Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Kaja

A na panelowkach(usunięte przez administratora)taki ze za igla czekasz 15 minut bo brygadzista na fajce.Angel nie bądź taka do przodu bo tyłu ci braknie

B.b.

To co się dzieje teraz to masakra jakaś.

Pikowarki

To co się dzieje na tym dziale przy okazji likwidowania zmian to jest jakaś parodia . Nie wiem kto tam decyduje o tym kto ma zostać a kto… ukrainca który notorycznie przychodzi pijany do pracy ( brygadzisci udają ze nie widza ) zostawiają a młodych chłopaków ogarniętych wyrzucają na inne działy bo brygadzistom nie pasują.

Robson
@Pikowarki

Ano jak typ jeden z drugim z tyłu maszyny nie widzi jak przepuszcza to co się dziwić??? Nie nadaje się i tyle ! Jak ślepy to okulista go przyjmie nawet w niedzielę niehandlowom.

Kierownik pikowarek
@Pikowarki

To nie przeczkole . Na pikowarkach to nie jest łatwa praca . Trzeba wytężyć mózg i myśleć o wzorze jaki wychodzi . Na nockach musisz być cały czas przytomny. Bo jak uśniesz materac do wyrzucenia a pracownik ma po.premii.

Olw
@Kierownik pikowarek

Chyba przeDSZkole.

Aabe

Dokładnie

@Aabe

Dziwne że dalej na pikowarkach zostawili brygadzistę co więcej czasu spędza na palarnii niż na swoim obszarze. Nie zawsze ten co pracuje najdłużej jest najlepszy ????

@Qqq

Im więcej skarg w HR tym lepszy brygadzista ????

@…

Dokładnie im gorszy dla ludzi tym tepszy. Takie osoby nie maga być za swoimi pracownikami bo później są wzywani na dywanik do Najwyższego i nagradzani miłymi słowami '' jesteście złodziejami '' itp.

@…

Na palarni spotkałem tego brygadzistę i mu dałem do zrozumienia , że za często tu przebywa i mogę go zgłosić wyżej. A on do mnie że się nie boi bo ma funkcję taką że nic mu nie zrobią itp

Latryna
@Qqq

To pewnie kierownik z DURu, on tam często siedzi , i nic mu nie robią a maszyny stoją

Błażej R

Znajdę cie palancie policja już cie namierza nie bd nikt się podpisywał moim imieniem i nazwiskiem ... Ci co mnie znają wiedzą że Rajchel tak by nigdy nie napisał... (usunięte przez administratora)

Błażej Rachel

Przepraszam za te wpisy ktoś próbuje i robię wszystko żeby mnie oczernić.... Nie patrzcie na to bo ja nie mam zamiaru wchodzić i komuś ubliżać ... A ta osoba która się za mnie podaje bd zgłoszona na policję.

Nie zdziwiona.

Oj na szwalni materaców się źle dzieje. Manager M.G. dzisiejsze wystąpienie jak i wszystkie inne pięknie ubierała w słowa zwłaszcza yyy, yyyyy, yyyyyyyy i yyyyyy. Jak zwykle kłamstwo goni kłamstwo. Pani mało przygotowana a kompetencji managerskich 0 Kierownictwo no cóż boi się jej i tańczą jak im zagra. Brygadziści też zastraszani i karani nie mają nic do powiedzenia. Jeśli już ktoś chciałby zabrać głos jest zaraz gaszony lub wcale nie dopuszczony do niego.

@Nie zdziwiona.

Co mówili? Bedom czyczwaete?

Mogło by nie być Wszystko drożeje ja bym nie robiła bo ludzie nie bendom mieć pienionszkuw a wszystko drogie kotlety w markecie piwo w sklepie bilet na emke niech nie będzie czyczwaete

Smutna prawda

ODWAGI parobki !!
@Nie zdziwiona.

Ha ha MG i reszta jej elity robi zwami co chca a wy na to pozwalacie tylko każdy jest mądry tu a nikt się nie odezwie tylko głowę spuści i przytaknie. Pamietajcie życie się nie konczy w tym zakładzie!!!

Mika
@ODWAGI parobki !!

To samo kiedys pisałam, kazdy sie mądruje na forum a w firmie siedzi potulnie jak baranek i języka zapomina. Apelowałam, by pracownicy wreszcie sie zmotywowali, zebrali jakąs grupe i zaprotestowali czy coś. Ale po co. Lepiej dawac robic sie w bambuko i milczeć.

Xxx
@Mika

Ale zaprotestować przeciwko czemu?

Olo

Xxx
@Olo

Jak najbardziej serio.

@Nie zdziwiona.

