TelForceOne S.A.

Opinie o TelForceOne S.A.

Filip

Może zacznijcie doceniać pracę w dobrej firmie!! Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

gość 324353
@Filip

oczywiscie ze doceniam prace w dobrej firmie, ale tfo to nawet nie jest srednia firma :d wszedzie dobrze, byle nie w tfo.

maciej

nie polecam, straszne warunki na magazynie

Praca na magazynie od 1800 do 2300 umowa o prace plus premia duzo obcokrajowców na pakowaniu ale klimat spoko . Dla studenta jest ok. Pracuje i jest dobrze pizza day plus automaty z kawa . Cukier zapewniony plus przerwa obiadowa mozliwość zapalenia co 2 h ja polecam

wacek

Co ty pitolisz, chyba oszalałeś albo HR wrzuca kłamstwa, żeby zachęcić ludzi. 1600, zapierdziel i masa ruskow.

Ktoś

Widzę, że jest prowadzona obecnie rekrutacja na stanowiska "Osoba kompletująca zamówienia" oraz "Pracownik Działu Dostaw", może się ktoś wypowiedzieć na temat atmosfery tam panującej i wysokości zarobków na tych stanowiskach? Bardziej interesują mnie zarobki, bo za najniższą krajową to podziękuję.

obecny
@Ktoś

kompletacja 1600, dostawy 1800

Pracownik magazynu
@Ktoś

Od 1800 do 2300 plus premia zależy od Ciebie ile ugrasz . Atmosfera pakowanie kupa ukraincow dostawy spoko klimat

wacek
@Pracownik magazynu

Pracownik Biurowy

Rozmowa kwalifikacyjna była prowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny. Zadawane pytania były trafne i zróżnicowane, co umożliwiło mi przedstawienie swojego doświadczenia oraz umiejętności w odpowiedni sposób. Cały proces był klarowny i pozwolił mi na poznanie oczekiwań oraz wartości firmy. Jako kandydat, byłem zadowolony z przebiegu rozmowy i mam pozytywne wrażenie na temat firmy.

Rzetelne i na temat.

Dareczek

TelForceOne ma dobre zarobki dla pracowników, którzy potrafią dobrze pracować. Słyszałem sporo dobrego o firmie i teraz tu pracuję. Jestem zadowolony , fajna atmosfera mam nadzieję, że po okresie próbnym dostane lepszą kaskę.

Toshiro
@Dareczek

Od twój post, koniec lipca, minął wiecej niż czas okres próbny. Opowiadaj człowieku :)

Darek
@Toshiro

Kaski lepszej nie dostałem, więc uciekłem. Już tam nie pracuję, nie polecam, nie ma perspektyw.

smieciowa firma

dajcie spokoj, najgorsze mniejsce, najgorsze wspomnienia, najgorsi szefowie i ludzie. niezlaleznie od dzialu - koszmar.

Szkoda

Nie polecam młodym pracy w TFO. Podwójna umowa. Zrobki na niskim poziomie. Atmosfera bywa ciężka, a zachowania niektórych są nie na miejscu. Tak tylko zapytam z ciekawości o kontrolę i te umowy proponowane przez TFO. Czy coś się zmieniło? (usunięte przez administratora)

Twoja stara

Firma (usunięte przez administratora) przez lata dymali ludzi na składkach a teraz jak się zmienia prawo i wymusza pojedynczą umowę, to w końcu znikają zlecenia. Oczywiście głupi motłoch zapomina o latach oszustw i całuje po stopach zarząd, wazeliniarze i donosiciele. Zobaczcie tylko kto najczęściej chodzi do grubasów ...

Jeszcze prqcuję

Po prostu wierzyć się nie chce, że dalej jest tak samo, a nawet gorzej. Są w tej firmie działy lepsze i gorsze. Jednak to, co się dzieje między nimi to koszmar. Oczekiwania i samozachwyt na poziomie trzyletniego dziecka jeśli chodzi o produkty marek własnych. W szczególności tych, stworzonych z myślą o naiwnym kliencie. I co? I nie idzie! Liderowanie rodem z najgorszych przykładów, zero zespołowości. Liczy się ego. Trzeba podkreślić ważność niektórych person. Mogą wszystko bez żadnych konsekwencji, bo kto słyszał aby po informacjach o dziwnych zachowaniach płynących od pracownika, przełożony miał jakieś problemy, zwrócenie uwagi. Im niżej jesteś w tej firmie tym bardziej musisz liczyć się z tym, że to tobie trzeba zwrócić uwagę.

