opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bohaterzy

    19.12.2019 10:59

    Inne

    Teraz każdy z was jest bohaterem na forum bo pod przykrywką pisze co chce a po co zgadzaliscie się na urlop bezpłatny? Czemu nikt na spotkaniu się nie odezwał. Góra wie już ze z wami można wszystko robić to i kasy na święta nie będzie
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    19.12.2019 18:17

    Inne

    Każdy ma jakieś zobowiązania i boji się o pracę ale myślę że tego nie zrozumiesz
    ReviewUserIcon
    Kkr

    19.12.2019 09:02

    Inne

    Ja liczę że pieniądze jednak będą przelane
    ReviewUserIcon
    Hahahha

    19.12.2019 09:11

    Inne

    Hahahhaha jak juz kadry nie pracuja to kto ci zrobi przelew zrobili z pracownikow nic nie warte smieci nie istotne dla marki WIELTON MAJA GDZIES NIEWOLNIKOW
    ReviewUserIcon
    Mikolaj

    18.12.2019 12:15

    Inne

    Dziady wstyd nie dac pracownikowi z produkcji nic na swieta jako jedyna firma w miescie ! Wstyd !!!!!
    ReviewUserIcon
    monter

    17.12.2019 16:13

    Inne

    Wiecie czy będzie w tym roku kasa na Święta dla szeregowych pracowników czy dostaną ją tylko marionetki z zarządu ?
    ReviewUserIcon
    Olek

    18.12.2019 07:26

    Inne

    Nie bedzie tylko dla kadry majsterkow a dla ludzi z produkcji ma nie byc nic
    ReviewUserIcon
    Mudżin z Wieltonu

    18.12.2019 11:07

    Inne

    Tak bo ludzie z produkcji to odpadki i za ich ciężka pracę przez cały rok nawet od święta podziękowania nie ma!
    ReviewUserIcon
    Uszy

    08.12.2019 14:54

    Inne

    Ludzie dobre czasy idą nowe kontrakty zamówienia 12h ruszyły Wydział wiekowy na pączki dla dzieci no tu słabo wyszło ale będzie lepiej w przyszłym roku 25 lecie firmy teoretycznie nagrody pieniężne dla nas apraktycznie jak ci nie pasuje to się zwolnij niewolniku zdrowych wesołych świąt
    ReviewUserIcon
    plej

    12.12.2019 10:28

    Inne

    nikt tu niewolnikiem nie jest
    ReviewUserIcon
    Kivak

    17.12.2019 12:51

    Inne

    Otóż to. Za to jest sporo masochistów, którzy psioczą na Wieltona dniami i nocami, a wciąż pracują, mimo, że tak im tutaj źle i niedobrze ;)
    ReviewUserIcon
    Spaw

    12.12.2019 22:47

    Inne

    Widzialem dzisiaj ogloszenia WS naboru spawaczy, monterow. Firma faktycznie potrzebuje ? Jak z warunkami placy. Prosze o konkretna odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    09.12.2019 18:22

    Inne

    A wiecie może czy będą jakieś premie świąteczne (bony)
    ReviewUserIcon
    Nikt

    05.12.2019 19:49

    Inne

    Panowie,od kiedy pracuje u Was owy,wspomniany "uzdrowiciel"?Wiecie gdzie pracowal wczesniej?Byc może, tylko być moze byl pracownikiem w firmie,gdzie ja pracowalem?
    ReviewUserIcon
    Nikt

    08.12.2019 16:48

    Inne

    Ponawiam pytanie, podajcie inicjały tego "uzdrowiciela"
    ReviewUserIcon
    yh

    04.12.2019 13:05

    Inne

    Proszę, proszę, ale Panowie kulturalni...
    ReviewUserIcon
    haiku

    06.12.2019 08:51

    Inne

    Co ty chcesz, niektórzy nawet awangardową poezję tworzą (patrz--> "@bieda edyszyn")
    ReviewUserIcon
    Abel