Kryzys dotyczy całej firmy IKEA. Sprawdźcie sobie go work firmy ikano, oni robią dokładne to samo co my ale bezpośrednio właścicielem jest Ikea. Jeśli zwalniają ludzi u siebie w centrali to musi być źle a my jako podwykonawca mocno ten kryzys odczujemy, zobaczycie coś się dzieje coś złego czego skutki odczujemy wszyscy w regionie....

Błażej Rajchel
@Qqq

Siemanko miałbyś/miałabyś pożyczyć 100 zł do wypłaty? Nie mam co do gara włożyć ani co zapalić, kipy zbieram po przystankach... Oddam 110 zł na wypłatę . Daj znać gdzie podjechać.

Wolna

W czy manager szwalni materaców nadal chowa się między słupami albo wózkami i jak złodziej wyczekuje momentu żeby kogoś na czymś złapać? NP że stanął by się podrapać albo napić?

Julian
@Wolna

Masz rację . Baaaaaaa , a nawet naloty robi rano w piątek po nocce ,z obstawą ...... Myśli że każdy leży i pachnie - zwłaszcza w te upały . Sztuczne stanowisko ...... To już nas smieszy chowanie się , aby kogoś złapać ... Myslałem , że obowiązki managera , są całkiem inne....ale co Ja mogę się na tym znać ...zwykły pracownik , widocznie piorytetem jest ukrywanie się i łapanka znienacka mmmmmy Cię haha

yyyyyyyy

I jak sie czujecie firma powolutku przechodzi na 2 zmiany ciekawe co z ludzmi podobno dzisiaj byly pierwsze zebrania a co jest smieszne ludzie z correctu maja nib byc przenoszeni do comu na pikowarki a pikowarki od 8 wrzesnia 2 zmiany xD hue hue hue

Robol

Niestety M.G manipuluje kierownikami jak chce a oni na to pozwalają muszą jej przytakiwać,a jak zwrócisz uwagę M.G że robi czegoś jak powinna to masz przerąbane wyzywa się na tobie na każdym kroku przyczepiając się do wszystkiego i zabiera premie,pani M.G do zdjęcia ze stanowiska bo nic nowego nie wprowadza na działy a tylko psuje atmosferę szefowi przedstawia całkiem inne sytuacje jakie są naprawdę niestety szef nie ma i niczym pojęcia tak jak bylo parę lat wstecz ,wyszło na zebraniu z szefem że postojowe jest płatne a M.G wciskała kity brygadzistów i ludziom że nie ma postojowego płatnego. Jeszcze jedno do pani M.G jak organizuje grila to niech nie obgaduje ludzi i szefów z pracy bo to nie ładnie!!!!!!

Yyyyyyyyyy

Początek września wolne wypisywany będzie urlop.....

Szwaczka
@Yyyyyyyyyy

Od kiedy wolne i ile dni?

Szwaczka liderka
@Szwaczka

Mamy wolne od jutra do 10 października. Płatne dla każdego pracownika 100procent. Dzisiaj będzie zebranie wszystko czarno na białym przedstawię. Dziś punkt 14 zebranie na stołówce.

xxx
@Szwaczka liderka

Napewno pan Blaszczyk wam zaplaci 100 proc jaj sobie nie róbcie

Szwaczka
@Szwaczka liderka

Ale Bzury piszesz i tak właśnie powstają ploty

@Szwaczka

Hej bendom czyczwaete? Wiesz coś Odpisz

Nieznajomy

Firma jedno (usunięte przez administratora),zero szacunku dla ludzi,zwalniają ze względu na sytuację....a zatrudniają nowych ,powinna inspekcja pracy tym się zainteresować,pani menadżer Gac do zdjęcia ze stanowiska za traktowanie i poniżanie pracowników,zapewne szef o niczym nie wie , menadżer powinien być co 4 lata zmieniany dla dobra firmy,

Nieznajomy

Firma to jedno (usunięte przez administratora) robią z ludźmi co chcą,zwalniają ,redukują a zatrudniają nowych żenada pani menadżer Gac powinna zostać zdjęta ze swojego stanowiska bo jej odbija zero szacunku dla ludzi potrafi tylko poniżać i zastraszać,powinien się tym ktoś zająć ,bo pani szefowi potrafi oczy mydlić ,szefostwo połowy rzeczy nie wie co robią jego menadżerowie

Czy na correct też zwalniają brygadzistów? U nas na szwalni wyćpneli kilku bedom czyczwaete etatu?kiedy powiedzą?

Tapicer

Chodzą plotki że od września 0.8 etatu. Ktoś coś wie?