On

Czytam konentarze i Śmiac mi sie chce ,zastanawiam się tylko jeśli komuś tak źle dlaczego dalej tu pracuje ?! Jestem pracownikiem TFO. Pewnie bywało ciężko ,ale gdzie nie jest ?? Jesteśmy tylko ludzmi ... Obecnie w firmie jedna umowa (fakt były dwie) Zarobki adwkwatne do doświadczenia Moge polecić i się tego nie wstydzić dział zagraniczny zarobki od 2800 w góre A przełożona tego działu (usunięte przez administratora)kobieta o której nie można złego słowa powiedzieć . Ja w swoim dziale też nie zarabiam źle 2800 plus prowizja od sprzedaży około tysac zł . (usunięte przez administratora) Ja polecam ta firme jesli przychodzisz i robisz swoje to nie masz sie czego bac

mb
@On

Nie rzucaj prostaku nazwiskami!

Odchodzę

Takiego bałaganu w zarzadzani jak w TFO to nie widziałem a jest już ponad rok. Miało się zmienić i nic się nie zmieniło. Produkty marek typu B to kontenerowe resztki, które się nie sprzedają. Ludzie głowią się jak zrobić aby to jakoś wyglądało na półce, ale specjalistów wielu i każdy rości sobie prawo do podejmowania decyzji o produkcie. Kłótnie o to kto ma rację i argumenty typu ja wiem i tyle w temacie. Ludzie biorą te produkty do sklepów, klient wraca niezadowolony i tak leci wszystko na łeb na szyję. I znowu pojawiają się kłótnie i problemy. Równia pochyla. Wydzieranie sobie produktów na stokach lub dziwne układy, których nikt nie może już nawet zrozumieć. Jak ktoś więcej sprzeda to zaczyna się hejt, jak widać. I tak cały czas. Kreują się na jednego z liderów a wszystko w tej firmie jest garażowe. Nic nie jest odnawiane i z myślą o komforcie pracy. Każdy tam przychodzi jak do hurtowni, w której trzeb odpalić kompa, zrobić swoje i tyle. Nie polecam, zarobki takie, że można tylko usiąść i płakać, ale obiecywano góry. Nawet jak jest 98% planu to i tak są pretensje i wiadomo co. Jak więcej jak sto to już nic nie ma. Nie dziwię się, że jest taka atmosfera i takie relacje z magazynem. W tej firmie jeden drugie najchętniej by drugiemu nogę podłożył za każdym razem jak go widzi. Wszystko jest traktowane personalnie, mój klient, moja sprzedaż, moja marka, mój produkt. Wszędzie ja i moje. Wprowadzanie produktów ze zbyt wysokim pozycjonowaniem ceny, a potem wszyscy się dziwią, że się nie sprzedaje. I znowu każdy na każdego patrzy jak na wroga.

Niestety, ale w tej firmie panuje prawo silniejszego. Bardzo często można zauważyć u ludzi problemy z konunikacją, mowa oczywiście o managerach, a w szczególności niektórych handlowcach. Każdy z nich ma racje we wszystkim, ten bo sprzedaje a tamten z tytułu stanowiska. Ci co naprawdę coś widzą i sprzedają nie musza się dowartościowywać na każdym kroku. Ogólnie akceptacja zadań też funkcjonuje w dziwny sposób. handlowiec zajmuje i akceptuje zadania grafika. Albo mówi grafikowi, że to się nie sprzeda i on to wie, bo handlowcy takie rzeczy wiedzą. Wieczne pouczanie i kręcenie nosem, że wszystko nie tak. Do tego wszystkiego wywoływanie presji, że ich zadanie jest najważniejsze. Sprzeciw wywołuje u nich agresję. Zachowania gorsze jak ku dzieci.

Jan

Dzięki za aktualne opinie. Skoro są tak negatywne, to będę trzymał się z daleka i nie będę aplikował, skoro zarobki są ekstremalnie niskie(usunięte przez administratora)

@Jan

Bzdura pracuje w tfo i wiele sie w tej firmie zmieniło . Ktoś z konkurencji chyba jest zazdrosny . Obecnie jest 1 umowa zarobki adekwatne do stanowiska

aaaaa

Chyba żartujesz

@Jan

To ja też podziękuję. Dobrze, że są takie portale i ludzie są ostrzegani przed kiepskimi pracodawcami.

