opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    prezes

    09.10.2017 23:19

    Inne

    Takich po 30 to Włodek nie bierze. No chyba ze dziewica, to pożre :D jak smok wawelski :D
    ReviewUserIcon
    spawacz

    07.10.2017 13:41

    Inne

    brakuje masek spawalniczych i są niechętnie kupowane, najlepiej jakby człowiek w okularach przeciwsłonecznych spawał. Wstyd panie prezesie !
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    03.10.2017 19:27

    Inne

    Nie warto aplikować. Jedyne co mogą zaoferować to stres i podwójne obowiązki, a szukają głupich młodych bez doświadczenia za jak najmniejszą stawkę. Nikogo doświadczonego nie przyjmą, bo nie sposób takim dyrygować, szczególnie jak samemu jest się człowiekiem słabo wykształconym (a takich nie brakuje). W Koronie obok jest już nawet troszkę lepiej (choć jeszcze niedawno było gorzej) - ot paradoks.
    ReviewUserIcon
    Wejdz na Halę Krzyknij G***C !

    24.09.2017 17:29

    Inne

    Trzeba przyznać ze ta firma potrafi strzelać sobie w stopy/kopytka, najzabawniejsze jest to że najlepszy producent naczep w europie ma takie same ceny naczep jak Wielbłąd, co ciekawe fabryka jest w niemczech, gdzie zarabia sie kilka razy to co w wielbłądziku, nic dziwnego że są pierwsi skoro dają na życie pracownikom. Nie ma kumoterstwa tylko odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Tam liczą się ludzie i nie trzeba robić gazetek ze zdjęciem prezesa pt "liczą się ludzie ". Jedno jest pewne trzeba więcej dyrektorków i kierowników !!!
    ReviewUserIcon
    pani kierowniczko...

    09.10.2017 09:30

    Inne

    i jeszcze może dołożyć w biurach pań "kierowniczek" to będzie lepiej. Zarządzą jak nikt.
    ReviewUserIcon
    MARIAN

    23.09.2017 13:47

    Inne

    Szanowni Państwo ! Przeczytałem wszystkie wpisy i jestem pod wrażeniem...., szacun dla Was wszystkich odważych !!! Pozwolicie, że i ja coś dołożę :-)) Pracowałem w Wieltonie 10 lat temu i...., dopiero dziś, z czystej ciekawości, otworzyłem tą stronę no i co widzę - jeszcze gorsze "G". Już w 2007 panował tam jeden wielki SYF !!! Kumoterstwo, kolesiostwo, cwaniactwo i dupowłastwo !!! Jeden taki "mały faszysta" G..ec i jego Brat "przydupas" na drugiej hali - jakaś masakra !!! Pie...lone Sku...syny i Wy się doczekacie takich czasów, że będziecie żebrać o Pracownika !!! Już jeden taki przykład mogę podać z autopsji - SILUM Opojowice. Pozdrawiam,
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.09.2017 17:47

    Inne

    Szukają elektryków, czy mógłbym prosić o jakieś rzetelne informacje na temat pracy w Wieltonie na tym stanowisku. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Electrico

    26.09.2017 12:23

    Inne

    Jeżeli nie masz co robić w weekendy i chcesz pracować do wieczora, robota to Twoje hobby a pieniądze nie interesują Cię zanatto to zapraszamy.
    ReviewUserIcon
    jaaa

    20.09.2017 10:39

    Inne

    Obejrzałem film z wizyty notariusza. Wazelina zalała mi monitor.
    ReviewUserIcon
    Przyjety

    19.09.2017 21:54

    Inne

    Wszystko jest tam iluzja, najładniej to wygląda na zdjęciach. Szkoda czasu na prace w tej firmie, wypłaty na poziomie zasiłku .
    ReviewUserIcon
    wiel...błąd

