opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Były konstruktor R&D

    16.08.2019 22:39

    Inne

    Dlaczego wciąż tak słabo zarabia się w dziale konstrukcyjnym w porównaniu z innymi firmami na rynku polskim ?(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    500+0 dla każdego, kolego

    01.08.2019 01:57

    Inne

    (usunięte przez administratora) w jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że "czasy taniej pracy w Polsce się kończą" i nie ma zamiaru sztucznie utrzymywać niskich płac. Firma zatrudniająca niemal 2 tys. osób w naszym kraju płaci zatrudnionym przy produkcji średnio 5 tys. zł.""" Żeby ŚREDNIO wyszło po to znaczy że macie BARDZO dobrze. W końcu nie jesteście wykształceni jak Prezes i Wiceprezesi, więc macie aż nadmiar kasy... do przepicia. W Ko...nkurencyjnej firmie się tyle zarobi, ale we dwoje z żoną!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    01.08.2019 08:17

    Inne

    Pracując 13 lat w tej firmie wynagrodzenie moje nie osiągnęło nigdy takiej kwoty!!! Skąd ta średnia?
    ReviewUserIcon
    Laserowy

    09.08.2019 09:42

    Inne

    Podaje kwotę brutto. Na rękę to może być ok 3550 zł. Oni to liczą że wszystkimi dodatkami za nadgodziny ,premiami itd. a nawet jak ci wyjdzie np 3300 to majstrowi wyjdzie 6000 i już masz średnia wyższa.
    ReviewUserIcon
    anom

    05.08.2019 14:15

    Inne

    szukam jak do was trafić i powiedzcie mi, który to jest budynek na mapach google? bo jak chciałem przybliżyć do punktu, który zaznaczony jest jako wielton, to mnie do jakiejś kwiaciarni wpierdziela...
    ReviewUserIcon
    anom

    06.08.2019 12:59

    Inne

    dobra, nieważne, do złej miejscowości mnie przekierowało... jakieś Jawczyce, macie tam coś w ogóle? bo znacznik wskazuje na szczere pole z kilkoma autami
    ReviewUserIcon
    Pros

    08.08.2019 12:03

    Inne

    Na żadnej z mapek na stronie nie ma takiej lokalizacji, ale jak wpisuje się w google, to na dużej ilości stron jest podany ten adres sam nie wiem
    ReviewUserIcon
    Przemysław

    29.07.2019 23:14

    Inne

    Tak nareszcie modra osoba w tej firmie .!
    ReviewUserIcon
    Jacek

    29.07.2019 23:07

    Inne

    A ja słyszałem ze zatrudniono bardzo dobrego prezesa od produkcji ,który ma kompetencje do ułożenia procesów po okresie wzrostu produkcji ?
    ReviewUserIcon
    robak

    27.06.2019 12:52

    Inne

    jak na okolice to tu jest calkiem
    ReviewUserIcon
    Dżdż

    17.07.2019 08:58

    Inne

    Z tym akurat się zgadzam, co jak co ale wielton to chyba najwieksza firma w okolicy
    ReviewUserIcon
    mugol

    26.07.2019 13:18

    Inne

    no tak, ale ciężko docenić jak się nie ma porównania
    ReviewUserIcon
    iowa

    18.07.2019 14:49

    Inne

    Cześć, czy ktoś na szybko mógłby powiedzieć jakie są warunki w sencie jakieś benfity czy coś w tym stylu?
    ReviewUserIcon
    Wojtax

    23.07.2019 11:39

    Inne

    A co, mało Ci?
    ReviewUserIcon
    men

    25.07.2019 12:02

    Inne

    nie, po prostu pytam...
    ReviewUserIcon
    Xcc

    21.07.2019 19:52

    Inne

    Witam interesują mnie opinie jakie są warunki płaca za 160godz nie za 250 na stanowisku spawacz nie interesują mnie zadne premie bo raz one są 10 razy nie czyste pieniądze brutto netto. Czy jest to praca w systemie 8 godz czy więcej akord i czy to jest samo spawanie czy najpierw trzeba sobie zmontowac potem pospawac .
    ReviewUserIcon
    Sąsiad

