Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Dawid Nowak

I jeśli jesteś taki odważny'Juz nie city builder', że nie potrafisz się podpisać tylko oczerniać, to ja ciebie znajdę... Nie takich jak ty znajdowałem...

Dawid Nowak

Więc grzecznie mi tam ubeckie zwyrolki, bo wiecie, że ja się zbytnio z wami pieeerdolil nie będę Serdecznie pozdrawiam

Możecie mi pięty wyskrobać

Bili

A jak tam wataszka z Rzeszowa dalej dożyna firmę Skanska ? Teraz to już chyba na legalu przynajmniej jako wYSOKIE dyrektory albo półprezesy :) - wie ktoś coś ?

mostowczyk
@Bili

Słuch o nich zaginął, chyba przyjęli strategię że teraz rozgłos niczemu nie służy - lepiej przeczekać okres zawieruchy ...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
dżejmsbond

Podobno COLAS nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Nie ma nawet umowy przedwstępnej. Wszystko jest jeszcze w fazie dogadywania. Tak jak info na 100% miało być podane w firmie do końca września, potem do końca października, a najnowsze co słyszałem że dopiero planują jaka umowę na koniec listopada. No i to co wiadomo na 100 % że w COLASY całości bitumu nie biorą bo kilkoma z nich (5 lub 6) lokalizacjami nie są zainteresowani. Jak ktoś ma newsa niech pisze, ale konkrety i nie tylko żale i pyskówki. Pozdro.....

tomek

Wr
@Hegemon

no.. śutność... :(

Walduś

Jeżeli w Łodzi jest tak jak napisali JF Caddy to jednego trzeba zwolnić a drugiego awansować. Aczkolwiek nie wydaje mi się żeby ktoś niezauważenie w trakcie pracy siedział w domu. A co tam jeszcze słychać w Łodzi, co jak skończą Bramę?

Pracujpl
@Walduś

Akurat to co napisał JF Caddy bardzo mija się z prawdą. Jedynie co się zgadza, to że jeden i drugi pracuje w tej samej firmie, ale jeden drugiemu nie podlega służbowo. Poza tym wspomniany (usunięte przez administratora) to chyba jedna z najuczciwszych, najporządniejszych i najbardziej ogarniętych ludzi w tej firmie. Napisać takie bzdury jak JF Caddy o kimś jest bardzo łatwo, szczególnie anonimowo.

j
@Pracujpl

Puknij w stół a nożyce się odezwą.Ja nie podałam nazwisk i imion a wy już wszystko wiecie o co i o kogo chodzi. Jeżeli ktoś jest niewinny to olałby jakieś głupie wpisy. Pracujpl mylisz się dowody są i to grube.W dzisiejszych czasach każdy ma telefon z aparatem i kamerą . A poza tym jest wiele innych dowodów które otrzymają odpowiednie służby w odpowiednim czasie. Pracujpl dlaczego piszesz nie prawdę i podważasz dowody które są? Sami zainteresowani dowiedzą się o wszystkim w odpowiednim czasie. Czy nie prawdą jest młody super fachowiec ma liceum a ma stanowisko kierownicze? Pracujpl dlaczego podważasz prawdę. Też jesteś w tym bagnie? Podałam tylko taki jeden najlżejszy zarzut bo szkoda czasu na takich nie mających skrupułów dla tej firmy nikczemnych ludzi.

fifa
@j

Puknij się lepiej w ten swój pusty łeb może na bierzesz odrobinę rozumu.

bob budowniczy

Koledzy i koleżanki już rok w innej firmie pracuję i co mogę wam powiedzieć nie bójcie się zmian istnieje świat poza Skanksa... i wcale cale nie gorszy..

Mat
@bob budowniczy

I nie lepszy ...

Tyski

Akcje pikują w dół na łeb, na szyję. Budownictwo inżynieryjne w USA do wygaszenia - tak jak w Polsce. Powołali już nowego szefa na stany i ma otrzymać wsparcie z Europy - najprawdopodobniej nasz Trudson- na podstawie doświadczeń z Polski, pomoże tam wygasić kluczowe projekty. Colas kupuje bitumy, więc "golden boy" vel kopernik będzie miał mniej obowiązków i szykują go za Szweda na szefa tego co zostało z inżynieryjnego. Znając zycie pozamiata modelowo.

mały
@Tyski

To zmartwienie co kupowali akcje w przedziale 180-200 i nie otrzymają tych bonusowych za 3 lata od nabycia tych pierwszych. co innego jak się kupowało za 80 - 140

Radosław R
@mały

A najlepiej jak się sprzedało po 220 po pierwszej rundzie grupowych. Już wtedy śmierdziało trupem.

piesek

Wiele komentujacych tutaj osob wiesza psy na SKANSKA.Prawda jest jednak takaze gdyby nie ta firma to 90 procent z nich dalej pasla by kozy i gesi....

