opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    AUU

    09.11.2019 12:40

    Inne

    No niestety klimat jaki kiedyś był w firmie Wielton już nie wróci zwykły pracownik już się nie cieszy pracując w tej firmie tak jak było w czeskiej ludzie boją się o swoją przyszłość więc na wszystko się niestety godzą kto ma możliwość zmiany zakładu z miejsca odchodzi Zatrudniają ludzi na pałę poczym pracownik się zwalnia bo nie wytrzymuje psychicznie co wpływa na jakość wyrobów i efekty widać w postaci braków w zamwieniach Swe Cezar
    ReviewUserIcon
    Auuuu

    09.11.2019 15:47

    Inne

    Cała prawda o firmie WIELTON
    ReviewUserIcon
    Lolo

    15.01.2020 22:09

    Inne

    Jestem starym pracownikiem w tej firmie. Tak jak było za Panów Proznera i Tylkowskiego już nigdy nie będzie. Oni szanowali pracownika.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.01.2020 23:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bonie

    15.01.2020 21:26

    Inne

    Torebki? Nawet w nogawkach wynoszą lub za ogrodzenie gdzie kamer nie ma. Dużo się słyszy już poza zakładem.
    ReviewUserIcon
    Lolo

    15.01.2020 21:37

    Inne

    Prawda. Za chwilę nie będzie miał kto pracować bo ludzi maja za nic. A po wszystkich odpust ach chwała się że rekordy że ósma firma na świecie w branży. A pod względem wynagrodzeń pracowników(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pipi

    15.01.2020 09:31

    Inne

    3000 tyś. To znaczy że sie nic nie zmieniło bo tyle a nawet więcej to ja tam zarabiałem w 2005 roku
    ReviewUserIcon
    Zrzuta z premii

    13.01.2020 19:36

    Inne

    Zapraszamy na licytacje na alle.... Super nagroda do wygrania. Piekne chwile u boku prezesa. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mariolcia

    14.01.2020 14:04

    Inne

    którego prezesa?
    ReviewUserIcon
    Student

    13.01.2020 00:02

    Inne

    Jestem świeżo po studiach dziennych inżynierskich (zwrządzanie i inżynieria produkcji) na Politechnice Wrocławskiej. Mam szanse na pracę w firmie Wielton? Lub był ktoś w podobnej sytuacji i znalazł pracę w firmie? I jak wyglądają warunki jeśli pracujesz? Z góry dzięki :)
    ReviewUserIcon
    Yogi

    13.01.2020 14:42

    Inne

    myślę, że szansa jak najbardziej jest.
    ReviewUserIcon
    P4

    12.01.2020 16:55

    Inne

    Do końca stycznia tego roku jeżeli nie zaplanuje urlopu wypoczynkowego To szef mi sam zaplanuje cały urlop Takie jaja to tylko w Wieltonie
    ReviewUserIcon
    On

    13.01.2020 10:48

    Inne

    Nie tylko , w Niemczech planujesz przyszły rok do konca grudnia
    ReviewUserIcon
    Kewin

    13.01.2020 00:06

    Inne

    Kiedyś sądziłem że to porządna firma ale jak się pracuje na dziale x gdzie widać jaka to kicha wychodzi to gadanie o jakości traci sens
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana tematem

    25.12.2019 13:38

    Inne

    Witam no powiem to tak.... miałam firmę Wielton za wzór ale po tym jak potraktowali swoich pracownikow przed świętami to bardzo dużo daje do myślenia. Zakład który chwali się że jest najlepszy w Polsce a 3 na na świecie i ma takie podejście do załogi, która przyczyniła się do tych sukcesów. No to chyba nic nie pozostaje dodać tylko że najlepsi za przeproszeniem w upokazaniu ludzi zero szacunku, i docenienia. Nie znam tak dużego zakładu pracy, który tak olał pracowników. A ludzie dla dobra zakładu wypisali urlopy bezpłatne - POPROSTU ŻENADA. Sama jestem pracownikiem małego zakładu i dostałam bon na 500 zł. Dla Właścicieli i prezesów Wielton czy nie jest Wam wsyt!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.12.2019 21:13

