opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Randall

    29.12.2018 12:43

    Inne

    Czy ktoś mógłby napisać jakie wynagrodzenie na start dla spawacza?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.01.2019 17:32

    Inne

    Oczywiście na start - po paru latach 3000 netto wyciągniesz
    ReviewUserIcon
    Dan

    10.01.2019 20:00

    Inne

    a tak z ciekawości - to już maksymalna kwota, czy ktoś miał więcej?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.12.2018 14:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Icek

    07.01.2019 20:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)Tak więc jak na trzeciego producenta naczep w europie jest to śmieszna kwota.
    ReviewUserIcon
    Nowy taki tam obserwator

    09.01.2019 16:22

    Inne

    Moze i tak ale z czego maja dac (usunięte przez administratora) idą myślę ze wszystko ma swoj czas i niedługo nastąpią ogromne przelomowe zmiany dla paru niebieskich????????????⏳
    ReviewUserIcon
    BartekLotnik

    09.11.2018 17:33

    Inne

    Wypowiedzenie złożone . Chcesz się zatrudnić ? Chcesz zarabiać (usunięte przez administratora)pieniądze na różnych stanowiskach ? Chcesz być za przeproszeniem (usunięte przez administratora) codziennie ? Wielton jest dla Ciebie idealny ! Popieram kolegę z góry ;) lepiej być śmieciarzem w Niemczech niż robić w Wieltonie :) tam chociaż miałbyś większy szacunek i wypłatę . Odradzam ludzie naprawdę ale jeśli wypowiedzi wam nie starczą próbujcie sami zobaczcie jak to jest (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Icek

    03.01.2019 19:36

    Inne

    Potwierdzam.Lepiej bym tego nie ujął.Pracownik tej firmy(jeszcze ale już niedługo)
    ReviewUserIcon
    Randall

    29.12.2018 11:08

    Inne

    Witam. A czy ktoś mógłby napisać jak zarobki dla spawacza na start. Mają ofertę na obsługę automatu.
    ReviewUserIcon
    Za te pieniądze lepi nie bydzi

    21.12.2018 20:57

    Inne

    (usunięte przez administratora) ludzie wam to się w głowach (usunięte przez administratora)zarobki są ok w małych firmach zarobisz 5tyś. Tylko policz godziny i wszystko ,dobrze dopóki pracujesz ,nie daj boże coś się stanie pójdziesz na chorobowe i dostanie 1000zł miesięcznie to może ci się wtedy oczy otworzą jak po 6miesiącach komornik wejdzie do mieszkania , a po drugie jak wam Tak źle to po jakiego wala siedzi jeden z drugim??? Jechać na do de i robić za 1500€ i zostawić żonę pod opiekę sąsiada???????????? sam osobiście pracuje w tej firmie i fakt nie Kiedy trochę lepiej trochę gorzej a nie narzekam, ale pokażcie mi zakład gdzie każdy jest zadowolony ???nie ma takiego bo jak przysłowie. Mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze.każdy w innych firmach lepiej ,ale czemu nikt nie powie że gorzej jest też w innych???? Ludzie wspinać (usunięte przez administratora) i do roboty pomyśleć trochę ,zrobić coś a nie żale na forum wylewać.
    ReviewUserIcon
    Opos

    22.12.2018 15:44

    Inne

    Ciekawe gdzie zarobisz 5 tyś?! Pracuje już 13 lat w tej firmie i jeszcze nigdy nie przekaroczyłem 3500 zł !!! (usunięte przez administratora) jeżeli chwalą się takimi zyskami ze sprzedaży i wszelkimi nagrodami to pracowników od czasu do czasu jakąś premia uznaniowa czy coś w tym stylu przydało by się nagrodzić bo to dzięki pracownikom poniekąd to zawdzięczają.
    ReviewUserIcon
    samuraj

    20.12.2018 19:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)nawet porządnego parkingu zorganizować nie umieją,kupują teraz jakieś chaszcze za grosze i tam robią parking po przeciwnej stronie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krawędziarz

