opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Madry

    29.01.2020 21:42

    Inne

    Ja z kolegą mieliśmy ochotę na zatrudnienie się w tej firmie. Jednak ,po wywiadzie srodowiskowym oraz przeczytaniu opini odpuszczamy.. Szkoda nerwów,zdrowia .A liczyć na uczciwe pieniądze nie ma co.. Ostrzegam wszystkich ,co myślą o pracy w tej firmie.. Popytajcie się obecnych,bylych pracownikow co sądzą o swoim pracodawcy. Zawsze uslyszycie naganne opinie.. Nie ma co liczyć na uczciwe zarobki. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ali

    29.01.2020 08:32

    Inne

    Prawda jest brutalna, mogli wprowadzić zmiany i to zrobili. Część ludzi odejdzie, przyjdą nowi na ich miejsce, już na nowych warunkach, bez bólu wspomnień jak było i dalej interes się będzie kręcił
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik

    29.01.2020 12:56

    Inne

    O czym ty piszesz.. Jaka markę.. Jakie dobre produkty.. Marka ,to już dawno się pospała. Wystarczy popytać kierowców,poczytac opinie o produktach. Opinia wewnątrz zakladu fatalna ..To jak mozna liczyć na terminowosc. Nie mówiąc już o jakości.. Kto ma za jakością stać. Skoro wykfalifikowani ludzie się zwalniają.. Kim chcą te straty załatwić. Wietnamczykami Ukraincami. Tacy ludzie to mogą pracować w Ruscu.. Dziwna polityka .. Nie ma zadowolonego pracownika ,to nie ma atmosfery do pracy. A za tym ida zyski itd.itd. Nie da się ludzi oszukiwać caly czas.. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były

    29.01.2020 12:58

    Inne

    cala prawda..
    ReviewUserIcon
    Ur

    24.01.2020 20:42

    Inne

    Za brak uległosci i nie chodzenie w wyznaczone niedziele i soboty zabierana bedzie miesięczna premia taki mają plan
    ReviewUserIcon
    Bobo

    27.01.2020 22:59

    Inne

    Jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będą mieli komu tych premi zabierać..... Ekipa co pojechała na próbki wszyscy przeszli,w nast tyg jadą na próbki następni,brawo panie Bogaczyński....
    ReviewUserIcon
    Pracownik były..

    28.01.2020 18:34

    Inne

    Eeee.. Takie teksty jak masz odwagę,to powiedz pracownika jak będą wychodzić z pracy..Zobaczymy ,co ci kartofelku odpowiedza.. A teraz właź pod stół i do roboty.. I do roboty..!!!! Hahahaaaa
    ReviewUserIcon
    BBQ

    27.01.2020 21:30

    Inne

    Najnowsze wieści są takie, że w dniu dzisiejszym wielbłądowi papierami pomachało 25 lakierników.
    ReviewUserIcon
    Nikt ważny

    28.01.2020 08:12

    Inne

    Skąd masz takie informacje
    ReviewUserIcon
    byq

    28.01.2020 11:27

    Inne

    tak mu sie fusy w kawie ulozyly
    ReviewUserIcon
    Marcel

    27.01.2020 18:13

    Inne

    To się detektor z właścicielem firmy zdenerwował jak cale w2 nie przyszło na nocke w niedzielę może zrozumieją ze trzeba się liczyć z ludźmi bo dzięki pracownikami dobrymi firma funkcjonuje
    ReviewUserIcon
    AnnaDoZbieraniaMurzynówPoWsi