    Inne

    O jakiej ,wysoką pensję co miesiąc mówisz.(usunięte przez administratora) Laski nie robią ,odprowadzajac moje skladki. Już kiedyś ,chcieli załogę oszukać na pracujacych sobotach nie płacąc za nie.Ale jedna ,druga kontrola inspekcji pracy i zrozumieli ,że tu się tak nie da. Moze dobrze by byloz zainteresiwac odpiwiednie służby tym,ze kierownictwo wymuszalo,nakazywalo groźba zwolnienia wpisywanie bezplatnych urlopów.. Jesli uwazasz ,że praca za 2800 to wysoka pensja to się nisko cenisz.. A sa pracownicy z produkcji co zarabiaja sporo mniej. A wymagania hoohoho. Ja cenie się wyżej..A pracuję tu ,bo póki co mi odpowiada taki uklad. Ale moja rola polega na odbabaniu byle jak 8g. i mam to gleboku w (usunięte przez administratora) Takie myslenie dotyczy 75‰ zalogi.. Reszta ,to tacy jak Ty wazelina,kierownictwo w zwyz. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kewin

    12.01.2020 23:59

    Inne

    Jaka pensja 2700 brutto aż śmiech ogarnia
    ReviewUserIcon
    Kamil

    12.01.2020 14:33

    Inne

    Czytam z ciekawości opinie i z jednej strony szkoda że jest tak jak jest a z drugiej śmiać mi sie chce.. Bo większość "myczkow" jakie wielton stosuje wobec pracowników to oni sami szefostwo nauczyli ????‍♂️ prawda jest taka ze tam nawet jak jednemu z drugim każą podpisac papier na bezplatny urlop lub dzień do odbioru jednoczesnie tego dnia pracując ( bo tak nie jednokrotnie było i większość to przerobiła a już napewno każdy ze starych pracowników ) no to jest jak jest . Zamiast pier***ić (usunięte przez administratora) w internetach jako anonimy wyciagneliby wnioski z tylu lat dymania bez mydła i zrobiliby sami cos w kierunku polepszenia swojej sytuacji. Bez was i waszej siły roboczej wielton znika bardzo szybko więc jestem przekonany że możecie wiele ugrać stawiając na swoim ale jest jeden zasadniczy problem...zbyt wielu czeresniakow tam pracuje ktorzy nie rozumieja znaczenia pojęcia "sprzeciwienie się " dlatego kto ma trochę oleju w głowie ten wielton już dawno olał
    ReviewUserIcon
    ja

    12.01.2020 12:56

    Inne

    pracodawca dysponuje połową twojego urlopu...w teorii
    ReviewUserIcon
    P4

    12.01.2020 11:00

    Inne

    W Wieltonie dostaliśmy info o urlopach Że trzeba zaplanować urlop wypoczynkowy 2 tyg.do końca stycznia .Jeżeli tego nie zrobimy Całym urlopem zdecyduje nasz szef Czy to jest z godne z prawem ?
    ReviewUserIcon
    Może nowy

    10.01.2020 12:18

    Inne

    Cześć. Ma ktoś wiedzę ile można zarobić w wieltonie na rękę? Pytam o stanowisko w montera i operatora lini (chodzi chyba o jakieś cnc czy tam prasy) bo takie wielton daje oferty na chwilę obecną. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    TogiraIkanoka

    10.01.2020 17:48

    Inne

    upewni sie gdzie. Jak na montaż operator linii czy coś to zarobisz jak kolega napisał nizej. Jak na W1 jako operator lasera albo krawędziarki...Po okresie próbnym Powyżej 3k netto wyjdziesz.
    ReviewUserIcon
    Martin

    11.01.2020 09:39

    Inne

    Nie polecam tam się przyjmowac po prostu
    ReviewUserIcon
    Uszy

    02.01.2020 19:42

    Inne

    Wszystkiego najlepszego w nowym roku życzę wam spełnienia zawodowego we firmie WIELTON
    ReviewUserIcon
    lepiej bez premii

    05.01.2020 17:57

    Inne

    Skoro zdrobniasz słowo "pieniądze" to nie masz ich dużo. CO - wolałbyś dostać na koniec roku 2200 złotych a cały rok mieć pensje po 1800 złotych miesięcznie?! Na pewno nie.
    ReviewUserIcon
    Jaty