    16.12.2018 01:45

    Inne

    Czas wyrobienia normy nie ma wplywu na wysokosci wyplaty o czym mozna bylo sie przekonać po ostatniej wyplacie. Rozumiem lakiernia sie schajcowała ale zeby zaraz ludziom dawac po kieszeni najnizsza wyplata w tym roku jak dla mnie. Kazą wysylac codziennie wyrobienia normy do kierownictwa bez czasu przygotowania maszyny. Duzo blach pojedynczych czasy na wykonanie okrojone do chyba absurdalnego minimum co na niektore detale. Ciagle malo dokupuja maszyny a i tak trzeba tyrac w czterech brygadach rano poludnie noc i jeszcze w weekendy dziwie sie ludzia ktorzy robia tam za 2500 netto bez wolnych weekendow gdy by nie to ze nie moge obecnie wyjechac nie pracowal bym tam w zyciu. Mozliwe ze dam dyla z w1 po co robic 4 brygady 3 zmiany za takie smieszne pieniadze jak mozna robic od pn do pt. Jedna wyplata potrafi tam byc 3500 pln z premia a kolejne dwie 2800pln przynajmniej nie mowili nigdy ze malo wyrabiam.
    ReviewUserIcon
    Laser power

    17.12.2018 14:30

    Inne

    2500 zł netto przy 4 brygadach? Tak się składa że też tam pracuje też na 4 brygadach to nie wiem jaka ty masz stawkę chyba 2000 że masz taką wypłatę albo bez premii robisz
    ReviewUserIcon
    Robol

    06.12.2018 09:12

    Inne

    Będą bony na Święta?ktos cos wie?????
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.12.2018 18:59

    Inne

    Oczywiście, że przyjmują, ale chyba nie jesteś świadom ile osób odchodzi :) bilans jest na minus ostatnimi czasy
    ReviewUserIcon
    Bar

    15.12.2018 21:00

    Inne

    Mylisz się... fundusz socjalny tworzy się z pieniędzy pracodawcy. Fundusz tworzy się z corocznego odpisu podstawowego, naliczanego w stosunku do przeciętnej liczby zatrudnionych.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    24.10.2018 09:47

    Inne

    WIELTON to firma należąca do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie. Tak się składa, że w chwili obecnej prowadzą rekrutację. Zobaczcie tutaj: https://wieltongroup.com/kariera/oferty-pracy/ Macie do wyboru naprawdę różne stanowiska pracy. Może jakaś osoba podzieli się z nami tym, jak w takim przedsiębiorstwie wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
    ReviewUserIcon
    Icek

    12.11.2018 17:29

    Inne

    Takie ,,atrakcyjne dodatki pozapłacowe'' dostają że przez trzy miesiące nowo przyjęty pracownik na montaż dostaje 2300 zł brutto, czyli ok 1620 zł netto.O premii przez te trzy miechy można zapomnieć.Do tego wymagania jakby się tam pracowało już kilka lat.Pracuję tam nadal ale chyba czas rozejrzeć się za inną pracą.Szkoda zdrowia i nerwów.
    ReviewUserIcon
    Koperek

    14.12.2018 00:32

    Inne

    Hahsha jakie. Dodatki hahaha z wypłat (usunięte przez administratora)a ty mówisz o dodatkach no szok to jest z Marsa pani jest ?
    ReviewUserIcon
    Były wiel "błąd"

    13.12.2018 00:26

    Inne

    Najlepsi pracodawcy wg Rzeczpospolita( Dane 2017) WIELTON NA II MIEJSCU POLSCE ! a Wy śmiecie narzekać tutaj ? https://www.facebook.com/WieltonGroup/photos/a.251446591711177/949849838537512/?type=3&theater https://www.rp.pl/Praca/312119899-Najlepsi-na-rynku-pracy.html Czemu w komentarzu na FB nikt nie wklei linku do GO WORKA! Tutaj jest prawda....
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.12.2018 12:00

    Inne

    Może ktoś nie związany z firmą powinien to zrobić. Bo osoba pracująca tam lub osoba związana w jakiś inny sposób z osobą pracująca tego nie zrobi. Ale i tak zaraz by usunęli to raczej bezsensu.
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.12.2018 13:53

    Inne

    Więc wklej link i będzie po problemie. Po co bijesz pianę?
    ReviewUserIcon
    Szeregowy Dolot

    05.11.2018 15:52

    Inne

    Mam pytanie odnośnie ofert pracy jako specjalistka do obsługi klienta. Widziałem, że ta oferta regularnie pojawia się i znika z zakładki ofert pracy pytanie dlaczego? Poszukują nowych czy co chwilę ktoś się zwalnia? Ile można zarobić na takim stanowisku i czy jest to zoraca na ul. Fabrycznej Baranowskiego czy może w budynku zarządu?
    ReviewUserIcon
    Klawisz