...
@piesek

A dzięki SKANSKA zostali dyrektorami, managerami i czemponami. Blad firmy,że awansowała cwanych a nie mądrych.

west

mówisz o sobie

west
@piesek

piesek ja myślę że ty za dużo pasłeś ale baranów

@piesek

Popieram masz rację to porządna firma tylko dorobkiewicze i łobuzy zniszczyli prawie wszystko i tylko ci co są oderwani od koryta narzekają bo uczciwie pracujący całkiem dobrze zarabiają i są szanowani i nie boję się tego napisać

piesek
@west

West.Nie mialem zamiaru Ciebie obrazic.Przykro mi ,ze odbierasz to tak osobiscie.Autostrada byla kontraktem po ktorym osoby pracujace wczesniej w oddzialach powinny do oddzialow wrocic a reszta tzw.fachowcow powinna szukac szczescia gdzie indziej.Specyfika pracy w oddziale jest zupelnie inna niz na duzym bogatym kontrakcie.

Znajacy temat
@...

Oczywiscie masz racje.Byl jeden taki (usunięte przez administratora) ktory na autostradzie dowozil pracownikom wode,(usunięte przez administratora)

Rocky
@Znajacy temat

Akurat Jurek był przykładem talentu. Z resztą teraz jest dyr. w Trakcji. Szkoda że Skanska straciła takiego pracownika. To na jego następca jest przykładem prawdziwej masakry i betonowego muzgu

luki
@Rocky

Zgadzam się z kolegą. Jurek był przykładem pracowitości i kompetencji. (usunięte przez administratora)

Abcdew
@Znajacy temat

Jurek awansował, bo na to zasłużył i naprawdę szkoda,ze nikt go nie chciał w Firmie zatrzymać.

karol
@Rocky

Mózgu to się trochę inaczej pisze????????, skomentował bym coś więcej ale nie będę zniżał się do Twojego poziomu i tak pokochasz mnie doświadczeniem swojej głupoty. A jeżeli masz co do powiedzenia proszę o kontakt nr na stronie skanska porozmawiamy jak prawdziwi faceci a nie z za komputera..

...
@karol

Skoro nie zrozumiałeś skąd ten muzg, to znaczy że masz odpowiednie kąpetencje aby awansować do Grupy Zarządzającej.

Sale

Ktoś tu wspominał, że na S8 ściągnięto rozkładarkę betonu z Czech, a przecież była w Polsce rozkładarka Wirtgen, której oferta sprzedaży za ponad milion złotych wisi na mascus. Tam jest więcej perełek, pełna wyprzedaż, od granulatora destruktu, przez termos do asfaltu, po komputery do systemu 3D, każdy może sobie kupić coś na pamiątkę.(usunięte przez administratora)

aaa
@Sale

Ta maszyna co nie poszla na S8 i jest wystawiona na sprzedaz nie byla odpowiednia na ten projekt ;)

Dino
@aaa

SP-1600 Wirtgen bo o niej mowa układała beton na niejednym projekcie w Polsce i zagranicą i nie wypisuj bzdur Niemcy tylko na takich kombajnach pracują tylko w Polsce projektanci są tak życie skomplikować że najlepszy sprzęt sobie nie poradzi

młody

A czy ktoś wie czy Colas będzie też zatrudniał inżynierów czy tylko operatorów?

Jolka

Lepiej walić konia z rańska, niż pracować w firmie Skańska

Sperminator
@Jolka

Lepiej walić Jolke w d*psko niz oglądać to nieróbstwo.

Byly
@Jolka

Jedyny mądry wpis na tym forum. Kocham cie Jola.

tuptuś

aż strach pracować dla S.

@tuptuś

dlaczego trochę więcej

tuptajciedalej
@Dinno

Dzisiaj zwolnili TK z H5 w Krakowie. Przetrwałem zwolnienia grupowe, ale jeszcze w tym roku z własnej woli odejdę. Z podniesioną głową.

jeszczeraz
@tuptajciedalej

akurat to zwolnienie się kolesiowi należało

Bono

Ciągnij ciągnij jak Wincenty pstrowski wyciągnął normy a pózniej nogi. Skanska tonie ...