    12.07.2019 18:59

    Inne

    Witam. Mam pytanie do pracowników. Jeśli uprawnienia straciły już termin to czy jest szansa aby zatrudnić się i ewentualnie je przedłużyć w zakladzie? Uprawnienia to Mag 135, 136. Staż w zawodzie mam około 4 lat. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Lil

    26.06.2019 13:51

    Inne

    Są jakieś rekrutacje na stanowiska biurowe?
    ReviewUserIcon
    karion

    11.07.2019 11:54

    Inne

    ta, bo tylko ludzie przy łopacie wiedzą co to życie, mhm
    ReviewUserIcon
    xd

    11.07.2019 14:33

    Inne

    pogadane
    ReviewUserIcon
    bystrzak

    25.06.2019 15:44

    Inne

    Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku koordynator ds. projektów?
    ReviewUserIcon
    koordynator

    25.06.2019 18:15

    Inne

    8000 brutto
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.06.2019 08:57

    Inne

    Wie ktoś może kiedy jest planowany postój produkcji w zakładzie?
    ReviewUserIcon
    ten on

    21.06.2019 17:12

    Inne

    5 -18 sierpnia
    ReviewUserIcon
    Mayflower

    31.05.2019 10:39

    Inne

    masakra co tu się dzieje ostatnio, nie idzie się przekopać do jakiś pomocnych wpisów...
    ReviewUserIcon
    brons

    03.06.2019 10:55

    Inne

    To prawda.
    ReviewUserIcon
    Aleks

    18.06.2019 11:31

    Inne

    dojechałem tutaj w poszukiwaniu informacji i dalej nie dam rady, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lysy

    12.06.2019 16:05

    Inne

    Witam .na stanowisku spawacz ile można zarobić?
    ReviewUserIcon
    Oz

    17.06.2019 14:38

    Inne

    podbijam
    ReviewUserIcon
    IGI

    11.06.2019 12:57

    Inne

    Polskie przedsiębiorstwo, 3 największe w Europie, jedno z 10 największych na świecie w swojej dziedzinie i nagle się okazuje że każdy na forum jest najlepszym znawcą tematu, najlepszym strategiem i sędzią szefów. Gdzie wasze firmy, jak prosperują?
    ReviewUserIcon
    Pakito

    12.06.2019 11:55

    Inne

    W teorii wszyscy jesteśmy najlepsi
    ReviewUserIcon
    IGI

    13.06.2019 11:28

    Inne

    BZZZZ, pudło! Żadne z powyższych moi mili. Zero pokrewieństwa i powinowactwa.
    ReviewUserIcon
    Młody

    04.06.2019 10:15

    Inne

    Jest u was szansa na praktyki?
    ReviewUserIcon
    W średnim wieku

    06.06.2019 12:18

    Inne

    cała zakładka na stronie jest poświęcona stażom i praktykom, więc no wiesz co robić
    ReviewUserIcon
    Młody

    07.06.2019 10:35

    Inne

    Ah, no przeoczyłem jakoś, to się przenoszę na stronę i już wam nie zawracam głowy
    ReviewUserIcon
    Szczery20cm

    14.04.2019 13:30

    Inne

    Podobno jakies zwolnienia sa? Podobno juz sprzedaz nie idzie, prawda to?
    ReviewUserIcon
    ...

    27.05.2019 09:22

    Inne

    Mów za siebie...
    ReviewUserIcon
    102030

    29.05.2019 11:54

    Inne

    no właśnie, poza tym dajcie sobie spokoj to nie jest miejsce na takie komentazre
    ReviewUserIcon
    Pyrpyr

    20.05.2019 12:54

    Inne

    Przepraszam jeśli już było to pytanie, ale sporo tu rzeczy do przekopywania się- na ile zmian i w jakich konkretnie godzinach pracujecie?
    ReviewUserIcon
    vitek

    22.05.2019 08:32

    Inne

    czyli jest opcja na większą pęsję jak wpadają nocki
    ReviewUserIcon
    Pyrpyr

    24.05.2019 13:11

    Inne

    Tak właśnie podejrzewałem, że klasycznie. Dzięki
    ReviewUserIcon
    x.x

    23.04.2019 10:16

    Inne

    Bylem na rozmowie nie wiem czy cos z tego wyniknie ale wrazenia raczej pozytywne jak chodzi o sam przebieg rozmowy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    .

