Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Ble

Ja pracuję 6 lat w infosysie, mam 3,3 na reke jak większość zespołu. Muszę pożyczać kasę od znajomych, bo na wódeczkę i fajki do 10 już nie starcza :)

@Ble

To tez za dużo. Na szczęście od 2023 Indie zmieniają politykę płacową - to już postanowione - i nieroby co przychodzą a by tylko odbębniać 8 godzin, będą dostawać max 2 tys. Tylko ci co robią coś więcej będą mieć więcej. Bedzie rozliczanie po efektach pracy i nowych kej pi ajach. Pozbędziemy się wreszcie bumelantów i nieproduktywnego elementu z naszego nowoczesnego budynku.

N
@JL5

To dobrze, wreszcie pójdziesz na szczaw buraku. Pewnie jesteś jakimś stażysta i leczysz kompleksy, taki nonsens agresywny wypisujesz, widać infosys ci zryl beret całkowicie, jesteś pięknym przykładem produktu tej wybitnej firmy.

Marcin N
@JL5

Naprawdę jesteś wspaniałym przykładem indyjskiej kultury tej śmiesznej firmy. To właśnie ludzie tacy jak Ty są powodem, dla którego ta firma zawodzi w każdym projekcie i europejskiej kulturze. Może chcesz podzielić się swoim imieniem, abyśmy mogli deportować cię z powrotem do Bangalore?

@Marcin N

Mnie nigdy nikt nie zwolnil bo jestem niezastapiony. A wasza amatorszczyzna niedlugo sie skonczy jak Indie wprowadza nową polityke HR. I bardzo dobrze. Specjalisci dostana wyzsze pensje.

Marcin N
@JL5

Och, jestem prawie pewien, że mógłbym rzucić kamień w Indiach i uderzyć pięciu „ekspertów”, którzy mogliby cię zastąpić w jeden dzień. lol

Aa
@JL5

Ile bełtów wypiłeś żeby ktoś ci to wcisnął? Internet ma ten plus dla meneli takich jak ty że mogą zgrywać kogoś kim nie są. Won (usunięte przez administratora) wracaj czyścić buty.

Goat Science

Regular Question: Why employees have to be in a relationship with a manager in order to be promoted ? Answer : You might have to destroy somebody life including outside the company , and what better way to trust someone with such task than sharing his or her bed before .

Max

Infosys BPO Poland świadczy zaawansowane usługi biznesowe dla klientów 48 krajów w 24 językach obcych. Pracujący w Łodzi konsultanci i analitycy zajmują się realizacją ambitnych projektów księgowych, logistycznych i finansowych dla klientów min. z USA, Anglii, Francji, Niemiec, Holandii oraz Polski. W Infosysie liczy się przede wszystkim znajomość języków obcych. Angielski to standard, ważne są języki bardziej niszowe, takiej jak nideralndzki czy języki skandynawskie, ale jest też duże zapotrzebowanie na język francuski. Podczas rekrutacji weryfikowany jest także poziom tzw. kompetencji miękkich, w tym umiejętności pracy w międzynarodowym zespole. Spośród tysięcy pracowników Infosysu w Łodzi, wielu to cudzoziemcy. Taka struktura zatrudnienia ułatwia zdobywanie nowych klientów zagranicznych, a więc i tworzenie kolejnych miejsc pracy dla łodzian.

@Max

Opowiedz lepiej jaka jest kultura organizacyjna w firmie, poziom rotacji i kiedy będą podwyżki, lol, nie czytajcie tych kocopołow, infosys to najbardziej beznadziejna firma jaka znam. Setki ludzi to potwierdzi.

@Heh

Poziom rotacji jest na poziomie 2% Podwyzki są co roku, ostatnio były w grudniu. A na wielkanoc były bony dla wszystkich. Tysiące pracowników ci to powie.

@Max

Wszystkich kandydatów do pracy w Infosys ostrzegam, że tu ktoś szerzy same kłamstwa: - rotacja w skali roku to co najmniej 40%, ale realnie trudno stwierdzić ile dokładnie. 2% to może być, ale w skali 2 tygodni. - podwyżek w grudniu absolutnie nie było. Przynajmniej nie w Łodzi. - bonów dla wszystkich na Wielkanoc nie było. Na pewno nie w Łodzi. I wszystko powyżej to PRAWDA.

T.
@Kandydat

Potwierdzam, we Wrocławiu żadnych podwyżek, premii wielkanocnej też nie, rotacja ogromną.

Ja mowie ze nie
@Max

Nic takiego nie mialo miejsca. Przynajmniej w nie krakowie.

@Ja mowie ze nie

Miało miejsce.

Nie miało trollu

J/w

K

up

Magda
@Kandydat

Sluchajcie niestety ale jak sie komus wydaje, ze znajdzie na tym portalu rzetelne informacje o pracodawcy, to ... niestety nie jest to prawda. Przeklamania sa i w dobrych i tych zlych opiniach. . Ale tak ten portal dziala, duzo osob mysli, ze wie i sporo tu roznych frustacji. Ludzie mieszja rozne centra Infosys i podaja za jako fakt nieprawdziwe rzeczy, czasem przekraczajac granice dobrego smaku. W Lodzi podwyzek nie bylo w grudniu i bonow na wielkanoc tez nie. Byly Swiateczne bonusy za to. Rotacja, nie, nie jest na pozomie 40%, jest sporo nizsza. Sa tez najwyzsze wyniki badania zadowolenia od kilku lat. Ale to co naprawde namieszalo i wywolalo byc moze te lawine komentarzy to jest to, ze ludzie czekaja na podwyzki. I one, opoznione, ale nadejda. Moze to sie wtedy troche wyrowna i skonczy ta fala "hate'u". Ja pracuje od lat i moge polecic firme. Sporo osob tez wraca.

@Magda

Jak sie umie napisac toola to dostaje sie bony. Ja dostałam. Jeszcze tego by brakowało aby nierobom bony dawali. Bony są motywacją, nagroda za cos wiecej.

@Magda

W życiu nie słyszałem żeby ktoś wrócił do Infosysu. To chyba akt totalnej desperacji

Dada
@Rrr

Wracają,wracają bo nawet w moim zespole już kilka osob wróciło.Nie wiem czy desperacja bo wbrew temu ci się tu widzi,sporo osob docenia firmę i ludzi,zwłaszcza jak pójdą gdzie indziej ????.

Onaaa
@Rrr

To umyj uszy. W P&G sporo powrotów bo inne firmy z łodzkiego okazaly sie gorsze niz Infosys. Nie zostawilismy tych ludzi na pastwe losu ;) Infosys oferuje stabilne zatrudnienie i nowoczesne biuro znakomicie skomunikowane , co jest atutem samym w sobie.

@Onaaa

Tia piszcie te hrowe głupoty dalej. Firma jest dnem i wylęgarnia chamstwa niezależnie co napiszesz.

@Rrr

Podwyżki będą całkiem niezłe jak na standardy infy, są już w zasadzie zatwierdzone. Generalnie, dużym problemem infy jest praktycznie zerowa decyzyjność lokalnego menedżmentu. W zarządzie polskiej spółki nie ma żadnego Polaka, nawet dyrektor zarządzającej.

@Zzz

Tiaaa od stycznia ta sama gadka o podwyżkach, ludzie w związku z tym już na wypowiedzeniach siedzą ;D trzeba się w życiu pogubić żeby z infosysem wiązać długofalowe plany

@Rrr

A niech siedzą, attrition jest wpisane w specyfikę tej branży ;)

@Zzz

To jest indyjska firma, wiec czemu mialby byc polak w zarzadzie? Czy w volkwagenie niemieckim masz polaka w zarzadzie? Czy w pko polskim masz niemca w zarzadzie? Myśl durniu.

