Vetro Polska

Czeladź

Opinie o Vetro Polska

Robi
użytkownik zarejestrowany

No właśnie ja słyszałem, że im lepszy fachowiec (mam tu na myśli staż pracy i zdobyte w tym czasie doświadczenie) tym wypłata tutaj rośnie, także w zasadzie wydaje mi się to całkiem uczciwe podejście do pracownika.

moro
@nina 16.10.2015, 11:03
piatek- powiem tak nie dawno tam pracowałem i byłem zadowolony z pracy lecz były zwolnienia z braku zamówień jak pisałem wczesn...

w tej firmie nikt nie zostaje zwolniony z powodu braku zamowień to jest tylko taka zabawa jak chcą sie pozbyć parę osób które nie mają dobrej opini nie wiedzac nawet o tym to właśnie tak się robi i dlatego zostałes zwolniony wiem coś na ten temat jak byleś zadowolony z takiego zarobku to gratuluję widać można cie zadowolić byle czym

@moro 02.11.2015, 16:11

jak nie wiesz ile tam zarabiałem to nie powinienes kogo kolwiek obrażać i pisac ws ten sposób

nina

no hej zwolnienia były spowodowane brakiem zamówien i jak mi teraz wiadomo to dalej jest lipa i nie ma co robic.

nina

Witam.Co do przjec do pracy do Vetro to nie ma. Własnie zwalniaja ludzi bo nie ma pracy.

Anna

Hej! naiwny człowieku firma nigdy ci prawdy nie powie zwłaszcza gdy im dużo ludzi ucieka i nie ma kto pracować.W zimie praca w chłodzie i lodowatej wodzie mycie szkła, latem 40 stopni piece kobiety nieprzytomne z gorąca ,szkodliwe farby ,zarobek to najniższa krajowa plus 150 premii uznaniowej jak macie nóż na gardle to możecie się tam zatrudnić

zbyszek

praca ciężka na trzy zmiany wynagrodzenie marne atmosfera okropna wszędzie kamery donosicielstwo ludzie traktowani jak śmieci nowi nieakceptowani przez starych pracowników i kierownictwo zachorujesz nie dostajesz premii przez 3 miesiące nawet urlop tylko wtedy kiedy dyrektor chce itd przykro mi ale tak właśnie tam jest

fadop
użytkownik zarejestrowany

ja tez jestem zaintersowany ta firma malo komentarzy widze na temat który mozna byloby wiedziec cos wiecej hmm mysle ze firma napisze wszystkie superlatywy zeby pokazac sie dobrym swietle wiec nie wiem czy to dobry pomysl pisac do nich i pytac o odpowiedzi a tytaj doswiadczona osoba zawsze cos wiecej doda czy warto aplikowac do nich.

Gościu

Vetro oprócz obróbki szkła zajmuje się produkcją kompletnych lamp od podstaw. Niedawno otworzyli nowy dział obejmujący obróbkę metalu i lakiernię proszkową, który wytwarza elementy do tych właśnie lamp, ale ma także świadczyć usługi klientom zewnętrznym. Generalnie sytuacja nie jest najgorsza, choć zawsze może być lepiej.

Insta

Słyszałam ostatnio że w czeladzi jest jakas firma produkcyjna, coś z lampami, abażurami do żyrandoli. Czy to chodzi o Vetro?????

yuo
użytkownik zarejestrowany

Naprawdę nic się nie zmienia? Nawet w lepsza strone, nie wspominając o tym drugim kierunku zmian, czyżby praca w Vetro była monotonią?

co wy ludzie za gupoty piszecie robic wam sie niekce w [usunięte przez moderatora] scie byli i roboty nie widzieli ino byscie lerzeli i spali i dobrze jedli . praca tam jest super morze byc nawet jest lrzejsza od snu pienjarzki na czas a nawet wczesniej dzienki dobrodziejowi prezesowi prezes jest prawdziwym dzeltemenem ogulnie jest dobrze my przodownicy pracy

bb

Popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jjjj

brud,smród i ubóstwo banda klika ogólna żenada dosłownie!!!!

Robson

. - 2010-06-29 15:45:53 co kto lubi... umowa o prace od strzała ale praca za najnizsza krajowa (970 pln) Po rozmowie kwalifikacyjnej wszyscy uciekali ;) Potem jest test z lutowania drucikow do goracych plytek. Z tego co widzialem pracuje tam duzo dziewczyn takze praca strasznie ciezka chyba nie jest ;)Jedna Wielka pomyłka

bezrobotny

Jestem bezrobotny, szukam pracy i znajomy podał mi numer tel. do Vetro.Nie wiem czy tam pracował czy nie.Napiszcie czy warto tam składać papiery?Po przeczytanych opiniach /NIC DOBREGO/odłożyłem słuchawkę i zastanawiam się czy jest sens tam się pakować?Ile tam można zarobić, są nadgodziny, ile zmian itp.Napiszcie.Dzięki.