    24.01.2020 12:00

    Inne

    Spółka Lawrence David z grupy kapitałowej Wielton sprzedała ponad 3 tys. szt. naczep i zabudów, osiągając 8% udziału w brytyjskim rynku po trzech kwartałach 2019 roku, podał Wielton. Pomocny dla spółki będzie wkład Wieltonu, który dostarczył w 2019 r. do Wielkiej Brytanii ok. 700 podwozi, a w 2020 roku planuje dostawę ponad 2 tys. podwozi, podano także. Rok 2019 był dla spółki Lawrence David okresem intensywnych zmian i reorganizacji. Dołączając do Grupy Wielton, brytyjska spółka rozpoczęła proces integracji procesowej, zakupowej, produkcyjnej oraz sprzedażowej. Uzyskane w tych obszarach synergie, nie tylko istotnie zwiększyły pozycję negocjacyjną Lawrence David, ale również korzystnie wpłynęły na optymalizację kosztową i możliwość realizacji większych zamówień. Zapewnia to między innymi wsparcie Wieltonu i dostarczanie gotowych podwozi z Wielunia, podkreślono. “Wyniki osiągnięte przez Lawrence David w 2019 r. stanowią solidny fundament pod realizację celów sprzedażowych, jakie brytyjska spółka wytyczyła na 2020 r. Pomocny będzie również wkład Wieltonu, który dostarczy do Wielkiej Brytanii ponad 2 tys. podwozi. Dotychczas w ramach dostaw zrealizowaliśmy wiele interesujących zamówień m.in. do uznanych klientów lokalnych oraz o zasięgu międzynarodowym. Zaufanie takich klientów wskazuje nam jaki potencjał drzemie w Lawrence David” – powiedział prezes Wieltonu Mariusz Golec, cytowany w komunikacie. W ubiegłym roku w ramach współpracy z Wielunia wyjechało do LDV około 700 szt. podwozi. Jak zapewnia grupa, współpraca będzie kontynuowana w 2020 r. na dużo wyższym poziomie. Wielton przekaże do Wielkiej Brytania ponad 2 tys. gotowych podwozi. Stanowi to znaczne wsparcie w realizacji dużych zamówień, których nie brakuje w Lawrence David. Spółka posiada wiele obiecujących kontraktów z największymi firmami, m.in. globalną firmą kurierską, światowym liderem e-handlu oraz czołową siecią hipermarketów w Wielkiej Brytanii, zaznaczono. “Możliwość dywersyfikacji geograficznej pozwala na pełne wykorzystanie potencjału Grupy Wielton. Dzisiaj w zakładach w Wieluniu produkowane są podwozia, które jeszcze w ubiegłym roku dostarczała konkurencja. Liczne kontrakty brytyjskiej spółki i solidny backlog, tworzą dobrą perspektywę na realizację przyjętych założeń na ten rok, pomimo Brexitu i obserwowanego spowolnienia na rynkach europejskich” – dodał Golec. Źródło: ISBNews Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo Sytuacja na wykresie: Kurs spółki nieznacznie traci podczas piątkowej sesji. Ostanie odbicie budowane jest przy wzroście obrotów, które maleją przy korekcie. Wydaje się więc, że spółka ma szansę kontynuować zwyżkę, tym bardziej, że jej akcje są już mocno wyprzedane.
    ReviewUserIcon
    pozderki

    27.01.2020 15:29

    Inne

    Czyli bombki strzeliła propaganda że Wielton się kończy i inne stratatata, podobnie jak nie ma komu pracować heh no szok
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    27.01.2020 18:05

    Inne

    No faktycznie ludzi aż za dużo, na urlopy wysyłają. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Przy tej rotacji pracowników jakość tego co dostaje klient wola o pomstę do nieba. Skoro jest aż tylu pracowników może Pan od prezentacji zrezygnuje z nowego kalendarza pracy. Doświadczeni spawacze uciekają bo nie będą pracować w przymusie za marne pieniądze. A ciapki z Wietnamu poprawia wam renomę z pękającymi ramami.
    ReviewUserIcon
    W2

    24.01.2020 18:27

    Inne

    A pamiętacie wieltonowskie eldorado????????
    ReviewUserIcon
    Jawol

    26.01.2020 23:16

    Inne

    Pamiętamy. Niestety forum umarło dawno temu :-(
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    25.01.2020 10:08

    Inne

    Wystarczyło uczciwie płacić setki i mieli byście każdą sobotę przepracowaną i sztuki by były a tak będziecie mieć tylko 8.Zamienil stryjek siekierkę na kijek :-) zacytuję jeszcze klasyka ,,chcieliście wydymać Freda to Fred wydymał was "
    ReviewUserIcon
    Da

    25.01.2020 22:23

    Inne

    Tak wlasnie mbie straszono zabrabiem premi jak nie bede w niedziele. w pracy na noc ale kurw.... co mam tam robic jal nie ma materialu bo firma nie placi. Za blache za materiał i nie ma z czego. Robic no jaja a mi sie grozi ze zajeb8ą mi miesiaczną premie. Bo nie bede grzeczny jaja
    ReviewUserIcon
    Wiedźmin