@Rrr

I niech siedzą na tych wypowiedzeniach. Wielka mi strata... Większość z nich to i tak "żółtodzioby" bez żadnego doświadczenia... Trzeba ich wszystkiego nauczyć, ciągle nadzorować, nie tylko w pierwszych dniach pracy, ale też w kolejnych miesiącach. O zgrozo :-( taki pracownik jest męczarnią dla bardziej doświadczonych osób w zespole, bo ciągle im marudzi i chce, a wręcz domaga się pomocy i dla samego przełożonego. Ciągle ma wymagania, bo "mu się należy", a nic nie daje od siebie. Dobre płace są, ale dla osób z doświadczeniem, takich co przyjdą i od razu zaczną robić proces, a nie takich, co trzeba przyuczać. Czy to takie trudne do zrozumienia. Płaci się za kompetencje, a nie za samo bycie w pracy. Takim tokiem myślenia cofamy się do czasów "komuny" : czy się stoi, czy się leży to dniówka się należy.

Obserwatorka
@Dada

Wracają, bo w innych firmach dają im laptopa pierwszego dnia pracy i przydzielają zadania - wyszli z założenia, że zatrudniają doświadczonego pracownika, więc traktują go jako w pełni samodzielnego, a później rzetelnie rozliczają za wyniki tej pracy... I tego etapu niektórzy dawni pracownicy Infosysu nie przechodzą... Dlatego wracają. Trzeba sobie uświadomić, że większa pensja pociąga za sobą większe wymagania, obowiązki. W imię zasady: dobrze płace to i dużo wymagam...

@xxx

Polecam sprawdzić np. skład zarządu Capgemini Polska (francuska firma), durniu

@Obserwatorka

Zgadzam się w 100%. Infosys jest firmą z branży BPO (outsourcing), cechą charakterystyczną takiej branży jest przejmowanie od innych firm prostych i powtarzalnych procesów. Takich, które można w łatwy sposób przenieść do Polski albo do Indii, zrobić instrukcje i posadzić osobę bez żadnego doświadczenia do wykonywania tej czynności. Natomiast większość firm działających na rynku łódzkim to SSC, czyli wewnętrzne Shared Service Centre danej firmy. I tutaj już tak łatwo nie jest, te firmy przerzucają do tych swoich centrów oprócz tych najprostszych zadań, także te bardziej skomplikowane. Często się też zdarza, że na miejscu, w Polsce nie jest tworzona osoba struktura, typu zatrudnianie w Polsce Managera, TlL, czasami raportuje się bezpośrednio do kogoś w innym kraju, gdzie ta firma ma centrale. I to jest Twój przełożony. Reasumując, ludzie bardzo niedoświadczeni albo bardzo roszczeniowi "uciakają" z Infosysu właśnie do takich firm i następuje zderzenie z ścianą nowych i nieznanych obowiązków. Ja akurat sobie poradziłem, chociaż na początku nie było łatwo, ale widziałem wiele osób wręcz załamanych. Myśleli, że będą mieć taki sam zakres zadań i odpowiedzialności jak w Infosysie tylko większą wypłatę, ale za tą większą wypłatę nowy pracodawca wymagał dwa razy więcej.... Dlatego wracają do Infosysu, nie dali rady nowej, bardziej odpowiedzialnej roli, presji, rzetelnego rozliczania z wyników pracy i często bardzo wielu nadgodzinom. Jeżeli firma tworzy nowe SSC, albo następuje transformacja, konsolidowanie biznesów tej firmy to osoby zatrudnione w takim SSC mają niezłą harówkę. Dopóki się sytuacja nie ustalibilizuje to pracujesz w nadgodzinach czy Ci się to podoba, czy nie.

Zzz

Wszystkie SSC i tak zostaną przejęte przez firmy BPO. Wystarczy zauważyć, co robi Infosys w Polsce i jak "otwiera" centra w innych miastach (Poznań, Kraków, Wrocław). Po prostu BPO jest tańsze.

Słaba z ciebie obserwatorka
@Obserwatorka

Nie. Ludzie wracaja bo wiekszosc firm w łodzkim jest duzo gorsza niz infosys i oferty jaką firma zapewnia.

Obserwatorka
@Słaba z ciebie obserwatorka

Gorszych, bo trzeba dużo więcej pracować i bardziej cisną ;-) a to się już niektórym nie podoba.

zofia
@Obserwatorka

Ojejku, pracować każom.... Koniec swiata.

Zróbmy ankietę

Oddajmy głos, ponieważ klauni z infosys chcą teraz grozić ludziom. Kto chciałby poznać rzeczywiste poziomy wynagrodzeń z 4a-8a? Chcesz wiedzieć, ile faktycznie zarabiają Twoi menedżerowie i współpracownicy, płacąc Ci 5 tys. brutto?

Jurek

Pewnie, poproszę

Rowniez chętnie
@Jurek

Rowniez chętnie poproszę

marek
@Zróbmy ankietę

Nie masz takich danych;) To ścisle chroniona tajemnica firmy ;)

@marek

Jesteś tego pewien? Wyobraź sobie osobę, która była odpowiedzialna za zatrudnianie pracowników i współpracowała z partnerami i Lilly, aby upewnić się, że ich wynagrodzenie mieści się w zakresie płac dla każdego pracownika w IC lub IL. :) W rzeczywistości mam te informacje, jeszcze pięć odpowiedzi i opublikuję je. :)

@Zróbmy ankietę

Idąc logiką, że maksimum widełek płac dla jednego JL, jest minimum dla wyższego JL, pracownicy JL5 wzwyż kokosów nie zarabiają. Inna rzecz, że na to jak niewiele robią i lekko żyją, bo przecież co złego to ludzie z najniższymi JL, to tak naprawdę źle nie mają. Posiedzą na callach, coś tam sforwardują, pomarudzą, i czas leci. Jak ktoś lubi się czepiać innych, to już w ogóle żyje jak pączek w smalcu.

@2

nie jest tak, widelki czesciowo sie pokrywaja na roznych JL

@Jurek

To dla mnie dziwne, bo w IC Infosys Consulting Analityk poziomu 4a zarabia minimum 12000 brutto i do 15000 brutto z 10% premią roczną. Co wy ludzie robicie, pracując dla tych łajdaków w tej samej roli za 4000 brutto? Kto chce wiedzieć, ile 5a może zarobić w tej firmie?

Nie masz takich danych ;)
@Zróbmy ankietę

I nadal nie podał widełek bajkopisarz. Bo ich NIE ZNA. Buahahahahaaha!

Ciekawe
@Nie masz takich danych ;)

Jestem trochę zszokowany, ponieważ faktyczne podpisane cyfrowo pliki zostały już przesłane na polskie kanały. I teraz się śmiejesz, ale wkrótce nie będziesz.

NIe masz takich danych ;)
@Ciekawe

No gdzie zostaly przeslane? Czekam na linka boomerze. Oops. Kolejny bajkopisarz co wymysla bzdury z doopy wziete.. Buahahahahahaha!

Ciekawe
@NIe masz takich danych ;)

Och, masz na myśli, że nie jesteś poza kanałami niezgody, którymi są wszyscy inni ludzie w tej firmie, którzy jej nienawidzą? Kto by pomyślał, że nie zostaniesz zaproszony? Grozisz, że wiesz kim jesteśmy i że znasz nasze adresy IP i że znasz nasze imiona i nasze CV są spalone na zawsze. Ale wiemy kim jesteś, wiemy gdzie mieszkasz, chwalisz się swoimi mieszkaniami i domami zarabiając JL5 w wysokości 19500 zł brutto..to Twoja arogancja sprowadzi na Ciebie żałosnych ludzi. Oskar. M.G....

NIe masz takich danych ;)
@Ciekawe

I znow pudło i nieprawidłowa kwota. Kolejny bajkopisarz co wymysla bzdury z doopy wziete. Uwiarygadnia to moje twierdzenie w 100%. Buahahahahahaha!