    09.01.2020 23:54

    Inne

    A niby ile ludzie dostali wyplaty, zaledwie 2300-2500 przed swietami...śmiech na sali!!! I to tacy którzy robią po kilka lat, to jest godne wynagrodzenie za cały miesiąc pracy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.01.2020 18:30

    Inne

    Ta firma to poprostu śmiech trzeci zakład w europie i pierwszy w Polsce a nawet zadnej premi świątecznej żaden pracownik nie otrzymał już nie mówiąc o paczka dla dzieci które były od drugiego roku życia do czternastego roku życia a co gdy dziecko ma pietnaście czy szesnaście lat widocznie dla nich to już jest nikt nawet tekie dziecko które ma tylko skończony rok swojego życia. Roboty coraz wiecej stawki te same ludzie uciekaja nawet nie umieją ich zatrzymać... wysyłaja ludzi na urlopy bezpłatne a kto wypisze wypoczynkowy to potem chodzą poglaski że dyrektor będzie miał te osoby na oku za to ze nie poszli na urlop bezpłatny. Kiedyś to był Wielton teraz to jest jedna jedyna porażka!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.01.2020 20:58

    Inne

    Jaki kryzys wyrobiliśmy wiecej naczep niż w roku 2018 tylko że ich celem było wyprodukować jeszcze więcej i plany się pogrzebały z tego względu ogłosili kryzys pozwalniali pracowników a teraz nie ma kto pracować... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wieltoo

    26.12.2019 13:31

    Inne

    Byśmy wyszli na ulice z tydzień , 2 tyg. to by się nauczyli kto tu jest najważniejszy !! Tylko że w tym problem ze każdy się boi wyjść z szeregu. Wesołego????
    ReviewUserIcon
    Kuku

    01.01.2020 21:05

    Inne

    Wypowiedzi sa powoli kasowane te co sa na minus dla wieltonu sa usowane taki mamy kraj to nie warto nic pisać bo to znika
    ReviewUserIcon
    tacco

    03.01.2020 13:57

    Inne

    jak się zachowuje kulture wypowiedzi to nic nie znika, najpierw regulamin przeczytajcie, a potem mędrkujcie...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.12.2019 08:44

    Inne

    Prezesi życzą wesołych Świat tylko Panie prezesie za co te święta mamy zrobić? Za co kupić dzieciom drobne prezenty? Mowiluscie o solidarności, zgodzilismy się, dostaliśmy marne wypłaty w grudniu licząc że chociaż premia świąteczną będzie ale wy macie nas pracowników gdzieś. Mimo wszystko życzę wam wesołych Świat.
    ReviewUserIcon
    Perspektywa

    22.12.2019 05:12

    Inne

    Jak Ty kradniesz i 6 osób lubi Twoje poczynania, to i sztab ochrony jest złożony z ludzi (w dodatku zarabiających mniej od Ciebie ) i... przekupny. Ochrona nie pomoże. Ja bym zainstalowała kamery, oglądacza(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bujda

    31.12.2019 18:07

    Inne

    taaa , a co sie patrzy na zaswiadczenia to 3000 mają a nawet 4700 z nadgodzinami
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    28.12.2019 10:18

    Inne

    Czytam te Wasze wypociny, żal mi Was. Dookoła oferty pracy, a wy uczeoiliście się tego Wieltonu jak rzep psiego ogona ???? Wam się wszystko należy ???? Panowie czasy nieróbstwa się skończyły, premii za nic już nie będzie. Trzeba zaksać rękawy i ostro brać się do roboty, fizycznej a nie umysłowej na forum! ???? Te wszystkie teksty, żale warte są tyle co wczorajszy ciepły m.cz, nic nie wnoszą, nie sprawią że nagle wyjdzie słońce. Nie ma fabryk gdzie za free otrzymuje się kasę, kasę trzeba wypracować, tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.12.2019 21:17

    Inne

    Człowieku ty nie wiesz o czym piszesz. Jak by ludzie przez cały rok nie pracowali to by panowie prezesi i właściciele na swoje życie sami nie zarobili! Cała ta firma kręci się dzięki zwykłemu pracownikowi produkcji.
    ReviewUserIcon
    Santi

