opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zdziwiony

    14.03.2018 19:28

    Inne

    Witam. Czy warto do Wieltonu iść przez firmę zewnętrzną, pośrednika. Czy da się zarobić ?
    ReviewUserIcon
    LOLO

    13.03.2018 19:35

    Inne

    W 2 robisz z Ukrainkami co pojęcia nie mają a kierowi ma żale do ciebie
    ReviewUserIcon
    Szczera prawda

    11.03.2018 21:30

    Inne

    Nie przesadzajcie, firma wcale nie jest taka zła jak ją opisujecie, oczywiście znajdzie się pare absurdów, ale jest to kropla w morzu samych zalet. Na polskie realia Wielton to ścisła czołówka najlepszych pracodawców. Jeżeli się nie podoba to zmieńcie pracodawcę, nikt na siłę nie każe wam tam pracować !
    ReviewUserIcon
    Wracam do gły

    12.03.2018 09:09

    Inne

    Cóż za zarąbista autoprezentacja. Jak już ktoś wcześniej zauważył i pisał poniżej firma sieje propagandę jak to wspaniale jest. Czy Wy naprawdę myślicie, że ludzie są tacy głupcy i nie widzą co się dziej dookoła. Takie coś to możecie mówić młodym zaraz po zawodówkach a nie ludziom którzy mają choć trochę rozumu. Ludzie piszą poniżej jak to wygląda, bo nie jest to jeden komentarz ale wiele, to zaraz założę się, że jakiś krawaciarz czy pupilek się odpala i szczeka. Prawda w oczy kole! Sami sobie jesteście to winni to do kogo Wy macie pretensje. Nauczcie się szanować i doceniać pracowników, żebyście któregoś dnia nie byli zdziwieni jak Wam braknie rąk do pracy, bo historia zna wieluńskie firmy które podobnie kozaczyły a teraz skomlą o pracowników. (usunięte przez administratora) mnie jak ktoś mydli oczy innym i próbuje zrobić z nich jełopów. Nara. Aha, Chłopaki nie płaczą !
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.03.2018 20:12

    Inne

    w takim razie po co tam pracujesz jak się nie podoba ? przecież nikt cie nie zmusza do pracy w kolchozie ! masz wiele innych opcji jak to wcześniej ktoś napisał, lidl, biedronka, niedługo prace sezonowe ruszą....
    ReviewUserIcon
    Żywy

    11.03.2018 19:37

    Inne

    Panowie to jest forum o pracodawcy i pracy wWieltonie,a nie wyciąganie brudów i użalaniem sie. Wiecie jaka grozi kara sądowa jak nie będziesz miał dowodów. Znam jeden przypadek to teraz nie mogą sie wypłacić.Wasza opinia ma pomóc Nowemu i wycisnąć na pracodawcy podwyżki konkretne .--NIE NA WACIKI.---
    ReviewUserIcon
    W1

    11.03.2018 20:08

    Inne

    Nie ma dowodów ? Ślepy jesteś, że nie widzisz jak naczepy bez zezwoleń jezdżą z zakładu na zakład po drodze publicznej z kuriozalnym napisem z tyłu mającym zatuszować sprawę ?
    ReviewUserIcon
    No tak ale wiesz

    12.03.2018 09:23

    Inne

    No dokładnie a o czym wszyscy piszą o teorii ewolucji Darwina czy o czym ? Z tego co się orientuje to żyjemy w demokratycznym państwie w którym mamy wolność słowa i każdy ma prawo na wypowiedzenie się i przedstawienie swojego zdania i swojej opinii, no chyba że o czymś nie wiem. Wy na siłę próbujecie co po niektórym zatkać buzie zastraszając ich. Czyżby ta firma miała coś więcej na sumieniu...
    ReviewUserIcon
    Florek

    19.01.2018 18:53

    Inne

    Pracuje w wieltonie ostatni tydzien bo sie zwalniamy po kilka osub jest coraz gorzej orka jak wiakims obozie a podwyrzek nie ma i wola ukrainców przyjmowac
    ReviewUserIcon
    brian

    11.03.2018 12:47

    Inne

    To nie zarty.Poprzednio robilem w firmie gdzie mielismy do czynienia z ramami from W. Noszacymi slady dopasowywania mlotem. W razie wypadku i pekniecia w takim miejscu firma ubezp. zniszczy ten caly Wielton. Ale coz. Bal na Wieltonicu trwa.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.03.2018 17:26

