Opinie o AVIA FOP S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AVIA FOP S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVIA FOP S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVIA FOP S.A. w Warszawa

(usunięte przez administratora)jest ofertą pracy Specjalista ds. sprzedaży - Inżynier sprzedaży , czy warto wysyłać aplikację ?/ bo po opiniach poniżej widzę że to chyba strata czasu , czy się mylę ?

@Michał

Już Pan odpowiedział na swoje pytanie

Andy.
@Michał

Zrobiłem 350 km w jedną stronę by wziąć udział w rekrutacji. Nikt mi nawet nie zaproponował szklanki wody....sam musiałem się o nią doprosić. Pozwoliłem sobie porozmawiać z kilkoma pracownikami z montażu....nie wróżą tej firmie przyszłości.

Dyrektor Handlowy
@Andy.

Szanowny Panie Andrzeju, Dziękuję ponownie za wysiłek związany z przybyciem na rozmowę kwalifikacyjną. Niestety, tak jak wspominałem telefonicznie nie jest Pan kandydatem, którego poszukujemy. Z przykrością przeczytałem Pana negatywny komentarz dotyczący przyszłości naszej firmy. Odebrałem Pana zdecydowanie pozytywnie podczas naszego spotkania, a komentarz sugeruje, że utopiłby Pan AVIE w łyżce wody. Chyba nie z powodu wyniku procesu rekrutacyjnego? Pozdrawiam, Maciej Owczarek

Andy.

(usunięte przez administratora) Dopiero teraz czytam komentarze na temat tej firmy i wcale nie żałuję że moja kandydatura nie przeszła. Szkoda tylko kasy na paliwo i autostradę by tam dotrzeć.

Arek
@Andy.

Powiem tak: Andy jakoś mnie to nie dziwi, więc widziałeś nowoczesny montaż obrabiarek w XXI w. :P cud że to się jeszcze jakoś kręci. Odradzam podejmowania pracy w tym zakładziku !!

@Arek

Arek zgadzam się z twoją opinią. Precyzyjne maszyny składać w akordzie to jest nie normalne.

Czy zdarzają się nadgodziny w AVIA FOP S.A.?

Ptyś

Kiedyś były, jak jeszcze było do czego. W tym roku to nierealne. Brak zamówień, to i pracy mało.

Krystian
@Ptyś

Mało pracy ?? chyba brak pracy ...... :( kolejny krok to 3/5 etatu ..... :/

Spiderman

Kiedys byly od dłuższego czasu nie ma firma upada przez zarząd koronawirus to tylko przykrywka

Tobiasz

Co się dzieje w Avia, poniewaz na pracuj.pl ciągle wisi ogłoszenie o pracę , zastanawiam się nad aplikowaniem i czy warto ???

Michal
@Tobiasz

Kolego raczej sobie daruj, aplikuj do biedronki lepsza pensje dostaniesz, dodatki i bebefity. Tutaj nic nie wiadomo 4/5 etatu i praca w akordzie na który trudno się pokryć. Lipa!!!!

@Michal

@Tobiasz Prace musisz dopasować do ambicji. Jeśli praca na kasie w biedronce spowoduje, że się zrealizujesz w życiu to nie widzę przeciwwskazań. Przecież możesz rozbierać kurczaki i być szczęśliwym. @Michał z tego co wiem 4/5 to kwestia programu rządowego Tarczy Antykryzysowej ale co ja tam wiem ...

@pracownik

Ale trzeba jakoś żyć ??!! A dostanie 4 tys. Brutto za robienie rzeczy które wymagają dużej dokładności i odpowiedzialności to chyba mijanie się z celem ?? Czyli w Avia popracować rok, aby zdobyć doświadczenie i dalej .... Na takim czymś zyskują osoby bez doświadczenia, to z tym się zgodzę ???? ale firma która się chce się liczyć na rynku Polskim i Europejskim powinna mieć inną politykę !! @Pracowniku pamiętaj firmę buduje się na pracownikach którzy są dobrze opłaceni, a nie danie lipnych pensji i jakoś to będzie !!!!!

@Patryk

Nie będę komentował sprawy tarczy , każdy kto pracuje wie o co chodzi :(

Bujda
@Patryk

Wszyscy wiedza, że ta cała tarcza to tylko chwytanie się ostatniej deski ratunku, firma która jest w kryzysie przez ostatni rok myśli, że nagle uratuje ją jakaś tarcza pfff. Pieniedzy brakuje już dawno I to nie tylko dla pracowników ale i na podstawowe rzeczy do budowy maszyn w "akordzie" na który trzeba się pokryć. Wszystko na ostatnią chwilę toż przed wysyłką ale jakoś to będzie zawsze się "jakoś" udawało.... Czekajmy na odpowiedź zarządu może się więcej dowiemy co z tą Avia.

tolek
@Tobiasz

Przyjmują, czy zwalniają?