Podobno
@Nie masz takich danych ;)

No akurat wyżej podał, ale tylko dla jednego poziomu, prosimy o więcej...

@Zróbmy ankietę

Teraz gdzie skończyliśmy? Ach tak, 5a. Skala płac Konsultanta IC 5a wynosi od 15 000 do 20 000 zł brutto miesięcznie. Plus roczna premia w wysokości 20%. Kto w Łodzi na tym zarabia? Ciekawe ile zarabia JL 6a???

Ale jak
@Zróbmy ankietę

Ty chyba piszesz o ludziach zatrudnionych z zewnątrz na jakąś poważną posadę? Bo nie uwierzę, że osoby które nawijają innym makaron na uszy o improvementach itp. zarabiają 15 000 brutto miesięcznie po awansie wewnętrznym. To po prostu niemożliwe.

zawiedziony
@Zróbmy ankietę

jest dostajesz awans na TLa to masz najnizszy prog widelek szesc k brutto :) PL piec K brutto. osoby z rekrutacji zewnatrznej wiadomo wiecej...

@Zróbmy ankietę

Nie mam pojęcia jakie trzeba było odebrać wychowanie w domu, żeby nazywać kogoś "klaunem". Przypominam, że w Infosys jest mnóstwo managerów i TL, to że masz złe doświadczenia ze swoim nie świadczy o tym, że wszyscy tacy są. Chcesz wiedzieć ile zarabiają? TL niewiele więcej od JL3, a zwłaszcza od osób które przyszły z zewnątrz. Zdarzają się przypadki jest to różnica tylko 1000 - 800 zł, a odpowiedzialność ogromna. Nie jest prawdą, że wszystkiemu są winne osoby z niskim JL, a menagerowie i TL "od JL4 mają klawe życie". Jeżeli coś pójdzie nie tak to najpierw klient wraca do Ciebie bądź Twojego przełożonego, masz bardzo niemiłą rozmowę po której musisz przedstawić plan naprawczy, analizy, improvementy, itd. Dopiero na końcu jest rozmowa z pracownikiem, tzw. feedback. Ja to robię w najbardziej delikatny sposób, w jaki mogę i znam, po ludzku, pytam co się zadziało, że taki błąd się zdarzył, jakie ta osoba ma propozycje żeby to się nie powtórzyło w przyszłości, itd. a i tak jest WIELKA OBRAZA MAJESTATU bo przecież co ja tam wiem - "mam klawe życie". Przypimam, że nikt od pierwszych dni swojej pracy zawodowej nie został od razu TL, managerem tylko musiał swoje przejść, ale oczywiście młodzi wiedzą lepiej - "za nic" się dostało i teraz ma się "klawe życie". Akurat jestem osobom, która bardzo angażuje się w sprawy swojego zespołu i na żadnym OnetoOne, które mam ustawione cyklicznie z moim pracownikami nikt nie pyta o doświadczenia zawodowe, o "Best practice" o moją ścieżkę zawodową, czyli młodzi nie chcą czerpać z doświadczenia starszych, nie chcą się inspirować i wzrastać tylko chcą "lepszej kasy" najlepiej bez podnoszenia swoich kompetencji, wydajności, bez jakichkolwiek pomysłów na usprawnienia, a bardzo często nawet za nie wykonywanie obowiązków, które do nich należą. Na wszystkie osoby, które mam w zespole tylko jedna "ogarnia", reszta jak pojawi się coś nowego, tylko minimalnie odbiegającego od instrukcji to robi tzw. "rybkę" i się "zawiesza". Wtedy wkraczam ja, pomagam, tłumaczę, pokazuje jak to rozwiązać, upewniam się, że osoba zrozumiała, itd. Nie jest prawdą, że pracownicy tak kiepsko pracują, bo Infosys mało płaci. Podejrzewam, że tak samo pracują w innych firmach, do których idą, a które płacą więcej. Później dostaje się takie CV, gdzie raz po raz jest zmiana pracodawcy... Pewnych predyspozycji nie da się kupić za pieniądze, albo ktoś to ma albo nie - wyższa pensja w tym temacie nie pomoże. Natomiast zgadzam się, że wyższe wynagrodzenie lepiej zmotywuje do pracy, przynajmniej na początku i uspokoi nastroje w czasach ogromnej inflacji. Nie jest też prawdą, że menagerowie nie walczą o podwyżki dla swoich pracowników - walczą, tylko teraz wszystko muszą zatwierdzić "Indie" i wszyscy czekają na ten approval. Nie może pójść oficjalna informacja do pracowników ile te podwyżki będą wynosić jeżeli nie będzie potwierdzonych budżetów. Fakt trwa to długo - zgadzam się, ale to nie jest powód żeby obrażać publicznie ludzi, którzy ciężko pracują, albo nie raz i nie dwa ciężej. Rotacja także nie ominęłam mojego zespołu, także po dniu "samych calli" i "nic-nie-robienia" ma tak klawe życie, że po godzinach siedzę i "klepe" pliki Excelowe za pracowników, którzy odeszli, odpowiadam na pilne maile, które dotyczą ich procesów, nie raz i nie dwa rozwiązuje jakieś niespodzianki, które zostawili po sobie na koniec. Niektórzy złośliwie nie zapisali instrukcji na dysku wspólnym, nie zarchiwizowali plików, poblokowali toole. Na koniec kilka historii z "klawego życia". Po powrocie do biura ktoś zastał brudny kubek na swoim biurku - na team meetingu zostało mi to zgłoszone i miałam się tym zająć. Bardzo pilna sprawa według mojego zespołu - dochodzenie w sprawie brudnego kubka :-) wszystkie tematy zastępcze, byle nie zająć się pracą. A tak na końcu dodam, że skoro ktoś marzy o zostaniu JL4B, JL4A, itd to są wewnętrzne rekrutację na te stanowiska. Cały czas spływają maile na firmową pocztę - można aplikować i samemu się przekonać, a nie siać ferment i hejt na forum. Jestem ciekawa, gdzie to "klawe życie od JL4", może wtedy mi powiecie jak sami zostaniecie tymi "klaunami" jak nazywacie teraz osoby zarzadzaje w tej firmie.

@Osoba zarządzająca zespołem

Dopowiem, że pracownicy słabo pracują, bo są tani, często odrzuceni i bez doświadczenia, czyli słabi, oczywiście z wyjątkami i to nie sporadycznymi. A że niektorzy słabo pracują, bo słabo zarabiają? To też prawda wedle zasady jaka praca taka płaca. Awansuj i zostaw ten kolhoz, jak sama widzisz młodzi nie potrafią docenić tego co chcesz im dać. Sprawami dotyczącymi kubków nie chcesz się całe zycie chyba zajmować (upraszczam). Skoro Ci się chce to znikaj stamtąd, jest wiele firm gdzie Cię docenią i dostaniesz odpowiedzialne zadania, dobrą (!) kasę i nie będziesz musiała tłumaczyć się z wszystkiego i prosić o cos hindusów.

@Rrr

Dziękuję za miłe słowa. Z mojej perspektywy mam nadal bardzo dużo możliwości rozwoju w Infosysie, stąd moja decyzja o pozostaniu w firmie. Dostaje szanse sprawdzenia się na różnych, ciekawych projektach i to mnie tutaj trzyma :-) W swoim życiu stosuje zasadę, że nie jest ono sprintem, a biegiem długodystansowym i tego się trzymam. Jeszcze przyjdzie czas na zmiany, jak tutaj wyczerpią się możliwości rozwoju. Być może część osób o tym nie wie, ale jest opcja zmiany stanowiska pracy z pracy operacyjnej na projektową. Wiążę się ona z ciekawszymi zadaniami i możliwością sprawdzenia się w nowych projektach, mając jednocześnie tak zwaną "bezpieczną przystań" - jak się komuś noga na projekcie powinie to Infosys nie wyrzuca takich osób tylko przekierowuje do innych zadań. Łatwiejszych. Mi się akurat nigdy nie powinęła, ale być może dla części osób, które się zastanawiają czy "wchodzić" w jakiś projekt, czy nie to będzie cenna wskazówka. Jeżeli jakiś potencjalny kandydat chce zasięgnął rzetelnej informacji o Infosysie to proszę pytać.