    Inne

    Lepsze jest to ze dali policji w lape i jezdza nielegalnie naczepami niezarejestrowanymi bez zabezpieczen z zakladu na fabrycznej do zakladu na baranowskiego po drodze publicznej ! Przeciez za takie cos wsiur z ruśca powinien juz dawno siedziec ! CBA powinno sie tym zajac !
    ReviewUserIcon
    pol

    01.03.2018 22:09

    Inne

    ile zarabia spawacz
    ReviewUserIcon
    przyszły operator robota

    09.03.2018 18:08

    Inne

    na którym wydziale
    ReviewUserIcon
    Ochrona

    10.03.2018 12:15

    Inne

    Mowia ze na W2 trzeba to spr
    ReviewUserIcon
    Formoza

    10.03.2018 10:08

    Inne

    Ale cyrk ! Do wiwatu brakuje tylko ABW albo CBŚ'u :D
    ReviewUserIcon
    Grom

    10.03.2018 10:12

    Inne

    Raczej CBA.
    ReviewUserIcon
    Kola

    09.03.2018 15:55

    Inne

    Dzis znow dali pokaz jak to warto w soboty przychodzic do pracy .....
    ReviewUserIcon
    Kola

    09.03.2018 23:31

    Inne

    Taaaaa....sobota. Wychodzi po 100 zl , żal
    ReviewUserIcon
    Ranczo Wielton

    10.03.2018 00:17

    Inne

    Dejta im wiecej bo bydum strajkowac chlopy????
    ReviewUserIcon
    Smiech

    20.02.2018 08:45

    Inne

    Chłopaki zrobić strajk 5 dni i muszą wam więcej zapłacić i nie ma się co bać o pracę bo takie pieniądze to na kasie w Biedronce się zarobi (usunięte przez administratora) ogarnijcie sie pozdr
    ReviewUserIcon
    Mlody Romeo

    09.03.2018 23:15

    Inne

    Mozna sie zabawic za fri
    ReviewUserIcon
    Knur

    09.03.2018 23:17

    Inne

    Dejta numer do tej lochy
    ReviewUserIcon
    Pako

    15.02.2018 22:19

    Inne

    ILE może zarobić mistrz i brygadzista w tej firmie ?
    ReviewUserIcon
    Mistrz Nad Mistrzami

    09.03.2018 23:09

    Inne

    Brygadzista to wiesz powinien mniej niz robotnik na Hali cos kolo 3500
    ReviewUserIcon
    Mistrz Nad Mistrzami

    09.03.2018 23:11

    Inne

    No ale fajne (usunięte przez administratora) tam robia nawet mozna sie zabawic z paroma np poloneza zatanczyc
    ReviewUserIcon
    Patryk

    19.02.2018 13:57

    Inne

    Witajcie! Teraz w Wielton jest ogłoszenie na dyrektora ds exportu, podpowiedzcie - warto aplikować? Jaka tam sytuacja? Bo przecież tam był dyrektor exportu - taki łysy - co z nim - odszedł? Zwolnili go?
    ReviewUserIcon
    pracownik_sprzedaży

    19.02.2018 17:57

    Inne

    Jest bardzo duuuuży nacisk na wynik i wykonanie planu, na resztę sam sobie odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Rekrut

    09.03.2018 23:06

    Inne

    Tak pranie mózgu i w pi i na gaz taki cel to wyzwanie nie dla amatora
    ReviewUserIcon
    Pako

    07.03.2018 19:12

    Inne

    Pany ile zarabia kiero i mistrz ?
    ReviewUserIcon
    Ranczo Wielton

    09.03.2018 22:45

    Inne

    Mistrz im gra a robole tancza ma talent chlop jest naprawde zaskakujacy Pan Prezes
    ReviewUserIcon
    Ranczo Wielton

    09.03.2018 22:48

    Inne

    Tylko jest post wiec chyba sa zawiedzeni bo bez tancow tylko wypic moga do dna do dna chlopy i kobity a ci tam
    ReviewUserIcon
    chuck

