opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bolo

    01.08.2016 13:23

    Inne

    Lolo to Ty z Halemby?
    ReviewUserIcon
    Elektromechanik samochodowy

    12.07.2016 18:39

    Inne

    Czy szukają może elektromechanika z doświadczeniem ? Pracuje w zakładzie ktury robi to samo. Czyli na szybkiego zajmuje się przerabianiem instalacji elektrycznych i pneumatycznych wykańczaniem auta w obrysy lampy itd. Z czasem podłapie programowanie przyczep. I jakich zarobków można się spodziewać ?
    ReviewUserIcon
    edyta

    11.03.2016 11:51

    Inne

    witam, byłam na rozmowie w Mikołowie na stanowisko pracownika działu handlowego. Szukają ambitnego pracownika za najniższą krajową. Mało tego mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Nie dość, że płacą grosze to jeszcze ciągną kasę z PFRONu :((
    ReviewUserIcon
    ben

    04.03.2016 22:00

    Inne

    Ile zarabia operator(programista online) robotów spawalniczych Panasonic?(posiadam 6 lat doświadczenia na takim stanowisku)
    ReviewUserIcon
    nygus

    20.02.2016 09:56

    Inne

    Operator maszyn cnc na okresie próbnym 2200brutto bez żadnej premii. Po okresie próbnym jeśli Ci przedłuża umowe masz 200brutto więcej a z premia nie wiem jak jest i ile jej jest.
    ReviewUserIcon
    sas

    19.02.2016 20:42

    Inne

    witam ile zarabia operator ustawiacz cnc dziekuje za wiadomosc
    ReviewUserIcon
    wielun

    16.02.2016 12:49

    Inne

    jak wyglada praca na wydziale W6 jakie zaobki i na kogo trzeba uwazac?
    ReviewUserIcon
    luzi

    12.02.2016 08:53

    Inne

    mozecie napisać coś o stanowisku przedstawiciela handlowego? jakie zarobki- podstawa i premie. i ogólnie jakie warunki pracy. szukaja na malopolskę. jakie podejscie do pracownika. czy firma ma jakies benefity typu opieka medyczna?
    ReviewUserIcon
    vip.55

    09.12.2015 22:55

    Inne

    Witam, czy ktoś coś wie na temat pracy w wielton na zasadzie współpracy będąc na własnej działalności gosp... i ibsługiwać region jako przedstawieciel handlowy? Czy to się opłaca? jak to wygląda w praktyce Pozdrawiam. Jakimi autami jeżdżą przedstawiciele handlowi
    ReviewUserIcon
    dziki

    17.12.2014 11:28

    Inne

    dostałem propozycje pracy na stanowisku referanta ds. serwisu czy ktoś może nakreślić temat jak to w praktyce może wyglądać jakie zarobki
    ReviewUserIcon
    michał

    13.12.2014 09:14

    Inne

    Witam. Interesują mnie zarobki na stanowisku kontrolera jakości i atmosfera wśród tej załogi.Dzwonili z propozycja pracy więc nie wiem czy warto zmieniać firme.Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    stazysta

    03.12.2014 20:52

    Inne

    Witam, interesuje mnie jak wyglada praca w dziale automatyki/robotyki dla absolwenta politechniki. Czy jest to typowa praca w UR ? Czy potrzebują w ogóle absolwentów uczelni technicznych ?
    ReviewUserIcon
    Wiesiek

    03.12.2014 20:30

    Inne

    może ktoś coś powiedzieć o testach na rozmowie kwalifikacyjnej, jak one wyglądają?
    ReviewUserIcon
    Długi

    13.10.2014 13:19

    Inne

    Dziś miałem. Ciekawa perspektywa.. może to być całkiem ciekawa praca :D
    ReviewUserIcon
    krótki

    11.10.2014 21:17

    Inne

    Długi a kiedy masz rozmowe rekrutacyjną ?
    ReviewUserIcon
    Długi

    10.10.2014 18:52

    Inne

    Cienki! Dzięki za info :) a nie wiesz jak długo pracowal tamten przedstawiciel ? wiesz im dłużej tym lepiej bo pewnie teren wypracowany. Mógł podróżować autem prywatnie ? Co to było za auto ? i co to znaczy "dobra kasa" poproszę konkrety :D 2000 netto ? :> pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    krótki

    10.10.2014 16:25

    Inne

    do Długi .Hej też mi dzisiaj zadzwonili, ciekawe jak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    Cienki