    26.01.2020 02:17

    Inne

    Zakład tonie.... To nie jest nie umyślne. Wielton wkoncu pójdzie w lepsze ręce za grosze. Miejmy nadzieję że to podbije renomę polski i naszych fachowców pod względem jakości. Musimy przetrwac tylko ten kryzys (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MurzynekMambo

    26.01.2020 00:53

    Inne

    Dużo by mówić. Nakazanie brania pracownikom urlopów bezpłatnych to juz jest masakra. Ludzie wypisywali bo każdy się bał a jak nie to wypad. Inwentaryzacja płatna na produkcji - na serwisie dyrektorek powiedział ze maja robić w czasie pracy bez dodatkowych umów. Nie mieli możliwości i wyboru. Bo chciał pokazać co potrafi. Ciekaw jestem kiedy będzie następny. Tam nikt długo nie posiedział. (usunięte przez administratora)W życiu nie znałem tak wrednych ludzi i to na stanowiskach kierowniczych. Te szkolenia dają im wyobrażenia ze pracownicy to ciemna masa a oni sa panami. (usunięte przez administratora) Na Witelonie świat sie nie kończy. Trzeba tylko podjąć ta decyzje.
    ReviewUserIcon
    Patryjota byly.

    25.01.2020 22:27

    Inne

    Tak od dłuższego czasu czytam co piszą pracownicy o wieltonie. Dlugi czas myślałem o tym czy podjąć tam prace, ale po tych wypowiedziach wole do niemiec jechac niz tu robić na cala ta firme. Wielun pierwsze bąby tyle walki o co....... Szkoda przemyśleń
    ReviewUserIcon
    Pawcio176

    25.01.2020 14:20

    Inne

    Kurde wiecie co chciałem zmienić pracę i iść do Wieltonu ale czytając wasze opinie rezygnuję. Najlepszym sposobem aby zarobić na Wieltonie to Shortować akcje spółki. ????
    ReviewUserIcon
    On

    25.01.2020 18:22

    Inne

    Najlepiej kraść na potęgę jak to robią starzy pracownicy z liderami
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.01.2020 19:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    iga

    25.01.2020 09:49

    Inne

    wirus jest nazywa sie czeska lipa spawacze bardzo szybkim tempie zapadają na ten wirus.
    ReviewUserIcon
    Facet

    26.11.2019 10:22

    Inne

    Już? wypłakaliście się? Miałem z wami pracować bo myślałem że prawdziwe chłopy pracują w Wieltonie, ale nie chce zostać blogerem jak wy. Pozdroooo
    ReviewUserIcon
    thunder

    24.01.2020 10:48

    Inne

    toś pokazał kolego klasę. utwierdziłeś mnie w przekonaniu, żeby nie sugerować się w żadnym stopniu twoimi gadaninami goworkowymi. dobrze, że ty wiesz wszystko i wszędzie byles. a z ciekawostek, to nie ty nadajesz prawo do udzielania sie innym, to tak na marginesie, bo od tego pierdzielenia chyba poprzestawiało ci sie w głowie tak, że myślisz, że jesteś niewiadomo kim z niewiadomo jaką mocą sprawczą.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    24.01.2020 16:06

    Inne

    Jak ci pasuje ta robota za tą kasę to przychodź świątek piątek i niedziele.W Czechach chłopaki za pracę po 8h kasują 11-12k a ty będziesz niedługo robił za miskę ryżu razem z wietnamcami.
    ReviewUserIcon
    niger

    23.01.2020 12:10

    Inne

    w tym tygodniu to tak podsumować można na w 2 zwalnia się 4 spawaczy w4 3 w 5 2 na poniedziałek kolejne 10 spawaczy jedzie na próbki. titanic nabiera wody. a kapitan ciągle trzecia firma w europie.
    ReviewUserIcon
    Fotograf

    23.01.2020 17:14

    Inne

    To jest bardzo dobra odpowiedz. Jeszcze musi sto osob odejsc to moze pomysla innaczej. Brawa i gratulacje dla tych co odchodza niech im sie uda tak jak mi i innym. Na Wiel.... swiat sie nie kończy. Gorace pozdrowienia dla Michasia kierowniczka nad kierowniczkami, pana dyrektora za cudna prezetacje. Michas glowa do gory nadchodza tluste czsy,wrobienie rosnie.Bedziesz chwalony.
    ReviewUserIcon
    Smoleńsk