    19.09.2017 03:07

    Inne

    Jeden prezes co bierze sto siedemdziesiąt kafli miesięcznie i stu pracowników co ma po dwa i pół (brutto) i wychodzi średnia krajowa (prawie) 170 000+ (2500 x100) = 420 000 to podzielić na 101 daje 4158pln/mc na łeb.
    ReviewUserIcon
    laser

    18.09.2017 10:39

    Inne

    Ogólnie jest tragedia !!!!! Tylko w czasie wizyty Andre było słodziutko i spokojnie a później spowrotem terror i bat nad głową. Nic na dobre się nie poprawia, ciągle za mało, przyjdź w niedziele itp odzywki.
    ReviewUserIcon
    Alien

    17.09.2017 15:10

    Inne

    Zna ktoś G.Kostrzewa ? Koś może coś napisać ?
    ReviewUserIcon
    montażysta

    14.09.2017 13:04

    Inne

    a ile dają na montażu?
    ReviewUserIcon
    Garbaty

    11.09.2017 15:17

    Inne

    Przez 1-2 miesiące później i tak sam zrezygnujesz albo wpadniesz w alkoholizm. Nie martw się nie zwolnią Cię, tylko przerzucą bo nie ma ludzi do roboty.
    ReviewUserIcon
    w1

    10.09.2017 14:10

    Inne

    najniższa krajowa
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    07.09.2017 01:35

    Inne

    Jak wyglądają zarobki na wypalarkach laserowych ?
    ReviewUserIcon
    wiel...błąd

    01.09.2017 15:55

    Inne

    Ciekawe czy notariusz dowiedział się od pracowników ile zarabiają a ile bierze prezes.
    ReviewUserIcon
    szukam_pracy

    29.08.2017 20:37

    Inne

    Czy mógłby ktoś rzetelnie napisać na jakie warunki finansowe może liczyć konstruktor ?
    ReviewUserIcon
    konstruktor

    06.08.2017 20:37

    Inne

    za 2 netto ? tez zamierzałem tam aplikować, mam 8 lat doświadczenia w branzy transportowej, ale jak mówicie max 2 netto to az mnie ciarki przechodzą. Jakie kwoty rzuciliście, jeżeli można wiedzieć ?
    ReviewUserIcon
    jaaa

    30.07.2017 10:55

    Inne

    A o wypadku cisza na forach. Pewnie usuwają. tylko w mieście huczy. Szkoda człowieka a właściwie obu. :(
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    22.07.2017 12:12

    Inne

    co to za wypadek był w piątek na wieltonie w widoradzu
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    lakiernik

    20.07.2017 22:39

    Inne

    lakiernik doświadczony 2600 brutto w wieltonie
    ReviewUserIcon
    Malarz

    18.07.2017 17:34

    Inne

    Witam ktos moze moze podpowiedziedziec ile zarabiaja lakiernicy i pomocnicy lakiernikow w wieluniu tak z ciekawosci pytamy
    ReviewUserIcon
    promudobliaćskaja pizdoprojebina

    21.06.2017 00:00

    Inne

    brawo on !!! da zdrawstwujet tawariszcz komandir !!!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.05.2017 20:56

    Inne

    Nie warto. Więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. Nie bez powodu.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    12.05.2017 19:04

    Inne

    Może mi ktoś odpowiedzieć czy na Wieltonie rzeczywiście płacą dodatkowo do wypłaty po 250 zł za sobotę i niedzielę?
    ReviewUserIcon
    free

    14.05.2017 23:32

    Inne

    nie - ten dodatek zniknął z początkiem roku.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    17.05.2017 21:47

    Inne

    dzięki za info
    ReviewUserIcon
    boro

    26.04.2017 18:02

    Inne

    Dziadowska firma na prowincji, dużo reklamy dla prowincjonalnych cieci, a dalej ... nic pustka, nikt tego nie zna,
    ReviewUserIcon
    Lakda

    10.04.2017 08:46

    Inne

    Zarobki na suwnicy
    ReviewUserIcon
    niezadowolony bardzo !