Ekspert BPO
@Osoba zarządzająca zespołem

Haha.... widze ze z kubkami nic sie nie zmieniło xD Od lat juz u was nie pracuje ale nawyki te same. Beka. Rycze ze smiechu z tych boomerów co zadnego toola nie potrafią napisac, ale gardłować za podwyżką to pierwsi są. Mentalnosc jak za (usunięte przez administratora) "nalezymisię" Nic ci się nie należy. Inflacja nie ma nic wspolnego z prywatną firmą Infosys. Było myśleć przy wyborach na kogo głosujesz zamiast na populistów.

@Osoba zarządzająca zespołem

Fajnie, powodzenia, korzystaj ile możesz, ale nie zasiedz się tu za długo, wiem co mówię, pozdrawiam

@Osoba zarządzająca zespołem

Nikt tego nie czyta, klaunie. Ale jestem pewien, że wypełniłem połowę twojego infosys dnia roboczego.

Prymus
@przenośna toaleta indyjska

Nigdzie dalej w życiu nie dojdziesz z takim podejściem, ani w Infosysie, ani w żadnej innej firmie. Pozostaje Ci rola "klepacza" procesu do końca życia. Jedyne, co możesz zrobić żeby sobie ulżyć w cierpieniu to napisać złośliwy komentarz w necie jako anonimowa osoba. Sfrustrowany człowiek i tyle.... Wylewaj sobie dalej te swoje żale, i tak to w niczym nie pomoże. Tak to jest, że jedni potrafią poradzić sobie w życiu, nawet jeśli pisze ono różne scenariusze i nie zawsze dla tej osoby korzystane, a inni wolą grać rolę ofiary i obwiniać o swój los wszystkich wokół zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Przypominam, że możesz złożyć wypowiedzenie w każdej chwili jak Ci się nie podoba. Proste i logiczne, ale pewnie siedzisz w Infosysie bo żadna inna firma nie chce Cię zatrudnić i stąd ten żal i wylewanie "jadu". Jakbyś był taki orzeł to zamiast pisać złośliwie komentarze w necie już byś siedział w innej firmie na wymarzonym stanowisku za niebotyczne pieniądze jakie Ci się marzą. Oto cała prawda, a tak przyjdzie poniedziałek i znowu Infosys :-)

Pytanik

Ile zarabiasz?

@Pytanik

Odpowiem przewrotnie na Twoje pytanie. Na ile wyceniłbyś pracę osoby, która: -organizuje cykliczne spotkania z zespołem, omawiamy problemy, w wania, risky, angażuje się i pomoga jak ktoś czegoś nie wie/nie umie zrobić, -ustala indywidualny plan rozwoju dla każdego pracownika, definiuje słabe strony i stara się dobrać jak najlepsze szkoelnai dla tej osoby, które są dostępne w firmie bądź sama organizuje warsztaty, dzieli się swoją wiedzą, wskazuje źródła w których można zdobyć pewną wiedzę za darmo, chociażby filmiki na YT jak utworzyć jakąś funkcje w Excelu, -odpowiada za trudny proces do wykonywania którego trzeba mieć specjalistyczna wiedzę i ciągle się "uodatować", -buduje relacje z klientem, dba o to, aby relacja była partnerska i oparta na zaufaniu, -ocenia pracę swoich pracowników, wyznacza im cele, omawia je z nimi szczegółowo, przekazuje feedback - czasami również negatywny co nie jest miłym zadaniem, -odpowiada przed klientem za wszytskie błędy popełnione przez osoby, które mi podlegają, - obmyślam strategię na każdy nowy rok fiskalny, negocjuje z klientem budżet jaki może nam przydzielić na wprowadzanie innowacji, które są bardzo kosztowne ale niezbędne w dzisiejszym zdigitalizowanym świecie, -na bieżąco szacuje effort moich pracowników i jeżeli zaczyna on przekraczać liczbę osób pracujących na moim projekcie to negocjuje z klientem zgodę na otworzenie kolejnego wakatu (na razie za każdym razem z sukcesem :-)), - angażuje się w rekrutacji osób do mohego zespołu, szukam nowych kanałów aby dotrzeć do potencjalnych kandydatów i zainteresować ich naszą ofertą na własną rękę, nie polegam tylko na naszym zespole rekrutacyjnym, - robię researche na różnych stronach, również obcojęzycznych żeby być na bieżąco w branży i przekazuje co ciekawsze informacje innym osobom z tej branży od nas z firmy, żeby wspólnie śledzić trendy i starać się do nich dopasowywać na tyle na ile jest to możliwie, - wykonuje pracę operacyjną za moich pracowników kiedy są na tzw. L4, urlopie, albo mam nie zapełniony wakat bo ktoś odszedł, a nadal nie mam osoby na zastępstwo, - poza tym prężnie buduje kontakty z innymi zespołami, które na codzień zajmuja się innymi procesami niż mój, ale czasami spotykamy się w pewnym punkcie naszych procesów i dobrze jest mieć dobre relacje bo to przekłada się na wysoką jakość procesu, -zajmuje się alokacja ludzi na projekcie, wyliczeniem ich efektywności (tłumaczę się z tego klientowi) i marzy na projekcie (z tego tłumaczę się managementowi z naszego polskiego centrum), - ogarniam kwestie laptopa i wszystkich dostepow dla moich pracowników, a od osób które odchodzą odbieram ten sprzęt i dbam żeby został przekazany kolejnej osobie która zostanie zatrudniona do mojego zespołu, - do tego mam niezliczoną ilość calli, na których muszę być a przez które często później pracuje w nadgodzinach bo nie starcza mi już czasu na ogarnianie pracy koncepcyjnej, - czytam i odpisuje dziennie na dziesiątki maili. Mam ukończone 2 kierunki studiów i 1 podyplomówke, ponad 10 lat doświadczenia zawodowego w korporacjach. Gdybyś miał objąć sam albo sama takie stanowisko pracy z wszystkimi wymienionymi wyżej obowiązkami to na ile wyceniłbyś, czy wyceniłabyś swoją pracę? Zróbmy konkurs :-)

@Osoba zarządzająca zespołem

Przestan się kompromitować, jakbyś cokolwiek umiał to dawno bys w infosyfie nie pracował po tylu latach doświadczenia. Budujesz relacje z klientem, robisz researche i angażujesz się w rekrutacjach. Weź skończ albo zajmij się pracą, a nie na ile kto cię wycenia. Brzmisz jak marny team leader któremu obiecali złote góry a on w to wierzy. 6,5 na rękę tyle maks bym ci dał, bo jesteś od obmyślania strategii przeciez heh Bonaparte

@Rrr

Wróć i pochwal się jak będziesz miał 25 na rękę i napisz wtedy że nie czytasz i nie odpisujesz już na żadne mejle, bo to jest twój sposób pracy, wtedy pogadamy, kogo obchodzi na ile mejli odpisałeś cieciu malinowy. Nigdy nie zrobisz kariery, chyba że zmienisz radykalnie swoje podejście i nie pytaj mnie jak, bo to sam musisz wiedzieć. A jak jesteś zadowolony to bądź tylko pamiętaj że nie podskoczysz już nigdzie.

@Prymus

To zabawne, ponieważ mam teraz główną rolę reżysera, zarabiając 5 razy więcej niż mógłbym zarobić na infoshit. Może powinieneś zapytać swojego współpracownika JL5 o złośliwe komentarze i zagrożenia, które indyjski robak codziennie umieszcza na tym forum?

Infosyf
@Osoba zarządzająca zespołem

Ten klaun naprawdę lubi pisać długie bajki... Ach tak, przeciętny dzień ciężkiej pracy w infoshit.