    07.01.2015 14:33

    Inne

    Narzekać każdy potrafi, a Polacy to już biją w tym wszelkie rekordy. Pracowałem rok na W1, Nie spotkałem się z arogancją mistrzów, brednie tych wiecznie pokrzywdzonych. Po to jest mistrz żeby jakiś porządek trzymać, masz problem, pytasz, doradza, nakieruje, pracujesz dalej, proste! To w końcu po co wy byście chcieli iść do Wieltonu? Poleżeć? Jest mistrz, jest kierownik, stanowiska też ich do czegoś obligują! A że poganiają? Od tego są i słusznie! A co do 4 brygadowki, każdy przyjmując się dobrze wiedział jak jest, że czasem wprowadzają cztery brygadu. Wtedy pasowało a teraz już nie? Zarobki słabe? To ile wy chcecie zarabiać??? Nie pasuje to do korony za tysiaka!!! Pracowałem na w1, prace chwalilem, ludzi tez. Jak wszedzie, robisz coś najlepiej jak potrafisz, starasz się dawać z siebie wszystko tak aby praca dawała ci satysfakcje zadowolenie z siebie. a 2200 brutto + ok 400 premii to mało? dacie spokoj... Zawiozą do pracy za darmo, odwiozą. Na głowe nie kapie (usunięte przez administratora) nie marznie, nie narzekać tylko robić!
    ReviewUserIcon
    Wania

    08.03.2018 23:55

    Inne

    Chaamisko z Ruśca też bez wyksztalcenia a zarabia to my też chcemy ! musi być sprawiedliwie !
    ReviewUserIcon
    vmax

    09.03.2018 14:49

    Inne

    Śmiejesz się z rolników a ich sprzęty są więcej warte niż twój cały dobytek.
    ReviewUserIcon
    żuberek

    02.03.2018 09:38

    Inne

    po 10 latach pracy spawacz może zarobić 2900 a nowy nawet 2300. kasa jest.efekt jest taki ze starych pracowników praktycznie nie ma są same uczniaki.na jednym z wydziałów jest prowadzony strajk woski robi sie powoli jak tylko sie da.
    ReviewUserIcon
    W2

    08.03.2018 23:49

    Inne

    Tak szlachta jak im nie pasi to po co tam sa widocznie lubia zciemniac i zastraszac kto ich wezmie hak to sciemniacze
    ReviewUserIcon
    TCAS

    07.03.2018 23:31

    Inne

    Ja pierdziele ale zadyma. Wiedziałem, że w tej firmie kolorowo nie jest i wszystkich których znam a pracowali tam to, odradzają ale żeby aż takie dymy były to nie słyszałem.
    ReviewUserIcon
    Anton

    08.03.2018 21:31

    Inne

    To wszystko przez tę pokraakę z Ruśca. Ta pokraaka, co juz doprowadzila prawie do bankructwa Pamapol i zadluzala się u innych powinna tę firmę sprzedać osobie znającej się na zarządzaniu takimi przedsiębiorstwami, być może nawet osobie spoza kraju, bo u nas tylko sami chciwi proletariusze wychowani na postkomunistycznym wyzysku. Pokraaka z ruśca inwestuje duże pieniądze w ciemno w rozbudowę zakładu nie widząc, że wszystko wali się od środka. Chciała się popisać i zainwestowała w używaną linię KTL z początku lat 90., gdzie koszt przeróbek samego sterowania prawie przerósł cenę nowoczesnej linii. No istny ceeep !!!! Żadnego rozumowania, łyknął wszystko jak młody pelikan od swoich PSEUDODORADCÓW, którzy obłowili się kasą i teraz śmieją się z niewykształconej pokraaki za plecami. Teraz pokraaka szykuje następne "potężne" inwestycje - niedługo czeka nas prawdziwy cyrk motyli, bo firmą już w posadach trzęsie, doradcy w razie klęski się zmyją, a pokraaka zostanie na scenie sama z pawianami. Do tego w przeciągu dwóch lat zawita niemały kryzys w branży transportowej w Europie, pawiany zostaną na bruku, a pokraaka pójdzie dmuchać balony. Sprzedaj to waćpan, wstydu oszczędź !!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Wielun

    08.03.2018 23:30

    Inne

    Dziady sa wdzięczni i oddani widac to jak ida z roboty zgarbieni wyjebani ale z usmiechem bo to (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    brian