    24.01.2020 08:31

    Inne

    poprawka na próbki jedzie 15 i to z samego tylko W 2
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2020 17:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JanNiezbędny

    23.01.2020 23:00

    Inne

    Kto pisze kogo masz na myśli?
    ReviewUserIcon
    nik

    24.01.2020 08:15

    Inne

    Jakto kto? @Dosyć kłamstw. po godzinach przecież on tylko dla kolegów mówi że mu się nie podoba, a po pracy peany pisze o wieltonie
    ReviewUserIcon
    apel do goworkowych atencjuszy

    23.01.2020 10:24

    Inne

    Odniosę się do ostatnich przemyśleń goworkowych. Otóż narzekacie panowie na słabe zarobki, że kierownicy wam nie okazują należnego szacunku, że w ogóle kierownicy to mają życie jak w madrycie - mając takich dyletantów za recenzentów, palących się do pracy zawodników - och co to za cud nie praca! Narzekacie panowie na pracę w soboty - kto komu każe? Chyba żona wam każe zasuwać do pracy bo za darmo tego nie robimy, a jak ktoś ma problem z zapamiętaniem za co zapłacili i ile to też da się zaradzić - polecam secik: bilobil, memo zabawy plus zapisywać sobie w notesiku przemyśleń - pomaga. Lecimy dalej, podwyżka była, co prawda ale jakaś taka kiepskawa -(sic !!!!) zaraz pewni usłysze, że takiej niskiej to mogło nie być wcale- taaaa jasne. I cały czas, caluteńki czas postulaty "mało mało mało więcej więcej chcemy więcej" - takie typowe... co tam jeszcze było.... ooo prawie bym zapomniał "kiedyś to były czasy", "kiedyś to się pracowało" - prawie się zakrztusiłem jak to przeczytałem, ale daruje sobie komentowanie - nie żyłem w prlu nie wiem jak to się wtedy wspaniale pracowało, coś mi dziadkowie opowiadali ale sam nie doświadczyłem tych czasów kiedy to Polska mlekiem i miodem płynęła może stąd moje ubolewanie nad tym dokąd ten świat zmierza jest mniejszy... Reasumując jako młody pracownik wole pracować z rówieśnikami z ukrainy niż z wami leśne dziady. Żaden z was jak przyszedłem do pracy nie zasuwał jak z motorkiem (usunięte przez administratora) na spokojnie, jakiś petek, jakaś przerwa, a do pomocy nikogo chętnego więc teraz nie róbcie scen. Chociaż starych to już się nie zmieni to tych dyletantów 35-50 z nimi to bym się nie patyczkował. Pokolei po IP wywalałbym na zbity i was wszystkich wymienił na ua oni przynajmniej albo odchodza z pracy jak im się nie podoba a nie bloga z forum robią...
    ReviewUserIcon
    Tak to Propaganda

    23.01.2020 16:10

    Inne

    Czemu ma służyć ten twój apel? Nie masz już z kim pracować że się w blogi bawisz i próbujesz ocieplic wizerunek? Jak Ci dobrze to pracuj i nie patrz na nic. Rób swoje bierz swoje pieniądze! A jak będziesz dobrym i po słuchanym barankiem dostaniesz premie. O nie przepraszam premi w tym miesiącu nie będzie bo nie wyrobiliśmy się z zaplanowanym charmonograme Na ten miesiąc. W następnym miesiącu pracuj więcej możesz we wszystkie soboty i niedziele nawet to może będzie premia, tylko uważaj na jakość bo się zdziwisz ale na jakości też wieltonwi zależy i lubi za to pieniążki wszystkim ucinać. - nawet takiemu potulnemu Barankowi co chciał dobrze dla zakładu i pracował na okrągło w 50 stopniach na hali.
    ReviewUserIcon
    apel

    24.01.2020 08:10

    Inne

    hahahahahahah ja robie bloga i nie mam z kim pogadać? Ja? od miesiąca poklepujecie się tu po ramionach, podajecie sobie chusteczki i ty do mnie wyjeżdżasz z takim tekstem? Autobiografie piszesz
    ReviewUserIcon
    bright site of life