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Zdalna

Czesc, czy ktoś z was pytał/próbował lub zna kogos kto pracuje zdalnie zza granicy? Z góry dzięki za kulturalna odpowiedz

Error
@Zdalna

Zycie w polsce jest tanie. Zaden niemiec czy francuz nie szmaci sie pracujac w polsce na niskich stanowiskach. (usunięte przez administratora) A co do pytania. Umowy prawnie są tak skonstruowane ze nie opłaca sie nikogo zatrudniac zdalnie, bo wtedy ksiegowosc jest duzo bardziej skomplikowana i sie nie oplaca to. Zostan szefem HR infosysu i zacznij zatrudniac kogos w danii, egipcie czy tajlandii. Zobaczymy jak podatki CIT ogarniesz bez dobrego prawnika i tlumacza xD powodzenia Nie te czasy kolego jeszcze. Systemy podatkowe sa bardziej skomplikowane niz myslisz.

@Error

Interesuje mnie kwestia zatrudnienia w Infosys i wyjechania do kilku miesięcy za granicę (Europa)Wczytywalam się w przepisy i mniej więcej wiem jak to wygląda, ale pytam jak ewentualnie tu. Więc nie jest to kwestia żadnego CITu

asdfasdfasdfsdfg
@Zdalna

Wlasnie ze jest kwestia citu głąbie. Bo firmy płacą podatki w zaleznosci gdzie osiagaja przychody. Jesli pracownik generuje dla firmy dochody pracujac poza krajem gdzie mieszka to firma ma obowiazek rozliczac sie rowneiz wedlug zasad podatkowych tego kraju weglug okreslonej skali podatkowej. Co czyni całą zabawe nieoplacalną dla wiekszosci firm. Koszt zatrudnienia prawnika prawa pracy przewyzsza zysko osiagane z zatrudnienia kogos za granica. Goowno sie znasz na prawie korporacyjnym a sie wymadrzasz.

Nualk
@Zdalna

Ja pracowałem kilka miesięcy z zagranicy plus czasem jak jestem gdzieś na wycieczce i akurat trafi zamknięcie. Ale nie mówiłem nic, z infosysu tez nikt nie pytał, wiec chyba nie maja nawet żadnych zabezpieczeń (w poprzednim korpo od razu mnie pytali czy jestem w kraju X).

@asdfasdfasdfsdfg

Współczuję że jestes tak sfrustrowana osobą :) nawet to zabawne

@Nualk

Dzięki za odpowiedź. Chciałabym do Ciebie napisac na jakiegoś maila, jakbyś mógł napisać to byłabym wdzięczna, bo tutaj nie chce się rozpisywać.

jaaaaa
@Nualk

Zanotowałem twoje IP i zgłosze cie do skarbówki. Nieładnie (usunięte przez administratora) ZUS.

@jaaaaa

Hahah twoje komentarze są bardzo zabawne :D niesamowite jak jesteś smutnym człowiekiem :D biedny, sfrustrowany człowieczek :)

Libed
@jaaaaa

Ale nie wiesz jakiego kraju ta skarbówka, powodzenia!

@Nualk

Napisz do mnie proszę na maila: rajstopix@interia.pl będę wdzięczna :)

To lecimy z tematem! Kto ile zarabia? JL4 , 7000 brutto. Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy lidera, a z pensji mniej.

Lex
@Kasia

ja na JL4 mialem 6k brutto jak odchodzilem w zeszlym roku. nie wiem jak jest teraz

6A
@Lex

30k brutto

Lex
@6A

hahhaha chcialbym hahha

stawki
@Kasia

JL4 - 7 brutto, z zewnętrznej rekrutacji do maks. 10 brutto JL5 - 11 brutto, z zewnętrznej rekrutacji do maks. 15 brutto JL6 - około 20 brutto mówimy oczywiście o BPO IL/ IC - zupełnie inne stawki (wyższe)

M.
@Kasia

I znów pudło bo ja jestem JL4 i zarabiam sporo więcej :p To co podałeś to bliżej JL3.... Ale i tak nigdy nie poznasz końcowych kwot kto ile ma bo te zalezą również od kwalifikacji i doświadczenia ;) Jesli myślisz ze wszyscy na tym samym job levelu zarabiają tak samo, to przykro mi ze wyprowadziłam cię z błędu :P

@Kasia

Przecież sam JL nic nie znaczy, płaca zależy od działu, klienta i doświadczenia.

Łucja

A tak w ogóle to po co wam ta wiedza kto ile zarabia?

Realista

Do wszystkich zbulwersowanych tym jak działa Infosys, otóż Kochani Młodzi ludzie tak działa każda korporacja. Infosys nie jest w niczym gorszy od innych firm. Teraz te firmy skuszą Was wyższą pensją o 1000 czy 1500 zł brutto bo mają taką "rynkową" potrzebę. Jak przestaniecie być im potrzebni, albo trend się zmieni to Was zwolnią, albo będą tak ciąć koszty, że sami odejdziecie żeby zaoszczędzić na odprawach dla Was. Kto tego nie rozumie to według mnie jest mentalnym "dzieciakiem". Jeżeli Wam się nie podoba praca w Infosys to zmieńcie ją, a nie wylewacie hejt na forum. I koniecznie dajcie znać jak jest w tych nowych firmach do których pójdziecie, ale nie dzień po dołączeniu czy dwa, ale po roku, 2 latach czy 3 pracy jak zacznie się cięcie kosztów i wielka rotacja pracowników. W innych SSC w Łodzi też było na początku słodko, a teraz poczytajcie sobie opinie. Na przykład o firmie z branży farmaceutycznej na literkę "T". Kto nie rozumie jak działają korporacje, ten powinien zmienić branże i poszukać pracy gdzie indziej gdyż widać po Waszych komentarzach, że to nie jest praca dla Was.

@Realista

Straszne bzdury. Ojej kto nie rozumie jak pracują korporacje to niech poszuka pracy gdzie indziej. Bo wspaniały infosys płaci przy niskich stawkach jeszcze 1000-1500 mniej niż konkurencja. Właśnie dlatego ludzie odchodzą. Bo infosys ma fatalna kulturę organizacyjna, znikome i rzadkie podwyżki, nie da się niczego załatwić, firma nie inwestuje w pracownika i go nie szanuje. Umiałeś się poustawiać w infosys? Good for you ale skoro tak to znaczy że poustawialbys się też i w innej firmie z kilka klocków więcej, tylko chyba czegoś ci brakuje. I walisz marne kawałki o tym że ludzie popracują 2 - 3 lata gdzieś i zobaczą. Jesteś leszczem który nie wychodzi ze swojej strefy komfortu, boi się zmian i cisnie tych którzy chcą coś zmienic. To nie jest praca dla was, ale zakończyłeś swój wywód. Tak, jest wlasnie dla takich przeambitnych rekinow korporacyjnych jak ty.

@Rrr

Kolejny boomer "należymisię" któremu nie wyszło haha. Pochwal sie ile miejsc pracy stworzyłeś w łodzkiem i ile placisz. Niech zgadnę - 0. Tym wlasnie jestes. Jedno wielkie zero. Klawiaturowy wojownik z dziura we łbie przez którą wylewa sie frustracja xD. Wracaj do lidla na kasę tam twoje miejsce, BPO za trudne dla ciebie do ogarnięcia intelektualnie - jeszcze ci sie procesor przegrzeje.

@JL5

Frustracja to ty, wystarczy przeczytać twój post. Zresztą wszyscy pro infosysowcy to jedna wielka agresja wypowiedzi, świadczy to wlasnie o kulturze pracy osób tam pracujących. Tyle umiesz powiedzieć żebym do Lidla szedł? Nie mierz ludzi swoją miarą.

joanna

Ludzie, nie róbcie innym nadziei, jak ktoś zna język to niech sobie daruje prace w tej korporacji i wyjeżdża na zachód gdzie na początek dostanie 300EUR NA TYDZIEŃ a nie śmieszne 1600 na miesiąc jak tutaj.............nie polecam

@joanna

No i co z tego ze na zachodzie sa wyzsze zarobki? Koszty życia są tez wyższe. Czterokrotnie. Byleś na zachodzie palcem na mapie tylko a sie wymądrzasz mat0lico.