    03.12.2019 18:41

    Inne

    (usunięte przez administratora) Więcej reklamacji niż dobrych wyrobów Robią (usunięte przez administratora) jak większego nie ma renomą dla mnie żadna znano.y ma nową przyczepę rolniczą i rzepak się sypie dziurami (usunięte przez administratora) Znajomy pracuje z 10 lat i się podnieca Stanowisko międzynarodowe A zarobki wielunskie
    ReviewUserIcon
    Wieltonman

    28.11.2019 11:11

    Inne

    Cześć miałem tam założyć papiery do pracy, ale jakiś wypadek czy coś i mi odradzaja. Myślicie ze mogę aplikować? W ogóle to co to byl za wypadek
    ReviewUserIcon
    sernik

    03.12.2019 11:19

    Inne

    składaj
    ReviewUserIcon
    Bolec

    30.11.2019 21:16

    Inne

    Widać że firma Wielton stara się dorównać innym europejskim przedsiębiorstwom, kreuje swoją markę, działają w social media, chwalą się bonusami dla pracowników, naczepy są dobrze reklamowane więc osobom z zewnątrz wydaje się że to dobra firma. Niestety średnio im to wychodzi, jak się chwile tam popracuje to można zauważyć rozbieżności. Minus tej firmy jest taki że uważa się za giganta w małej miejscowości Wieluń przez co może gardzić pracownikiem, zwłaszcza niższego szczebla - produkcyjnego jak i tego z biura. Gdy firma wychodzi na minusie to szukają oszczędności, najłatwiejszym wyjściem jest oczywiście zwalnianie pracowników zamiast szukać błędów w systemie, bo zmiany organizacyjne przynoszą największe oszczędności. Niestety Witelton chyba jeszcze tego nie zrozumiał i pozycjonuje wartość pracownika na ostatnim miejscu. Pomijam już fakt że zarobki są słabe a mowa o powyższe to temat tabu. Płacą mało ale twierdzą że na warunki Wielunia to dużo. Niby są jakieś bony, pakiety ale to też porażka, rzucą coś na odczepnego. o Szkolenia ciężko no chyba że aplikujesz na kierownika. W firmie panuje wielki chaos organizacyjny, produkcja ma za zadanie wyprodukować jak największą ilość naczep w jak najkrótszym czasie, trzeba mieć dystans do siebie i być odpornym żeby tam się odnaleźć. Działów w których można pracować jest dużo, zwłaszcza że produkcja jest rozdzielona na wydziały które znajdują się w różnych miejscach, jednakże rozmowa kwalifikacyjna jest trochę śmieszna. Brak recepcji a rozmowa jest przeprowadzana w jakiejś komórce zastawionej kartonami. Parking to jakaś pomyłka. Ogólnie nie polecam chyba że chcesz zmarnować czas albo szukasz przykładów z życia typu :,,jak przedsiębiorstwo nie powinno funkcjonować", lub ,, wyzysk pracownika a mała płaca"
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    01.12.2019 08:47

    Inne

    To się teraz nazywa system naprawczy
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2019 19:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kristi

    25.11.2019 12:26

    Inne

    Jeśli chodzi o Grzech Pierworodny? Zostaje zmyty w czasie Chrztu więc nie masz się co martwić.
    ReviewUserIcon
    Jaaaa

    25.11.2019 17:42

    Inne

    Spadaj ciołku! dobrze wiesz o kogo chodzi.
    ReviewUserIcon
    Zbychu

    23.10.2019 18:44

    Inne

    Cóż to za wspaniała firma dziś pokaz nowej naczepy takie rewelacje, wycieczki, telewizja internet a jeszcze tydzień temu zebranie. Każdy z was musi wziąść trzy dni bezpłatnego urlopu solidarnie to żeby utrzymać wasze miejsca pracy. Może lepiej byłoby zwolnić z inwestycjami i tam poszukać oszczędności a nie szukać oszczędności na tych co wkładają tyle pracy ciężkiej pracy.
    ReviewUserIcon
    Laser power