    10.10.2014 17:07

    Inne

    Hej długi z krótkim - jak jesteście zdesperowani i absolutnie bez grosza to bierzcie. mieli tam handlowca, ale go wywalili, i to jakiś czas temu, teraz on skutecznie sprzedaje dla innej firmy, a oni wciąż szukają "ideała". jak macie coś innego do wyboru to wybierzcie to inne. Kasa: dobra-ale zależy dla kogo, dla Was pewnie nie będzie, auto będzie po poprzednim handlowcu, pozostały sprzęt też, system pracy... hehehe - nie ma tam czegoś takiego.
    ReviewUserIcon
    Długi

    10.10.2014 12:34

    Inne

    Witam Ktoś wie co o pracy Przedstawiciela w firmie Wielton ? rejon Mikołów ? Jakie zarobki, jaki system pracy, jaka flota :> ? Ktoś coś ? pomóżcie bo dostałem propozycje pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.09.2014 20:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zbuntowany od kapelanczyka :D

    22.12.2016 01:15

    Inne

    hahahah napisz odrazu dam 8 zl bez mozliwosci podwyzki . POZDRO
    ReviewUserIcon
    magazynier

    31.05.2014 15:28

    Inne

    Magazynier jezdzi widlakiem i dostarcza material na stanowiska. Wynagrodzenie 1500 zl-1700 zl na reke
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    ja

    04.05.2014 16:57

    Inne

    CZYM ZAJMUJE SIĘ MAGAZYNIER W TEJ FIRMIE? JAKIE OKOŁO WYNAGRODZENIE? :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2014 13:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Urlon

    21.11.2014 15:41

    Inne

    Jeżeli sie sprawdzisz na swoim stanowisku to kierownik sam dzwoni do Ciebie z propozycją porwotu
    ReviewUserIcon
    xjxpx

    25.02.2014 13:11

    Inne

    Następna sprawa to system pracy, który zostaje wprowadzony bez jakiejkolwiek konsultacji z załogą ( przychodzi "mistrz" i obwieszcza: Panowie od jutra cztery brygady...) załoga nie ma żadnych dodatków za niedzielę czy soboty a system 4,1-4,1-4,2 nie pozostawia złudzeń- co weekend w pracy za normalną stawkę. Firma Wielton nie musi (tak mi się wydaje) pracować w systemie ciągłym a mimo to jest to praktykowane na wydziale W1 bez jakich kolwiek dodatków dla załogi, wygląda to tak, że jest więcej zamówień na wyroby to j.w. "mistrz" obwieszcza czterobrygadówkę a pod koniec roku dostajesz kopniaka i mówią Ci do widzenia !!! to tak wygląda praca w firmie Wielton. Zainteresowany ? Wal śmiało !!!
    ReviewUserIcon
    xxx

    12.02.2014 10:42

    Inne

    Nowy rok a u was nic może coś na plus (podwyżki, awanse)lub na minus (kontrole czasu pracy,nic na P).
    ReviewUserIcon
    waldi

    20.12.2013 12:57

    Inne

    myślę że to dobra firma
    ReviewUserIcon
    gigi

    03.12.2013 20:24

    Inne

    PACZKI DLA DZIECI NA MIKOŁAJA NA ŚWIĘTA TRAGEDIA ZA 30ZŁ,WSTYD WSTYD JAK NA TAKĄ DUŻA FIRMĘ??????????????? Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA ZARZĄDU, A MOŻE WY PANOWIE PREZESI NIC NIE WIECIE NA TEN TEMAT????????? SZACUN DLA WAS
    ReviewUserIcon
    xxxx

    08.11.2013 21:10

    Inne

    Jeśli w utrzymaniu ruchu to tylko w dziale „nt” . Odradzam prace w dziale maszyny i urządzenia płaca nie jest najgorsza ale kierownik bardzo nieprzyjemny.
    ReviewUserIcon
    jhekx

    31.08.2013 23:31

    Inne

    z socjalnego sa bony na swieta, czasem paczki dla dzieci, albo bal dla dzieci . dofinansowanie do koloni :)
    ReviewUserIcon
    wielun

    27.08.2013 08:07

    Inne

    Witam; Jak wygladaja zarobki i atmosfera pracy w U.R. Mogę prosic o jakąs opinie praownikow.? Z góry dziekuje Pozdraiwam
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.05.2013 15:43

