COM40 Sp. z o.o. Sp. K.

Ociąż

Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K.

ja

dlatego ze jak to nazywasz pomocnik jest od tego żeby pomagać i myślę że te 45% premii powinno ci w zupełności wystarczyć a jak nie wystarcza to się przenieś na akord :)

mimi

hej mam pytanko czemu pomocnik pomagajacy akordziscie do wyrobienia norm zbijanych stelarzy niema zadnej dodatkowej premi pszecierz gdyby nie pomoce to niekiedy nie bylo by normy

qaz

ostatnio przyjmowali kobiety na linie nr.9 nic strasznego praca na tej linii da sie przeżyc.Moze teraz na inne linie sa przyjecia,jak sie idzie na rozmowe to zaprowadzaja i pokazuja dzial na ktorym ma sie pracowac i pytaja czy taka praca odpowiada wiec zobaczysz i przekonasz sie jak jest.

a

sądzisz, że rysując wykresy motywujesz tym pracowników, by nie popełniali błędów? sądzę ,że jedyną rzeczą która naprawde motywuje są pieniądze.a skoro nie ma pieniędzy, nie ma motywacji i nie ma pracownika. widac ktoś tego nie rozumie i zatrudnia coraz więcej ludzi nieprodukcyjnych, aż dojdzie do absurdu,, że ilość osób biurowych przekroczy ilość produkcyjnych a może nawet fabryka stanie się wielkim biurowcem i wy wszyscy będziecie robic wykresy i wykresy wykonanych wykresów

Przyszły pracownik

Witam Widziałam ostatnio ogłoszenia z Com 40 czy ktoś wie na jakie działy teraz jest zapotrzebowanie kobiet ? Warto pracować w tej firmie ? Mile widziane opinie pracowników tej firmy. Pozdrawiam

agora

a - 2013-07-31 12:33:48 domyślam sie czym sie zajmują- niczym potrzebnym. wykresikami, których nikt nie czyta? wieszaniem pierdół na ścianach? i to przez takich niepotrzebnych ludzi część produkcji robia kooperacje , które są tańsze bo nie muszą utrzymywac takich niepotrzebnych stanowisk.To wyobraź sobie takie coś że ci niepotrzebni ludzie jak to ty nazywasz, robią niepotrzebne wykresy, gdyż ludzie z produkcji robią niepotrzebne błędy a tym samy robią większe niepotrzebne koszty dla naszej firmy. I gdyby nie było tych niepotrzebnych ludzi i niepotrzebnych wykresów było by więcej tych niepotrzebnych kosztów za błędy. Bo nawet byś nie wiedział o nich. Różnica w zatrudnieniu i zwracaniu uwagi na te błędy zwraca się na utrzymanie tych ludzi. Jeżeli ludzie z produkcji nie robili by błędów wtedy byś mógł powiedzieć że ci ludzie są nie potrzebni, a tak póki co, ja będą błędy na produkcji to będziesz widział tych ludzi. Pamiętaj o tym że to co ci ludzie dostają w wypłacie mogło by być dla nas jak by nasza firma nie płaciła kar za błędy.

a

lider linia?

jestem liderem ok roku i przyznaje racje tapicerowi co to za lider ktory nie ma pojacia o tapicerowaniu a jest liderem tej linii?[usunięte przez moderatora]

lucky

Hehe po przebudowie jest poprostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daje pór roku i połwa ludzi sie tam zwolni , a miało być tak pięknie .

szczery

Już w tamtym roku tu zaglądałem.Śmiałem się czytając wszystkie te żele jak jest tam zle i beznadziejnie , zawsze żyłem w przekonaniu że żadna praca nie hańbi i że jak ktoś jest pracowity to zle mieć nie będzie . Po niespełna kilku miesiącach los sprawił że tam trafiłem .Osobiście się przekonałem jak bardzo się myliłem. POZDRO DLA BYŁYCH KOLEGÓW -

ksw

Fizycznie da sie wytrzymac tempo pracy,w koncu jest tam akord,a wiec im szybciej zrobisz jakis mebelek tym lepszą wyrobisz sobie norme,liczy sie każda minuta Twojej pracy.Psychicznie jest tam czasem ciężko,bynajmniej dla mnie:( . Wiekszość mebli nie dopracowanych,organizacja pracy słaba,ogolnie rzecz biorąc firma stawia na ilość,zamiast na jakość mebli,a to z koleji przeklada sie na pośpiech każdego działu,skutkiem czego jest dość często galimatjas. Krótko mówiąc-ocena firmy od 1 do 10.....6. Zarobki przy 100% normy są nawet zadowalające,oczywiście nie obejdzie się bez nadgodzin:(.