@xxx

W sedno. Trolle antyinfosysowe podniecaja sie zarobkami na zachodzie nie znajac kosztow zycia tam. Beka niesamowita z boomersów. Zachód znają z atlasu geograficznego w szkole xD

Beata K.
@joanna

No to jedz na zachód....np do norwegii...tam zwykła kawa 25zł. Mi w PL dobrze. Ceny duzo nizsze. Cudze chwalicie swego nie znacie.

nick

team leader musi mieć angielski perekt, prawda? a ile może zarabiać taki TL w Infosysie mniej więcej? Powie ktoś????

Svietłana
@nick

Płacimy wiecej niz konkurencja w regionie ;) Wiecej szczegołów udzielamy po na rozmowie kwalifikacyjnej po zbadaniu kwalifikacji kandydata. Zapraszamy ;)

ania80

Czy osoba bez doświadczenia w tej branży, ale ze znajomością dwóch języków obcych może liczyć na więcej niż 2 tys. na rękę.

krzysiek
@ania80

Tak. Infosys płaci wiecej niz srednia krajowa.

Aaa

Jest też osobne forum dla Wrocławia, jeśli wygooglacie infosys Wrocław opinie. Tam tez się nieźle wyrabia, możecie zobaczyć o czym tam piszą.

Weronika R
@Aaa

Ruskie trolle z konkurencji piszą negatywne opinie , reszta pracuje normalnie.

Na pewno
@Weronika R

Ciekawe jaka infosys może mieć konkurencje jak płaci najgorzej i ma najgorsza kulturę organizacyjną, a raczej jej brak.

Ekspert BPO
@Na pewno

Infosys placi najlepiej w branzy. Kultury to nie masz ty. Infosys co roku zajmuje czolowe miejsca i medale w kategorii PRACODAWCA ROKU Takie są faky, a nie twoje bełkotane brednie.

B.
@Ekspert BPO

Wstydź się za takie komentarze. Rodzice dumni?

Gosia z HR

Dziwie się że Dżackowska jeszcze nie zwolniła osoby rozsiewającej plotki że podwyżka roczna miała być na Wielkanoc. Chyba że sama rozsiewała takie plotki , bo jej Hindus kazał?

@Gosia z HR

Pani Agnieszka albo sama nie ma już chęci podpisywać się pod tymi pustymi deklaracjami, albo po prostu olała bardzo istotną dla wielu pracowników kwestię podwyżek. Czyli de facto samych pracowników. Tak czy inaczej, maj upłynął pod znakiem ciszy w tym temacie. A efekty takiego obrotu spraw dopiero zaczną się odbijać na funkcjonowaniu firmy.

@Gosia z HR

A co umiesz ze twierdzisz że zasłużyłaś na podwyzke. Jakieś dobre makro napisałaś chociaz co daje oszczednosci? Pewnie ani bee ani mee ani kukuryku. Nie zgadzam sie zeby takie lenie jak ty dostawali podwyzki.

@Kaz

ktos sie niestety pode mnie podszywa i wstawia durne pochlebcze komentarze.... wszystko co napisalas jest prawda. Infosys tonie i oby to sie stalo jak najszybciej

Aaa
@Kaz

Są tak pogrążeni, że to kwestia czasu. Powiedzieć że reputacja jest zszargana to nic nie powiedzieć.

JL5

Toksyczna kultura nie pojawia się przypadkowo. Powstaje, gdy negatywność i nieuprzejmość szerzą się w firmie i przenikają całą organizację. Toksyczne miejsca pracy z toksycznymi kulturami są tworzone przez toksycznych liderów. To jest infosyf.

Dylemat

Ktoś może wie czy jutro można się spodziewać komunikacji w sprawie podwyżek? Czy jednak posypią się jutro wypowiedzenia?

@Dylemat

Podwyżki płac, co to jest? Tylko ci, którzy pracują najciężej, otrzymają podwyżkę w Infosys, jeśli nadal pytasz, nic nie dostaniesz. Ale nie martw się, jestem pewien, że Lidle zatrudni tak złego pracownika.

@Rio Tinto

Ok. Prawdę mówiąc pracując w Lidlu byłoby mi pewnie lepiej. Skoro nie można liczyć na podwyżki(obiecane), pozostaje jedynie poszukać bardziej godnego zajęcia za lepsze wynagrodzenie. Jutro będzie dobry dzień ;)

Bangalore
@Dylemat

Wiec won i nie wracaj ;) mamy 100 chetnych na twoje miejsce Infosys nie jest na twoje niskie IQ - my zatrudniamy tylko najlepszych !

@Bangalore

Ok, od teraz będziemy zwracać się do wszystkich trolli HR jako Apu. Zwykle po prostu pracujesz w zabce lub sprzedajesz kebaby, jakoś wyczołgałeś się z tego indyjskiego rynsztoka, który nazywasz domem i udajesz, że jesteś biznesmenem.

@Bangalore

Załatwione. Mój team lead na pewno się ucieszy, że za jakieś 2 tygodnie nie będzie miał nikogo kto zna proces :D Z menago na pewno nie będą próbować namówić mnie do pozostania w Infosys :D Przecież podwyżki obiecane wiele tygodni temu są 'tuż za rogiem' :D

@Dylemat

Co zrobiłeś ponad umowę o prace ze twierdzisz że należy ci się podwyżka? Pochwal się przed klasą Jasiu.

@JL5

Posłuchaj pajacu, przy takiej inflacji podwyżki inflacyjne powinny być normą, ale jesteś zbyt dużym głąbem żeby rozumieć rynek.

@JL5

W żadnym z moich komentarzy nie ma stwierdzenia, że mi się podwyżka należy. Naucz się czytać ze zrozumieniem gamoniu JL5. Ja wiem, że ludzie na tym JL myślą niewiele, zwykle ich praca polega na wtórnym wykonywaniu tych samych czynności i powtarzaniu tych samych tekstów. A do tego stanowiska zwykle awansują przez ciągłe przymilanie się ludziom z góry, bo na pewno nie przez wysokie kompetencje. A co do podwyżek, sama p. Agnieszka mnie o nich zapewniła w komunikacji sprzed miesiąca, a jej słowa uważam za wiążące i wiarygodne. Chyba by nas wszystkich nie okłamała? Stąd były moje oczekiwania i nadzieje odnośnie podwyżki.

@Heh

Inflacja to twoja sprawa pajacu. Infosys to prywatna firma. (usunięte przez administratora) sie skonczyła. Nie mów rynkowi co ma byc normą a co nie bo nie masz prawa do tego. Nie pasi ci praca w prywatnych firmach to won do budzetówki, tam masz czternastki i inne (usunięte przez administratora) goowna nakrecajace inflacje. Jestes zbyt wielkim pajacem aby zrozumiec ekonomie.

@Heh

Inflacja to twoja sprawa pajacu. Infosys to prywatna firma. K0muna sie skonczyła. Nie mów rynkowi co ma byc normą a co nie bo nie masz prawa do tego. Nie pasi ci praca w prywatnych firmach to won do budzetówki, tam masz czternastki i inne PlSowskie goowna nakrecajace inflacje.

Całkowicie Zszokowany
@JL5

Zabawne, że to powiedziałeś. :) Firma, dla której przyjąłem znacznie lepszą ofertę pierwszego dnia, dała mi aneks do umowy, dając mi dodatkowe 3500 zł miesięcznie na inflację. 1000 euro na ulepszenie mojego domowego biura, wszystko, co kupuję, należy do mnie. JL5 jesteś absolutnym toksycznym idiotą, a ta firma Infosys zasługuje na ciebie lol.