    08.04.2017 14:17

    Inne

    Biurowi ledwo przekraczają 2000 do ręki(z premią) , potem kierownik który dostaje trochę więcej, po tym dyrektorek który już dostaje ładne pieniądze i premie kwartalne do tego tych ostatnich jest chyba więcej jak spawaczy w tej firmie, co jeszcze śmieszniejsze żaden z dyrektorków nie jest kierownikiem który awansował, są to ludzie z zewnątrz więc nawet dla "kierownika" nie ma perspektyw rozwoju... do tego Dyrektorki krótko pracują i się zwalniają , po czym szukają następnego "świeżego" który przychodzi pręży się i wymyśla zmiany żeby coś polepszyć i wykazać się przed swoimi doktorami i prezesami. Rezultat jest nędzny, ta firma chyba idzie w złym kierunku...
    ReviewUserIcon
    niezadowolony jeszcze bardziej

    20.06.2017 10:35

    Inne

    jeden dyrektor awansował - ten od eksportu - przywieźli go z ukrainy i zrobili dyrektorem
    ReviewUserIcon
    miś uszatek

    22.03.2017 23:10

    Inne

    Każdy rozsądny człowiek, który ma możliwość odejścia z tej firmy po prostu odchodzi. Zostają albo miejscowi albo prawdziwi głupcy. Zresztą widać co dzieje się na produkcji, ciągła rotacja, zaczynają ukraińców za pół darmo zatrudniać, po których wszystko trzeba poprawiać. A ukrainiec porobi chwilę (same szkody) i zaraz dalej na zachód pojedzie zostawiając wielbłąda z własnym ch***em we własnej du**e. Takim zarządzaniem panie Szatanie niedługo skończysz pan jak ze swoimi słoikami i marzeniami o hucie wawelskiej z szewczykiem dratewką na czele zarządu.
    ReviewUserIcon
    otoon

    22.03.2017 18:54

    Inne

    z tymi ogłoszeniami o pracę to im się chyba strona zawiesiła, bo ciągle to samo, od wielu lat, albo co przyjmą to zaraz odchodzi, jak zobaczy co za syf.
    ReviewUserIcon
    Wielton

    21.03.2017 19:31

    Inne

    Jako szeregowy za biurkiem dostaniesz 3000-5000 brutto w zaleznosci od doswiadczenia, juz z premiami, zalezy jeszcze jakie stanowisko. Kierownicy od 8500 brutto podstawy bez premii, z premiami od 10000 brutto wychodzi. Dyrektorzy roznie + potezne premie roczne, znam tylko zarobki swojego, ale gdybym ujawnila to jutro kazdy z mojego dzialu mialby pewnie indywidualna rozmowe i opierdziel :)
    ReviewUserIcon
    Raport roczny

    30.06.2017 12:38

    Inne

    Chyba nie jest tak źle jak wszyscy do okola piszą ?? Zacznijmy od zarobków tych na górze :) Pan Prezes Mariusz Golec: W 2016 roku zarobił - Wynagrodzenie brutto 380 000 zł co daje nam: 31 666, 66 zł miesięcznie :) nieźle ! Hmmmm, ale czy to wszystko ?? NIEE! :) Premie wypłacone lub należne : 1 648 000 zł co daje nam: 137 333, 33zł w prostym przeliczeniu na 12 miesięcy :) Równiutko 169 000 zł miesięcznie :):) (w prostym przeliczeniu) Jak tu teraz spojrzeć w twarz temu za 3000 brutto miesięcznie hahaha skoro dziennie zarabia się prawie dwie jego miesięczne pensje :)) ŹRÓDŁO: Sprawozdanie Zarządu z działalności Wielton S.A. oraz Grupy Kapitałowej Wielton za rok obrotowy 2016 STRONA 81 Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    wwwww