trjmfmnh

[usunięte przez moderatora] uwazajce na ta firme, smieszne pieniadze i smieszni ludzie zarzadzaja ta firma!!

sssss

ile tapicer wyciaga najwiecej w tej firmie?

jasiu

zostawili podobno najlepszych, ale jak się ci najlepsi dowiedzieli ile będą zarabiać po przeprowadzkach to się pozwalniali. dlatego wydzwaniaja po zwolnionych niedawno osobach

tapicer

pozwalniali ludzi a teraz do nich dzwonia zeby wrocili

AKORDZISTA

JEST JEDNA FUCHA W COM40 DO POZAZDROSZCZENIA TO PRACOWNIK GOSPODARCZY. PODCZAS GDY INNI ZASUWAJĄ NA AKORDZIE TO ONI [usunięte przez moderatora] ZARABIAJĄ TYLKO TROCHĘ MNIEJ I SIĘ ŚMIEJĄ Z AKORDZISTÓW ŻE TO [usunięte przez moderatora] JAKIEŚ. jAK TU PRACOAWAĆ W TAKIEJ CHAMSKIEJ ATMOSFERZE SIĘ PYTAM ??? PANIE [usunięte przez moderatora] JA TEŻ CHCĘ NA PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO - NIECH MI PAN TEŻ DA ZA NIC !!!

correctt

jeszcze pracuję w Correct i naprawdę jest źle - zwłaszcza chodzi o ludzi którzy tam zarządzają [usunięte przez moderatora]. Correct to miejsce gdzie można być głupim robotnikiem, a jak się chce coś osiągnąć to inne firmy, albo własna działalność.[usunięte przez moderatora]

aaa
@correctt 20.04.2013 13:59

13??????????/ plus premia na jakim stanowisku są takie stawki?????

BB

hej staram sie o prace w tym zakladzie na (wozek) Jak wyglada tak naprawde atmosfera - bo opinnie sa przewaznie jak o kazdym zakladzie WIEC ,?( oferuja 10,50brutto przez 3 miesiace ,pozniej 13 brutto + 20% premi ale czy tak jest ?bo slyszalem ze za byle co zabierane jest zawsze 5 %) .Pozdrawiam i dziekuje

Chciałam się tylko zapytać czemu Pan [usunięte przez moderatora] nie chce zmienić zmian na wszystkich produkcjach a szczególnie chodzi mi o to żeby ludzie chodzili do pracy np. popołudnie rano nocka ponieważ po nocce nie idzie się wyspać gdy trzeba wstać rano większość osób albo wcale nie śpi lub zasypiają chwile przed praca i śpią po 2 3 godziny a po tem mogą być jakieś problemy lub wypadki bo zmęczenie wzięło górę większość osób boi się ze zaśpi na rano do pracy . Gdyby pan to zmienił może w tedy była by większa wydajność pracy bo ludzie byli by wypoczęci. [usunięte przez moderatora]. Naprawdę chodzi tyko o to żeby człowiek się wysypiał a nie zawalał nockę bo boi się ze zaśpi do pracy lub pójdą nie wyspani bo nie śpią wcale wiele jest takich osób co się nie może przestawić i chodzi o to żeby ci ludzi chodzili wypoczęci do pracy a nie zmęczeni pozdrawiam

swiezak

jakies konkrety?

swiezak

Witam, Czy ktoś może się wypowiedz na temat pracy w UR w correctcie? Jak jest? Jaka atmosfera panuje w dziale, co z liderami, przełożonymi? Z góry dzięki za informacje.