Adriana
@JL5

Ok, Apu. Sprzedałem klienta za ponad 400k usd, a partner (usunięte przez administratora) oddał go klientowi za darmo, bo managerowie tej firmy popełnili ogromne błędy. Potem mieliśmy pracować 4 razy ciężej. Podczas gdy ci kretyni polscy i indyjscy nie spieszyli się, popełniając więcej błędów. Apu, jedyną rzeczą, do której jesteś dobry, jest powiedzenie, dziękuję, przyjdź ponownie.

Rezygnują całe zespoły

Rio Tinto

Infosys to najwieksza firma BPO w Łodzi i najlepiej płaci. Pracuje juz 6lat w Infosysie. Jestem dumna z mojej firmy. Dzieki niej Łódź sie rozwija a mieszkańcy mają prace. Dobrze pamietamy lata przed 2003 kiedy nie było Infosysu w Łodzi a bezrobocie było na poziomie 22%

Zgadzam sie w 100% !

Prawdziwy Lider (1st)
@Prawdziwy Lider

Znowu próbuję przyjąć moje imię!! Ty nieoryginalny, nie masz wyobraźni, mając (usunięte przez administratora) Infosys. Jestem bardzo dumny, że mogę pracować w firmie, w której zmiana pracownika wynosi średnio 30%! Jestem tak dumny, że moja firma nieustannie okłamuje swoich pracowników w najlepszym razie i przeciętnie (usunięte przez administratora)ich siłę roboczą. (usunięte przez administratora) Ale jestem pewien, że jest lepszy niż Bangalore...

Prawdziwy Lider (1st)
@Rio Tinto

Rzućmy okiem na to, co ten (usunięte przez administratora) nazwisk napisał w zeszłym tygodniu na tym forum o Twojej wspaniałej firmie!! (usunięte przez administratora) z najniższej kasty mają rację. "Ty najwyżej co masz to qupe w majtkach xDD Na twoje miejsce jest 50 chetnych z Indii. Hindusi są o wiele bardziej inteligentni i dynamiczni niz wy. To kraj który ma własny arsenał atomowy, a polaczkowo jedynie arsenał buraczano-kartoflany. Buahahahahah!"

@Prawdziwy Lider (1st)

Hej;) W Infosysie rotacja jest na poziomie 2%. Wiec bardzo niska. 30% miales na mysli ostatnie podwyżki, tu sie zgadzam bo tyle wyniosły. Pozdrawiamy

@Kasia

Hry to już naprawdę osiągnęły dno dna i zniżają się do kompomitujacych chwytów. Pracuje już 10 lat , pracuje już 6 lat, kopiują wklejają, podwyżki 30 procent lol, firma uznała że potencjalny pracownik jest tak (usunięte przez administratora) że można w taki sposób się bronić przed konstruktywna krytyka.

Paulina K

KandydatNaKlepanieW Klawiaturę

Ile zarabiacie w Infosysie? Podajcie tylko Job Level i kwotę brutto miesięcznie. Jeden lider mi mówił że ma 7000 , inny że 8000, czy to możliwe? A manager 10.000-11.000 zł ?

Nie wolno ujawniac zarobków
@KandydatNaKlepanieW Klawiaturę

Infosys placi wiecej niz srednia krajowa i konkurencyjne firmy.

Ura bura
@Nie wolno ujawniac zarobków

Co za bzdura. Komu niby tak płaci?

@Ura bura

Zdecydowana większość pracowników poniżej średniej krajowej!

@KandydatNaKlepanieW Klawiaturę

W Infosys Consulting IC menedżer 6a będzie zarabiał od 24 000 do 33 000. Jeśli szukasz stanowiska w IL za 10.000 brutto LOLOLOLOL... Ale uważaj, niezależnie od tego, czy jest to Infosys Limited czy Infosys Consulting, szukasz absolutnie najgorszej firmy, do której możesz dołączyć.

@Nie wolno ujawniac zarobków

Wmawiaj sobie, że albo jesteś (usunięte przez administratora) i zarabiasz tyle samo lub mniej, albo świadomie okłamujesz ludzi tylko po to, by dostać się do pracy. Tak czy inaczej, jesteś oczywiście osobą o niższym poziomie inteligencji dla Polski, jestem pewien, że w Bangalore geniusz.

KandydatNaKlepanieWKlawiaturę
@KandydatNaKlepanieW Klawiaturę

W Łodzi jest mozliwe 20.000? Jaki Job Level tutaj tyle ma brutto?

Grzeczny Pracownik
@Nie wolno ujawniac zarobków

Dlaczego nie wolno ujawniać zarobków? Nie ma zakazu ! Nie ma tego w umowie o pracę żeby zakazywać ujawniania zarobków.

Potwierdzam
@Paulina

O ile mi wiadomo to takie są rzeczywiście widełki.

Nie wolno ujawniac zarobków
@Grzeczny Pracownik

Dlatego ze to nie twoja sprawa. i Takie są normy spoleczne. Z tego samego wzgledu nie wolno pokazywac pisiorka kazdemu kto poprosi. Dotarło do pustego łba?

asiaaaa
@KandydatNaKlepanieWKlawiaturę

Nie twoja sprawa jaki xD Twoje CV zostalo odrzucone ;)

@Nie wolno ujawniac zarobków

Normy społeczne :D Tu jest Infosys, tu nie obowiązują żadne normy.

@Nie wolno ujawniac zarobków

Ofc to nie jest nielegalne, po prostu lubimy okłamywać każdą osobę, ponieważ jesteśmy ludzkimi szumowinami infosys.v

@asiaaaa

Więcej gróźb ze strony idiotów, którzy nie mają władzy, miękkich małych menedżerów infosys, którzy nieustannie nękają kobiety w naszym biurze! Nikt nie chce dotykać twojego brązowego małego penisa. Ile razy mamy ci mówić Pratell i Roy?

GrzecznyPracownik
@Nie wolno ujawniac zarobków

Podobno JL6 ma około 20.000 brutto, a JL7 może 30.000 . Dupska nie urywa. Ale skoro w USA i na Zachodzie pensje nie są tajemnicą, to dlaczego w Infosysie są tajemnicą?

@Dżoana

W Infosysie obowiazuja miedzynarodowe swiatowe normy. Dopoki zachodnie firmy nie weszły do polski, w twoim polskim (usunięte przez administratora)nie mieliscie zadnych ruski trollu xD

@Prawdziwy Lider

Ty gamoniu nawet nie potrafisz poprawnie składać zdań w języku polskim, a chcesz mnie pouczać. Jedyną normą w Infosys, o ile w ogóle to tak można nazwać, jest że menadżerowie uciekają przed trudnymi tematami, przez zwykły strach przed konfrontacją z ludźmi z JL2. Ci drudzy przynajmniej myślą i mają swoje bardzo trafne przemyślenia. Za to menadżerowie spychologia i blaming urządzać potrafią jak nic innego, oczywiście korespondencyjnie przez TL. ;)

Paulina

Należy pamiętać, że ponownie używają naszych nazw użytkowników, aby spróbować unieważnić składane oświadczenia. Jestem Pauliną i mam moc, by zamienić ich życie w piekło.

Paulina

Przyznaję, awans osiągnelam dzieki robieniu pałki mojemu team liderowi na 6 pietrze. Bo procesowo to mało co ogarniałam. Ciagle były na mnie skargi od klienta wiec podwyzke i progres mogłam dostac tylko w jeden sposob. Obecnie jestem Process Leadem i zarabiam 11tys netto .

@Paulina

Danuta
@KandydatNaKlepanieW Klawiaturę

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Infosys nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Infosys zatrudnia tylko najlepszych -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża...

Wiem
@Ura bura

Kazdemu kto cięzko pracuje i sie nie obija.