    23.01.2020 09:56

    Inne

    Ale tak sobie myślę że to forum to jednak ekstra jest, może i się nie dowiesz o realnych warunkach zatrudnienia ale za to można poczytać czyjś pamiętnik i jakby człowiekowi lepiej na sercu się robi :d
    ReviewUserIcon
    Bajka

    23.01.2020 16:38

    Inne

    Tak ludzie o tych sobotach piszą i się umawiają na picie w zakładzie. W sobotę na nocce I później poprawka w niedzielę po kościele. Na zajutrz wspólna orka od poniedziałku 6 rano. Zero w tym prawdy taka notatkę ci napisałem do pamiętnika dla dużego uśmiechu jak to będziesz czytał na kibelku.
    ReviewUserIcon
    ADHD

    15.10.2019 17:56

    Inne

    Proszę o opinie - dostałem ofertę pracy na przedstawiciela handlowego... jest ktoś kto pracuje lub pracował na takim stanowisku? Jednak warunki pozostawiają wiele do życzenia, a obiecują żeby się nie zrażać bo kasa jest gruba do zarobienia.. Szczerze i otwarcie bez hejtu proszę :)
    ReviewUserIcon
    PeHa

    23.01.2020 10:25

    Inne

    od jakiegoś czasu pracuję na stanowisku przedstawiciela handlowego. Na stronie firmy wisi także ogłoszenie, że szukamy przedstawicieli, bo roboty jest dużo. Klientów jest sporo, a bazę tą chcemy wciąż poszerzać, by osiągać jeszcze lepsze wyniki. Konieczne jest tutaj zaznaczenie, iż ta praca jest nastawiona na wyniki! Tego się od nas wymaga, jeśli tego nie ma to znaczy, że może nie do końca się do tej pracy nadajemy. Jednak jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w marketingu, zna mniej więcej tą branże, a przede wszystkim jest otwarty do ludzi i rozgadany, to z pewnością jest to praca dla niego. I to nie jest kłamstwo - a nawet wszech ogólna i znana prawda - im więcej zrobisz, tym więcej zarobisz. Nie ma się co czarować, za lenistwo w przedstawicielstwie nie płacą. Ty możesz wymagać zarobków, ale oni wymagają efektów, co może wprowadzać jakiś stres - ale jaka praca na której nam zależy nie stresuje? Szczerze mówiąc nie wiem czy to jest osiągalne. Każdy z nas kiedyś zaczynał, każdy się kiedyś uczył, nikt od razu nie zarabiał kupy pieniedzy. Wszystko wymaga pracy i wysiłku, jeżeli jest to zauważalne to z pewnoscią zostaje docenione.
    ReviewUserIcon
    Tak to Propaganda

    23.01.2020 16:19

    Inne

    Tak z pewnością efekty będą docenianie i należycie wynagradzane. Dobry z ciebie wodolej i efekty na pewno masz bo potrafisz kłamać prosto w twarz. Opinia o Wyrobach wieltonu w Polsce to dramat tylko ilość ilość ilość i to nie do Polski tylko tam gdzie się jeszcze opinia w miarę trzyma. Masz filmiki na yt jak ludzie odbierają swoje zamówienia i nie mogą liczyć na naprawę. Nie wiem co ty ludzia wciskasz że cos z wieltonu kupuja.
    ReviewUserIcon
    henry

    23.01.2020 09:52

    Inne

    Jakiś taki smutny chodziłeś ostatnio, coraz mniejszy i mniejszy aż zupełnie znikłeś.. ale za to z jakim przytupem wróciłeś!
    ReviewUserIcon
    henry

    23.01.2020 09:49

    Inne

    Mam pewna teorie kto to napisał, przychodzi mi na myśl jedna osoba cóż to za smutna osoba
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    henry

    23.01.2020 09:40

    Inne

    Co tu się wydarzyło ????!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2020 21:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.01.2020 21:30

    Inne

    My tu kicius nie rozmawiamy o polszczyznie.. Temat dotyczy traktowania pracownikow..ZWYKLYCH PRACOWNIKOW..przez w /w firmę.Tak więc nie zmieniaj tematu. Te swoje mądrości zostaw dla swoich tepych koleszkow.. Lub tesciowej zaimponuj jak będziecie kury skubac...
    ReviewUserIcon
    ...