ttt

proporcja 5 od roboty 5 od myslenia super firma

...powiedzcie szczerze czy kobieta ma tam czego szukac bo sami faceci sie wypowiadaja a kak z kobietami tez jedna druga w lyzce wody utopila'czy jest lepiej

stary55

takiego nagromadzenia liderów pomocników brygadzistów i mistrzów nie widziałem nawet w komunie wydaje mi się że to ogromny przerost tych stanowisk jak na prywatną firmę i tu także należy szukać oszczędności ,następna sprawa zamówienia towarów do produkcji są one za duże i nie ma na nie miejsca, dlatego dużo towaru się uszkadza podczas przestawiania go z miejsca na miejsce

B3
@stary55 28.12.2012 07:38

Witam wszystkich mam pytanie zastanawiam się nad zmianą miejsca pracy na Com40, pracownik magazynowy. Ile płacą tam brutto, ile netto? ktoś wie, ktoś tam pracował akurat?

IT

Witam. Znalazłem ogłoszenie o naborze informatyka przez Com40. Stąd moje pytanie : jak mniej więcej traktuje się informatyków w Com40, jakie mozna uzyskać zarobki ?

łysy ze Scunthorpe

Witam!Pracowałem w firmie Com40 prawie 8lat z tego 6,5 na tapicerni moim brygadzistą był (usunięte przez administratora) I na pewno-nie odchodziłem z jego powodu!Owszem na początku nasza współpraca i relacje nie były zbyt dobre,(usunięte przez administratora) był zbyt wymagający a ja zbyt narwany-ale taka już moja natura!Ale z czasem wszystko się unormowało ja pracowałem solidniej a mój brygadzista chyba to zauważył i jakoś się ułożyło!Moim zdaniem to dobry brygadzista-tylko wymagający,ma może specyficzne podejście do pracownika,ale to dobry człowiek!Z jego ust w moim kierunku nigdy nie padło jakieś niecenzuralne słowo!Dziękuje i Pozdrawiam WSZYSTKIE KOLEŻANKI i KOLEGÓW ze zmiany (usunięte przez administratora)! łysy

zbyszek

co tu daleko szukac-z samej tapicerni w tym roku większośc tych co odeszła ze zmiany (usunięte przez administratora)-uciekła z jego powodu. Jak długo można wytrzymac z kimś kto traktuje ludzi jak przepraszam za wyrażenie ( [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] )

xxx

no i pan (usunięte przez administratora) dalej ucina koles jest niezle .............!! ale przecież nie chodzi o ilosc tylko jakość!!!

szczęściaż

super-rewelacja - spełnienie marzeń -8zł na h

lucek z psar

niejest zle,kasa większa niż w pegeerach-ludzie polecam robota jest bo wiara się zwalnia. pozdro-lucek

h2o

Panie 113081399475153814 zielone i czerwone te nieroby okradaja twoja firme.ja robiłem na pakowni 4miesiace temu zabieraja tym co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a a te osoby co chodza maja po 3-4 tys. dobra firma brawo ze tak traktuje sie tych ludzi co pracuja i nie maja nawet 2 tys

rex

to jest dobra opinia tapicernia gora

Operator Cutter

Witam! Mam pytanie odnośnie zarobków na stanowisku operatora rozkroju tkanin. Jaki jest u Was przedział?Pracuje w pewnej Firmie i jestem ciekaw jakie u Was zarobki. U nas 1700 na ręke. Proszę o odpowiedź

slonce

Ludzie weżcie się do roboty a nie wypisujecie jakieś nie stworzone historie jak ktoś umie pisac to może książkę niech napisze i weżmie za to dobrą kasę a wtedy kto wie i praca w Com 40 mu będzie nie potrzebna kim Wy jesteście żeby takie bzdury o swojej firmie pisać najgorsza świnia tylko w swoje gniazdo (usunięte przez administratora)!!!