    14.05.2019 09:43

    Inne

    nie odpowiada, więc podejrzewam, ze raczej mu nie poszło i po prostu już nie wchodzi tutaj
    ReviewUserIcon
    Izabela

    16.05.2019 11:19

    Inne

    A co ma wyjść... to ogłoszenie wisi tam już tak długo... dwa lata minimum, jak by miało coś z tego być to by było i zatrudnili by kogoś.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    08.05.2019 11:41

    Inne

    poszperalem troche o firmie i natchnalem sie na info ze wielton zatrudnia w samej Pl ok 2tysi ludzi. Prawda to?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.05.2019 11:34

    Inne

    O proszę, no to nieźle
    ReviewUserIcon
    .

    16.05.2019 08:41

    Inne

    no jest
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Bury

    27.03.2019 14:55

    Inne

    Niektorzy to jak cokolwiek ich wkurzy, to od razu paluszkami w klawiaturke, ze źle i niedobrze. A ja tam jestem pozytywny człowiek i nie bede sie sapał, bo nie mam o co. polecam to podejście, tak sie duzo łatwiej zyje i pracuje
    ReviewUserIcon
    Bury

    16.04.2019 08:40

    Inne

    no fakt, na mnie ten zapach nie robi wrażenia juz, ale prawda jest taka, ze nie każdy się tam odnajdzie
    ReviewUserIcon
    xyz

    02.05.2019 14:13

    Inne

    Tylko się nie zdziw, bo może być tak, że to ty do nich należysz :) Jak ktoś pracuje lata na lakierni, to zazwyczaj ten zapach już w ogóle nie robi wrażenia i można się poczuć jak u siebie, więc nie wiem w czym problem
    ReviewUserIcon
    Karagan

    04.04.2019 13:13

    Inne

    Łooo na stronie cala lista stanowisk na które szukają, jest w czym wybierać...
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.04.2019 11:47

    Inne

    Jak tak popatrzyłem na oferty to prawie same kierownicze stanowiska
    ReviewUserIcon
    Ziuber

    24.04.2019 08:16

    Inne

    Fakt, nadal jednak kierownik kierownikowi nierówny i stanowiska jednak się w opór różnią, więc podtrzymuję to, że nie da się lekką ręką spośród wszystkich wybierać
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    22.03.2019 08:55

    Inne

    Witam Robię właśnie wózki widłowe, ogólnie znam się na montażu majsterkowaniu itp. Interesuje mnie praca na montażu albo wozkowego. Różnymi kanałami dowiedziałem się że wózkowy na start ma 1800 i może sobotami dorobic. Drugi mówi że wózkowy ma 2700 I teraz moje pytanie o realne zarobki i na montażu i na wózku i na start i na późniejszy okres. Jak jest z sobotami. Poranna zmiana ma normalna stawkę a popołudniową ma te 250 za dzień czy jak?
    ReviewUserIcon
    wafel

    08.04.2019 19:46

    Inne

    Jeśli zależy ci na pieniądzach idź na magazyn, tam można pracować na okrągło. Soboty, niedziele i w tygodniu nadgodziny.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    09.04.2019 18:16

    Inne

    Nie wafel, najbardziej to mnie interesuje stawka godzinową bo wiesz lepiej np mieć 2700 na 8 godzin dziennie niż 3000 ale za 10 godzin dziennie. Generalnie potrzebował bym ok 2500 żeby egzystować bo życiem nazwać tego nie można ale podstawa była by zapewniona
    ReviewUserIcon
    Bolek

    02.04.2019 10:13

    Inne

    Profesjonalna obsługa w serwisie części zamiennych. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kur

    25.03.2019 08:53

    Inne

    Słyszałęm ze macie szkolenia, jakie?
    ReviewUserIcon
    Prawda

    28.03.2019 09:57

    Inne

    Racja to jest prawda musisz miec stalowe nerwy i duzo sily
    ReviewUserIcon
    Tuber

    01.04.2019 15:01

    Inne

    W każdym zakładzie powinny takie być obowiązkowe
    ReviewUserIcon
    JkR

    25.03.2019 08:45

    Inne

    Wyglada na to ze firma sie rozwija bo tyle ogloszen o prace i to nie byle jakie
    ReviewUserIcon
    stachu