    24.11.2019 15:45

    Inne

    To masz pecha bo dalej pracuje na laserach i ściągam detale jak 30 innych osób na laserach tylko przekazałem to co myślę że wszyscy mądrzy jak są anonimowi ale w twarz każdy boi się powiedzieć albo mówić za plecami. Taki naród nic nie zrobisz i ty jesteś idealnym właśnie przykładem :) p.s. Pamiętaj że jest widoczne twoje IP ;)
    ReviewUserIcon
    TheTogira

    26.11.2019 07:16

    Inne

    Z tym IP to nie dokońca tak jest. Można kogoś zindetyfikować po adresie mac bo IP było zmienne już od czasów Neostrady. Jak ktoś się bardzo boi to niech przez VPN pisze :d ale to i tak bezcelowe moim zdaniem.
    ReviewUserIcon
    Seba

    21.11.2019 22:19

    Inne

    Jaki zarobek
    ReviewUserIcon
    TheTogira

    26.11.2019 07:14

    Inne

    3-4. Zależy gdzie aplikujesz.
    ReviewUserIcon
    Sprana-Bania

    13.11.2019 15:12

    Inne

    Mam wrażenie że te negatywne pisze jedna osoba. W każdym poście te same hasła powtarzane jak mantra. Chociaż ze słownika synonimów byś skorzystał leszczu
    ReviewUserIcon
    kapok

    22.11.2019 12:13

    Inne

    co to w ogóle za podejrzenie, ja równie dobrze mógłbym zapytać, czy tobie płaci konkurencja za hejterskie komentarze pisze sobie pozytywnie bo może i tyle
    ReviewUserIcon
    Igor

    25.11.2019 18:53

    Inne

    To jest publiczne forum do wyrażania opinii nt pracodawców.I każdy może tu napisać nt danej firmy.Jeżeli to dla ciebie jest ,,hejtem'' to zmień adres i w ogóle tu nie wchodź.
    ReviewUserIcon
    Keke

    25.11.2019 12:44

    Inne

    wszyscy tak portkami trzęsą a wielton na spokojnie idzie do przodu
    ReviewUserIcon
    dan

    13.11.2019 11:37

    Inne

    Wczoraj byłem na rozmowie o pracę w wielton logistik jako kierowca międzynarodowy no i szał podstawa2250zł i 30gr i 35gr jak masz dużo spinania za km.jak im powiedziałem że płaca za przejechany km w polsce i eu jest nielegalna to powiedzieli mi że tak przewiduje ich regulamin zakładowy.oczywiście na umowie o prace nie będzie wpisu o płatnosci za przejechany km.Aten artykuł jest łamany i chyba wszyscy kierowcy tak mają wypłacane,a i jeszcze jedno -kierowcy robią od 13000km do 16000km miesięcznie(artykuł 10 rozporządzenia 561/2006/WE, firma transportowa nie może wypłacać zatrudnionym kierowcom żadnych składników wynagrodzenia (nawet w formie premii czy dodatku do wynagrodzenia), uzależnionych od przebytej odległości i/lub ilości przewożonych rzeczy, jeżeli ich stosowanie może zagrażać bezpieczeństwu drogowemu lub zachęcać do naruszeń tej wytycznej.)
    ReviewUserIcon
    prawdziwy pracownik

    13.11.2019 14:44

    Inne

    bardzo duzo masz do powiedzenia jak na chlopka ktory u nas nigdy nie pracowal..
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2019 08:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    On

    11.11.2019 20:30

    Inne

    Najpierw trzeba nauczyć się ortografii
    ReviewUserIcon
    Jestem w szoku

    09.11.2019 18:08

    Inne

    Miałem zamiar zatrudnić się jako spawacz w firmie WIELTON a łe dzięki wam ludzie zrozumiałem że to życiowy błąd od samego czytania waszych wpisów rozbolała mnie głowa z tego wszystkiego poszłam się naćpać życzę powodzenia w spełnianiu się zawodowym
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    inżynier

