounts Payable, nie wiem jak bardziej sprecyzować temat bez ujawniania danych :) nie wiem czy to ma tez jakies znaczenie, podwyżka inflacyjna powinna chyba objąć wszystkich?

xxx
@K.

KOlejna głupka ktorej pomyliła sie firma prywatna z budzetówką.

Wanda
@JL

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Infosys nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Infosys zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża ;)

Emilia
@JL

Infosys nie musi bo ma duzo chetnych. Co udowadnia fakt ze wiele ludzi wraca do nas po nieudanych przebojach z firmami konkurencyjnymi ;)

JL
@Emilia

Czyli docenić pracowników i polepszyć ich jakość życia to trzeba musieć, mhm...

Abc

Bzdura

Ann
@Wanda

co za bzdura. Biora kogo mooga bo opinia od lat na rynku mowi swoje... slowo infosyf wypelnia sie trescia

Prawdziwy Lider
@Wanda

To samo kopiuj i wklej co Agata, znowu ta firma pokazuje jak naprawdę działają. To propaganda i kłamstwo.

Nie ma podwyżek
@Podwyzki

Infosys ma w doopie ludzi i się z tym nawet nie kryje, chora firma

xxxx
@Nie ma podwyżek

Nie zasluzyles na podwyzke. Za to jak sie obiasz powinienes dostac obnizke pensji.

Wracaj
@xxx

Wracaj już do picia tanich browarów kolego, nie zapomnij postać z sąsiadami pod blokiem jak już skończysz pracowac

Robson

I jak tam Twoja podwyżka, na co ja wydałaś? ;D

Prawdziwy Lider
@Emilia

hahaha Co za absolutny żart, ludzie wracają do Infosys, hmm pokaż mi jeden.

Paulina
@Prawdziwy Lider

Wiele osob wraca rozczarowanych innymi firmami. Ale nazwisk tu nie podam bo admin wykasuje, wiec po co, moge ci jedynie napisac o jaki dzial chodzi - P&G.

@Paulina

W samej Łodzi jest dość dużo korporacji, więc jestem w stanie uwierzyć, że są firmy, w których też jest źle. Ale bądźmy uczciwi, pod kątem warunków pracy i zatrudnienia Infosys jest w ścisłym ogonie wśród pracodawców.

@Kryptonim eskalacja

Jak ci sie nie podoba to nie pracuj u nas i zatrudnij sie w czekoladkach na Wólcznskiej jak Marzenka K Nie chcemy w Infosysie narzekaczy takich jak ty. xD

@Mucha w zupie

Nie znam historii tego transferu. Ale rozważę Twoją radę, dzięki. Ja jestem jedynie głosem setek pracowników, których kierownictwo w Infosys nie docenia i nie szanuje. Pracowników, którzy na domiar tego pracują w stresie, w nadmiarze pracy i obowiązków, za niskie, nieadekwatne do wykonywanej pracy pensje :)

@Kryptonim eskalacja

To nie twoja pensja jest za niska, tylko ceny zycia wysokie przez inflacje;) Wiec pretensje do obecnego rzadu co drukuje i rozdaje pienaidze nierobom;)

@Mucha w zupie

Tu się zdecydowanie mylisz. Moja pensja jest drastycznie niska i nieadekwatna, jak pewnie u 95% pracowników.

@Kryptonim eskalacja

Nie. Twoje wydatki sa za wysokie. Infosys placi adekwarnie do kwalifikacji. Infacja nie jest wina infosysu tylko UE i rzadu. Zacznij zyc oszczedniej.

No wlasnie
@Mucha w zupie

Właśnie takie morony jak ty pracują w infosyfie. Jak plują w twarz to mówisz że pada. Rząd i UE to jedno a głodowe pensje to drugie. Ja już jakiś czas temu porzuciłem ten kolhoz i zarabiam jak człowiek. Można?