    30.12.2019 12:26

    Inne

    forma komentarza trochę razi, ale z treścią bądź co bądź się zgadzam
    ReviewUserIcon
    Wacek

    27.12.2019 10:11

    Inne

    nie bedzie sie wam podobalo to jak tylko pojawi sie dobra koniunktura na rynku to wlasciciel sprowadzi sobie pracownikow z korei polnocnej przez agencje pracy. Sa 10 razy tansi niz ukraincy. Wiele firm w Polsce juz tak robi. Jego cyrk jego malpy.
    ReviewUserIcon
    Jong Il-wielt

    28.12.2019 09:31

    Inne

    ONZ zakazała pracy pracownikom z Korei tej północnej w krajach członkowskich. Nasi się do grudnia wyrobili, więc nie...pier
    ReviewUserIcon
    Robert

    28.12.2019 18:46

    Inne

    Wtedy będą nie produkować naczepy itp.. Tylko robić poprawki poprawek... Hmmmmm..
    ReviewUserIcon
    Kuz

    27.12.2019 18:39

    Inne

    Za rok proponuje zrobić losowanie i sami sobie dajcie prezenty na święta. Dla dobra firmy jak z tymi urlopami bezpłatnymi. Współczuję Wam. Ja już rok dochodzę do siebie po wyzysku w Wielton.
    ReviewUserIcon
    Pracownik (fizyczny)

    26.12.2019 15:07

    Inne

    Żona pracująca w małym osiedlowym sklepiku dostała 200 zł w gotówce i 300 zł w bonach w gronie najbliższej rodzinie jestem jedyną osobą która na pytanie a co ty dostałeś od swojej firmy na święta ? Wolała by sie zapaść pod ziemie ze wstydu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Goo

    25.12.2019 12:01

    Inne

    Na miejscu właścicieli firmy, dyrekcji ,kierownictwa oraz aukcjonariuszy. Bylo by mi wstyd ,za takie potraktowanie pracowników firmy ,przed świętami. Szczycom się ,że pierwszej w Polsce trzeciej w Europie.. Dali pokaz buty, i arogancji wobec zalogi. Jest naukowo udowodnione ,że dobrem firmy jest zaloga.. Zadowolona zaloga..!!! (usunięte przez administratora) Najwiekszy zaklad w Wieluniu ,który nie potrafi docenić szeregowych pracownikòw,dzieki którym osiągnął sukces.. Zastanówcie sie czy warto było..??? Psuć atmosferę,opinię ,i tak już bardzo złą. Szkoda zalogi panowie ..!!!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.12.2019 12:43

    Inne

    Na miejscu pracowników wszystkich bądź większej jej części moja praca polegała by na tym że przychodzę robię nic i idę do domu. Większości nie zwolnią, jednostkową osobę owszem. Jak się mówi "w kupie siła" nie dajcie ludzie sobą pomiatać!
    ReviewUserIcon
    Martin

    26.12.2019 12:53

    Inne

    Masakra. Z taka firma pracowalem w innych firmach nie bylo takiego wyzysku i za takie male pieniadze byly bony swiateczne powyzej 300 zl a wieltonie tego nie bylo nie polecam tej firmy tam pracowac
    ReviewUserIcon
    Pracownik 1

    25.12.2019 12:13

    Inne

    Koledzy ,mam prośbę ,aby udostępniać tę opinie w kazdy anonimowy sposób.. Niech cala Polska się dowie , jak są traktowani pracownicy w firmie 1 w Polsce 3 w Europie. Wiadomo ,dla czego anonimowy. Pozdrawiam.. Wszystkiego dobrego na święta.. Oraz możliwości pracy w uczciwej firmie.. Oby taka powstala w Wieluniu..!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.12.2019 23:10

    Inne

    (usunięte przez administratora) Prezesi, dyrektorzy i inni pajace na stołkach wzięli nie małe premie na koniec roku a zwykłemu pracownikowi nie potrafili dać po parę złoty na święta,poprostu wstyd!(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2019 16:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim 2 4