    25.07.2017 16:26

    Inne

    kłania się brak związków zawodowych. Pracodawca cały zysk kasuje do własnej kieszeni.
    ReviewUserIcon
    ex pracownik

    12.03.2017 01:18

    Inne

    Tragedia to mało powiedziane !!!!!!!! Propaganda - kolesiostwo- arogancja i chamstwo !!!!!
    ReviewUserIcon
    bodo

    10.03.2017 17:24

    Inne

    Nie polecam, Na papierze stronie internetowej to wszystko wygląda dobrze, jeszcze więcej certyfikatów mogą sobie ''kupić''. Ale w rzeczywistości, wystarczy ''wejść'' do środka i wszystko pryska jak ''klatka w amerykańskim filmie'' Człowiek jest tam przedmiotem a nie podmiotem, chcieliby żeby pracować za darmo, minimalna stawka to dla nich już za dużo, Pogarda dla człowieka to dla nich pożywka do zadowolenia, tylko jak długo można udawać, To dlatego ludzie z Wielunia jadą za chlebem dalej, a ''wiejska inteligencja'' wypełnia standardy jak opisują w procedurach ''bardzo szczegółowo''
    ReviewUserIcon
    Daroo

    13.03.2017 22:19

    Inne

    brutto, myslalem ze mowimy tu o kwotach netto, faktycznie slabo ;/ ciekawei jak w dluzszej perspektywie...
    ReviewUserIcon
    Wielblad

    14.03.2017 23:38

    Inne

    Podwyżka maksymalnie 10% i udu pnie bo jesteś już "złapany".
    ReviewUserIcon
    spawacz

    30.11.2016 00:16

    Inne

    2500-3500 netto
    ReviewUserIcon
    WELDER

    25.11.2016 12:38

    Inne

    Witam Jakie zarobki na spawacza?
    ReviewUserIcon
    monter

    03.11.2016 20:48

    Inne

    zarobki nędzne, a narobić się trzeba. na produkcji ciągle jest rotacja. placa to minimum krajowe, spawacze dociągają jedynie do 3 na reke jak jest premia, ktorej prawie nigdy nie ma.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    20.10.2016 09:41

    Inne

    Jestem zainteresowany pracą tam ale nie wiem na jakich warunkach tam jest. Daja normalna umowe z dochodami np ze masz 20 brutto czy naprzyklad dostajesz min krajowe i do koperty. Po ile h sie pracuje ? I ile mozna tam zarobić ? Sa ludzie co maja moze 3 tys za 168h z produkcji ( montaz zabudowy elektryki pneumatyki ) ?
    ReviewUserIcon
    Op

    14.09.2016 16:31

    Inne

    Czy w tej firmie jest zapotrzebowanie na operatorów cnc? Jeśli tak to jakie są wymagania? Jakie maszyny, zarobki?
    ReviewUserIcon
    spawacz

    04.09.2016 20:28

    Inne

    pracaspawacz... ruszył nabór do bombardiera na stanowisko spawacz
    ReviewUserIcon
    Mick

    18.08.2016 08:31

    Inne

    Byłem kiedyś (3 lata temu) na rozmowie kwalifikacyjnej na inżyniera jakości - tuż po studiach. Prowadzący rozmowę kierownik nawet nie raczył spytać o narzędzia jakościowe jakie poznałem podczas nauki. Założył z góry, że nic nie umiem i nie widzi dla mnie miejsca, a w dodatku mam dalekie dojazdy - 40km. Pytaniem moim jest - po co mnie zaprosili skoro widzieli w CV studia dzienne, prace wakacyjne i praktyki oraz miejsce zamieszkania. Miesiąc później znalazłem inną pracę w której jestem do dzisiaj. Dlaczego tutaj piszę opinię dopiero teraz? Dlatego, że od tego czasu średnio raz w roku dzwonią do mnie i pytają się czy wciąż jestem u nich zainteresowany pracą. Taki żarcik co roku mam od nich.

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.