Cieno
@Tapicer

Witam też tak słyszałem dzisiaj

Zbuku
@Cieno

Ja również tak dziś słyszałem mówił mi to jeden z Kierowników Zmianowych więc bym się nie zdziwił jak za chwilę 0,8 etatu będzie faktem.

pinokio
@Zbuku

Plotki, plotki. W jakie wy bzdury wierzycie, ktoś coś palnie i łykacie jak pelikany.

Mi
@pinokio

Skąd wniosek, ze to ploty?

pinokio
@Mi

bo nie ma podstawy prawnej by zrobic 0,8 etatu. Wtedy to było na podstawie tarczy antycovidowej. pozatym zyje dobrze z kierownictwem i mam dane z pierwszej ręki :)

@pinokio

Nie wiem jak z firmą, ale jeśli pracodawca wykaże spadek obrotów spowodowany pandemią, to może zmniejszyć etat. Przepis istnieje i nie jest powiązany z pobieraniem tarczy. Co więcej na ten moment mamy stan pandemii - nikt go nie odwołał.

Heniek
@Tapicer

I co dalej słychać że będzie 0.8 etatu? Plotki potwierdzone? Ktoś coś wie ?

Paulina
@Cieno

Gdzie, w pracy wam tak mówili? Ciekawe jaki jest powód…

Okokok
@123

Odwołany został 16 maja…

@Okokok

Przykład na podstawie sądów: Rząd zamienił panujący w kraju „stan epidemii” na „stan zagrożenia epidemicznego” i zniósł większość obostrzeń sanitarnych, w tym nakaz zakrywania ust w miejscach publicznych Nie uchylono jednak licznych ograniczeń dla obywateli w sądach powszechnych i administracyjnych, wprowadzonych specustawą z 2 marca 2020 r. Tak samo działa to w wielu innych obszarach.

Olaf

Na czym polega owe 0.8 etatu? Jestem tu nowy

Pajda

Zastanawia mnie jedno. Czemu wiekszosc z was narzeka na forum a nic nie robicie, by polepszyc sytuację? Zebrac cała firme i zastrajkować, moze wtedy by góra oprzytomniała. A ze siedzicie jak myszy pod miotłą, to robią z wami co chcą. Ludzie, ruszcie sie, nie dajcie pomiatac sobą. Zbuntujcie sie do diabła!!!!!!! Zadowalają was te pensje i to, ze robią z wami co chcą???

Start
@Pajda

Dokładnie tak jak mówisz ale żeby to zrobić trzeba mieć odwagę a większość z pracowników się boi. Wszyscy narzekają liderzy, Brygadzisci kierownicy itd. ale nikt się nie odzywa, każdy na spotkaniach robi dobrą minę do złej gry i kiwa głową jak ten przysłowiowy piesek w aucie.

Wajcha
@Pajda

Nie ma siły przebicia, polak się zwolni to Azjatów ściągną obco krajowiec się nie odezwie o podwyżkę temat psychologi

Fifi
@Wajcha

Ja starych pracowników zostało nie wiele a co firma myślała że się na nich dorobi niech postawia ich na odpowiedzialnych stanowiskach to zobaczymy co prezes zrobi będzie mógł ten zaklad zamknąć niech zamiast starychpostawi Azjatów albo ukraincow dopiero przejrzy na oczy jedynie co pozostanie to zamknąć ten zaklad

Byji
@Fifi

Oni starym pracownikiem to się podcierają dwa razy dziennie. Tu nie ma stary nowy. Każdy jest równy. Miesiąc rok 10 lat na produkcji ta sama kasa. Oni chcą nowych bo sobie ich wychowają. Jeśli ktoś myśli że się coś zmieni to jest durakiem. Robię bo życie mnie zmusiło. Jeśli uda mi się wyjść na prostą to oleje ten zakład jak zakład olewa mnie każdego dnia. A niektórzy to jeszcze po liściu dostaną. Kurw a. Chmury plany grafiki odrabianie a kiedy ja zarobię ?.

@Byji

Nie strasz (usunięte przez administratora) na szczała .. życie zmusiło ty śmierdzoncy placku??? Mało jest pracy? Tak trudno zmienić? Przylazl taki na forum żale wylewać i grozić pobiciem a w pracy siedzi i r.y.j a nie otworzy bo pewnie wali jak z obory....

@Byji

Pewnie schlany przylazisz co poniedziałek po weekendzie? Gorzołe jeszcze czuć pewnie heheh ... Albo nie lubię poniedziałku i zaczynasz pracę od wtorku buahahhahahaha pełno jest takich pijoczków nie tylko Ukraina

Byku
@Gustaw

No nie mów że ty na trzeźwo przychodzisz. Jednak to co mówią to prawda o tym zakładzie. A te wszystkie komentarze o nierobach to piszą zapewne wózkowi albo elity wiecznie oparte o biurko z komputerem gdzie policzenie normy sprawia że kalkulator płonie. Coraz bardziej sadze że ukrole maja więcej kultury niż(usunięte przez administratora). Czytając te wypociny twoje myśle że warto wam jeszcze śrubę dokręcić.