    09.11.2019 15:44

    Inne

    Totalny brak szacunku do ludzi !!!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.11.2019 10:01

    Inne

    Czy firma Wielton wspiera w rozwoju zawodowym również osoby niepełnosprawne?
    ReviewUserIcon
    العربية

    04.11.2019 19:20

    Inne

    Faktycznie kazali brac 3 dni urlopu bezplatnego, bo jak nie to wypad. My bierzemy urlopy bezplatne,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    العربية

    05.11.2019 12:46

    Inne

    ludzie zawsze sie znajda do pracy, ale z jakoscia bedzie coraz gorzej. nie jest tajemnica, ze klienci masowo rezygnuja z zamowien nowych naczem wersji m4. gdzie rama sie gnie pod byle obciazeniem, firma zaczyna pikowac w dol.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Icek

    06.11.2019 11:01

    Inne

    Jeżeli stawia się na ilość a nie na jakość, to wcale nie dziwi takie a nie inne wyniki.To nie PRL że rynek wchłonął każdą ilość bubli.Teraz o klienta trzeba walczyć nie tylko ceną ale też jakością.Jeżeli firma nie poprawi się z jakością, to nie wróżę jej przyszłości w optymistycznych barwach.
    ReviewUserIcon
    Jakub

    23.10.2019 11:50

    Inne

    Na podstawie jakich umów zatrudniani są pracownicy firmy WIELTON?
    ReviewUserIcon
    zombie

    31.10.2019 12:31

    Inne

    żebyś wiedział, że różnie to z tym bywa...
    ReviewUserIcon
    tito

    05.11.2019 12:51

    Inne

    Co nie zmienia faktu, że to raczej powinien być standard, a to, że ktoś się do tego nie stosuje...no nie wypada po prostu
    ReviewUserIcon
    Icek

    29.10.2019 17:00

    Inne

    W mediach propaganda niczym za czasów wczesnego Gierka że :,, trzecia firma w europie,nowe inwestycje, nowe produkty''.. A tu taka mizeria.Proponować ludziom pójście na bezpłatny żeby firma zaoszczędziła, wstyd i żenada.Przede wszystkim niech wreszcie wezmą się za poprawę jakości i przyjrzą się pracy kierowników i majstrów.Wiedziałem że to prędzej czy później padnie na pysk.Zwolniłem się stamtąd pół roku temu i nie żałuję swojej decyzji.Kto się zna na swojej robocie i ma doświadczenie niech wieje stamtąd póki ma jeszcze okazje.Lepiej tam już nigdy nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Robaczek

    26.10.2019 19:47

    Inne

    (usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracowników produkcji zawsze to ich wina że sp nie idzie a może by tak się za handlowców wziąść i tych z zielonym nakrycie bo ich jest na Wieltonie o 30%za duzo które walczą a nie szukać w biedocie wsparcia i urlopy bezpłatne proponować wstyd taka firma oj oj
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2019 07:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robolek

    04.10.2019 10:37

    Inne

    Ten nowy uzdrowiciel powinien miec skrzynke anonimowa to zapewne by sie wiecej dowiedzial o kaskach jakie walki kreca polowa do zwolnienia bo ani nie maja.pojecia.o robocie a juz wcale o kierowaniu I zarzadzaniu pracownikami !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Trw

    24.10.2019 23:17

    Inne

    Który to bo znam paru z w1 co przekręty robią i mają się dobrze a zwykłego robaka ci na w ziemię ale chodzą pogłoski że ktoś coś ma nagrane
    ReviewUserIcon
    Downey

    10.10.2019 08:12

    Inne

    Tyleście prawili jak to wielton pada, jak trzeba sie zwalniac hahah to teraz pewnie macie zdziwko z tym kontraktem
    ReviewUserIcon
    Downey

    11.10.2019 13:01

    Inne

    Wiesz 26 mln to raczej jest już coś znaczącego
    ReviewUserIcon
    Nick

    21.10.2019 14:43

    Inne

    No raczej, małe kwoty to to nie są
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    11.10.2019 10:22