K2

Prowadzę mały sklepik i przestrzegam przed zakupem telefonów w tej firmie. Serwis trwał 2m-ce. Po miesiącu z hakiem zacząłem dzwonić co się dzieje, wykonałem kilka telefonów w tym okresie i zawsze informacja, że serwisowany telefon w przeciągu paru dni będzie u mnie (w ten sposób minęły 3 tygodnie). W między czasie ja musiałem polubownie załatwić sprawę ze swoim klientem bo niestety mało który klient jest tak wyrozumiały by czekać 2 m-ce. Na wysłane pismo nie odpowiadają. Telefonów nie nagrywają więc wypierają się tego co powiedzieli wcześniej i nie da się tego udowodnić. Generalnie kłamią i mają klienta gdzieś !

Wolant
@K2

Ta firma to barakowa hurtownia, to nie dziwota, że takie sytuacje się zdarzają i będą zdarzać coraz częściej! Kadra coraz młodsza, mniej doświadczona, gorzej opłacana i gorzej zarządzana przez amatorów bez doświadczenia branżowego. Obecnie to buda typu "Szczęki" jak na starych bazarach albo stadionach i taka też jest obsługa. Omijać szerokim łukiem i jak najdalej się da - jest to rada dla klientów i ludzi zainteresowanych pracą w tym przybytku nędzy i rozpaczy.

Praca

W każdym dziale tak samo - Zarobki niskie. Pracujesz na umowie z najniższą krajową albo na swojej działalności. Nie polecam. Wymagają bardzo dużo a w zamian zostajesz z niczym.

Bez zmian
@Praca

Dalej tak samo jak było, nie polecam

Uczciwy Luke

Weźcie sobie porównajcie jakie opinie są lajkowane jako pomocne. Tylko negatywne. 1:0 dla uczciwych.

Pracuje kilka lat. Nigdzie nie jest idealnie, ale TFO nie jest złe. Umowa juz tylko jedna nie wiem dlaczego ludzie piszą takie bzdury? Na magazynie nikt nie zarabia max (usunięte przez administratora)tylko znacznie więcej, ktoś kto tam nawet nie postawił kroku na dłużej niż 2h w całym swoim stażu pracy to nic dziwnego, że nie wie jak jest. Śmieszy mnie jak ktoś z działu-ewidentnie handlowego, pisze o nacisku na magazyn ze strony handlówki, jeśli naprawdę żal Ci tych ludzi, którzy odwalalają dobrą robotę, to nie obiecuj klientowi, że coś dostanie na jutro! Ludzie na magazynie tworzą fajną atmosferę. Jeśli jesteś człowiekiem dla człowieka to dogadasz sie z każdym działem. Ludzie na handlówce widać jak bardzo są fałszywi (nie wszyscy!). Jeśli planujesz na ten dział aplikować to uważaj z kim rozmawiasz (wnioskuję po opiniach i sporadycznych kontaktach telefonicznych). Jak komuś źle niech się zwolni. Można swoją opinię wyrazić owszem, ale obrażanie ludzi takich jak dyrektorzy, nie jest na miejscu. Widocznie dlatego nie może,znaleźć pracy jedna z osób piszących tutaj, bo na rozmowach kwalifikacyjnych na pierwszy rzut oka widać kto przyszedł. Skoro pewni ludzie maja jakieś stanowiska to znaczy, że na nie zasługują. Znam ludzi w TFO którzy pracowali w KRD i są bardzo kompetentni! Nie awansuje się tylko po podlizywaniu! Trzeba tylko samemu działać, aplikować na inne działy. Z magazynu ciężko jest się wybić dalej, ale niektórym się zdarzyło ze stanowiska pakującego iść na reklamacje, handlówkę czy logistykę. Wystarczy pytać, informować dyrektora, że chcesz zmienić stanowisko i aplikować samemu! Szkoleń dużo nie ma, ale są. Szczerze polecam pracę w TFO, ludzie tworzą fajną atmosferę. Zdarzają się fałszywe osoby, ale gdzie ich nie ma? Dyrektora z dzialu handlowego udało mi się poznać. (usunięte przez administratora) Zniechęcasz innych do pracy tutaj, bo boisz się utraty stanowiska na które sie nie nadajesz??