    29.11.2018 19:38

    Inne

    Mam pytanie czy bedzie cos na Święta typu bon lub premia Swiateczna czy lipa jak i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Extreem

    30.11.2018 18:47

    Inne

    Będą, karnety na ścianki wspinaczkowe "raz kozie śmierć".
    ReviewUserIcon
    Florek

    23.11.2018 22:59

    Inne

    Ło Pany po dzisiejszych fajerwerkach w zakładzie to Was teraz zajadą (świątek piątek, niedziela sobota w robocie), bo przecież będzie trzeba straty odrobić a już tylko w dniu dzisiejszym firma jest w plecy 40 mln zł. Nie życzę nikomu źle, ale jak to mówią Pan Bóg nie nierychliwy ale sprawiedliwy...
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.11.2018 12:09

    Inne

    Wiadomo już jak duże będą redukcje etatów i redukcje wynagrodzeń, by odbudować lakiernię ?
    ReviewUserIcon
    Olek

    25.11.2018 22:30

    Inne

    Nie bój się firma na 100% była dobrze ubezpieczona od następ takich wypadków także wydaje mi się, że jakiś większych wpływów na wynagrodzenie nie będzie to miało.
    ReviewUserIcon
    Dafid

    17.11.2018 18:24

    Inne

    Witam jak tam na wydziale W1 bo pradowałem rok temu zmieniło sie coś ?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    24.10.2018 22:33

    Inne

    Ludzie weźcie się do uczciwej roboty a nie spacerujcie i patrzcie tylko żeby dniówka zleciała, będą długotrwałe efekty pieniężne będą płace!!! Ludziom się od pięciu lat pomieszało w głowie, a zaraz się sytuacja odwróci i wtedy będzie jaki zły pracodawca, wtedy wam przypomną "jaki zły pracownik"!!!
    ReviewUserIcon
    Paweł Paweł Paweł xD

    25.10.2018 08:41

    Inne

    (usunięte przez administratora) Będzie lepsza płaca to i będzie lepsza praca. Po co się wysilać jak i tak się więcej nie zarobi. Sytuacja się odwróci to prawda bo już Wam brakuje rąk do pracy a jak otworzą chłodnie to już się całkiem z robotą nie wyrobicie.
    ReviewUserIcon
    Igor

    15.11.2018 21:57

    Inne

    Bierz się do pracy.(usunięte przez administratora).Schody zaczynają się gdy ma się nad sobą (usunięte przez administratora)przełożonych, którzy często na początku nie wiedzą jak zorganizować podwładnym pracę.Zaczynasz robić jedną robotę a za chwilę przychodzi pan (usunięte przez administratora)i stwierdza że :masz iść do innej roboty a tą na później.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.11.2018 09:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    W sobote pracujemy :-)

    08.11.2018 17:46

    Inne

    Wychodzi na to że lepiej być w niemcach śmieciarzem niż w wieltonie spawaczem :-)
    ReviewUserIcon
    Kiks

    07.11.2018 22:52

    Inne

    Jak tam 12.11 w Firmie? Wolne ? ????
    ReviewUserIcon
    pracownik biurowy

    07.10.2018 15:22

    Inne

    Bardzo niskie zarobki. (usunięte przez administratora)Nie ma się nad czym zastanawiać.
    ReviewUserIcon
    Wujek prestiżowa rada

    29.08.2018 19:01

    Inne

    Prestiż !!! Prestiż Panowie i Panie !!!! Ciśnijcie !!! Ciśnijcie !!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.10.2018 10:04

    Inne

    A obiecanej podwyżki jak nie dostaliście tak nie dostaniecie.
    ReviewUserIcon
    Szef wszystkich szefuf

    04.10.2018 20:44

    Inne

    Wszystko poszło na premie dla dyrektorów. Teraz wycisną z was ostatnie soki żeby zrealizować obiecane cele !
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    03.10.2018 16:11

    Inne

    @Alex Z czego Twoim zdaniem wynika fakt, że WIELTON zatrudnia osoby, które mają raczej niewiele wspólnego z jego głównym profilem? @Kik Dlaczego interesuje Cię akurat ta sprawa? Planujesz aplikować do tej firmy i miałoby to jakieś znaczenie dla Ciebie? @AntyUkr Proszę, żebyś nie wypowiadał się w przyszłości w takim tonie o innych. Chciałbyś dodać coś, co jest ściśle związane z tym pracodawcą?
    ReviewUserIcon
    Alex

