Veka Polska sp.z.o.o

Skierniewice

Opinie o Veka Polska sp.z.o.o

Wyczerpany

Powiem tak praca na produkcji 7 dni w tygodniu niedziela 12h po 5 latach pracy wynagrodzenie miesieczne w granicach 3100 ale powiem jedno po przepracowaniu tam 5u lat te pieniazki nie sa tego warte dzialanie pod wplywem permanetnego stresu brygadzista w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie juz poprzewracalo a o panu L Z nie chce wspominac on jest debilem ale nosi sie jak gwiazda zakladu moja obiektywna opinia jako pracownika veka tak ale nie na produkcji

Veka Polska Jest To zakład Taniej siły roboczej Liczy sie Norma a Pensja Bardzo niska Na Premie Możesz liczyć Jak Wchodzisz w (usunięte przez moderatora) Kierownikowi Penasja grosze 1100zł Nie Polecam Tego zakładu

Zostaw opinię o Veka Polska sp.z.o.o - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veka Polska sp.z.o.o