TelForceOne S.A.

Opinie o TelForceOne S.A.

Ktoś

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej odnośnie stanowiska - pracownik magazynowy. Pani zapoznała mnie z ofertą firmy Tel Force One: stawka to 17zł brutto/h, umowa zlecenie. Zapytałem czy umowa zlecenie jest na okres próbny np.miesiąc? Pani zmieniła temat i stwierdziła,że po miesiącu można negocjować podwyższenie stawki na 18zł brutto/h. Po ponownym zapytaniu o formę zatrudnienia Pani raczyła odpowiedzieć,że zatrudniają tylko na umowę zlecenie. Myślę,że obecnie we Wrocławiu da się znaleźć o wiele lepszego pracodawcę, który zaoferuje umowę o pracę, a nie jakieś śmieciowe gó..no i stawkę powyżej najniższej krajowej.

Jak jest z awansem w TelForceOne S.A.?

To zależy co masz na myśli pytając o awans o zmianę nazwy stanowiska czy o inne pieniądze. Na pierwsze możesz liczyć A o 2 zapomniec

Madzialena

Co powiedziec o firmie moge ... nic dobrego O ludziach wiele tylko oni robią robotę A nikt ich nie docenia.... Pracowałam tam troszkę czasu I co wywalczysz na wstępnie to będziesz miał Awans i ścieżka kariery w tej firmie to mit chyba że za ta sama kasę. Praktyka wstań i wyjdz już tu nie pracujesz to norma. Bezpieczni sa pracownicy z długim wypowiedzeniem. Masowe zwolnienia też się zdarzały po 1 osobie /2 z działu. Nawet PM ręka dotchnęła mimo ,że są mega dobrymi fachowcami . Ja nie polecam . Szkoda mi tylko tych lat straconych .... Ale dziękuję za doświadczenie, bo przydaje mi się w obecnej firmie

Byłem na rozmowie o pracę . Firma fajnie się prezentuje. (usunięte przez administratora) Umowa o pracę Benefity Trochę dłużej czekałem na decyzję, więc zdecydowałem się na innego pracodawcę gdyby nie to to bym się zdecydował

Cztery na rękę
@Kandydat

Usunęli co myślę że jest ważne zaproponowali 4000 zł na rękę

@Cztery na rękę

Podstawowa stawka wygląda dosyć atrakcyjnie. Dowiedziałeś się może, czy poza przedstawioną przez Ciebie pensją mógłbyś liczyć na ewentualne premie, nagrody bądź innego rodzaju dodatki pieniężne?

Bartek
@Kandydat

jestem w podobnej sytuacji - rekrutacja w obecnych czasach gdzie pracownik ma kilka ofert i musi wybierać szybciej (żeby nie zostać z niczym) często powoduje, że trzeba podejmować trudne decyzje - i często zarówno pracodawca jak i niedoszły pracownik są stratni.

Cztery na rękę
@Piotr

Tak prowizję po 3 miesiącach ale nie mówili jak to wygląda (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

Rozmowa kwalifikacyjna była prowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny. Zadawane pytania były trafne i zróżnicowane, co umożliwiło mi przedstawienie swojego doświadczenia oraz umiejętności w odpowiedni sposób. Cały proces był klarowny i pozwolił mi na poznanie oczekiwań oraz wartości firmy. Jako kandydat, byłem zadowolony z przebiegu rozmowy i mam pozytywne wrażenie na temat firmy.

Rzetelne i na temat.

Ciekawski

Czytam wpisy innych użytkowników i jestem zniechęcony by tam aplikować. Aż taka lipa jest? Może niech ktoś obiektywnie się wypowie? Czytając wpisy wnioskuję że forma zatrudnienia to śmieciówka i zarobki to najniższa krajowa. Prawda?

XyZ
@Ciekawski

Prawda. Śmieciówki, bardzo niskie pensje, duża rotacja. Szkoda czasu i zdrowia. Nie warto aplikować.

Tomasz
@XyZ

Duża rotacja wśród kadry pracowniczej związana jest z warunkami zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Skoro twierdzisz, że firma oferuje niskie wynagrodzenia, to mogę przypuszczać, że jest to jeden z powodów, dla których pracownicy odchodzą. Jednak wolę się upewnić, czy jest to rzeczywiście ten powód, czy może zupełnie inny?