    22.01.2020 13:38

    Inne

    No i pokazał klasę...piękna wypowiedź nie ma co.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2020 21:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.01.2020 10:47

    Inne

    Dokladnie..
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2020 22:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.01.2020 22:53

    Inne

    Jest dokladnie jak piszesz. Jednak nie wsxyscy mogą sobie pozwolić ,aby tu nie pracować.. Jednak mieć swoją zdanie na temat tej firmy każdy może mieć własne. Prawdą jest ,że to jest wielkie dziadostwo,balagan i brak organizacji. Druga strona medalu ,to kierownictwo mistrzowie itp. Ono mają bajecznie.. Byly premie ,bonu i są inne bonifikaty.. Dla nich ta firma to doina krowa.. Lepiej dać kilkunasty ludziom grosza ,a trzymali parobkow za pysk.. Zwykly pracownik nic nie znaczy. Taka jest prawda..
    ReviewUserIcon
    Janek

    21.01.2020 16:47

    Inne

    Dziś usłyszałem że mam zacząć pracę od niedzieli aby w sobotę 1lutego nie przyjść na nocke coś wiecie?
    ReviewUserIcon
    Lulek

    21.01.2020 21:45

    Inne

    Dokładnie tak.
    ReviewUserIcon
    JanNiezbędny

    21.01.2020 22:49

    Inne

    Tak jest 24 godziny odpoczynku więc się tak nie rzucajcie, ponieważ i tak będziecie robić jak wam każą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2020 17:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    trent

    21.01.2020 10:28

    Inne

    ktoś chce przyjść do pracy, może ktoś mu polecił, może coś dobrego zaproponowali.. czemu za wszelką cene próbujecie mu wszystko to obrzydzić? to że wam nie pasuje, nie znaczy od razu że każdy będzie niezadowolony
    ReviewUserIcon
    Hi

    21.01.2020 18:05

    Inne

    Podaj bynajmniej jeden powód z jakiego owy nowy pracownik miał by być zadowolony. No wal !!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.01.2020 11:58

    Inne

    I tak teraz po zmianach soboty za darmowe jak zwykły dzień niech P. Bogaczyński sobie sam pracuje w weekendy
    ReviewUserIcon
    Lisek mistrz

    19.01.2020 19:39

    Inne

    Może i wpisza nn. Ciekawe co zrobia jak pracownicy wypisza im urlopy na te soboty. Myślę ze juz spora czesc spawaczy szuka pracy. A u nich chetnych brak. Tak trzymac panowie. Podwyżki trzeba dac pracownika wszystko jest droższe.
    ReviewUserIcon
    Rew

    20.01.2020 23:01

    Inne

    uważam ,że się mylisz i mogą Cię zmusić do pracy w soboty za free.. Podstawa do tego aby się szarpać jest.. JAKI W FIRMIE OBOWIĄZUJE OKRES ROZLICZENIOWY. Może być 1miesiac 3-4 a nawet rok.. Jeśli 12 miesiecy to jesteście (usunięte przez administratora) Teraz czemu w zeszlym roku okres rozliczeniowy był inny . Kto i za czyją zgodą wyraził zgodę na zwiększenie okresu rozliczeniiwego. Takie życzy trzeba zgłaszać do Inspekcji Pracy z wyopzedzeniem. Czyli już w zeszlym roku krecili na Was bata.. Zostaję Wam jedynie liczenie ile są Wam winni dni.. Sobota to jeden dzień do odbioru.. Radzę pilnowac czasu pracy i odpoczynku.. Jest to dokładnie opisane w podstawie prawnej.. A tak to wstyd ,że tak się ludzi traktuję nie pytając o zdanie.
    ReviewUserIcon
    Montażysta

    20.01.2020 22:49

    Inne

    Nadchodzą lepsze czasy w wieltonie!! Szykują się podwyżki... o 3 % :D(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    daro

    17.01.2020 17:09

    Inne

    mam pytanie ile mogę zarobić w okresie probnym i ile po tym okresie mam zamiar zacząć pracować od marca tego roku .proszę ożetelną informację pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anonim

    20.01.2020 11:26

    Inne

    Czyli tak pracownik Wieltonu ma być całkowicie poświęcony swojemu pracodawcy. Super.... Czyli rodzina, dzieci czas z nimi spędzony, obowiązki domowe itp. co? Dyrekcjo (usunięte przez administratora) wielton troszkę sumienia i zrozumienia d la człowieka... Jak to mówią miliony na koncie odbierają rozum i uczucia.....
    ReviewUserIcon
    Hmm