    03.10.2018 20:07

    Inne

    Z tego, że nie mają ludzi do pracy i oto cała filozofia. Mądre osoby odeszły już dawno z tej firmy. Tyrasz na 3 zmiany + do tego jak chcesz coś dodatkowo to na zlecenia (sobota/niedziela) a wypłata i tak nie powala pomijając wszystkie inne ekscesy które się dzieją i które były opisywane w tym wątku. To jeszcze taki jeden z drugim Ci powie, że na wieluńskie warunki wielbłąd płaci najwięcej (śmieszni jesteście). W głowę się puknijcie, tapicer meblowy na przyuczeniu więcej zarobi w Wln i się mniej narobi pomijając fakt pracy na nocki niż spawacz w tej firmie z długim stażem czy nawet osoba która zbija palety. Ludzie Wy się obudźcie firma bogata przejmuje spółki a swoim pracownikom nie potrafi podnieść wynagrodzenia (parodia).
    ReviewUserIcon
    Kik

    01.10.2018 11:34

    Inne

    Czy na w6 pracuje dużo Ukraińców?
    ReviewUserIcon
    AntyUkr

    01.10.2018 21:39

    Inne

    Nie pracuje żaden, wszyscy się(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ukrainiec

    02.10.2018 08:49

    Inne

    Bo pracować to trzeba umieććććć ! :D
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Pytś

    18.09.2018 22:39

    Inne

    Wielton przejął kolejną spółkę tym razem: Lawrence David. Mają rozmach tyryryry. Firma bogata ciekawie kiedy pracownikom rzucą do kieszonki więcej.
    ReviewUserIcon
    Robol

    30.09.2018 19:40

    Inne

    Sztuka sztuka a nie jakość jaka jakosc jak czas goni i brak godzin i mistrzowie krzyczą ze mało malo a sprzęt lata 90te
    ReviewUserIcon
    Łoś

    01.10.2018 21:52

    Inne

    Usuwają prawdę i robia tu jak im pasuje wybierają opinie robią z nas jeleni
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    14.09.2018 13:24

    Inne

    @Anonimus Fajnie poznać również pozytywne aspekty pracy w firmie WIELTON. Zwłaszcza, że najwięcej tu tych bardziej negatywnych. Nadmieniasz, iż można tam wiele się nauczyć - czy zatem firma organizowała Wam jakieś szkolenia czy kursy? @Gabaret blacha na lewo Piszesz o bardzo niepokojących rzeczach, które powinny zostać zgłoszone. Czy ktoś w ogóle pomyślał, żeby zacząć działać w celu poprawy sytuacji w firmie?
    ReviewUserIcon
    Robal

    27.09.2018 12:18

    Inne

    Wszystkiego trzeba sie nauczyć od starszych pracowników. Nie dawno byl przypadek gdzie przyjęli nowego pracownika na dane stanowisko z niewiedzy zrobił pewną rzecz źle no ale jak nie ma go kto przeszkolić to tak jest... w nagrode paru osobą (nawet tym które nie miały z tym nic wspólnego) została odebrana premia. Według niebieskich kasków wina oczywiście jest nowego.... nie przyznają tego ze nie przekazali mu informacji jak ma pracować....
    ReviewUserIcon
    Alex

    28.09.2018 08:56

    Inne

    Ty się dziwisz jak do tej firmy biorą ludzi którzy nie mają nic wspólnego z mechaniką, spawalnictwem itp. tylko osoby np. po budowlance czy innych zawodach nie związanych z pracą w tej firmie. Mało tego to jeszcze na stanowiska kierownicze czy brygadzisty ich umieszczają. Do czego to jest podobne? Kilka lat wstecz jak rekrutowałem do tej firmy to mieli takie wymagania, że się w głowie nie mieściło a teraz przyjmują każdego jak leci. To jest prestiż ? Wielbłąd na psy zeszedł.
    ReviewUserIcon
    Adam

    21.08.2018 23:05

    Inne

    Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można bardzo skrzywdzić.
    ReviewUserIcon
    Ghm

    12.09.2018 19:03

    Inne

    To podaj nazwę firmy gdzie teraz pracujesz może ktoś skorzysta :)
    ReviewUserIcon
    yhyyyyyy

