MCC Polska S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o MCC Polska S.A.

Edyta

Spora część zakładki kariera na stronie internetowej MCC Polska S.A. to część poświęcona szkoleniom i możliwościom rozwoju jakie oferuje pracodawca. Jako narzędzia rozwoju wymienione są kursy e-learningowe/ wsparcie edukacyjne, programy operacyjne, programy handlowe oraz programy menedżerskie. Czy ktoś z obecnych lub też byłych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o tym jak te programy działają oraz jakie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji dała Wam praca właśnie w tej firmie? Czy jest to w dużym stopniu zależne od tego do jakiego działu firmy się dołącza?

faktycznie w sieci nie ma teraz żadnych nowych ofert pracy od WDH, możliwe, że były ale już po prostu ktoś na te posady został obsadzony. może jak ktoś szuka pracy u nich to powinien bezpośrednio swoje cv złożyć w siedzibie firmy w ożarowie mazowieckim ;)

mxxxx

Cześć, czy wie ktoś może czy jest jakieś wolne stanowisko do zatrudnienia kobiety? Czy któryś z wypowiadających się pracowników jest może związany z tą firmą (teraz multi-color) lub był mniej więcej od roku 2007 i byłby w stanie powiedzieć czy dużo się pozmieniało w funkcjonowaniu firmy oraz skład pracowników na produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź

Jestem

No w końcu może wezmą się za wszystkich nierobów krętaczy i innych co myślą że są super bystrzy a inni to głupki bo pracują uczciwie !!!! Mam nadzieje że ten nowy system coś pomoże i coś wreszcie się zmieni na lepsze.

nikt

Nie no biorą każdego nawet jak pracowałeś w warzywniaku wcześniej. ludzie bądźcie poważni trochę, do banku pracować też biorą wszystkich !!!

olo

wdh to teraz MCC Polska. adres jak wyżej. niezła firma potwierdzam. fajne dziewczyny pracują. drukarze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za dużo zarabiają a uważają się za fachowców, także możesz złożyć podanie. będziesz lepszy do docenia cie. kierownictwo spoko. daja dużu swobody. niektórzy to wykorzystują i drukują do smieci. Ja bym ich wywalił na ryj. Do roboty w Biedrocne lub Lidlu

harry poter

DOBRA FIRMA ,POUKŁADANA, oby nie zwalniali!!!! zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony. moja żona też jest niezadowolona ze mnie, ale rozwodu nie chce bo kasa nie śmierdzi.. dobra kasa ! hehehehe

gruby

Podajcie mi namiary na wdh bo nie mogę znaleźć tej drukarni. chciałbym złożyć podanie o pracę. mam 11 lat doświadczenia na maszynach Flexo i offset. jestem z Poznania. drukowałem etykiety z sitem złoceniami itd. w Poznaniu słabo płacą. Chciałbym dostać 2,5 tys na rękę. Czy to jest możliwe w wdh ?

gur

fleku ty głąbie sam nie potrafisz drukować. Rybak to musi być MISTRZU druku hehe

fleku

firma spoko tylko powypie...łbym fachowców co biorą kasę całkiem niezłą a nie potrafią wydrukować prostej pracy hehehe

oleś

pracowałem w kilku drukarniach i uważam ze mcc jest najbardziej poukładaną firmą. wszędzie jest dużo do zrobienia i zawsze znajdzie się jakiś nieudolny drukarz narzekacz. jak komuś nie podoba się to zawsze można zmienić. ja jestem zadowolony. polecam

nikt

Mistrz "SS" jest jednak niezastąpiony na m6 prosto znad morza na setki w sobote przyjechał a teraz "ustawia" buklety i znów premia wpadnie za pseudo ustawienie. Nie wiem gdzie ten derektor i prezes mają oczy nie widzą co się dzieje albo nie chcą widziec

rybak

Najgorsze jest to że uwarzaja SS za wielkiego znawce i mistrza. Szczegolnie kierownik i derektor Wiele razy sie cos mowilo ze sa problemy ze cos jest nie tak to nikt nie wierzy i maja cie za glupka. A przyleci SS cos powie i jest to super hiper i swiete. Rece opadaja.porazka

rybak

Najgorsze jest to że ( usunięte przez administratora )za wielkiego znawce !! Szczegolnie kierownik i derektor Wiele razy się coś mowilo że są problemy że coś nie tak to nikt nie wierzy maja cie za glupka!!! A ( usunięte przez administratora ) cos powie i jest to swiete !

robol

Taaaa .a w nagrode za super prace SS przychodzi prawie w kazdy weekend na nadgodziny a kierownik kryje jego i jego buble

zgadzam sie z wypowiedzia wyzej.to co sie dzieje na m6 to jajca jakies szczegulnie prace robione przez wielkiego "mistrza" SS !!!!! wszystko prawie w kubeł !!!!

?

firma spoko, kasa na czas a to najwazniejsze w dzisiejszych czasach

kasa w tych czasach
@ 21.09.2013 10:34
firma spoko, kasa na czas a to najwazniejsze w dzisiejszych czasach

sami do tego dopuszczamy :P siedzac cicho jak mysz pod miotla :P bojac sie powiedziec co myslimy :P nawet jak kase ucinaja :P fachowcy zawsze znajda prace:P leszcze zgodza sie na wszystko :P takie jest moje zdanie :P ta firma nie wiem jakim cudem jeszcze funkcjonuje heh :P drukarz na m7 wiecej w kosz wyrzuca niz "drukuje" kierownik nie "widzi" badz nie chce widziec hehe a drukarz to (usunięte przez administratora)

anonimek

Pracowalem i nie narzekalem ...zarobki byly adekwantne do moich umiejetnosci... zaluje ze odszedlem...

robol

nie polecam banda [usunięte przez moderatora] traktuja ludzie jak smieci nie płaca na czas a jesli płaca to minimalna place za 12 godzin dziennie

Zostaw opinię o MCC Polska S.A. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCC Polska S.A.