    24.12.2019 17:09

    Inne

    Tak to prawda wstyd i żenada jak nas potraktowano firma co chwali sie ze 3 w europie to sa swinie nie ludzie nie znam nikogo kto pracuje i nie dala mu firma nic na swieta wstyd sie przyznac bo sie ludzie az z tego. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Janek

    23.12.2019 21:17

    Inne

    Wstydzę się od 15 lat pracy w tej firmie jak zarząd potraktował pracowników przez cały rok ciężkiej pracy
    ReviewUserIcon
    Opanowany

    23.12.2019 16:06

    Inne

    Ludzie kochani po co wypisywaliscie bezpłatne urlopy. Uslyszeliście za to dziękuję? Cześć osób nie wypisała i żyje. Sami pozwalacie robić się w butelkę. Po co idziecie na Wigilię w firmie? Skoro tak psioczycie na zakład - dla tej herbaty i sernika. Lepiej było nie iść i pokazać wszystkim jakiś wyraz sprzeciwu ale głupi lud idzie. Po co zgadzacie się na jakieś nadgodziny czy pracę ponad swoje siły. Można przecież powiedzieć że wykonałem swoje i finito. Tak naprawdę sami jesteście sobie winni. Trzeba się postawić. Kropla drąży skałę.
    ReviewUserIcon
    Ponk

    23.12.2019 20:10

    Inne

    100% racji.
    ReviewUserIcon
    Kazik

    23.12.2019 20:46

    Inne

    Pewnie ze 100 % racji no a 2 strona medalu to taka ze postawisz sie to cie wywala bo oni maja takie myslenie ze na twoje miejsce jest 20 innych. I czekaja za brama ze to oni ci robia łaskę ze masz prawo byc u nich zatrudniony tak myslą te wielce pany zwolnia za byle co bo on jest pan za brak okularow cie zwolni jak mu sie tak bedzie podobac
    ReviewUserIcon
    MerryChristmas

    23.12.2019 12:24

    Inne

    A ja odcinając się od tego (usunięte przez administratora) i wzajemnej nienawiści życzę Wam wszystkich wesołych świąt.
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    23.12.2019 15:11

    Inne

    A wal sie z wesolymi jak byl upal na hali 44 stopnie i robole za..... na ich kaldony to bylo ok. A teraz sie smieja z niewolnikow i nie bylo godne by dac im na swieta a sami. sir bawia za nasze socjalne a co miesiac pi 100 zl robolowi zabieraja socjalu i na co to idzie na to by panie z kadr mialy na kawe na wycieczki i sie tam (usunięte przez administratora) a robole na to tyraja caly rok i wesolych a se wsadz. Gdzies to wesolych !!!!!
    ReviewUserIcon
    Mikolaj

    23.12.2019 12:06

    Inne

    Włascicielą dyrekcji i wszytkim co sie poją z.wieltonu a pracownika .maja za.smiecia zycze by w te swieta dostali sraczki dziady i prostaki zaloga wam tego nie zapomni !!!!
    ReviewUserIcon
    picolo

    23.12.2019 12:45

    Inne

    Na pewno nie jednemu z tych decyzyjnych ość w gardle stanie za te bony. I tego im życzę na te święta. PS> sraczka będzie później, bo wiadomo gdzieś to musi ulecieć.
    ReviewUserIcon
    Noi

    23.12.2019 11:50

    Inne

    Ale czego oczekujecie od takich chamów.. Są to ludzie prości,otaczaja się takimi samymi prostakami,jak sami są.. Tyle w temacie.. Na takiego prostaka ,to garnitur pasuję dopiero w 3 pokoleniu.. Heeee..
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    18.12.2019 13:42

    Inne

    To co właściciele firmy jak i zarząd traktują pracowników to szkoda gadać jak można zapomnieć o ciężkiej pracy przez cały rok o pracownikach przy premiach świątecznych
    ReviewUserIcon
    Lok

    22.12.2019 21:54

    Inne

    Ale,czego oczekiwać od ludzi ich pokroju.. Ktoś ,już tu napisał.. To są prości ludzie.Bez jakiej kolwiek duszy,,serca.Tak zostali wychowani. Ale jedno jest pewne..Będą zakopani jak my wszyscy. Z jedna różnica.Na nich ludzie naleja..
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    22.12.2019 23:31