    06.03.2018 19:22

    Inne

    Dziekuje przerazonym kierowniczkom. Poszukalem troche i mam robote za stawke netto na godz. lepsza niz wiekszosc Wieltonowcow brutto. W firmie gdzie docenia sie zaangazowanie oraz chec nauki. Nie tania taniosc. Robie u prywaciarza a nie w CHRLbis. Z tym ze nasz szef autentycznie docenia swoich pracownikow- wszystkich.Nie tylko wybrancow. Jeszcze raz dziekuje!!
    ReviewUserIcon
    Trelo Morelo

    07.03.2018 23:03

    Inne

    I musi mieć orzeczenie o niepełnosprawności :D Ale dymy to niezłe Eldorado ;p
    ReviewUserIcon
    Kapucyn

    08.03.2018 10:49

    Inne

    dodatkowym atutem jest książeczka sanepidowska żeby dokładnie zajrzeć do doopy. ;)
    ReviewUserIcon
    lolo

    06.03.2018 16:19

    Inne

    Kto to pisał Michał bąk. może Golec. Czasami i szataniak zagląda na forum i cygani biedocie jak dobrze zarabia. ludzie biedronka lepiej płaci. Wielton nie daje 10 wypłaty, tylko rozdaje zapomogi by nie zdechnąć z głodu.
    ReviewUserIcon
    Robert

    06.03.2018 18:05

    Inne

    TY CHAMIE P...... NIE PODSZYWAJ SIE POD LOLA BO I TAK TO USTALE KTO DAŁ KOM
    ReviewUserIcon
    KASZTELAN

    24.02.2018 15:22

    Inne

    Firma oparta jest na kłamstwie, kierownik kłamie dyrektora ,dyrektor prezesa, prezes szataniaka a na koniec jest KLAPA> wielton to istny cyrk!!! Nakupili 20 letnie roboty złomy, nie mogą ich uruchomić już drugi rok. A ilość belek które miało spawać są już policzone na 2020.HA HA Nowa linia na barana ktl nie może ruszyć ,złom jak reszta. Wieści niosą ze wielton przeinwestował, inwestując w złom?. wyrzucili miliony w błoto. a wypłaty są cięte co miesiąc..
    ReviewUserIcon
    Rideq112

    14.02.2018 09:43

    Inne

    Było fajnie w miarę firma w tym momencie jak słyszę kogo zatrudniają to sami sobie kopia dołek przecież tam 1/2 to same barany nie mające pojęcia o pracy
    ReviewUserIcon
    baran beeeeeeee

    15.02.2018 21:47

    Inne

    nie jest tak źle póki jeszcze druga głupsza połowa tyra na nas baranów :)
    ReviewUserIcon
    Florek

    10.02.2018 21:00

    Inne

    Ja z Wieltona sie zwolniłem i nie rzałuje jak słysze co sie tam dzieje starzy fachowcy uciekają czyli o czyms to swiadczy a ja za cały przepracowany miesiac bez dwuch dni jak sie zwolniłem i zobaczyłem wypłate 1600 zł smiech na sali taka wielka i bogata firma brak słów (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Laser_beck

    11.02.2018 13:28

    Inne

    Wielton od jakiegoś czasu uprawia politykę propagandy herosów z czasów PRL. Jak by posłuchać wypowiedzi w mediach i poczytać "sponsorowane" artykuły w prasie to jest to "zakład mlekiem i miodem płynący" a w rzeczywistości to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) i nagonka a pieniądze wcale nie są takie dobre jak to by się mogło niektórym wydawać. Może gdyby wymienić kierownictwo to możliwe że by się coś zmieniło.
    ReviewUserIcon
    jestem robotem

    11.02.2018 16:43

    Inne

    nic się nie zmieni dopóki firma będzie w rękach skąpca. Może za 5 lat będą podwyżki o 100 zł brutto na głowę, jeżeli firma dalej będzie się rozwijała.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Arbaiter

    23.01.2018 14:34

    Inne

    Chyba Dyrekotrzy też zaczynaja sie zwalniać albo ich zwalniają. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Dyrektor IT. Wiadomo co się stało z poprzednkiem ? Zwolnili go czy zwolnił się sam ? Jak oceniacie IT w firmie Wielton ?
    ReviewUserIcon
    maurycy

    28.01.2018 19:57

    Inne

    Akurat szwagier tam pracuje, więc sytuacja jest mi znana.
    ReviewUserIcon
    brian