    19.03.2019 08:45

    Inne

    Dzisiaj dzien spawacza
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.03.2019 23:53

    Inne

    Szkoda tylko że jest coraz mniej do spawania :-)
    ReviewUserIcon
    GK

    07.02.2019 12:51

    Inne

    szczerze jestem zaskoczony komentarzami tutaj ale pewnie to kwestia innej perspektywy. mam pytanie odnośnie jakiś wolnych stanowisk. jestem po mechanice generalnie znam sie na temacie doswiadczenie uprawnienia mam itd
    ReviewUserIcon
    polaczek

    13.03.2019 08:44

    Inne

    Dobrze gadasz! Madrego to az miło poczytac
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.03.2019 10:52

    Inne

    Moim zdaniem tu nie chodzi jedynie o kasę ale o godność człowieka! Wolałbym dostać godną zapłatę za pracę a nie jałmużne od państwa, którą zresztą zabierają mi co miesiąc! Jakby pracownik był doceniany to i pracodawca byłby szanowany. A to w Wieltonie się nigdy nie zmieni.
    ReviewUserIcon
    Stary

    14.03.2019 13:51

    Inne

    Od kilku lat juz sie tu czuje jak na swoim pewnie do emerytury tu dociagne
    ReviewUserIcon
    nikoś

    12.03.2019 13:31

    Inne

    Jakby nie było to zawsze opinie z goworka trzeba brac na pol serio niektórym się podoba to napisza, inni nawet nie wiedza ze takie forum istnieje a ci co im się nie podoba beda pisac non stop
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    12.12.2018 12:09

    Inne

    To ile tam spawacz ma u was ? Tak źle?
    ReviewUserIcon
    teee

    03.03.2019 00:28

    Inne

    jako spawacz masz sobie poskładać, pospawać i wyszlifować takie 3 w 1 :)
    ReviewUserIcon
    herbatkautadka

    07.03.2019 09:54

    Inne

    Najlepiej sie podowiaduj na wlasna reke od sprawdzonych zródeł bo tutaj to sami męczennicy co charytatywnie robia
    ReviewUserIcon
    tedek

    20.02.2019 09:14

    Inne

    Czy firma prowadzi jakies szkolenia /dofinansowuje?
    ReviewUserIcon
    Szczer25cm

    01.03.2019 07:14

    Inne

    Skoro jestes tak optymistycznie nastawiony i uwazasz ze bedzie ok to zycze Ci powodzenia. Tylko jezeli nie wierzysz w to co tu pisza to czemu na stronie (usunięte przez administratora)jest tyle ofert pracy co w calym wieluniu nie ma? Optymista jestes ale w tym przypadku trzeba byc podejrzliwym. (usunięte przez administratora). Wrocic do domu w dobrym humorze jest jednak bezcenne.
    ReviewUserIcon
    tedek

    01.03.2019 10:34

    Inne

    Dzieki za info, mocnopomocny...
    ReviewUserIcon
    Szeregowy

    27.02.2019 10:52

    Inne

    Orientuje się ktoś na który wydział jest oferta pracy jako kierownik? Kandydat oczywiście nie dowie się nic przed złożeniem cv a może akurat ktoś wie ;)
    ReviewUserIcon
    Heheszki

    28.02.2019 08:06

    Inne

    Na stanowisko: konserwatorów powierzchni płaskich potrzebują kierowników, tylko jest jedno ale tam bez grupy inwalidzkiej nie przyjmują.
    ReviewUserIcon
    Figar

    26.02.2019 10:40

    Inne

    jak wygląda kwestia benefitów bo reszte juz wyczytalem
    ReviewUserIcon
    Mniam

    27.02.2019 16:48

    Inne

    Obiadki jeszcze sa
    ReviewUserIcon
    Nie, na bilety będę wydawał

    28.02.2019 07:58

    Inne

    Takie dofinansowanie do autobusów, że co miesiąc kasę z wypłaty na to ucinają. Takie oto dofinansowanie.
    ReviewUserIcon
    FJK

    20.02.2019 12:03

    Inne

    Nie chce mi się podpinać pod czyjeś wojny ale szczerze nie pracuję w wieltonie od iluś tam lat i nie tak dawno tez przeglądałem to forum i trochę mnie przerażenie ogarnęło co tu pracownicy piszą
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.12.2018 11:13