    Inne

    Czy wielton może mnie zmusić do urlopu bezpłatnego bo mam wybrać 3dni do końca roku boję się z przeciwic
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    16.10.2019 17:53

    Inne

    Myślę że z taką dużą firmom nie mam szans a po zaty dobrze mi się tam pracuje tylko szkoda że nie myślą nad innym rozwiązaniem
    ReviewUserIcon
    W1

    20.10.2019 19:17

    Inne

    A spawacza też 1/2 To po kursie
    ReviewUserIcon
    Tik tak

    14.10.2019 10:10

    Inne

    Robota będzie w przyszłym roku a teraz musicie wytrzymać. Pracodawca nie chce żebyście poszli do konkurencji . Grzybów nazbieracie to przezyjecie. A opieka zapłaci rachunki.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:30

    Inne

    Jak szefostwo w WIELTON S.A.? Spoko traktują ludzi?
    ReviewUserIcon
    Ignacy

    08.10.2019 23:31

    Inne

    No tak szuka ten pan slabych ogniw i zwolnienia ! Brak sobot urlopy na sile konczy sie wielton !!! Nie zarobi sie tam kasy. Ludzie z w 1 juz. Szukaja innej pracy kto moze to juz chce odejac taka to firma i taki to pan co chce z pracownika zrobic tanią siłe roboczą i niewonika bo ktos musi zaplacic za to ze nie ma firma ani zamowień ani jakosci ani marki a te z gory musza dostać swoje pesje a szuka sie ich na hali od zwyklych pracownikow
    ReviewUserIcon
    Smiech

    09.10.2019 11:19

    Inne

    No najlepiej to na w1 prawda ? Je......ć robola ! Ile sie da !
    ReviewUserIcon
    Gumiś

    24.09.2019 14:51

    Inne

    A jak się sprawy mają w kontroli jakości ? jak zarobki i jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby się dostać ?
    ReviewUserIcon
    Gumiś

    01.10.2019 12:07

    Inne

    Ja tylko zapytałem i liczyłem na normalną odpowiedź...jednak się przeliczyłem, a szkoda.
    ReviewUserIcon
    inzynier

    01.10.2019 17:23

    Inne

    Napisz jakie masz doswiadczenie to ci napisze ile dostaniesz
    ReviewUserIcon
    Julian

    25.09.2019 13:32

    Inne

    Czy pracownicy Wieltona pracują na umowę o pracę, czy jakiś inny typ umowy?
    ReviewUserIcon
    123

    26.09.2019 11:57

    Inne

    uop
    ReviewUserIcon
    Adi

    17.09.2019 14:49

    Inne

    Wchodze na oferty i widzę tylko ogłoszenie na PH. Na pozostałe już poznajdywali? Kojarzę, że dopiero co było tego o wiele więcej...
    ReviewUserIcon
    Adi

    23.09.2019 15:43

    Inne

    Dobra nieważne, zerknąłem na inny portal w przeświadczeniu, że jestem na pracuj.pl... Sorry za zawracanie głowy w takim razie
    ReviewUserIcon
    qwe

    24.09.2019 12:19

    Inne

    No spoko, ale następnym razem się lepiej rozeznaj, zanim od razu zapytasz
    ReviewUserIcon
    NInka

    11.09.2019 11:12

    Inne

    Jak duże doświadczenie trzeba mieć na handlowca?
    ReviewUserIcon
    :)

    13.09.2019 13:54

    Inne

    znalazł się znawca
    ReviewUserIcon
    Ninka

    16.09.2019 13:59

    Inne

    Faktycznie, przeoczyłam. Dzięki
    ReviewUserIcon
    Señorita

    02.09.2019 13:37

    Inne

    Na jakim poziomie trzeba mieć angielski na specjalistkę ds. gwarancji? W ogłoszeniu nie jest wyszczególniony wymagany poziom, jedynie, że ma być jego znajomość. Dużo się posługuje angielskim na tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    zozol