    14.09.2018 10:19

    Inne

    Do Krone też wiele osób przeszło z Wieltonu i są bardzo zadowolone. Przede wszystkim bez porównania płace i podejście do pracownika.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    08.09.2018 13:02

    Inne

    @Migotek Mis W1 Sieraków górą To dobrze, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji o pracodawcy, jakim jest firma WIELTON. Musisz jedynie pamiętać, żeby na forum publicznym używać tylko stosownego słownictwa. Jak oceniasz aktualną sytuację pracownika w tej firmie? @słoń Co masz konkretnie przez to na myśli? Proszę, żebyś wyjaśnił swój poprzedni post, gdyż nowi użytkownicy forum nie wyciągną z niego nic.
    ReviewUserIcon
    Gabaret blacha na lewo

    10.09.2018 22:39

    Inne

    Większość kradnie laduje na swoje samochody badz maja uklady z kierowcami z Wieltonu cuda potrafia wywieźć a Ci co robianiby uslugi to dopiero maja sile przebicia w interesach smierdzi na odległość wielkie kooporanty pierwsza liga niech Pan Prezez to zweryfikuje to zobaczy kto puszcza zaklad w maliny
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    26.08.2018 16:25

    Inne

    W tej firmie wyzysk (usunięte przez administratora) to normalność. Wszystkie krytyczne opinie to realna ocena... Wczoraj odbył się piknik rodzinny Wieltonu i w tym wypadku jest to odstępstwo od reguły. Trzeba przyznać że chyba pierwszy raz zakład stanął na wysokości zadania. Wiadomo każdy z nas złożył się na niego (socjal) ale ktoś musiał go zorganizować i chyba organizacja i atrakcje wszystkim odpowiadały... Jak wcześniej pisałem na ocenę zakładu składa się pełno minusów (kto pracuje ten wie) wczoraj był jednak plus... Małe bo małe ale światełko w dalekim tunelu do normalności.
    ReviewUserIcon
    Koło turbaxowe

    28.08.2018 21:26

    Inne

    Po co ma ktoś ryzykować swoją posadę itp. mówiąc to kierownikowi w twarz skoro oni wiedzą co jest nie tak co trzeba poprawić lub co zmienić.
    ReviewUserIcon
    ejjjjj

    28.08.2018 22:25

    Inne

    Po co mówić w twarz skoro dobrze wiedzą co jest nie tak (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aplikant

    25.08.2018 09:40

    Inne

    Cześć, zechcielibyście napisać ile brutto podstawy może oczekiwać product manager z doświadczeniem ?
    ReviewUserIcon
    radca

    28.08.2018 07:59

    Inne

    4,5
    ReviewUserIcon
    inzynier

    18.08.2018 21:50

    Inne

    Witam, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Konstruktor R&D w państwa firmie. Czy moglibyście państwo przybliżyć mi dokładniej zakres obowiązków, wymagania oraz atmosferę jaka panuje w biurze ? Dodam, że posiadam kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu zabudów do pojazdów użytkowych i zastanawia mnie również to, na jakie zarobki mógłbym liczyć z takim doświadczeniem. Widząc wiele przeróżnych opinii na tym forum wolałbym usłyszeć rzetelne opinie, a nie tylko słodkie słowa pani/pana z HR. Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki.
    ReviewUserIcon
    Grubooooooo

    24.08.2018 16:57

    Inne

    Niekiedy Ci po zawodówkach bardziej kumaci i ogarnięci niż Ci po studiach. Firma aktywnie wspiera sport i rekreację dlatego tym pracownikom co biegają po halach i podnoszą od czasu do czasu co nieco (bez skojarzeń) płacą więcej niż tym co siedzą w biurach i pierdzą w stołki xD Więc pany ingyyyyyynieży, ekscelencje i eminencje czyt. krawaciarze nie użalać się, że w biurach za mało zarabiacie tylko podwijać rękawy i zapierdziela* na produkcji. Trochę ruchu wam nie zaszkodzi a i brzuchy co niektórym spadną :O
    ReviewUserIcon
    leń

    24.08.2018 18:13

    Inne

    A dlaczego mieliby zarabiać mniej ? liczy się wkład w firmę, skoro mają większą wartość dla zakładu to zarabiają więcej
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2018 18:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sławek40