Luke

Fajna atmosfera? Widac po komentarzach jak ludzie się nie lubią, kłócą o pieniądze i swoje źle wykonywane obowiązki. Atmosfera jest ale wiecznego konfliktu, donoszenia, prostactwa i buractwa. Przełożeni (prędzej przez kolano) tylko temu przyklaskują bo ludzie skłóceni nie stanowią siły. No chyba że jesteś z ukrainy to znajdziesz masę kolegów i bedziecie trzymać się w swoim zwartym obozie. Banderowców tylu co Polakow.

dobra rada

Uwaga, negatywne wpisy są losowo i po czasie usuwane. Wszystko tak, żeby większość się nie zorientowała. Potem ktoś dopisuje pozytywne opinie. Firma płaci albo współpracuje z serwisem, sprawa zgłoszona do inspekcji pracy i uke. Ostatni wpis rzekomego "pracownika" to bzdura, 99% ludzi, którzy przeszli z magazynu do biura, już tam nie pracuje. Zabili ich fałszywi koledzy, kierownicy albo to że firma nie daje na początku wsparcia, poza tymi co pracowali w krd (usunięte przez administratora) Piszesz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia. Pracujesz w tym swoim śmiesznym magazynie, który zawala wszystkie tematy, nie wyrabia się i nie pomaga? To pracuj dalej i się nie udzielaj na tematy biurówki, które są ci jak widać obce. Poczytajcie WSZYSTKIE komentarze i wyciągnijcie wnioski: "TE SAME POZYTYWNE OPINIE PISZE OCZYWIŚCIE DZIAŁ HR , NATOMIAST LUDZIE ,KTÓRZY MAJĄ TROCHĘ OLEJU W GŁOWIE DOSKONALE TO WIEDZĄ I NIE PÓJDĄ TAM DO PRACY" i takie opinie od lat się powtarzają, przestrzegam przed pracą tam! Oczywiście zrobicie, jak chcecie, ale potem już będziecie wiedzieli, że czasem dobrze posłuchać rady wielu ludzi piszących na goworku! Kłamstwo, dalej nie mam jednej umowy, póki co takie umowy mają ci co chcieli odejść i przyjaciele krd... Boże, jak niektórzy (hr?) jawnie picują image firmy, jakie to jest żałosne... PS. Rzekomego pracownika zjadam na śniadanie ilością języków, generowanym zyskiem i stażem. Nie polecam brać na poważnie takich wywodów.

Mariolka

Pracowałam w tej firmie w dziale zagranicznym Z całego serca moge polecic ta firme. (usunięte przez administratora) to najbardziej kompetentna osoba jaka poznałam. Zarobki jak dla mnie ok :) Mili ludzie z ktorymi mam do dzisiaj kontakt .

Hrotghar

Wzsystko co pisali to prawda, im wyżej, tym większe prostaki, a awansują ci co dobrze z wazeliną jadą. Nie kumam czemu wywyższają ludzi po krd, przecież tam byle kogo zatrudniają i rotacja taka że szok. Zresztą tfo i krd siebie warte, 3 miesiące i nara, szkoda czasu, zdrowia i wszędzie indziej lepiej zarobisz. Ja tam po okresie próbnym podziękowałem i nie polecam, za płotem znalazłem komse i tam mi dobrze teraz. dostałem 2x więcej...

Kilka lat

Poziom arogancji kierowników, PM-ów jest niebywały. Nie można im nic powiedzieć, bo wszystko wiedzą lepiej i na wszystkim się znają. Niejednokrotnie były sytuacje, w których doszło do przekroczenia standardów. (usunięte przez administratora) nie wiadomo czy przeprosić czy nie. Dowalanie sobie na komunikatorach, bo po co rozmowa miałaby być normalna i naturalna, najlepiej pójść w chamstwo. Spychologia na porządku dziennym, ale jak komuś się cyferki zaświecą to odrazu jest osobą, która będzie decydować o wszystkim. Mam tutaj na myśli specyficzną grupę handlowców. Ludzie odchodzą z tego miejsca i to nie w pojedynkę, ale grupkami. Nic w tym dziwnego, podwójne umowy, niskie zarobki, presja granicząca z agresją, wygórowane cele, pomieszczenia, w których nie da się już siedzieć, stołówka/kuchnia jak garaż, ciemne korytarze - firma garażowa, w której można nabawić się załamania a nawet i depresji. Niektórzy pracownicy nie kryją się z tym, że muszą iść coś "wrzucić", bo nie mogą ogarnąć dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o TelForceOne S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TelForceOne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TelForceOne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TelForceOne S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TelForceOne S.A.?

Kandydaci do pracy w TelForceOne S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TelForceOne S.A.