    05.09.2019 11:38

    Inne

    jak sobie to wyobraziłem to tak :P
    ReviewUserIcon
    Hello

    09.09.2019 14:00

    Inne

    Mniej więcej pewnie tak, ale pytanie czy wystarczająco
    ReviewUserIcon
    janusz

    10.05.2019 15:56

    Inne

    dobra kasa ale zdecydowanie za duzy stres . raczej nie polecam
    ReviewUserIcon
    Icek

    05.09.2019 18:06

    Inne

    Wielka firma z międzynarodowymi aspiracjami a płace niewiele lepsze jak w Patrolu lub w Koronie.
    ReviewUserIcon
    ten on

    06.09.2019 10:47

    Inne

    Od momentu, w którym gościowi co to napisał, się to przyśniło ;) Jestem brygadzistą i do takiej kwoty o której mowa, biorąc pod uwagę ile naprawdę dostaję, długa i niemożliwa do pokonania droga.
    ReviewUserIcon
    Icek

    04.07.2019 16:42

    Inne

    Pracowałem w jednej ze spółek Wieltonu przez pół roku i takiego dziadostwa jakie tam doświadczyłem ,to nigdzie jeszcze nie doświadczyłem.Przez trzy miechy praca za najniższą krajową bez żadnych dodatków. Oczywiście musiałem sobie kupić za własne pieniądze ubranie robocze i buty ochronne, bo firma twierdziła że te należą się tylko pracownikom na normalnej umowie.Ubrania roboczego oczywiście nie otrzymałem do końca pracy w tej firmie.Do tego niekompetentny przełożony który nie wiedział jak zorganizować ludziom pracę.Zaczynasz jedną pracę a przełożony przychodzi po godzinie lub nawet dwóch i mówi że masz przerwać tą pracę bo jest pilniejsza, a ta na później.Oczywiście normę dzienną trzeba wyrobić , a jak to zrobić przez 6 lub nawet mniej godzin?Do tego cały czas presja by robić jak najszybciej i jak najwięcej ( bo kierowca czeka za towarem).Wcale mnie więc nie dziwi że to musiało w końcu pierdyknąć. Produkować dużo to nie sztuka.Liczy się przede wszystkim jakość.Nikt nie kupi towaru który po kilku latach zacznie się sypać.Odszedłem z tej firmy po 6 miesiącach i uważam że to była najlepsza moja decyzja w ostatnich latach.
    ReviewUserIcon
    Poiu

    15.07.2019 14:45

    Inne

    Napisales a Laser prosi o skonkretyzowanie. Gdzie pierdyknelo?
    ReviewUserIcon
    Icek

    05.09.2019 18:05

    Inne

    Po co ci to potrzebne? Napisałem prawdę jak wyglądała praca w jednej ze spółek Wieltonu.Reszta mnie nie interesuje.
    ReviewUserIcon
    Ada

    29.07.2019 12:49

    Inne

    Dlaczego w karpinie szukają PH? jest jakiś oddział w Karpinie? Przepraszam, że pytam tutaj ale byłabym zainteresowana, a nie chce się naciąć
    ReviewUserIcon
    Klajd

    28.08.2019 11:37

    Inne

    oj, nie czepiaj się tak, strach coś pisać bo zaraz się ktoś doczepi
    ReviewUserIcon
    Janas

    29.08.2019 13:03

    Inne

    a kto się czepia?? ja się nie czepiam, tylko zwracam uwagę
    ReviewUserIcon
    M.

    20.08.2019 12:17

    Inne

    Pracowałem swego czasu w Wieltonie. Dobrze wspominam te czasy, ekipa była niezła. Pozdrowienia dla obecnych ;)
    ReviewUserIcon
    Tekl

    26.08.2019 11:22

    Inne

    milo
    ReviewUserIcon
    Szu

    27.08.2019 11:27

    Inne

    pozdrawiam też

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.