Michal
@tolek

Po co zatrudniać kogoś do tonącego okrętu ??!! Do końca czerwca 4/5 etatu , a potem co ??? Zmniejszenie do 3/5 ??!!

Doradca

Tak to prawda co piszecie AVIA bez wątpienia tonie i nie mam tu na myśli tych jezior które się tworzyły na halach produkcyjnych po opadach deszczu... Firma zaczęła grupowe zwolnienia pracowników, które będą trwały i nie wiadomo ile osób jeszcze poleci. Zarząd przeliczył swoje możliwości w prowadzeniu takiej firmy i nie podołał temu co się dzieje na rynku pakując się w jeszcze większe długi. Handlowcy olali swoją pracę biorąc pieniądze za siedzenie na du... w firmie zamiast jeździć w poszukiwaniu nowych klientów. Cała ta firma to jeden wielki cyrk, tworzony na wzajemnym oszustwie i krętactwie kierowników i zarządu. Od takich firm trzymajmy się z daleka !!!!!

@Doradca

Doradco, skoro tak wiele wiesz na temat zadłużenia, rzekomych dalszych zwolnień (grupowych!), czy strategii zarządzania firmą AVIA to rozumiem, że faktycznie jesteś blisko Zarządu. Bo jeśli nie... to zdaje się, że piszesz (usunięte przez administratora) Jeśli jesteś w grupie zwolnionych pracowników to jestem przekonany, że olewałeś pracę jeszcze bardziej niż handlowcy. Od takich pracowników z daleka.

Szczepan

Z tego co wiem dział handlowy nie zmniejszył zatrudnienia, przeciwnie - zwiększył. Chyba stosujesz jakieś uszczypliwości do działu, w którym nie funkcjonowałeś. Pisanie dla pisania.

@Szczepan

Chyba ktoś z zarządu broni, każda osoba która tam pracuje widzi co się dzieje w firmie ??!! Doradca napisała bardzo dobrze. To po zatrudnieniu nowych osób do działu handlowego (który tak się rozrósł) jakie są skutki ???

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AVIA FOP S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy AVIA FOP S.A. zatrudnia studentów?

Szczepan

Z tego co się orientuję studenci pojawiali się na praktykach.

@Szczepan

Ja z kolei mam pytanie dotyczące stanowiska specjalisty ds sprzedaży w AVIA. Jest to praca bardziej w terenie, czy stacjonarna? Pozdrawiam i czekam na odzew.

TAk

@Marta

Handlowcy pracują sporo w terenie.

@Szczepan

Firma w obecnej chwili zwalnia ludzi, stanęła chyba nad przepaścią, w ciągu trzech dni poleciało ponad 10 wypowiedzeń o pracę a od kiwietnia wszyscy mają pracować na 4/5 etatu !!! Omijać dużym łukiem !!!! Złe zarządzanie !!!!

Konrad
@Patryk

To co napisał mój przedmówca, to jest prawda. Wypowiedzenia w marcu posypały się równo, na pierwszy ogień poszły wypowiedzenia dla osób które pracowały rok, dwa lata ale też dostały osoby z kilkuletnim stażem pracy !!! Więc nie poleciały osoby którym się nie chce pracować !!!!! Są ogłoszenia o pracę które są mocno to mocno nieaktualne !!!!

Daniel
@Patryk

Ta firma stoi od 1,5 roku nad przepaścią i niedługo z niej spadnie z wielkim hukiem z winy nieudolnych rządów. Handlowcy to chyba pracują "na terenie" (firmy) a nie w terenie :)

@Patryk

Patryku, redukcja etatów i skorzystanie z opcji rządowych programów antykryzysowych to temat przejściowy. Uważasz, że to źle kiedy wspólnym wysiłkiem pracodawca i pracownicy walczą o zachowanie jak największej liczby etatów? Chyba znasz odpowiedź.

@Szczepan

To kto będzie składał i obrabiał części do maszyn ? No chyba że te maszyny potrafią to same już robić , to przepraszam, nie było pytania

Czy pracodawca AVIA FOP S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mlody

Oczywiscie że nie

Bartosz
@Mlody

Skoro nie ma szkoleń podnoszących kwalifikacje, to może są, chociaż możliwości awansu na wyższe stanowiska? Daj znać, czy pracodawca potrafi sam z siebie zaproponować awans osobie, która wykazuje się zaangażowaniem i sumienną pracą.