    Inne

    Panowie . Napisze to tak jak mozna mowic ze to ludzie. Na wigili jeden z panow mowil o naszym koledze który miał wypadek na zakladzie z1 ze potrafi sam jesc, ze wraca do zdrowia itp. A prawda jest taka ze jest jak warzywo. Jego rodzina cierpi, on sam zresztą tez a ci panowie którzy pozwalali na to wszystko gdzie sa? . Próbują siie wybielic. Można pisac wiele ale nadzieja tylko w Bogu nie w nich.
    ReviewUserIcon
    Nic

    22.12.2019 10:10

    Inne

    Pracuje tu już sporo lat.Nigdy nikomu nie polecalem pracy w tym zakladzie.. Jest to jedna wielka banda,kolesiostwo. Kadra począwszy od majstrow,,kierownikow dyrektorowi, w górę.. To 80‰ pomioty od stron Osjakowa Rusca. Reszta to kolesie z ilorazem inteligencji swinki morskiej.. Wyjątkowe chamy.. Ludzie którzy kiedyś byli normalni,teraz są nie do poznania.. Sprzedali sie za złotówkę..
    ReviewUserIcon
    Pan premia

    20.12.2019 12:10

    Inne

    Powiem Wam, że się cieszę z tego faktu że nie ma premii świątecznej w tym roku. Dzięki temu się tak nie obżrecie, narąbiecie i co najważniejsze nie będziecie opowiadać przy stole jaka to wspaniała firma... Nie rozumiałem jak można się sprzedać za 500+ a teraz nie rozumiem jak można skowyć tak o 270zł premii. Tak czy siak życzę Wzystkim tym do góry jak i na dole najlepszego w święta jak i w nowym roku. Aaaa i pamiętajcie żeby po nowym roku mieć w apteczce nervosol, stoperan, altacet no i talk. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Dropek

    20.12.2019 19:39

    Inne

    A ja ci zyczee abys obsrał gacie.
    ReviewUserIcon
    Nic

    22.12.2019 09:56

    Inne

    Z Twoich słów wyczytalem,ze jesteś wyjątkowo tempy.. Heeeeer..
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    22.12.2019 09:42

    Inne

    A słyszałem że detektor dostał pramie świąteczną w kwocie 48tys i dla nas zabrakło
    ReviewUserIcon
    Nic

    22.12.2019 09:08

    Inne

    Słowa wlasciciela Wielton na zakładowej Wigili. Życzę sobie i wam abyście spelnili moje marzenia.. Heheeee.. Co za ludzie rece opadaja.. Ciekaw jestem kto by poszedl z zalogi oddac szpik takiemu czlowiekowi. Tak jak to mialo miejsce kiedy tego potrzebowal św. pamieci Pan Prozner. Jedno jest pewne ,że karma wraca. Dobre uczynki razy 2 ,zle ray 10 Pozdrawiam..????????
    ReviewUserIcon
    Zoui

    22.12.2019 08:46

    Inne

    Ten on......pomylileś się. W Listopadzie jak i Grudniu ludzie nie dostali tylko 100zl mniej wyplaty. Dość że bezpłatny to polecili po premi i wyszło 500zł.Mamy 21w.kazdy zakład daje bony lub premie. To jest formą podziękowań dla pracownika za cały rok. W tamtym roku dali śmieszne pieniądze w tym nic. Niestety w Wieluniu jest mało zakładów, dużo ludzi(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Erd

    22.12.2019 08:34

    Inne

    Nie ma oczym pisać. Wystarczy popytać zalogi ,co myślą. Jaki pracodawca ,taki zaklad. Jak płaca,taj mają.. Podstawa do sukcesu jest zadowolony pracownik. Ci ludzie są tak PAZERNE ,że nigdy tego nie zrozumieją. Nie ma sie co dziwić.to są proste chlopki.
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    19.11.2019 19:43