    20.01.2020 13:56

    Inne

    Patrząc na to że najniższa krajowa to 2600, więc może wyjdziesz w okresie próbnym jak dobrze pójdzie 2000 na rękę, do tego soboty już nie są dodatkowo płatne, trzeba robić jak w normalny dzień, a zamiast kasy odbierasz sobie jako dzień wolny w tygodniu, po okresie próbnym być może podniosą stawkę o jakieś 200-300 zł więc na rękę też nie wiele więcej
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.01.2020 10:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JanNiezbędny

    19.01.2020 13:40

    Inne

    Dokładnie. W końcu ktoś to napisał.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.01.2020 19:35

    Inne

    ..... A od kiedy to mamy soboty pracujące?mamy 40 godzinny tydzień pracy jak byś nie wiedział.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.01.2020 15:07

    Inne

    Od starszych pracownikòw można usłyszeć jak byli traktowani za starych czasów.Jak zalozyciele Wieltonu dbali o załogę..Praca w Wieltonie ,to bylo coś.. Nie to co teraz.. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    18.01.2020 14:42

    Inne

    Ja chciałbym pogratulować naszemu panu Dyrektorowi najlepszemu cudotwórcy jakże udanej prezentacji. Dwoma slajdami sprawił że naszemu kierownikowi wszystkich kierowników(usunięte przez administratora) opadła kopara, dziewczyna z kadr miała (usunięte przez administratora) w oczach, tłum stał osłupiały. A po tym całym zebraniu mistrzowie dzielni (usunięte przez administratora)zarządu, poganiacze stada baranów przemówili ludzkim głosem. Jednym słowem BRAWO TY .
    ReviewUserIcon
    Nooo

    18.01.2020 16:09

    Inne

    I bedzie po wieltonie ten grafik rozwali wszytko do konca pan dyrektor z pracownika zrobić chce niewolnika i to doprowadzi do konca .firmy WIELTON A NA SAM KONIEC MAJTERKI DOSTANA REKAWICZKI I DO ROBOTY. W SOBOTY ZA DARMO .NA 2 I 3 ZMIANE TO JUŻ WAS CZEKA KONIEC LABY
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    18.01.2020 17:41

    Inne

    Trzeba pójść w te narzucone soboty, zrobić polowe normy . I resztę sobót wcale nie przychodzić nawet na 1 zmiany. Wtedy się znajdą pieniądze na "sztuki"
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    17.01.2020 15:44

    Inne

    I jak tam,są chętni na darmowe soboty ?
    ReviewUserIcon
    Rolniki Niewolniki

    17.01.2020 23:38

    Inne

    Chętnych rolników, farmerów i tym podobnych lokalnych czereśniaków jest cała masa. Nie bój żaby, niewolnicy wielbłąda w sobotę pracują normalnie. Czyli za darmo. :-)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    18.01.2020 14:08

    Inne

    Gdzie ten kontakt ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2020 11:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    17.01.2020 17:02

    Inne

    Tak kolega ma rację sa nizej wymieszane.
    ReviewUserIcon
    Auuuu 2

    18.01.2020 02:32

    Inne

    No to jest władza szatana nad wszytkim nie ma wolnoścì słowa
    ReviewUserIcon
    mały john

    17.01.2020 20:46

    Inne

    Po pierwsze twierdzenie, że praca w sobotę będzie darmowa jest mijaniem się z prawdą. Praca w te dni będzie do odebrania w inne. Jest opracowany grafik na cały rok. Czy to jest dobre rozwiązanie, pewnie nie, ale nie podawajmy fałszywych informacji. Co do bonów i premii świątecznych. Fakt nie było i faktycznie brakło cywilnej odwagi aby na wigilii wprost o tym powiedzieć. Ludzie liczyli, że coś będzie a tutaj figa z makiem. Także to na pewno na minus.
    ReviewUserIcon
    Bieda edition

    04.12.2019 20:31

    Inne

    Paczki Dzieciom żałują Nie dość, że z pensji pozabierali, to dziecku tez żałują. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.01.2020 16:28