Robert B.el..ki

Na magazynie produkcji, wszystko jest dobrze, na zmianę płci mi dali dodatkowe dni.

@Robert B.el..ki

PW na twoje życie jest patentem PW goi rany koi stres !!!!!

Dosyć

Wgl nie jesteśmy informowani tym co się dzieje same plotki podobno mają być zwolnienia i na to się zapowiada chciałem tu przeczekać jeszcze 2 lata ale sram na tą firmę zwalniam się po urlopach straszą że pierw będą zwalniać ludzi którzy brali L4 latają sprawdzają 7 lat temu zarabiałem tutaj około 4300 było co miesiąc co prawda z nadgodzinami ale człowiek nie narzekał teraz człowiek dostaje 3200 i co ma skakać z radości ? Teraz jeszcze te harmonogramy szczerze mam za sobą około 8 zakładów przerobionych głównie przez agencję pracy ale tutaj to jest apogeum już nawet skomentować tego się nie da

Krystyna
@Dosyć

jaki byl powod tak znaczacych obnizek z 4300 na 3200 to jest bardzo duzo ?

@Krystyna

No jaki dymanie pracownika niby zgodnie z kodeksem pracy harmonogramy dni zerowe przychodzę je do pracy w soboty potem wolne uwielbiam taką pracę okres zimowy praca od pn do sb pod groźbami że jak ktoś nie przyjdzie to nn a przychodzi lato rozdają wolne to jest normalne ? Uwielbiam pracować jak murzyn od pn do soboty najlepsze jest przyjście w sobotę na popołudnie i w poniedzialek na rano czuje się tak wypoczęty że szok po za tym większość firm ma zaplanowana produkcję około pół roku do przodu a tutaj z dnia na dzień nie wiadomo co będziemy robić

@Dosyć

Nie dziwię się że Polacy nie chcą robić ile jest % obcokrajowców w firmie po tym co widzę na palarni to myślę że będzie 60% Upadlina , Ukaszenki, murzyni , Filipiny , Gruzini co tam jeszcze macie w worku ????

Laaaa
@Dosyć

Na pewno wyjdzie im to na dobre że będzie coraz więcej obcokrajowców tu opracować tylko z drugiej strony kimś muszą się ratować. Starych pracowników za chwilę będzie można policzyć na palcach jednej ręki com 40 już nie jest konkurencyjna firma gdzie za 3300 trzeba zapie..... bo praca tego nazwać nie można. Osoby na wyższych stanowiska same się z tego śmieją ale co mają powiedzieć muszą krac jak im zagrają bo jeśli by się wstawili za ludźmi to od razu ich nie ma. A z resztą co to są za osoby kiedyś to Kierownik Lider itp. miał doświadczenie wiedzę a teraz wszystko po układać zadajać proste pytanie nie potrafia na nie odpowiedzieć o wszystko muszą się pytać menagera jak małe dzieci we mgle to są Kierownicy co się stało z tą firmą jak dla mnie perspektywa na lepsze mało prawdopodobna.

Borys

Hej. Przyjęli mnie na stanowisko operatora pikowarki. Ustawiałem maszyne na pikowanie a tu nagle ni stąd ni zowąd podbija kierownik i pyta "żar par żur" ? Ja trochę zdekoncentrowany odpowiadam że "nie jadłem". A kierownik "sikolafą etrepertuar ebvola de pologne". Moje pytanie brzmi dlaczego w tej firmie kierownikiem jest Filipińczyk?

Honorata
@Borys

To jak się porozumiewasz z przełożonym, skoro nie mówi po polsku? Czy ogólnie dużo obcokrajowców jest zatrudnionych w tej firmie?

Nikt
@Honorata

No na oko to zbliżamy się to 75%.

Start
@Nikt

Za chwilę będzie ich coraz więcej bo Polaków już tu do pracy nie ma. Firmie nie zależy na dobrych pracownikach a co lepsza nie są w stanie zaproponować godziwych zarobków więc większość szuka zmian. Leoiej już tu nie będzie a urabiać się to chyba szkoda zdrowia....

Agnes
@Borys

Dawno nie czytałam takich bajek :) gratuluję wyobraźni

Dzień dobry, to prawa że firma planuje zwolnienia? Słyszałam taką opinię jak rozmawiałam ze znajomą mówiąc że widziałam ogłoszenie na olx do pracy ? Proszę o opinię czy warto składać CV mężowi skoro firma na zwalniać ludzi? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio w com40 czy to agencje pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 433.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 386, z czego 35 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042