    Inne

    "LUDZIE są najważniejsi dla naszej firmy. Każdego pracownika szanujemy, ponieważ pamiętamy, że jest on ważnym ogniwem w budowaniu wartości firmy. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, doceniając ich lojalność, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Zależy nam również, by w pracy czuli się bezpiecznie i komfortowo oraz dostrzegali przed sobą możliwość rozwoju." treść opisu i wartości firmy. Ciekawe kto to napisał? Ludzie najważniejsi??? A wczorajsze wynagrodzenie??? Szkoda gadać i czas zmienić firmę!!!
    ReviewUserIcon
    Vix

    13.02.2019 17:19

    Inne

    Koperek ale (usunięte przez administratora) jak żeś ty się gościu uchował do współczesnych czasów gdzie bhp już jakiś czas istnieje i nawet jest przestrzegane??
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.02.2019 22:31

    Inne

    Jak tak dalej będzie w tej firmie to i nawet zarządzający się pogubią (usunięte przez administratora)!
    ReviewUserIcon
    Mikolaj

    15.12.2018 09:12

    Inne

    Ciekawe. Czy jak przez cały rok (usunięte przez administratora)zwykłych pracowników czy dają. Coś na święta i ciekawe ile jak juz jak zawsze mniej niż kasjerką w biedronce
    ReviewUserIcon
    Icek

    03.01.2019 19:26

    Inne

    Kasa na święta i tak jest wypłacana z funduszu socjalnego.Firma nic do tego nie dokłada ekstra.Fundusz socjalny musi założyć każda firma która zatrudnia co najmniej 20 osób.
    ReviewUserIcon
    Anka

    02.02.2019 21:29

    Inne

    Nie musi
    ReviewUserIcon
    Jack

    17.01.2019 21:03

    Inne

    kochalem ta (usunięte przez administratora), niestety musialem sie zwolnic ,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    W W

    01.02.2019 22:08

    Inne

    - W Wieluniu mamy bardzo intensywny rozwój podmiotów gospodarczych i za tym rozwojem firm nie nadążają pracownicy miejscowi i trzeba szukać pracowników spoza Wielunia, ale i tak nie ma tylu wykwalifikowanych pracowników, ile jest potrzeb i naturalną rzeczą jest poszukiwanie tych pracowników poza krajem - mówi burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa. - Widzimy w Wieluniu już pracowników ze Wschodu: z Ukrainy, z Białorusi, ale też sporo jest pracowników z Indonezji. I zaczyna się implementowanie tych pracowników na rynek wieluński. Pisze się „tę patologię”, panie rozumiejący polski.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2017 10:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Laser power

    09.07.2018 12:27

    Inne

    Pan wielki mistrz już wielkim mistrzem nie jest tylko zwykłym planista więc już się nie panoszy. Zmienił się również kierownik i to na lepsze ;) Słuchy chodzą że wypłata za maj była większa na w1 niż na w2 także różnie bywa :)
    ReviewUserIcon
    W1

    19.01.2019 21:14

    Inne

    Chyba się pogarsza
    ReviewUserIcon
    Messer

    17.01.2019 13:43

    Inne

    Te spoty ,reklamy ,przemówienia prezesa ze niby trzecia firma w europie ,tyle robimy tak sie rozwijamy inwestujemy w przeszlosc pracownikow itd itp a gdzie parking dla pracownikow ?To wszystko co się tu dzieje powinni w jakims programie pokazac (kabarecie).
    ReviewUserIcon
    W1

    18.01.2019 10:49

    Inne

    Jakbyś co nie co słuchał na zebraniu z dyrektorem zamiast myśleć gdzie na nocce się ułożyć do spania za messerem to byś wiedział dlaczego w parking nie są inwestowane pieniądze jak na razie i jaki zarząd ma na to pomysł (nie mam tu na myśli parkingu na zakładzie z2 tylko nowy pomysł na parking przy fabrycznej) to wtedy byś cokolwiek wiedział. Jak Ci się ten "kabaret" nie podoba to nie widzę, żeby ktoś Cię trzymał tu siła. Podanie kilka podpisów oddać rzeczy do magazynu i szukaj "kabaretu" w innym miejscu :)

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.