HABE SP ZOO

Opinie o HABE SP ZOO

jeremi

Firma HABE istnieje na rynku od kilkunastu lat. Od początku byli i są dalej producentem mebli sklepowych, zajmującym się produkcją kompletnego wyposażenia sklepów odzieżowych. Nie jest to oczywiście jedyna branża w której działają, ale w Nieporęcie znani są głównie właśnie ze swoich świetnych mebli.

aaa

Mi również udało sie wyczytać o upadłości....niestety nie znam szczegolow a jestem bardzo ciekawa co sie dokladnie zadzialo. Moze ktos mi napisac szczegoly?

łysy

dobrze napisane byli!!!!!

łysy

dobrze napisane byli!!!!!!

Pan Jan

No i firma padła super.....

BYŁY

kurde nigdy więcej takiej firmy. Dramat nie polecam ciesze się ,że już mnie tam niema

Gówniana firma mam nadzieje ,że padnie w 2013 roku a ludzie którzy tam pracują znajdą sobie porządną prace.

były

Dramat nie polecam a już na pewno [usunięte przez moderatora] który kłamie na jak tylko może.

Witam Habe już nie jest jedynym przedstawicielem Bekaert w zakresie zbrojenia Murfor, oraz Gebr. Bodegraven w zakresie zakotwień ze stali nierdzewnej i akcesoriów. Mają bardzo drogo taniej kupicie w Firmie NOVA mają to samo i taniej( sprawdzone). Habe to najgorsza firma z jaką współpracowałem.....

były pracownik

Potwierdzam to co jest napisane pracowałem na stolarni dramat z kasa i prawda jest że kłamią i oszukują. Nie polecam nikomu tam pracować.

były pracownik

Potwierdzam to co zostało napisane. Wiele [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] istych ludzi odeszło z firmy z powodu nieudolności Pana [usunięte przez moderatora]. Prawdą jest ,że nie płaca w terminie i kłamia na kazdym kroku. Co chwile jak nie Urząd Skarbowy to znowu ZUS siada na koncie. Nie polecam dramat

elektryk

[usunięte przez moderatora] firma i najgorsza w jakiej pracowałem. Nie płacą na czas i oszukuja kłami na kazdym kroku nie polecam. A pan [usunięte przez moderatora] to zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust. Nie radze firmom wykonawczym bo nastawieni sa tylko na zysk i cały czas maja braki magazynowe.

Słowa kojarzące się z HABE SP ZOO wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierny Atmosfera i ludzie tam pracujący są koleżeńscy Najbardziej podobało mi się w HABE SP ZOO: nowe doświadczenie zawodowe w firmie transportowej Najbardziej nie podobało mi się w HABE SP ZOO: brak organizacji pracy

Zostaw opinię o HABE SP ZOO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HABE SP ZOO