PanPomocny
@Bartosz

@Bartosz mało precyzyjnie formułujesz swoje pytania. Jakie stanowisko chcesz zajmować? Od jakiego chcesz zacząć? Generalnie firma ma prostą strukturę: kierownicy - pracownicy. O wyższych stanowiskach (dyrektorzy itd.) zapomnij, chyba że masz jakieś korzenie rodzinne.

@PanPomocny

Awans ??!! Rodzina zasiada na dyrektorskich stołkach, awans jedynie za bramę firmy !!! W obecnej hwili jak pisałem , to lecą zwolnienia, a to jeszcze nie koniec miesiąca :(

Zenek
@Patryk

Potwierdzam, zaczęły się masowe zwolnienia. Firma się zwija. Produkcja lezy. Montaż nie ma z czego montować maszyn, bo brak pieniędzy na części. Od kwietnia pracownicy idą na 4/5 etatu lub za bramę. Szkoda tych ludzi, bo ten stan agonii trwa jest już parę miesięcy. To nie korona wirus położył firmę:(;(

Mariusz
@Zenek

W firmie nie wiadomo co się dzieje !!! Kolejne osoby dostały wypowiedzenia, nawet sprzątaczka dostała wypowiedzenie !! Omijać , omijać i raz jeszcze omijać !!!!!!

zimny ziemnior

dzisiaj jedliśmy obiad na tej stacji w Wiskitkach a mianowicie 2 razy schabowy z listy dań (schabowy, gotowane ziemniaki, surówka z ogórka chyba kiszonego. Dostaliśmy zimne ziemniaki nie gotowane pamiętam że moja babcia świnią takie robiła w parniku nie do zjedzenia .za dwa dania 42 zł gdzie jeden kotlet był przypalony surowka całkiem inna ale dobra. Żałuje tego zakupu w skwarce w Skierniewicach za takie danie dania cena mniejsza i nie do przejedzenia

Robert

@Włodek To jest oczywiste dla ludzi, którzy angażują się w pracy a firma jest ok więc warto!

Włodek

Firma produkcyjna więc to wpływa na specyfikę pracy. Odnajdują się osoby zaangażowane i otwarte. Markujący robotę długo się nie utrzymują zwykle.

Daniel

Wystarczy pokazać jak się pracuje a nie będzie powodu do narzekania!!

PowerMILL

Witam, Na stronie Avia jest oferta pracy na stanowisko Inżynier - Technolog, stąd moje pytanie czy ktoś orientuje się na jakie zarobki można liczyć mają 8 lat doświadczenia w programowaniu, CAD/CAM, SolidWorks, procesy, oprzyrządowanie, wyceny, CAD/CAM, SolidWorks.... Pozdrawiam

@PowerMILL

3000brutto umowa na 3 miesiace potem dowodzenia

Frezik
@Spiderman

To jest zlosliwa prognoza czy takie tam sa realia?

JanJaneczek

Lubisz prace w olbrzymim bałaganie ktorego nikt juz nie jest w stanie ogarnać. Preferujesz prace na akord z zaniżonymi stawkami i wypłatą nie na czas? Uwielbiasz brak narzedzi i niekompetentnych technologow ? To to jest miejsce dla Ciebie. Zaklęcia i gusła czonków zarzadu, aktywnych na tym forum nic nie zmienią. Avia to firma o strukturze zakladu z poczatku 19-wiecznej rewolucji przemyslowej.

rysiek
@JanJaneczek

Tym, co tu swoje żale wylewają, szczerze współczuję. To biedni ludzie, którzy nie odnaleźli się w rzeczywistości i mają kłopoty. Firma rozwija się i od dziesięcioleci promuje polską markę na Zachodzie, zwłaszcza w Niemczech. Ci, co znają konkurencję niemiecką, wiedzą, o czym piszę. Niestety wśród pracowników trafiają się czarne owce, które myślą wg zasady "czy się robi, czy się leży ...". Tacy pracownicy nie rozumieją, na czym polega praca zespołu i sukces zespołu. Od kilku lat pracuję w tej firmie i jestem zadowolony. Firma premiuje inicjatywę i zaangażowanie. Pracownicy nieodporni na pracę i rozwój niestety nie dają rady.

olo
@JanJaneczek

Lubię pracę w olbrzymim bałaganie. Preferuję pracę na zaniżony akord. Uwielbiam brak narzędzi. Niestety nie chcą mnie przyjąć. A mógłbym pokazać jak się śmiga w pracy. Spróbuję ponownie, skorzystam z rady tego historyka i opowiem im o rewolucji przemysłowej?