    21.08.2018 20:20

    Inne

    To nie jest ,,ciekawostka'' tylko normalna praktyka w każdej firmie.Od kiedy to za nieobecność w pracy( L4 jest przecież nieobecności)przysługuje taka sama premia jak temu co pracował cały miesiąc?Z choinki się waść urwał?Premia jest nagrodą za wykonywaną pracę i jest tylko i wyłącznie w gestii pracodawcy,który może ci jej wogóle nie dać i na skargę możesz sobie iść do swojej babci.
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.08.2018 09:58

    Inne

    Zacznijmy od tego, że w tej firmie po premii mniej się zarabia niż przed, to o czym w ogóle ta cała dyskusja. Po za tym choroba nie wybiera.
    ReviewUserIcon
    W

    08.08.2018 21:16

    Inne

    To jest chore Wielton już przekupił gowork bo komentarze są moderowane i zatwierdzane przez administratora a do tej pory nie były. Chyba zaczął się palić grunt pod nogami wielbłądowi i posmarowali administratorowi. M A S A K R A
    ReviewUserIcon
    Uzdrowiciel

    17.08.2018 08:56

    Inne

    To prawda
    ReviewUserIcon
    Głowa w Betoniarce auuuuuuuuuu

    08.08.2018 21:02

    Inne

    Kurczaczek wzruszyłem się, auuuuuuuuuuuuuuuu :D Sekcja: Misja i wartości pierwszy podpunkt Cytuje: "LUDZIE są najważniejsi dla naszej firmy. Każdego pracownika szanujemy, ponieważ pamiętamy, że jest on ważnym ogniwem w budowaniu wartości firmy. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, doceniając ich lojalność, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Zależy nam również, by w pracy czuli się bezpiecznie i komfortowo oraz dostrzegali przed sobą możliwość rozwoju." P.S. Brak pytań :O
    ReviewUserIcon
    ludź

    10.08.2018 19:27

    Inne

    Nie ludzie tylko ZASOBY !!! A ludzie to już inny sort
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    02.08.2018 12:12

    Inne

    Mam zamiar aplikować na stanowisko specjalisty ds. Kooperacji i rodzi się teraz moje pytanie jak ta praca wygląda i jak oczywiście wygląda wynagrodzenie? Praca z sobotami czy bez?
    ReviewUserIcon
    Cooperation men

    02.08.2018 12:23

    Inne

    Aplikuj. Czekamy na mlodych niedoswiadczonych , do dyspozycji przez 24 h. Po kilku miesiacach wyplujemy cie bez checi do zycia lub sam wczesniej odejdziesz jak sil starczy. Dawaj na poklad wieltolandu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.07.2018 21:15

    Inne

    Jak czytam co wy tu wypisujecie to płakać mi się chce z waszej głupoty. Chcecie zarabiać jak ludzie na zachodzie w kraju, który jest w zapaści gospodarczej od lat. Cieszcie się, że taki zakład istnieje w Wieluniu, bo inaczej na chleb ledwo byście mieli. W skali Polski zarabiacie na równo z innymi, a jak oczekujecie cudów to wynocha z kraju.
    ReviewUserIcon
    maniek

    29.07.2018 18:02

    Inne

    100% racji, to oczywiste, że nic się nie zmieni, bo po co zmieniać coś co dobrze prosperuje. Albo chcemy pracować dalej za niewielkie stawki albo szukamy pracy gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    Ręce opadają

    29.07.2018 20:20

    Inne

    + do tego (usunięte przez administratora) na nocki. Super pomysł.
    ReviewUserIcon
    wera

    26.07.2018 13:31

    Inne

    Mam pytanie: jak wygląda tam praca dla kobiety w dziale kontroli jakości? podobno przewaga tam facetów ? czy nie traktują kobiety tam jak gorszy sort?
    ReviewUserIcon
    Świeca

    27.07.2018 13:50

    Inne

    W Polsce, w każdym zakładzie kobieta jest gorszym sortem i nigdy nie zarabia tyle co mężczyzna na analogicznym stanowisku, ale wymagania wobec niej są duuuuuuuuuużo wyższe. Wiesz, zawsze lepszy mężczyzna chociaż idiota, niż wykształcona kobieta. A w tej firmie to już masz apogeum tej zasady.
    ReviewUserIcon
    Tobi

    28.07.2018 14:25

    Inne

    Racja
    ReviewUserIcon
    On Ci. On

    22.07.2018 23:10

    Inne

    Czy pracują tam kobiedy razem z więźniami. Którzy przyjeżdżają do pracy? Słyszałem też ze jeden ostatnio spierdzielil i ukradł komuś auto.?
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    26.07.2018 14:58