@Ciekawski

Już nie Teraz umowa o pracę I zarobki też spoko

Tomasz

To mamy dwie kompletnie inne opinie. Kilka dni wcześniej użytkownik @XyZ napisał o umowach śmieciowych oraz niskich pensjach, a Ty twierdzisz, że jest zupełnie inaczej. To jak w końcu to wygląda? Mógłby ktoś przedstawić szczegółowo warunki zatrudnienia w firmie TelForceOne?

Obiektywny
@Tomasz

Nie licz na umowę o pracę!!!

@Obiektywny

Dzień dobry, ostatnio pojawiło się dużo pytań na temat warunków zatrudnienia oraz aktualnie prowadzonych rekrutacji w obszarze logistyki magazynowej, dlatego postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi w jednym wpisie. Do zespołu logistyki magazynowej poszukujemy osób, które są zdecydowane na długofalową współpracę. Nasz magazyn składa się z czterech kluczowych obszarów zajmujących się kompletowaniem zamówień, konfekcjonowaniem towaru, dostawami oraz magazynowaniem produktów specjalnych. Do głównych zadań pracowników magazynu należy przyjęcie i wydawanie towaru. Poszczególne sekcje zajmują się mi.in. odbiorem i pakowaniem towarów, realizacją zamówień, fakturowaniem, wystawianiem listów przewozowych. Praca na magazynie TelForceOne to: • praca zmianowa od poniedziałku do piątku • dla osób chętnych praca również w soboty • ośmiogodzinne zmiany, które są ustalane w przedziale czasowym 6:00 - 22:00 • umowa zlecenie/ umowa o pracę • wynagrodzenie stałe + system premiowy Obecnie trwa rekrutacja, dlatego zapraszamy do aplikowania. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres mailowy hr@telforceone.pl

@TelForceOne S.A.

Oferta fajnie wygląda tylko na papierze . Zaproponowano mi umowę - (usunięte przez administratora)i 15 zł Brutto Taka ot cała prawda .

Co jaki okres czasu w TelForceOne S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Znawca

Raczej nie ma co liczyć na podwyzke

Cegła

Właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko pracownik magazynowy. (usunięte przez administratora) Po pytaniu czy jest szansa na umowę o pracę po okresie próbnym dostałem pozytywną odpowiedź.

Miejsce pracy jest okropne!!!!!! Pracowałem 1.5 roku temu,na pakowanie, zatrudnią ludzi na umowie zlecenia, albo jeżeli poprosić to w całe nie jest takie proste musisz chodzić codziennie i prosić u kierownika czy pan rozmawiał z dyrektorem o mojej umowie czy nie....??Po drugie grafik pracy nie jest dokładnie ustawiony możesz jutro na godziny później prszyjc według twojego grafiku albo wcześniej, warunki pracy do (usunięte przez administratora) Wszędzie jest syf,nikt nie sprząta.Brak czystego powietrza. I do tego wszystkiego na umowie o pracę 1800 netto na ręce

Jarosław

Umowa zlecenie jest niezbyt wygodna dla pracowników choćby ze względu na brak urlopu i dostępu do benefitów pracowniczych. Rozumiem, że już odeszłaś z pracy, ale osoby tam zatrudnione po przepracowaniu dłuższego czasu miały możliwość zmiany kontraktu na bardziej stabilny i długotrwały? Nie napisałaś nic o wynagrodzeniu. Chętnie przeczytam o dodatkowych benefitach czy premiach, które oferuje TelForceOne.

Kaśka6

Witam!!! Podobno w firmie dużo się zmieniło na lepsze dzięki szeregowi usprawnień. Podobno już nie zwalnia się najlepiej zarabiających, a najsłabsi przestali sami odchodzić. Czy ktoś to może potwierdzić?

Jarosław
@Kaśka6

Chcesz podjąć zatrudnienie w firmie i dlatego interesują Cię warunki pracy? Inne osoby w tym wątku wypowiadały się na temat dobrej atmosfery między współpracownikami i przełożonym. Gdybyś chciała złożyć CV pracodawca obecnie szuka młodszego specjalisty do spraw controllingu i analiz, managera zarządzającego i specjalisty do spraw rozwoju sprzedaży z językiem angielskim. Czy ktoś z Was będzie aplikował, albo był już na rozmowie kwalifikacyjnej? Piszcie o swoich doświadczeniach z pracodawcą.

starsza pani

Czy ktoś wie czemu (usunięte przez administratora)została zwolniona?! czyżby nie dogadywała się z (usunięte przez administratora)!? W firmie na ten temat cisza...