    Inne

    kiedyś to byl bardzo dobry zakład firma sie rozwijała pracownik był zadowolony teraz totalna porazka ciągły stres pełno [usunięte przez moderatora] którzy nic nie robią itp cóz szkoda ze są trudne czasy i ludzie muszą się godzić na ten wyzysk mam nadzieję zę bedzie wiecej pracy gdzies w poblizu i ludzie zaczną odchodzic niech mmoze wtedy zobaczą z pracownik produkcji tez jest ważny
    ReviewUserIcon
    pracownik wieltonu

    31.03.2013 14:00

    Inne

    mały - 2013-03-25 20:21:29 wielton to wyzysk ludzi wiem co pisze pracowałem tam 4 lata (masakra)wyzysk ludzi.. straszysz ok, tylko napisz co robiłes przez te 4 lata...?
    ReviewUserIcon
    klucha

    28.02.2013 11:42

    Inne

    jak nie transportowa jak co i rurz widze ich ciężarówki w całej polsce
    ReviewUserIcon
    Anonimous

    13.02.2013 08:58

    Inne

    A jak praca w utrzymaniu ruchu? Jakie zarobki?
    ReviewUserIcon
    nieznajomy

    22.11.2012 01:17

    Inne

    Z tego co wiem Wielton to firma produkcyjna , a nie transportowa.Na ,,tira ,,to się raczej nie załapiesz.
    ReviewUserIcon
    bezrobotny

    12.11.2012 22:44

    Inne

    Witam.kierowcy chyba mają dobrze w wieltonie? Chciałbym się tam zatrudnić. Prawo jazdy mam od niedawna,ale szybko się uczę. Jakie som zarobki kierowcuw?
    ReviewUserIcon
    łysy

    09.11.2012 07:36

    Inne

    gall anaonim - 2012-08-22 22:58:48 znam ten zakład ponieważ tam pracowałem potwierdzam wszystkie opinie na tym forum. Ja myślę że jak komuś źle to niech się zwolni. Znam dużo osób z wieltonu które zawsze gadają przed wypłata ze jak bedzie zła to sie zwolnią i do tej pory pracują. Podziwiam tych którzy się zwolnili bo porostu mieli odwagę i przede wszystkim głowę na karku. Prace jest tylko trzeba ruszyć panowie 4 litery i szukać pracy. Nie tylko wieltonem człowiek zyjeWielton to najlepsza firma najlepiej sie tam pracuje to tam sa najlepsi ludzie zaczynajac od zwyklych pracownikow dalej poprzez prowadzacych zmiane brygadzistow mistrzow kierownikow wszystkich pracownikow biurowych dyrektorow prezesow wlascicieli ogolnie jest to firma ktora zasluzenie sie porownuje do krainy mlekiem i miodem plynacej lepiej to nigdzie nie ma
    ReviewUserIcon
    gall anaonim

    22.08.2012 22:58

    Inne

    znam ten zakład ponieważ tam pracowałem potwierdzam wszystkie opinie na tym forum. Ja myślę że jak komuś źle to niech się zwolni. Znam dużo osób z wieltonu które zawsze gadają przed wypłata ze jak bedzie zła to sie zwolnią i do tej pory pracują. Podziwiam tych którzy się zwolnili bo porostu mieli odwagę i przede wszystkim głowę na karku. Prace jest tylko trzeba ruszyć panowie 4 litery i szukać pracy. Nie tylko wieltonem człowiek zyje
    ReviewUserIcon
    STARA LAKIERNIA

    25.04.2012 13:26

    Inne

    Wielton to (usunięte przez administratora) .co chwilę słyszymy od kierownika zeby wcześniej przyjść do pracy albo dłużej zostać.[usunięte przez moderatora] nas z pieniędzy nie ważne ile pracujemy nadgodzin ile premii w danym miesiącu wypłata i tak jest taka sama. Nie polecam tego zakładu bo jes tnie ciekawie zatrudniając się 4 lata temu było tu całkiem inaczej [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    stefan

    24.03.2012 20:18

    Inne

    jak ci nie pasuje to nie wiezienie otwórz swoja firmę i pokaż jak się traktuje ludzi chciałbym to zobaczyć
    ReviewUserIcon
    spawacz

    24.02.2012 14:57

    Inne

    jaka tam stawka dla spawacza na godzine, odpowiedycie konkretnie dyieki y gorz cyz placa tam nadgodyinz _

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.