były pracownik

Pracowałem w tej firmie ładnych pare lat, firma Com40 to jedna z najbardziej zorganizowanych firm produkujących meble!Pracownicy mają tu duży komfort pracy ,stanowiska pracy są przygotowane wzorowo,jeżeli nie ma jakiś problemów z transportem materiałów produkcyjnych to produkcja idzie bardzo płynnie!Jeżeli chodzi o jakość mebli tapicerowanych ,to również jest ona bardzo wysoka!Co do ludzi,którzy tam pracują to jest różnie-tak jak w życiu,są ludzie i ludziska!Ale na szczęście większość to bardzo porządni obywatele.Solidna firma!

w

jesli mam byc szczery to musisz sobie sam odpowiedzic czy chcesz tam pracowac czy nie... jesli nie jest najgorzej to zostan, teraz i tak jesli bedziesz szukal pracy to tylko zagranica ci zostaje bo tu na koniec roku nic nie znajdziesz ciekawszego...

A ja już myślałem że nastąpiło cudowne uzdrowienie, bo nic tu nie piszą. hahaha

Nowy

Witam , mam pytanie do działu Klejenie Stelaży, Pracuje tam od 2 tygodni i narazie atmosfera jest miła , tylko nie którzy ludzi (usunięte przez administratora) . Brygadzista i Lider jak narazie spełaniaja wrażenie miłych i przyjemnych . Prosze o wasza opinie na temat tego działu czy opłaca si etam pracowac , czy lepiej isc na inny dział . A i mam pytanie do co zarobków . Z góry dzięuje za waszą opinie.

aaaaaaaaa

Jak masz wysoko postawionych znajomych to trafisz na najlepsze stanowiska tam zarobisz ok. 2000. Ale jak nie masz , to nie licz na cuda. Brygadzista, lider i mistrz będą mieli cię gdzieś. Na większośc pytań usłyszysz \"NIE WIEM\". Twoim ( usunięte przez administratora )obowiązkiem jest czekanie pod telefonem, bo może będą cię potrzebowac. Jedni muszą całymi tygodniami prosic o urlop, inni dostają z dnia na dzień (są równi i równiejsi). Wmawiają ci, że nie znajdziesz innej pracy. Ten zakład nie jest najlepszy i jedyny w kraju. NIE POLECAM.

no to stawki (usunięte przez administratora) nie wiadomo czy śmiać się czy płakać! a w ogóle można jakieś sensowne pieniądze w tej firmie zarobic? (dzięki za info)

eeeeeee

Zarobki są bardzo zróżnicowane, najgorszy miesiąc dostajesz 700-1000 corp(10 dni urlop bezpłatny w styczniu), najlepsza 3000,- ,ale wtedy pracujesz cały miesiąc po 12 h.

aaaaa

Na wózkach za 270 h dostaniesz 2500,-

as

ile można zarobic obecnie jako operator wózka widłowego? powaznie pytam -prosze o podpowiedz

nic

mam małe pytanko jakie są zarobki w com 40?bo wybieram sie tam do pracy

tak,popieram.Brawo

nnnnnn

a coś bardziej konkretnie? co do tej głupoty spójrz na kwitek wypłaty składka na fundusz co miesiąc jest pobierana no fakt głupota ! jakże wielka składać się na wyjazdy integracyjne dla kadry kierowniczej jak co miesiąc wypłata mniejsza

rozpacz

Poszukuję informacji na tem. funduszu socjalnego zakładu nikt w tej firmie nie potrafi udzielić info czy istnieje i jakie kryteria trzeba spełniać.Czy ktoś korzystał z tego rodzaju świadczenia Mops twierdzi że dział personalny zajmuje się tymi sprawami ale ni w tym zakładzie do kogo składać wnioski?????????

rrr

bardzo sie dziwią mistrzowie że ludzie im odchodzą bo przecież jest takie bezrobocie a w correcie jest tak super. dlaczego tak jest? niech ktoś ich uświadomi

Anti

Za ile godzin w miesiącu pracy dostajecie tam 1400 czy 2700zł?

xx

ludzie emigrowac z tego [usunięte przez moderatora] tam sie nie dorobicie co to za kasa 200h 2000tys smiech i porazka dziwie sie na ksm jak jebia 6 mieciecy 12-stki ludzie obudzccie sie bo was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robia i strasza

Zostaw opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.