Mati9x

Pracowałem. Kasa dość słaba ale nie jest najgorzej, jeśli chodzi o magazyn to wszystko zależy do jakiego działu trafisz - najgorzej mają na pakowaniu. Na innych działach nawet spoko wygodne zmiany, lepiej mają starsi pracownicy którym udało się trafić na jakiś lepszy dział. Bardzo fajna atmosfera, Większość kierowników fajna, inni ludzie też (chociaż zdarzają się wyjątki), atmosfera spoko. Kawa jest za darmo, czasem dają też i pizzę :) Są minusy ale miło wspominam.

@Mati9x

Podpowiesz nam, w jakim czasie pracowałeś w firmie? To zapewne pozwoli nam uaktualnić informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Czy warunki finansowe mogły w trakcie zatrudnienia ulec zmianie w TelForceOne? Mam na myśli kwestie ewentualnych podwyżek dla efektywnych pracowników, czy też możliwość awansu dla tych najbardziej zaangażowanych.

Brajan.

WItam, czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy praca na magazynie jest skomplikowana?Bo wiadomo, tempo pracy za pewne jest wysokie, ale Czy te czynności które trzeba wykonać są skomplikowane? Z góry Dziękuję za pomoc. :)

Pracownik Miesiąca

Witam wszystkich, czy TFO rekrutuje pracowników magazynowych także w wymiarze 1/2 etatu? Chodzi mi zwłaszcza o system sob-nd. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Pracownik Miesiąca

Witam, jest możliwość pracy na magazynie w niepełnym wymiarze godzinowym, jednak zmiany są ustalane od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 6:00 - 22:00. Zachęcam do aplikowania: hr@telforceone.pl

Darek

Mam zamiar aplikować i dlatego proszę o kilka wskazówek. Czy trudno jest się tu dostać do pracy i jakie mogą być zarobki?

Pracownik Miesiąca

Witam wszystkich, czy TFO rekrutuje do pracy na magazynie także na 0,5 etatu, tj. na weekendy? Dzięki z góry za odpowiedź.

Agata

@Olek, Jak widać, ostatnia opinia na forum została napisana przez klienta firmy. Rzeczywiście, brak opinii na forum może być pozytywnym sygnałem dla potencjalnych kandydatów. Może ktoś z Was w ostatnim czasie uczestniczył w rozmowie do firmy TelForceOne? Jakie pytania można usłyszeć podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Klient

towar fajny pod warunkiem że dojedzie nie zniszczony , opóźnienia w dostawie , mimo że zamykasz koszyk szybko , towar czasami dociera zniszczony , system reklamacji porażka 1,5 miesiąca czekałm na 1 produkt czujecie a klientowi co powiesz ? trzeba oddac kase , nie polecam , obsługe konsultantów OK dopóki kupujesz ale jak sa problemy wtedy sie zaczyna porażka

Agata

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie TelForceOne. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

@Agata

Benefity takie jakie sobie wykupisz (cena jak dla zwykłych klientów), rekrutacja jest ciągle prowadzona, ponieważ rotacja pracowników jest ogromna. Preferowane osoby po znajomości.

Agata

@Maciej, napiszesz coś więcej, co to znaczy, że są straszne warunki na magazynie? Jakiej umowy można się spodziewać? Jaka panuje atmosfera w firmie między pracownikami? Proszę również żebyś wyrażał się w sposób kulturalny - forum gowork to nie miejsce na obrażanie innych osób. Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się proszę dokładnie z regulaminem - https://www.gowork.pl/regulamin Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie TelForceOne..

@Agata

oczywiscie, ze pomagamy innym osobom zainteresowanym, po to jest te miejsce, a jaka atmosfera to widać po setkach różnych opinii

Zostaw merytoryczną opinię o TelForceOne S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TelForceOne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TelForceOne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TelForceOne S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TelForceOne S.A.?

Kandydaci do pracy w TelForceOne S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TelForceOne S.A.