Tak
@Wiem

Czyli pracownicy mogą spodziewać się podwyżek w najbliższym czasie? Czy zostanę one ogłoszone do końca maja? Czy jednak kolejni pracownicy złożą wypowiedzenia?

Żaneta
@Tak

Idz sobie do rzondu z reklamacją. Infosys nie ustala ceny paliw, zywnosci ani kosztow zycia. Infosys ma bardzo niską rotację. 98% pracowników pracuje z nami wiecej niz 3 lata - znakomity wynik w łódzkiem To swiadczy o wysokiej jakości miejsc pracy. A nieroby wymiekają przy excelu i makrach wiec niech odchodzą. Siedzą na utrzymaniu mamusi bo pracownik co ma kredyt szanuje prace. I mysla ze jak rzuca prace to bedzie to fajnie wygladać w CV xD .....wrecz odwrotnie. Zaden pracodawca nie lubi takich co popracuja ledwo kilka miesiecy w jednej firmie. Takich sie nie zatrudnia bo nie sa wiarygodni ani nie mozna na nich polegać. Są nieprzewidywalni i są zagrozeniem dla stabilnosci procesów firmy. Wiem o tym jako wieloletnia headhunterka.

Lol
@Żaneta

Oj tutaj to chyba mefedron wszedł za mocno. Obecnie pracuję już w którymś kolejnym zespole i rotacja zawsze była dobrze ponad 50% w skali roku, więc te bajki to możesz komuś wciskać przy rekrutacji. Że infosysowe haery wciskają ludziom kit podczas rekrutacji to też stara prawda.

marcin
@Lol

Infosys to najwieksza firma BPO w Łodzi i najlepiej płaci. Pracuje juz 10lat w Infosysie. Jestem dumny z mojej firmy. Dzieki niej Łódź sie rozwija a mieszkańcy mają prace. Dobrze pamietamy lata przed 2003 kiedy nie było Infosysu w Łodzi a bezrobocie było na poziomie 22%

Daj spokój
@marcin

Nawet kłamać nie umiesz, wstydź się. Infosys osiągnął dno dna że każe ludziom coś takiego pisać.

Infosyf
@Żaneta

HAHAHA 98% zatrudnionych zostaje 3 lata? Na własne oczy obserwuję zespół 23 osób, z których wszyscy pracowali tu niecałe 6 miesięcy, a 14 już zrezygnowało. Jesteś kłamcą i niczym więcej. Ale twoje kłamstwa nie pomogą tobie i wszyscy w Łodzi iw Polsce wiedzą, że wyzyskujesz pracowników dla zysku.

Nie wiem dlaczego

Dlaczego tak wiele osób jest zdenerwowanych tą firmą? Szczerze mówiąc, nie jest tak źle. Spójrz, jeśli chcesz podwyżkę, po prostu pozwól, aby jakiś przypadkowy Indianin dotykał cię od tyłu, podczas gdy robisz kawę i po prostu się uśmiechasz. Później, gdy bawi się ze sobą, udawaj, że nie widzisz go pod biurkiem. Wystarczy zapytać Paulinę K., to całkiem normalne. i jestem pewien, że następny komentarz powie, że mam to szczęście, że mam to w taniej i małej Łodzi. Nie, poważnie, to wszystkie szumowiny, nigdy tu nie pracuj!

@Nie wiem dlaczego

Negatywne opinie to piszą tu trolle z maccormicka, barry callebaut, fujitsu, clarianta, BSH i innych BPO ktorym nie wyszło w Infosysie chcieliby wrocic ale to juz nie mozliwe bo trafili na czarną liste ;) Rozgryzłem ich po IP ;) Jedynie co im pozostało to frustracja ze Infosys płaci najlepiej w lodzkiem w tej branzy. Taka prawda. A Infosys robi swoje, karawana jedzie dalej i nie przejmuje się szczekającymi kundlami. Zostają w tyle ;)

Daj spokój
@JL5

Twoje komentarze to już jest naprawdę rzadki przypadek głupoty. Jak to mówią lecz się na nogi, bo na głowę za późno.

Nie Wiem dlaczego
@JL5

Ten sam (usunięte przez administratora) HR, który mówi, że jesteśmy konkurencją i nigdy nie możemy wrócić do Infosys!?!? Dlaczego ktoś miałby wracać do tej firmy? Jak myślisz, dlaczego jesteśmy konkurencją? Dlaczego którakolwiek z tych firm miałaby mówić prawdę, gdy Infosys zawodzi na własną rękę? Zastanawiam się, co zrobiłyby te firmy, aby pozwać Cię w sprawie o zniesławienie za kłamstwa, które tu o nich mówisz? Jestem pracownikiem i siedzę teraz w łódzkim biurze, pisząc to, mając nadzieję, że nikt z was nie spróbuje mnie dzisiaj dotknąć.

Realista

Ktoś powinien wylecieć z hukiem z tej firmy. Gadali że w święta Wielkanocne mają być szczegóły podwyżki pensji. Bzdury i plotki babskie. Ta firma gdzie rządzą w większości baby, nie ma nic do zaproponowania. W większości klepanie fakturek i copy and paste, makro to już szczyt możliwości w tej firmie;))) Wg mnie dadzą wam od hindusa podwyżkę ale obowiązków bo tam za (usunięte przez administratora) to kilku biedaków chce pracować, a w Infosysie w Polsce to zarobkowo nikt normalny nie pracuje. Chyba ludzie nie mają co z czaSEM robić że tu pracują. Moim zdaniem dadzą wam 9,99 % podwyżki , podczas gdy wszystko urosło średnio 25-30% od roku. Robić strajk i nie wracać do biura !

Prawdziwy Realista
@Realista

Infosys nie odpowiada za inflacje ci0łku ;) Chcesz podwyzki to ić do rzondu. Niech ci ceny zycia obnizy. Przypominamy - To twój rzond nakrecił ceny wprowadzajac lockdowny i zaburzajac łancuchy dostaw, drukując 500+ dla nierobów i wprowadzajac embargo na tanią rope i gaz z Rosji. Wiec morda w kubeł bo masz na co głosowałeś. Buahahahahahah!

Artur
@Prawdziwy Realista

Naprawdę jesteś żałosny, obwiniając Polaków za tanią ropę, podczas gdy wy, Indianie, wspieracie zbrodniarzy wojennych w Rosji. Podaj nam swoje prawdziwe imię, a odeślemy Cię z powrotem do Bangalore, do którego należysz.

@Realista

Zabawne, że ciągle mówią na tym forum, że WSZYSCY uzyskali minimum 7% wzrostu, ale na setki znanych nam osób, nikt nie dostał takiego. Domyślam się, że te Infoshit trolle znowu muszą kłamać. Miękcy mali menedżerowie, którzy chowają się za klawiaturami.

@Prawdziwy Realista

Zgadzam się z tobą. Kto pracuje dobrze ten dostaje podwyzki. A nieroby i bumelanty niech idą do lldla. Nie potrzebujemy ich.

X
@przenośna toaleta indyjska

Ty odróżniaj 7% bonusu(półrocznego, premii) od podwyżki. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jeszcze grzeczne przypomnienie do HR i p. Agnieszki, że setki(albo i lepiej) pracowników nadal czekają na obiecane podwyżki na 2022. Od ostatniej komunikacji w tej sprawie minie zaraz miesiąc. Kpina z pracowników.

@Prawdziwy Realista

Gratuluję obycia w demokracji. Rząd daje podwyżki:) Dobre. Ruską propagandę to możesz POpierającym oPOwiadać:)))

Wole ruska propagande i tani gaz niz lewacka propagande i inflacje 30%

Jurek

10 procent to w 10 lat może dostaniesz

@Realista

Morda w kubeł i tankuj za 7zł amerykanska ci0to xD Dobrze ci tak. Powinni ci dowalic 50% inflacje. Buahahahahaha!

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.