    03.02.2018 13:56

    Inne

    Buhahaha. No tak. Teraz rozumiem panike kerowniczkow. Nie dosc ze mam doswiadczenie w metalowce to moglbym takich spokojnie punktowac co i rusz. A tak przyjmuja glownie samych Malyszow bez doswiadczenia. Stad panika na moj widok(ciekawe jakie brednie opowiedza o niej koledze ktory chcial mi nagrac ten job). Naprawde uwazajcie na siebie. Widze ze w "W" kaski okulary i rekawice to prawie kwestia zycia i smierci.
    ReviewUserIcon
    Zenek

    29.01.2018 17:10

    Inne

    Cześć Czy ktoś wie ile można zarobić na początek,bez jakiegokolwiek doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    Tymon

    17.01.2018 18:32

    Inne

    Nie rozumiem tej złości . Jeśli jesteście tak bardzo niezadowoleni z pracy to przecież zawsze można zmienić firmę? Nikt na siłe nie trzyma a firma jak firma , spoko
    ReviewUserIcon
    Kolega Tymona

    21.01.2018 19:18

    Inne

    Tymonie , nie wiem co robisz ze jest tak „spoko” pewnie po rodzinie Cię do oglądania produkcji zatrudnili, forum te służy temu żeby każdy opisał te zacna firmę, natomiast chcący się zatrudnić wiedział i był świadom gdzie idzie, ja osobiście żałuje ze nie znalazłem forum przed zatrudnieniem.
    ReviewUserIcon
    Słowik

    23.01.2018 10:30

    Inne

    Założę się, że to jakiś pupilek z biura który nic nie robi tylko wiecznie kawę popija i ściemnia, że pracuje takiemu to "spoko". Przyjdą i takie czasy, że nie będzie im miał kto robić na produkcji. Już kombinują i szukają leszczy w śród młodych "klasy patronackie" itp.
    ReviewUserIcon
    Świetny kandydat

    02.08.2017 15:52

    Inne

    Aplikowałam o pracę w tej firmie w Wieluniu. Mam wszelkie kwalifikacje do pracy w tej firmie (studia wyższe, świetna znajomość języków, ponad 7 letnie doświadczenie) ale niestety nawet do mnie nie zadzwoniono. Uważam, że osoba zajmująca się rekrutacją nie ma zielonego pojęcia jak się rekrutuje pracowników. Firma pisze, że jest firmą międzynarodową. Tej firmie jest bardzo daleko do standardów firm międzynarodowych.....
    ReviewUserIcon
    Włodek

    19.11.2017 19:45

    Inne

    czytoć nie czytom ale dużo ruchom także na seksie się znom hejjj
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.01.2018 14:10

    Inne

    Co tu wchodzę na te opinie o Wieltonie, to się zawsze uśmieję, fajnie... pozdrawiam za poczucie humoru:)
    ReviewUserIcon
    Al

    13.12.2017 02:25

    Inne

    Jak możecie podejmować pracę za 3.5 tyś to 100 dziennie .To wasza wina ,co za to kupisz w sklepie .stawka spawacza.lakiernika to jakieś żarty.pomyślcie o zdrowiu.15 euro na u nim.
    ReviewUserIcon
    Yxz

    12.01.2018 17:55

    Inne

    Się ciesz. W konarze (też firma z tej branży) pracownicy w styczniu po 2300 netto... Brak słów
    ReviewUserIcon
    Optymista

    07.01.2018 16:27

    Inne

    Firma się rozwija, jeżeli wszystko będzie szło w takim tempie jak w 2017 to będą musieli zacząć doceniać pracowników, nie będą mogli sobie pozwolić na zwolnienia i na rotacje (również opinie o firmie też pasowało by poprawić), ponieważ wykwalifikowanie nowego pracownika to proces który trwa sporo czasu, im więcej doświadczonych (staż odbyty w firmie) ludzi na każdym szczeblu tym będzie efektywniejsza praca, tylko żeby zatrzymać pracownika trzeba o niego zadbać (niżej napisano 500 zł brutto premii, np. w marketach są dużo większe benefity, a tutaj mamy do czynienia z przemysłem ciężkim gdzie marże są dużo, dużo większe i gdzie te pieniądze?). Podsumowując według mojej opinii rozwijająca się firma w tak szybkim tempie zaprzepaści ten wzrost zapominając o pracownikach (nie myślę o dyrektorach, których jak ciągle słyszę przybywa tylko o pracownikach dzięki którym cały ten proces ma prawo bytu).
    ReviewUserIcon
    Pan Kleks

