KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

hdng

w ramach poprawy bezpieczeństwa proponuje po przyjściu do pracy założyć kask okulary i położyć się krzyżem na ziemi

Ramirez

Nie możesz jeździć na firmę Tabor ale znowu ktoś weźmie w łapę

rrr

nie wiem ale pewno znowu przyjdzie poszukać nadgodzin od kolpremu .Przecież Pan Kraśniewski razem z Panem Supernakiem zlikwidowali czy praca była na zlecenie czy na etat,więc teraz wszystkie wykazy są na etat.I kto zapłaci za te nadgodziny Panie Kraśniewski i Panie Supernak? I zobaczymy czy można jeżdzić na zlecenie u Pana Traskiewicza?

on

a PIP do jeszcze szaleje na zakładzie??

Wąsik

Miseczka

TT

Ile na godz?

Instruktor z ICC

Ludzie kto chce dorobić ,idą wykopki.Potrzeba ludzi do kopania kartofli.Będą składowane w magazynie o pow 300m/2.Magazyniera już mamy.

stolec
@Instruktor z ICC

...kierownika magazynu

NIE USUWAC SPRZEDAM DLUGI KOLPRE...mu

kkd

Nowa gra w kolpremie pt.WYKOPAC KARTOFLA

adam , ale z Ciebie poeta

adam
@on

to nie ja...ale miło

stolec

...jedzie od dąbrowy pociąg towarowy w nim zwarte i młode chłopaki do pracy kazdy z nich gotowy lecz mała błachostka się wkrada bo pracuja u ryśka tracha i nie wiedzą chłopaki z drużyny jakie mogą być tego przyczyny a to proste jak mniemam bo kartofel sie gniewa i za żadne skarby w świecie z ryszardem,tego się nie dowiecie,umowy zerwać nie chce by chłopakom zapłacić wreszcie to co im się należy po 100% od ich macieży...lecz nie długo na przemysłowej każdy z nas opuści głowe i mimo że tego nie zdierży ściśnie w dłoń mandat na pińć tysięcy...

on

było jakieś spotkanie z kartoflem? o co chodzi z punktem zbiórki na bramie 1 lub 5

Ramirez

No to się wyjaśniło punkt zbiórki na bramie 5 lub 1.To teraz na pewno wejdę na firmę żeby się wpisać w rejestrze o 6.00.Boże!!! widzisz i niegrzmisz!!!

ww

panie dyr. Supernak :moze najwyzszy czas sie przyznac przed PIP o prowadzeniu pociagow na rzecz pana TRASKIEWICZA Przecierz bezpieczenstwo w KOLPREMIE jest najwazniejsze A my ciagle panu tlumaczymy ze pana kolega nie posiada licencji kolejowej i nie mozna prowadzic pociagow na ww pana NIe mam prawa kierowani ani upowarznin .Pracuje po ok 220 godzin wiec zapytam GDZIE SA MOJE NADGODZINY TRASKIEWICz nie wiem za co placi ale napewno nie za sprzatanie i podstawianie wagonow ...CDN

łón

słyszałem ze specjaliste do spraw szkolen zwolnili z magazynu o powierzchni 300m2 bo mu myszy faktury zjadły i brakowało mu na stanie 340 muszli klozetowych.....łysy penis przybył o w ski

jakieś spotkanie jest z wodzem?? gdzie i kiedy??

@ja

kolo rela w Slawkowie

...to zdrowie i w drogę

biznesmen

oferta handlowa skierowana do firmy Ko...prem.:Posiadam do kapitalnego remontu 6 sztuk EU-07 numery bliżej nieokreślone(zawsze można je pociąć,połączyć i zrobić jeden tandem)będzie w rezerwie na Świnoujście albo Kamień z Rykoszyna(jeśli kiedykolwiek ruszy).Obsada:na pierwszej Andrzej L.(ja zacznie w końcu tak daleko jeżdzić)na drugiej za karę Łukasz M....ec.Więcej szczegółów dotyczących przetargu pod nr tel.:Kierownik Wielebny 539 942 ...Oczekuję propozycji biznesowych.

kickass

Jak to czytam to widzę jak bardzo dziurawy jest system badań psychologicznych na kolei Tak dziurawy jak wasze zawszone łby. Co to za bezsensowne żale i dziecinne bajania. Panowie trochę się zastanówcie nad Sobą albo zmieńcie zawód

Zbiórka o 18 pod biedronka .Kierowcy mają nas poznawać po kasku i okularach

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.