pawel cieslik
@olo

rysiu a co ty tak kopiuj/wklej? to już menagmentowi też akord wprowadzili, że nie mają czasu dodawać nowych opinii zachwalających firmę? :) Ile byś zaklęć nie wypowiedział to i tak nie zmieni faktu że praca w Avii w takim bałaganie i nie dopowiedzeniach nie należy do przyjemnych. Stawki dajecie przyzwoite, a nie potraficie utrzymać załogi? naprawdę trafiacie na samych leserów?

rysiek
@pawel cieslik

pomyliłeś adresata to i mylisz się w ocenie firmy, bajki opowiadasz i szkodzisz, nie jestem w kadrze zarządzającej, moja wypowiedź była i jest aktualna, polecam poczytać ze zrozumieniem do skutku

p. c.
@rysiek

a czym szkodzę? że powiedziałem prawdę o warunkach w Avii. dziwne to szkodzenie. na Niemcy idą maszyny a- bo są niezłe, b- bo są tańsze od konkurencyjnych maszyn c- bo Niemcy mają duuuużo cierpliwości do Avii tylko co ma sprzedaż maszyn na rynek niemiecki do warunków pracy w Avii? Chińczycy też potrafią wyprodukować niezłe rzeczy a warunki pracy mają tam legendarne.

kiero
@p. c.

ta twoja prawda jest jak z dowcipu o trzech prawdach, nie masz pojęcia o konkurencji na rynkach obrabiarkowych ani o pracy zespołowej, robisz trollowanie w czystej postaci

gosciu
@p. c.

niemcy maja swoje starsze maszyny dobre ja pracowalem u frycow na digitalu obok na cnc chcialem se troche podejzec jak frycak ustawia program niedal mnie podpatrzec bo on musi byc skoncentrowany karkulator w reke i jechal piekna wytaczarke mieli tokarki cnc karuzelowki to poziome ja na karuzelowke zakladalem przecietnie to 7 ton ale i 12 to sie trafialo za je b iista robota mnostwo wiorow lopata do skryzni i wywozka w kontener niektore tokarki to odciaci tsmowe wiorow posiadly pracowalem poprzez adencje 10e netto po 19godzin dziennie od 7 rano do 18.30 przerwa 1 godzina tj 45 minut obiad i po 15 15minut na kanapke zajebbbbbbbbbbb agencja kase trzepalai trzepie

Zenon

Jakieś newsy z firmy mógłby ktoś napisać na forum. Mam zamiar aplikować i miło byłoby wiedzieć coś więcej.

@Zenon

Nie oplaca sie szkoda tylko czasu

Jest tam jakaś fajna kobitka do wyrwania To się zatrudnię.

VMC

Sucha z zakupów. Wysoka i płaska jak deska do krojenia????

@VMC

To nie warto

Natalia

Na stronie internetowej AVIA FOP S.A. znalazłam wiele ofert pracy. Czy firma je aktualizuje i te, które widnieją w sieci są dostępne i można na nie aplikować? Co powiecie o stanowisku specjalisty ds.sprzedaży? Jaka atmosfera towarzyszy wykonywaniu codziennych obowiązków? Warto złożyć CV na tę ofertę? Bardzo Was proszę o napisanie kilku słów na ten temat.

kierowca

Witam mój wujek tam pracował parę ładnych lat jako kierowca jezdził starem i autobusem jelczem pr 110 to były czasy dla wszystkich Pozdrawiam

@kierowca

A jak sie nazywa twoj wujek .pracowalem tam kilka lat jako kierowca

Robert

Firma się rozwija, poszerza swoje rynki zbytu. Niestety maruderzy zawsze się znajdą!!!

Pozdro
@Robert

Korba kręci tym wszystkim :D

NIK

Zarobki dobre , kadra w porządku , jak ktoś lubi sam pracować to się odnajdzie . Ogólnie każdy patrzy sobie na ręce ale to też przejdzie - nie masz rodziny to praca idealna dla Ciebie , tylko się pilnuj i nie daj sobą sterować bo przepadniesz w tłumie, pilnuj swojego zadka, będąc za uczciwym też możesz oberwać i nie pokazujcie do końca swoich wszystkich umiejętności .Jako pierwsza praca dobra firma , nawet jedna z lepszych , ale jak masz możliwość i twierdzisz ,że więcej nic w niej nie zdobędzie to odejdź . Nie piszcie ,że jest zła czy dobra .Sprawdźcie sami . Ja sprawdziłem.

ba

Byłem na niby rozmowie i dziwie sie że inspekcja pracy nie zamknie tego

Zenek

Buraki rządzą , odradzam , strata czasu

Zostaw merytoryczną opinię o AVIA FOP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w AVIA FOP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AVIA FOP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVIA FOP S.A.?

AVIA FOP S.A.