    11.01.2018 20:30

    Inne

    Szeryf to je**ny łysy skąpy pigmej (w dodatku wyznania mojzeszowego), ktory całe życie je*ał jako tragarz prezesów i sługus tej wywłoki z ruśca. Jak juz dostal sie do koryta to dajcie mu pozrec zazdrosnicy, za pare lat sie chlopina uspokoi :)
    ReviewUserIcon
    Zielu

    11.01.2018 20:47

    Inne

    Kierownicy i reszta tzw. kadry zarządzającej !!!- Nie zapominajcie kto na Was robi !! Pamiętajcie żeby role się nie odwróciły i lud robotniczy nie przejął sterów bo wtedy to na pewno Was na taczkach wywiozą !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Lolo

    31.07.2016 20:42

    Inne

    Pracowałem w tej firmie (a raczej (usunięte przez administratora) w dziale R&D w Gliwicach. Ciągły wyzysk, mobbing i puste obiecanki ! Kompletnie zero rozwoju technicznego, człowiek wręcz może sporo pozapominać z tego czego nauczył się wcześniej ! Zarobki wręcz śmieszne ze śmieszną obietnicą śmiesznej podwyżki ! Na szczęście szybko zmieniłem firmę i znowu mam pracę normalną, gdzie człowiek jest SZANOWANY i zarabia przyzwoicie ! Jedyne co dobrze działa w firmie Wielton to zakłamany marketing, ale nie dajcie się zwieść ich kłamstwom ! Oczywiście zawsze znajdą się rodzynki, ale mogę szczerze powiedzieć, że 95 % firm na Śląsku jest lepszych od tej zakłamanej firmy Wielton. Nie dajcie się nabrać tak jak ja na ich obiecanki, bo tylko stracicie cenny czas, przez który w innej firmie dużo więcej zarobicie i się nauczycie ! Pozdro
    ReviewUserIcon
    serwisant

    30.12.2017 19:22

    Inne

    nie pracuje, bo nie mam tak ubóstwianego w polsce "wyższego wykształcenia". Popatrz sobie na inne rozwinięte kraje, takie trywialne rzeczy jak "konstruktor z wyższym" w Wieltonie robią ludzie po technikum/szkołach zawodowych w krajach rozwinietych jak np. Anglia czy Niemcy. A ludzie po studiach zajmują się tam bardzo skomplikowanymi projektami, do których niezbędna jest solidna wiedza z wielu obszarów. Zobacz ile namęczyć się muszą ludzie z produkcji żeby spasować wasze proste felerne części, których nawet dobrze zaprojektować nie umiecie. Popijacie tylko kawkę cały czas i plotkujecie, jaka jest wasza efektywność pracy ? popatrz sobie na ludzi z produkcji, którzy bez wytchnienia zasuwają i twoje błędy muszą w ciągu produkcyjnym korygować i zglaszac do poprawy. Prezes się powinien za was wziąć, bo przynosicie tylko straty tej firmie !!!!!!
    ReviewUserIcon
    pracuś

    02.01.2018 19:19

    Inne

    to prawda te problemy montażowe na produkcji to wina działu konstrukcji, na w6 ciągle zdarza się że coś działa nie tak jak powinno działać po złożeniu i musimy kombinować jak to naprawić bo klient czeka na naczepe, ciągle zgłasza się różne problemy z dokumentacją i w ogóle nie widać poprawy cały czas idą te samy błędy ciekawe kto się za to w końcu wezmie
    ReviewUserIcon
    Prorok

    18.12.2017 07:16

    Inne

    Ciekawe ile i czy w ogóle uraczą ludzi jakaś premia na święta w końcu firma zarabia miliony , prezes zarabia miliony i trzecia firma w Europie nie da chyba 300 zlotych? Może zaoszczędza na wigilii firmowej bo zaprosili tylko dyrektorów i kierownictwo. Nie mogli znieść widoku prostych ludzi.
    ReviewUserIcon
    work

    20.12.2017 21:53

    Inne

    no i poszło 500 zł brutto, uratowali Święta :)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.12.2017 01:28