@No wlasnie

Infosys jest jednym z najlepszych pracodawcow w Łodzi. To ze nie umiesz tak organizowac sobie dyscypliny budzetowej i zyc oszczednie to nie wina infosysu, tylko twojej miernej znajomosci makroekonomii.

O panie
@Mucha w zupie

Żeby żyć oszczędniej to już tylko pozostaje cięcie porcji żywnościowych. Co Ty bredzisz. To że jesteś miernym człowiekiem i pracownikiem, i nie widzisz świata poza Infosys, to nie znaczy, że każdy patrzy na sprawy tak samo.

Wstyd
@Mucha w zupie

Rodzice dumni że tak upadłeś i takie (usunięte przez administratora) wypisujesz?

Dział
@Paulina

Myślałem, ze P&G już wyszło z I. Strasznie narzekali (informacja od znajomego z P&G bezpośrednio ale sprzed kilku lat)

jaaaa
@Dział

Zle myslałas. P&G jest bardzo zadowolone z łodzkiego oddziału i przedłuzyło niedawno umowe z Infosys na kolejne 10lat ;)

Dział
@jaaaa

Chyba tylko dla BPO, nie wiesz co mówisz...

@Podwyzki

Podwyżki wjechały i nikt się nie podzielił czy jest zadowolony.

Jakub

O tak, jak mogliśmy zapomnieć. Dziękuję infosys, po 5 latach pracy tutaj na stanowisku seniora i perfekcyjnym wykonaniu wszystkich zadań i projektów najwyższa podwyżka w całym moim zespole wyniosła 110 zł miesięcznie brutto..

designated_shitting_street
@Jakub

A ja miałem tylko zwyżkę obowiązków :D

@Jakub

Jak to możliwe, jak sama podwyżka "inflacyjna" była sporo wyższa, a do tego doszly zmienione band minimum na kazdym JL?

Jakub

Wiem, że płacą ci za trollowanie tutaj i kłamanie w nadziei, że nowy kandydat może ci uwierzyć i zechce tu pracować, ale nic, co mówisz, nie jest w ogóle prawdą! HAHAHA wzrost inflacji w tej firmie? (usunięte przez administratora) ŚMIECHU

Mateusz
@Jakub

Widocznie tyle umiesz. Infosys jest PRYWATNA firma i nie masz prawa żądac nic wiecej ponad to co masz na umowie. Nie podoba ci sie to zmień firme. Powodzenia - bo Infosys płaci najwiecej w branzy BPO.

@Mateusz

Zdumiewające, pod innymi nazwiskami powiedziałeś, że Infosys dał każdemu ogromną podwyżkę nawet na inflację, ale teraz jest to prywatna firma, która może zdecydować się dać każdemu pieniądze. lol który to JL5?

Ernest

Ja nic nie dostałem, moi znajomi z też nie, działy ktore znam też nie. W infosysie generalnie nie ma podwyżek. Jakieś ochłapy zdecydowanie poniżej inflacji. Im dłużej pracujesz tym mniej zarabiasz.

Jolanta
@Ernest

Widocznie guzik umiałeś. Kazdy kto pracuje dobrze ma podwyzke. Dlatego Infosys jest uznawany za najlepsza firme w łodzkiem.

Nonsens
@Jolanta

To bzdura. Nikt nie patrzy na to jak pracujesz tylko hindusy odgórnie dają lub nie dają podwyżki. Czytaj nie dają.

Ewelina
@Nonsens

Podwyzki w czasie inflacji to najgorszy pomysł. Nakręcają tylko inflacje. Infosys dobrze robi.

@Ewelina

Kiedy będziemy chcieli poznać opinię jednego z was, dupków z HR, damy wam ją.

Czesc, jak wygląda kwestia podwyżki w Infosys? Po ilu miesiąch pracy można ubiegać się o podwyzke? Jak to wygląda w firmie?

Jolanta

@Jolanta

Już taka odpowiedź była, więc nie powtarzaj się ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.