Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Głodny

Prezesie , czy pączki będą. Bo od dwóch dni głodny chodzę. Pieniążki z wypłaty się już skończyły. A gdzie tu do 10-tego. Mój Boże

Alvaro
@Głodny

Przeżyjesz.Wypłata 8 mego. :-) Pewnie więcej sam byś kupił sobie pączków ,gdyby nasz prezes raczył wypłacić 5% premii które wypracowała meblówka .

Byly

Jakoś się bym nie zdziwił. I pewnie jeszcze będzie produkował dla abwoodu i mu się opłaci. A abwoodowi nie

pacownik

powinni go pogonić z tego zakładu a nie jeszcze on coś będzie robił , już narobił jak był wystarczająco!!!

Byly

Jak tam firma rozwija sie

Eleme
@Byly

No na pewno...

Pracownik produkcji.

Do tej pory to była najfajniejsze zmiana. Pozbymi się liderek z innej zmiany i sie zaczęło. (usunięte przez administratora)Wprowadziły bardzo zła atmosferę i są ztego dumne. A wszystko to mistrz widzi i nie reaguje.

Wm5

No wkoncu ktoś się odważył napisać prawdę teraz ruch należy do kierownika

Pracownicy

I tak jest dużo lepiej ,niż hali obok. Wiem coś o tym. Tam to dopiero są rządy...

Wm5

Widzę komuś nie pasowała odpowiedź po prostu żal widać prawda w oczy kole bo doskonale wiemy o kim mowa i te osoby się ogarna wkoncu

wm4

zawsze można się przenieść na tarpol....

Bunia
@wm4

Zawsze mozna KOGOS przeniesc na tarpol!

@wm4

Juz nie ;) pdk

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Byly

Cyrki się dzieją były pracownik zakład chyba upadł po mału daje jeszcze rok temu zakładów i zamkną ten zakład przez zarząd jaki żądzą ludzie bez szkoły dobry zakład upada w sławnie i ludzie z niego uciekają

Mire

No i widzicie kierownik już zrobił porządek :) Bynajmniej na forum haha

@Mire

taki z niego kierownik jak z ćwirka derektor

Eleme
@pracownik

Jeden dopiero zaczyna a ten drugi już dawno się skończył

WM4
@Mire

Sami fachowcy zostali...jak w "interesie" nie idzie to nie zmienia się firanek, tylko...

wm

Na smiecowce 14,70 0a w abwodzie 14zl co jest (usunięte przez administratora)

jajko
@wm

to kto ci broni? idz na smieciowke i będziesz gderał ze nie ma platnych nadgodzin, urlopu i płatnego zwolnienia hahhahahha (usunięte przez administratora)

wm

Kiedy podniosa stawki?dlaczego robimy dalej za 14zl (usunięte przez administratora)

nick nick
@wm

14,70 to jest bracie na śmieciówce z kodeksu cywilnego - bez prawa do urlopu, a nie na umowie o pracę

Rob

Szanowny Panie Właścicielu ile jeszcze pozwoli Pan rządzić temu prezesowi czy nie widzi Pan że on nie ma pojęcia o zarządzaniu stan zakładu jest opłakany. On został chyba postawiony przez konkurencję

@Rob

Zniszczyli taki fajny zakład. Aż się wirzyc nie chce ze właścicielowi to wisi :/

Dr
@Rob

No i wlasciciel byl i co dalej

Razem można wszystko

Tak to jest prawda,że zakład upada a właściwie to już upadł potrzebny jest cud albo właściwy człowiek na właściwym miejscu nie oszukujmy się ale każdy z nas wie przez kogo to się stało trzeba coś zrobić bo gdzie niby tyle ludzi nagle znajdzie pracę to w Sławnie mamy tylko dwie firmy Prezesie zacznij szanować ludzi bo albo zostaniesz sam z ręką w nocniku albo uda Ci się to wszystko odbudowac cieka praca przed tobą i nami ale razem można wszystko rozmawiaj z ludzmi

Tarzan
@Razem można wszystko

Odeszli już prawie wszystkie osoby które miały jakie kolwiek pojęcie, a Ci którzy jeszcze zostali pewnie też odejdą bo ile można prezes nie słucha nikogo i ma wszystkich gdzieś. Tylko dlaczego przecież sam sobie szkodzi....

lol..

To prawda, ze następny grzyb odchodzi ?. Chyba najwyższa pora. Ciekawe, dlaczego tam jeszcze jest prezes, czy taki ,,kuciepa,, ;)

Ryba się psuje od głowy

mikser

Komuś chyba bardzo zależy na doprowadzeniu tej firmy do "upadłości". Pan "PREZES" przychodzi na WM4 i pyta o materiały do pakowania, których nie pakuje się od 2-ch lat !!!!! Pan "Dyrektor produkcji" , pyta się - na jakiej maszynie można w miarę dokładnie uciąć deskę na odpowiednią długość ( 2 m/b) . Totalna tragedia - jeden nie wie co zakład produkuje, zaś drugi nie wie co można zrobić na danej maszynie!!!!! Życzę sukcesów !!!!! Jeden to specjalista od "upadłości" , zaś drugi "od sprzedawania wczasów pod gruszą" !!!!!!!