    Inne

    Jest taki rozpi......l na zakladzie odkąd maja wiezniow ze brak slow nikt nie umie ich upilnowac oni maja sie tu dobrze zaczynaja juz interesy krecic z Marysia kto sie znanie wie o co chodzi (marysia) burel i balagan
    ReviewUserIcon
    Wacek

    26.07.2018 20:00

    Inne

    Bedzie kogo zlapac za pierś
    ReviewUserIcon
    nowox

    26.07.2018 18:02

    Inne

    Witam. Jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu?
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    25.07.2018 15:32

    Inne

    Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!
    ReviewUserIcon
    zajcew

    25.07.2018 18:18

    Inne

    Mozna, np. obiad jest czasami dobry albo wyplaty sa na czas, ale w innych firmach to tez standard. W innych firmach istnieje poza tym wiele dodatkowych benefitów. Czyli firma wielton nie wyroznia sie niczym pozytywnym na tle innych firm. Zostalo mi tylko 4762 znakow, wiec nie wystarczy, by napisac o stronie negatywnej.
    ReviewUserIcon
    Tynty rynty

    25.07.2018 18:31

    Inne

    Nie na niby jesteśmy pewni.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    08.05.2018 21:42

    Inne

    Chciałem aplikować do tej firmy na stanowisko product managera, ale jak zobaczyłem te opinie to szczerze się zastanawiam czy w ogóle warto. Dlaczego jest tak źle ? Czy przełożeni tak źle traktują swoich podwładnych ?
    ReviewUserIcon
    staś

    16.07.2018 20:10

    Inne

    Hahaha który to ?
    ReviewUserIcon
    pablo

    24.07.2018 19:27

    Inne

    To napisze ktoś w końcu co to za gość bo myśle że warto przestrzec potencjalne przyszłe ofiary jegomościa ?
    ReviewUserIcon
    Bio

    23.07.2018 12:48

    Inne

    Czy jest w tej firmie dział związany z ochroną środowiska lub laboratorium ?
    ReviewUserIcon
    Zdzisiek Pauke

    24.07.2018 07:58

    Inne

    Nie ma, wszystkie przeciążenia i obciążenia psychiczne są testowane bezpośrednio na pracowniku.
    ReviewUserIcon
    Marlo

    18.07.2018 11:13

    Inne

    Mam zamiar aplikować do Wieltonu na wydział KTL (stanowisko inżynierskie). Proszę o informację jaka tam panuje atmosfera w pracy. Czy szefostwo dobrze traktuje pracowników?
    ReviewUserIcon
    ann

    18.07.2018 13:34

    Inne

    Szkoda czasu.
    ReviewUserIcon
    czlonek

    18.07.2018 18:04

    Inne

    Jeśli chcesz pracować za pięciu za stawkę o 50 zl brutto wyższą niż najniższa krajowa to praca dla ciebie.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    14.07.2018 12:20

    Inne

    @Przestroga dla inżynierów Myślę, iż skoro już postanowiłeś wypowiedzieć się na wątku, to powinieneś nam napisać, dlaczego nie polecasz pracy w firmie Wielton. Co, według Ciebie, może przeszkadzać pracownikom w tym pracodawcy? @Kamera O jakich przekrętach mówisz? Jeśli w wyżej wymienionej firmie oszukuje się pracowników to należałoby to zgłosić - jak sądzisz? @Nedza A jak długo tam pracujesz? Może po pewnym czasie dostałbyś jakąś premie?
    ReviewUserIcon
    Przestroga dla inżynierów

    14.07.2018 18:47

    Inne

    Nie chcę pisać o szczegółach, bo nie chcę zaszkodzić sobie i bliskim. Agnieszko, dobrze oboje wiemy, że jak ma się odpowiedni pieniądz to ma się władzę i anonimowość przestaje istnieć.
    ReviewUserIcon
    !!!!!

    15.07.2018 13:21

    Inne

    Dziwi sie Pani to prawda jest zle wymagaja.wiele a nic w zamian to nie jest firma.nowoczesna. jak to sie chwala w mediach wszystko stare i zuzyte wiec na czym pracować i podnosic poprzeczkę poprzeczkę wstyd maja ludzi jak więźniów choc wiezniowie maja lepiej zero dyscypliny pala i sie smieja bedzie lepiej jak z Wieltonu zrobia Zaklad Karny mysle ze ida w tym kierunku

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.