wolność

Ciekawe na jakim stanowisku ?? No skoro tak Ci tam dobrze było to czemu już nie pracujesz ??? Czyżbyś się rozleniwił , bo sam piszesz że to praca nie dla leniów ;/

wolność

Ja też tam pracowałam ;/ Jest tam diabelnie ciężka praca ,a zarobki zupełnie nie do przyjęcia , premie przyznawane nie według tego jak ktoś pracuje tylko według uznania tzw.\\\"góry\\\" czyli : jak ktoś chodzi podlizuje się, ma znajomości, to ma wyższą premię . Kobiety tam pracujące dźwigają takie ciężary że masakra,ciągną skrzynie pełne szkła, a stawki mają dużo niższe niż nawet nowo przyjęci mężczyźni.zakład powinien nazywać się Familii Vetro hahaha :D pracują tam klany rodzin i nowo przyjęci z poza klanu nie mają łatwego życia , uprzykrzanie życia po przez obstawienie takiej osoby na gorsze stanowiska.Na pytanie dlaczego tam ludzie pracują nawet Ci którym to nie pasuje odpowiem krótko: są to osoby przeważnie w takim wieku że naprawdę nie jest im łatwo o pracę:( Poza tym często są jedynymi żywicielami rodziny :( Młodzi popracują parę miesięcy i uciekają. Nawet mimo szczerych chęci nie jestem w stanie napisać ani jednej pozytywnej rzeczy na temat tego \\\"idealnego\\\" zakładu ;/ może to że były tam dwie osoby z którymi mogłam szczerze pogadać, oczywiście z poza klanu ;D Reszta to sam fałsz!! i tylko patrzą jak Ci uprzykrzyć życie ;/

L4

Popieram Twoją opinię. Pracowalam tam ,masakra.Poszlam na L4 tak mi kręgosłup siadł,jak wrócilam po tygodniu dostalam wypowiedzenie!! Masz racje,że pracują tam całe rodziny(na piecu matka ,na polerce syn,na piaskarce ojciec) oboz pracy za 970 zl ZAKAZ PALENIA !! a kierownicy na popoludniowej zmianie sami pala na Hali-nie wspomne o tych paniach na pakowaniu- i tej na Piecu !!długo by tu pisac i wymieniac. Prezesik przyjmuje tych co mają grupe inwalidzką bo nie musi za nich placic.Sprzątaczka ktora tam zapierdziela na maxa jest mile widziana:)bo co....ma grupe.Nikomu nie życze tam pracowac,Oni są jak jedna wielka rodzina!!!

Były Pracownik

Ja też tam pracowałem i wypowiadam się bardzo dobrze o tej firmie. Wystarczy tylko trochę chęci, twórczości i smykałki do pracy. Brak narzekania a co do fotowoltaiki to jest banalnie proste, wystarczy się przykładać do pracy - nic więcej. Zarobki nie są wysokie ale lepiej tyle niż nic siedząc w domu na kanapie. Poprostu nie jest to praca dla leni.

pozdro

wierze na slowo - zreszta za taka stawke to mi sie nie opłaca wstawać do roboty ;)

no owszem patologia i tu sie zgodze... nie zamierzam pisac o bezrobociu poniewaz dla chcacego nic trudnego ale uwierz ze jest tam potwornie chora atmosfera..... w innych zakladach(nie we wszystkich) ludzie potrafia byc dla siebie ludzmi ..sam widzialem jak traktuja tam nowych ..ba nawet jak traktuja tam wieloletnich pracownikow... żenada... za takie male zarobki pracownik pracownikowi tzw.świnie podkłada byle tylko utrzymac sie w pracy ...wielokrotnie jeden drugiego "sprzedaje"w biurze ,opowiadaja jakies bzdury jeden na drugiego ... fałsz i obłuda w 2 słowach ....szkoda tylko ze dyrekcja nie patrzy obiektywnie na pracownikow tylko ocenia "ze słuchu".. tak nie powinno sie traktowac ludzi....a pracowałem tam bo slyszalem ze przyjmuja i tyle..na szczescie jest wolnosc słowa i kazdy ma prawo wypowiedziec sie na dany temat :) jezeli chcesz osobiscie sie o tym przekonac to prosze bardzo zatrudnij sie tam nikt ci tego nie broni :)

motywator

to ladna patologia, z drugiej strony jak takie warunki to czemu tam siedziales? Nie gadaj prosze o bezrobociu w okolicy bo z pamieci moge ci przytoczyc: idl, johnsona, m1, magazyn kolo m1(spv chyba) reszta wyleciala mi z glowy. I to wszystko na terenie, lub do 10km od Czeladzi. Do tego dochodzi Sosnowiec, Katowice, Tworzen w DG (problematyczny dojazd), Bedzin. Alternatywa jakas jest a i recepta prosta - nie chcesz zapieprzac lopata? Rob wozki!

demotywator

nie jest ciężka praca???człowieku ty chyba tam nie pracowałes;/ piszesz o fotowoltanice A TO tylko dodatek do tej firmy nic wiecej ... na codzien wykrawa ,maluje i pakuje sie tam szklo .. sam napisales ze praca za najnizasza krajowa hahaha szkoda tylko ze niektorzy nawet tej najnizszej klrajowej nie dostaja... co do tego ze pracuja tam kobiety to fakt szkoda tylko ze wykonuja cholernie ciezka prace np. musza ciagnac ciezkie palety ze szklem ,pracuja na hartownicy i pisakarce w kurzu i halasie ..firma nie płaci żadnego szkodliwego takim osobom ... ludzie maja obcinane gaże za chorobowe w najgorszym wypadku sa zawlniani zaraz po powrocie z chorobowego .. malo tego nie szanuje sie tam ludzi ..jednym słowem obóz pracy;/;/......a co do samej pracy i relacji miedzy pracownikami to jest totalna porazka .. robia tam calymi rodzinami i jezeli jakis nowy pracownik wykonuje lepiej prace niz np.ich ciocia,żona,wujek czy brat to robi sie wszystko zeby takiego pracownika usunac żeby nie zagrozil zwolnieniem jakiegos lenia z rodziny a takich tam nie brakuje........ludzie osobiscie 10 razy bym sie zastanowil zanim bym sie tam przyjął po raz kolejny;/

Zostaw opinię o Vetro Polska - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetro Polska