Janusz

Barlinek. pl

Tor
@mikser

Dyrektor to nowa nie wie jaka maszyna do czego służy.

Ryba się psuje od głowy

Wm4

Ruina to co zostało po tej firmie dlaczego właściciel pozwala na takie rządy ryba się psuje od głowy

Rob

Czy ryba psuje się od głowy

Ryba się psuje od głowy.

Ryba się psuje od głowy.

Braq

Co tam ludziska w kodzborowie słychać? Podobno 200 osób maja zwolnić w najbliższym czasie..

Wm
@Braq

Sami sie zwolnia po tej wyplacie

czy

rudą tez ?

WM5
@Braq

To kto zarobi na naszą kadrę?

mikser

Nie 200 , tylko 170

ZWIĄZKI ZAWODOWE ABWOOD

SOCJAL . wysokość odpisu ZFŚS(zakładowy fundusz świadczeń socjalnych )w roku2018 na jednego zatrudnionego pracownika w normalnych warunkach pracy wynosi 37.5% przeciętnego wynagrodzenia co daje 1.185.66 zł rocznie i teraz wystarczy to pomnożyć przez ilość pracowników abwood A WIĘC PYTAM PANIE PREZESIE GDZIE SĄ TE NASZE PIENIĄDZE I KTO Z NICH KORZYSTA NA PEWNO NIE MY .

Kow
@ZWIĄZKI ZAWODOWE ABWOOD

Korzysta z nich firma która i tak upada. Pytajcie Pani P. Dlaczego się zrzeka w naszym imieniu ciągle bo podobno to ona jest za to odpowiedzialna dlatego tak się trzyma na stolku

Wm
@Kow

To wszystko wyjaśnia... A tyłu dobrych, normalnych mistrzów się tam przewinęło, a ona jeszcze tam pracuje

Socjal
@Kow

Zamiast użalać się nad swoim losem w Abwood, kto jest odpowiedzialny za socjalne pieniądze wystarczy założyć związki zawodowe i będzie po temacie. Życie dla niektórych stanie się łatwiejsze, bo będą mieli wgląd do papierów i kasy jaka się należy dla pracowników. A tego nie jest mało. Po co denerwować inne osoby. Jak jesteś taki/a odważny żeby pisać anonimowo to zacznij działać i pokaż na co Cię naprawdę stać. Miłej niedzieli.

Boss
@Socjal

Nasz socjal idzie np. na wigilię dla kadry która odbędzie się 20 grudnia w hotelu Lidia w Darłówku. Pytanie do prezesa co da ludzią wynagradzanym 10-tego na święta???

@ZWIĄZKI ZAWODOWE ABWOOD

Pracodawca który zamierza zrezygnować z tworzenia ZFŚS, a na zmianę regulaminu wynagradzania wyraził zgodę przedstawiciel pracowników(art. 772 § 1 Kodeksu pracy), jest zobowiązany zrobić w formie zmiany regulaminu wynagradzania. Jeżeli pracodawca nie poda zmian regulaminu do wiadomości pracownikom, nie będzie on obowiązywała ( wyrok SN z 5 grudnia 2006 r. II PK 124/06). Sposób ogłaszania powinien być uregulowany w regulaminie pracy, najczęściej jest to wywieszenie postanowień regulaminu na tablicy ogłoszeń lub rozesłanie go drogą emaliową. Pani P jako przedstawiciel pracowników aby oczyścić atmosferę oraz dla swojego dobrego imienia powinna zapoznać pracowników dlaczego i na jaki okres ZFŚS został zawieszony.

@Boss

Życzenia na tablicy z tamtego roku.

Zdziwieni
@CałaPrawdaCałąDobę

Dla dobrego imienia.....?!

Anonim2
@ZWIĄZKI ZAWODOWE ABWOOD

W ABWood nigdy nie było funduszu socjalnego. Nigdy. Firma nie ma obowiązku go tworzyć.

@Anonim2

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych tworzą obowiązkowo pracodawcy zatrudniający według stanu na 1 stycznia danego roku co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty. Podstawa prawna Ustawa z dnia 4.03.1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 800 ze zm.)

Anonim2
@CałaPrawdaCałąDobę

Każda firma nawet duża może uchylić się od tego obowiązku i dlatego w ABWood NIGDY nie było funduszu socjalnego. Poczytaj uważnie ustawę która cytujesz

WM4
@Wm

Chyba właśnie od tyłu

chciałem cos sie dowiedziec o ABWOOD trafilem tu mialem zamiar podjac prace czytam te opinie oczy mi wychodza z orbit co sie dzieje w tym zakładzie .Jesli jest problem z chociazby socjalem mozna zgłosic to do inspekcji pracy w szczecinie

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.