    Inne

    Bardzo małe zarobki w stosunku do obowiązków ! WSTYD ! Brak jakiejkolwiek konkurencji w promieniu kilkudziesięciu kilometrów sprawia, iż ludzie są wyzyskiwani do maksimum. W firmie panuje niesamowity chaos, ludzie masową odchodzą bądź są zwalniani z powodu problemów finansowych firmy, a ci, którzy zostają są obarczani coraz to większą liczbą obowiązków bez jakichkolwiek podwyżek płacy. Gdy pójdzie się po podwyżkę to ciągle słyszy się historie, że firma jest w nienajlepszej kondycji finansowej, ale jeszcze pół roku i będzie eldorado. I tak od... samego początku. WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEJ FIRMY !!! NIE POPEŁNIAJCIE TEGO BŁĘDU JAK JA !!!
    ReviewUserIcon
    Incognito

    25.11.2019 12:38

    Inne

    Dokładnie. Ale już niektórzy zaczynają zauważać co się dzieje i sami kończą z nimi współpracę. Człowiek pracuje tyle czasu o dostaje ledwo 2tys wypłaty...z miesiąca na miesiąc coraz gorzej...
    ReviewUserIcon
    Nooo

    21.12.2019 08:58

    Inne

    Prawda samym przykladem jest to ze na swieta nie dali pracownikowi nic. To wstyd powiedziec ze. sie pracuje w takiej firmie niestety
    ReviewUserIcon
    Ddddd w1 3

    20.12.2019 19:22

    Inne

    Dziady maja pracownika za niewolnika i sie z nich smieją omijac ten zaklad z daleka !!!!
    ReviewUserIcon
    Sto

    15.12.2019 19:40

    Inne

    WIELTON uważajcie na tą firmę!!! Wierzę w moc Facebooka i was wszystkich, chcę ostrzec przed producentem naczep znaną nam marką WIELTON!!! Dlaczego już wam mówię, nie dość że zamówienie zrealizowane z opóźnieniem to jeszcze nie zgodne z zamówieniem ustalonym z handlowcem. Chociaż Pan handlowiec nie zna dokładnie co oferuje do sprzedaży. Chodzi mi o naczepe wywrotkę z muldą aluminiową. Oferowany mi egzemplarz posiada krzywe górne elementy skrzyni ładunkowej, które przedstawię wam na załączonych zdjęciach. Interweniowałem już w dniu odbioru to było 19 września bieżącego roku na placu fabrycznym w Widoradzu, ekipa montażystów producenta stwierdziła, że faktycznie naczepa jest krzywa i około godziny 9 naczepa została zabrana na fabrykę, aby naprawić krzywe boki. Około godziny 14 już wróciła z fabryki,a wraz z nią Pan piastujący stanowisko DKJ , który próbował uświadomić mi,że wszystko jest poprawnie wykonane. Chociaż Sam stwierdził, że faktycznie naczepa ma krzywe boki!!! Tego dnia moja wizyta zakończyła się około 15 z bez skutecznym odbiorem naczepy, A rozpoczęła się pisemna przepychanka slowna z firmą WIELTON!!! Po około dwóch tygodniach ponownie odwiedziłem moja naczepe na placu fabrycznym po naprawie. A naprawa wyglądała następująco górna października spinająca była cięta pionowo średnio co kilka centymetrów i rozpychana rozpierakami hudraulicznymi i spawane. Tak WIELTON wykonuje nowe naczepy!!! Od tamtej pory nie ma żadnego kontaktu telefonicznego Pan handlowiec twierdzi,że to już nie jego sprawa jego przełożony miał do mnie zadzwonić około 15 października i do dziś nie ma czasu. Nadmienię, że za naczepę zostały przesłane wszystkie środki i jest zarejestrowana. PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE!!! Mam nadzieję, że teraz nikt nie będzie kasował z Wieltona komentarzy jak to miało miejsce w Mikołajki pod ich postem.
    ReviewUserIcon
    Bolec

    19.12.2019 10:04

    Inne

    Dział DKJ istnieje tylko na papierze , faktycznie puszczają jak leci , liczy się ilość , jak klient wróci z naczepą to wtedy coś działają, jak się nie skapnie to jego strata
    ReviewUserIcon
    Szczery20cm

    20.12.2019 16:30

    Inne

    Piekarz płakał jak spawał :)
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    20.12.2019 14:37

    Inne

    Dziś byłem ostatni dzień w pracy przed świętami i do końca liczyłem na premie świąteczną a ty nawet życzeń zarząd nie złożył pracownikom wstyd

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.