Budapeszt

Jestem Ciekaw kto wygra wyścig w Kato o BGH o budowę hali - MS z Anną czy możę TB z Promusem bo Andrzej z BGH GG z S.. widzieć usiebie nie chce.

już konkurencja

Panowie pochwalcie się co za nowe budowy pozyskał obszar Kraków - w którym to najlepsi zostali...

mc
@już konkurencja

Jeszcze żadnej, ale wszystko zgodnie z nową strategią :-)

Zniesmaczony
@już konkurencja

Co teraz robi Miro G. ? Podobno to najlepszy menago (przecież mianował go Kamil S.) Super sprawa nic nie robić (gdzie nowe projekty) , a brać kasę !!!

Zainteresowana

Jak tam na spotkaniach „roadshow” w lokalizacjach ktore niby maja przejsc do Colas?

@Zainteresowana

Same dobre wieści czekamy na konkrety , a swoją drogą skąd wszyscy o wszystkim wiedzą ciekawe to na pewno wysoko zamocowani ludzie i stąd te wszystkie bzdury co wypisują i chyba żal im d--pe ściska bo stracili źródełko :)

@Zainteresowana

Czekamy na podpisanie umów. Colas zdecydowani na zakup. Przechodzi wszystkie 7 lokalizacji + Rzeszów i Olsztyn (tutaj łącznie z LBSami).

Jeszcze tu
@B.

Colas się zdziwi jak przejmie naszych speców od zarządzania i za dwa lata sam się rozleci. A co do ludzi to na razie nie ma szału przynajmniej Olsztyn traci podwyżki które były do końca roku (znowu średnio 14 zl/h dostaną), szału nie ma, brak odpraw za grupowe i jeszcze pewnie z retencja powizą. Wiadomo Srimka gra o swoje to nie wiem.czy jest się z czego cieszyć.

M.
@B.

Z tych 7 to jakie konkretnie lokalizacje?

DINNO
@Jeszcze tu

Zastanów się co wypisujesz same kłamstwa i jeśli nazywasz siebie jeszcze tu to wypad bo tu wichrzycieli i kłamców nie potrzebujemy chcemy po prostu pracować , zastanawiam się nie jednokrotnie skąd tyle jadu do tej pory pewnie się szczyciłeś tym że pracujesz w takiej firmie a teraz co wyprawiasz ja jestem zadowolony jak wielu i nikogo na siłę tu się nie trzyma droga wolna i przestań pisać bzdury

@M.

Wszystkie, które wchodzą w skład nowej strategii City Builder czyli: Gdańsk, Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków

Ostaszewiak
@B.

Chyba coś tu nie gra, bo Ostaszewo na bank też idzie pod młotek.

@Ostaszewiak

hmmm to może nie Olsztyn a Ostaszewo...

Jeszcze tu
@DINNO

Niestety wiem co piszę bo należę do tych przejmowanych szczęściaży tak więc dinno szukaj kłamców ale w zarządzie bo oni dalej grają o swoje.

DINNO

OSTASZEWO IDZIE DO COLAS NAPEWNORAZEM 11 MASZYN

Do dino
@DINNO

Nic napewno jeszcze nie przesądzone, może colas się zorientuje w porę co za bagienko kupuje.

Analityk

Czy znany jest już wynik firmy po FCIII?

Ziutek

Podobno w Krakowie PM lecą (za karę)i to świętokrzyscy tylko Waldemar wiecznie żywy ...

Moi drodzy współczuję że jeszcze pracujecie w Skanska szukajcie innej pracy ta firma została zniszczona przez kolesi którzy nadal ją doją i wydoją do końca. Nic dobrego w tej firmie Was nie czeka szkoda się rozpisywać i biadolić nikt kolesiom nic nie zrobi za mocno ktoś im przyspawał dupska do krzeseł. Pozdrawiam były pracownik

B.

Dzisiaj nigdzie nie jest różowo. Narzekacie na Skanska, że taki (usunięte przez administratora) a niektórzy z Was pracowali tutaj po naście a i dzieścia lat. I gdyby nie mus czy likwidacja nadal byście pracowali. Po co te rady ? Każdy robi jak czuje. Co z tego że otrzymałem ofertę z B...xu. Praca w delegacji, cały tydzień poza domem. Kasa lepsza ale kasa to nie wszystko. Wolę ciut mniej ale stabilnie na miejscu. Nie samą pracą człowiek żyje, rodzina jest bardzo ważna, czas poświęcony sobie również.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.