    Inne

    Firma oparta na taniej sile roboczej, nie powinno się jej porównywać ("nie dorasta do pięt") z zachodnią konkurencją (jaki kraj by nie był, ale o pracownika potrafi zadbać, który jest podstawowym budulcem sukcesu firmy).
    ReviewUserIcon
    micz1904

    06.12.2017 14:38

    Inne

    Tak wlasnie przygladalem sie .tej firmie i w oglony rankingach wielton wypada wysoko a malo placi. Tak sie skalda ze mieszkam W Irlandii PN. I jest taka firma sdc trailers o trzy pozycje nizej niz wielton a ostatnio z tego co slyszalem placili spawaczom 14 funtow na godzine
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    06.12.2017 20:23

    Inne

    jeżeli chcesz zarabiać grosze i zasuwac ponad sily to firma dla ciebie ! Placa grosze bo zdaja sobie sprawę ze w okolicy wszyscy tyle placa, nie ma konkurencji zagranicznej o dużej renomie i na pewno się to nie zmieni.
    ReviewUserIcon
    Gosc

    05.12.2017 13:11

    Inne

    Witam.Przymmierzam się właśnie o pracę na lakierni w Wieltonie choć po przeczytaniu tych wszystkich opinii to rozumiem że za kolorowo w tej firmie na pewno nie jest.Moje pytanie jakie ogólnie są warunki na lakierni ile sobót bo przecież każdy wie że nie są obowiązkowe a jeśli tak to jak za nie płacą?I ile wynosi zasadnicza pensja i czy jest do niej premia?
    ReviewUserIcon
    krawiec

    03.11.2017 22:07

    Inne

    niemożliwe :O takie zyski a ten biedny młody murgrabia ciągle chodzi w jednym garniturze Armaniego. Myślę, że powinien dostać sporą podwyżkę na koniec roku. Niech reprezentuje firmę godnie !
    ReviewUserIcon
    infor

    03.11.2017 19:01

    Inne

    jak jestesie okradani? zysk netto 55 mln pln. miesiecznie wychodzi srednio ok 4500 zl netto na pracownika. tyle na was zarabiaja po odliczeniu juz kosztow pracownika. czysty zysk a raczej WYzysk. czyli pracuje w wieltonie za 1700 netto a oni na to zarabiaja jeszcze 4500 pln
    ReviewUserIcon
    władek putyn

    02.11.2017 19:17

    Inne

    Ciekawe czy ta marionetka chciwego pawła sz. łysy (usunięte przez administratora) mariusz g. zarabiajacy w milionach da pracownikom chociaz po czekoladzie na Swieta, bo jak widac na chleb zaluje
    ReviewUserIcon
    rok

    30.10.2017 15:43

    Inne

    WIELTON = WIeluńskie ELdorado To Obraz Nędzy
    ReviewUserIcon
    zenon

    20.10.2017 22:01

    Inne

    Na aluminium tylko w nocy moczysz sie po kilka razy. ale oplaca sie bo nawet biurowi mimo ze sucho maja to czesto mniej zarabiaja
    ReviewUserIcon
    spaw

    19.10.2017 22:38

    Inne

    ja na w2 mam 3600 zl do reki, ale tez kilka ladnych lat doświadczenia jako spawacz, da się zarobic
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.10.2017 18:52

    Inne

    Słyszałem że jest kilka wydziałów spawalniczych. Na którym najlepiej się pracuje i zarabia ?
    ReviewUserIcon
    spawacz w2

    19.10.2017 16:48

    Inne

    3000zł do ręki soboty obowiązkowe i w razie braku wyrobienia może być nawet niedziela co się rzadko zdaża
    ReviewUserIcon
    Ja

    24.10.2017 00:06

    Inne

    Za 3000zł z czterema sobotami mogę przychodzić popatrzeć ale nie spawać! Ludzie szanujcie swoją robotę.
    ReviewUserIcon
    tomek

    18.10.2017 19:36

    Inne

    Ile zarabiają dobrzy spawacze?????
    ReviewUserIcon
    no 3000

    24.10.2017 12:15

    Inne

    masz napisane nizej że 3000
    ReviewUserIcon
    tomek

    18.10.2017 17:03

    Inne

    Witam mam pytanie ile zarabiają dobrzy spawaczy na dzień dzisiejszy bo słyszałem że jest pensja stała.Mieszkam 100km od Wielunia czy warto 5 dni poza domem byc....

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.