    Inne

    Pretensje do firmy... A czemu nie ma pretensji do osób, które (usunięte przez administratora)firmę? Są tacy co już hurtem biorą... "biere, za darmo, a co będę kupować skoro można wynieść". Prezes nie pokrywa takich kosztów, bo ma swoją minimalną stawkę on ma zarabiać na firmie. Komuś musi zabrać aby dziurę załatać więc jak myślisz co zrobi? Na przykład dzieci nie dostaną paczek...
    ReviewUserIcon
    titi

    17.01.2020 10:10

    Inne

    szkoda, że nie ma więcej takich głosów rozsądku.. ale chyba za duzo wymagam
    ReviewUserIcon
    Ja albo Ty

    17.01.2020 00:04

    Inne

    Darmowe soboty każdy tego chciał
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2020 10:54

    Inne

    Nie zgadzam sie z opiniami przedmówców , uważam że praca w firmie Wielton to sama przyjemność. Ludzie są życzliwi i zadowoleni z pracy,kierownictwa i pensji . Miesięczne wynagrodzenie na bardzo dobrym poziomie + super premie. A normy wcale nie są wygórowane.
    ReviewUserIcon
    Rety

    15.01.2020 18:23

    Inne

    Mam pytanko.. Czemu usuwane są opinię negatywne..
    ReviewUserIcon
    Tytanic

    16.01.2020 09:07

    Inne

    Ludzie tam pracują bo się boją coś zmienić. Mają zobowiązania, kredyty, alimenty... Grzecznie albo nie grzecznie ale cały czas pracują i wybierają wodę zanim całkiem ten statek nie zatonie. Jeśli czyta to potencjalny Nowy pracownik to stanowczo odradzam wchodzić na tonący pokład. Ps. Jestem spawaczem
    ReviewUserIcon
    Anioł stróż, Alternatywy 4/1

    15.01.2020 23:40

    Inne

    Paziu z Ruśca, sprzedaj tę firmę za wczasu, wstydu sobie oszczędź, ludzi ratuj ! Jeżeli tak dalej będzie to niedługo swoimi bezmyślnymi działaniami w dobie kryzysu doprowadzisz firmę do upadku i pracę straci przez ciebie kilkaset osób. Zobacz co się dzieje z pracownikami produkcji i kadrą inżynierską ! Każdy ucieka ! Niebawem stracisz wszystkie kontrakty ! Nie kombinuj więcej, bo jak wejdzie syndyk to z powrotem wylądujesz na ryneczku handlując pomidorami, a synek będzie musiał przesiąść się do żuka z 3-biegową skrzynią biegów ! Musisz mierzyć siły na zamiary, a nie w ślepo spełniać swoje ambicje o pogoni za narodowosocjalistyczną niemiecką firmą Schmitz. To tak jak byś próbował złapać białego królika, aż w końcu wpie..olisz się do nory jak Alicja do krainy czarów, tylko że ze swoim potężnym samarem ulanym na słoikach z pamapolu ugrzęźniesz w tej norze, a mrówki zrobią ci z d..y schron przeciwatomowy. Idźże po rozum do głowy, czym prędzej sprzedaj firmę kolorowym ludzikom póki bańka nie pękła i pozbądź się przy okazji zakłamanego zarządu począwszy od szczebla kierowniczego, który nagminnie zapewniał Cię o sukcesach zgarniając premie śmiejąc ci się prosto w twarz !
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    15.01.2020 19:07

    Inne

    Panowie jutro zebranie abyśmy pracowali w weekend za darmo albo do odbiór jak będzie czas odebrać zebranie o 14 masakra
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.01.2020 22:38

    Inne

    Zamówień może i mają bo roboty jest dużo dlatego potrzebne są nadgodziny żeby się z zamówień wywiązać. No ale firma jest tak biedna że za te nadgodziny nie ma jak zapłacić to pracownik może sobie odebrać wynagrodzenie jako wolny dzień. Ciekawe jak długo dacie sobą tak pomiatać. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Baczek bez raczek

    15.01.2020 23:07

    Inne

    Witam wszystkich. Zobaczcie jakie to jest mataczenie. Rok poprzedni trzy dni bezplatnego ok dwa. Świetna bez premii(chce podkreslic ze to najwieksza firma w Wieluniu, sa mniejsze i malutkie i tam premia byla) a teraz co weekendy. (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.