Opinie o Amber-Glass Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Amber-Glass Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Amber-Glass Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber-Glass Sp. z o.o. w Chorzów

Odradzam pracę w tym zakładzie,wieczne łamanie zasad bhp,odrywanie pracowników z przerwy bo przyjechał klient więc trzeba załadować..kierownik hurtu który o wszystko boi się zapytać góry,sam wiecznie siedzi na telefonie i nic innego nie robi.Dodatkowe wprowadzenie kart które tylko dodaje oliwy do ognia-kontrolowanie nas i naszych przerw w pracy,gdzie jesteśmy w danej chwili itp.Odradzam pracę w tym zakładzie jeśli chcesz mieć zdrową psychike.

Bezrobotny

Chopie te karty jak zaczną egzekwować porządnie i się czepiać to dopiero bydzie fala zwolnień

Nikt

Odradzam pracę tam. Pracowałem, miałem wypadek w pracy, przeciąłem się szkłem. Pojechałem do szpitala i dostałem szwy na palcu, 2 tygodnie L4, później dodatkowy jeden jeden tydzień i jak wróciłem dostałem wypowiedzenie umowy o pracę. Łamanie zasad. Beznadziejne szefostwo wraz z tamtym brygadzistą

pracowalem
@Hania

dostaniesz maksymalnie 25h bruto jak sie upomnisz jak nie to ci wrzuca najnizsza dla starych pracownikow ktorzy chca podwyzke proponuje 50 groszy. bhp nie istnieje bhpowiec czerwony jakby od rana walil herbatki z pradem ma problem zeby wydac sprzet bhp albo sie nie chce albo nie ma wiekszosc pracownikow wyglada jak obdartusy szczegolnie na hurcie sprzet popsuty podlaczany na krotko lub przy pomocy dziwnych metod

Rihat

Praca jak praca, firma nieźle zorganizowana, raczej sie rozwija niż zwija. Natomiast jedna rzecz, nowy pracownik przychodzi, i choćby miał dwie lewe ręce i dodatkowy chromosom to dostaje na dzień dobry praktycznie te same pieniądze co osoba z długim stażem, doświadczeniem i uprawnieniami. To jest absolutna (usunięte przez administratora)

Alka
@Bezpracy

A jakie są umowy, coś na dłużej dają stabilnego czy niekoniecznie? Ja nie wiem, czy bym tak łatwo zrezygnowała np. z umowy o pracę na czas nieokreślony czy nawet kilka lat. Co tam się dokładnie robi tak właściwie, trzeba dźwigać? Kobieta da radę sobie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Amber-Glass Sp. z o.o.?

Nikt

Honorata
@Nikt

A jaki oficjalny powód został podany żeby Cię zwolnić? Zgłosiłeś to jako wypadek przy pracy? Będziesz się odwoływać od tej decyzji?

Hania Nowy wpis
@Nikt

Pracowałeś na dziale produkcyjnym? A co do zasad bezpieczeństwa pracy, firma stara się trzymać poziom? Ten wypadek kiedy miał miejsce? Chciałam podpytać się odnośnie stawek godzinowych, czy może znasz aktualne?

pracowalem Nowy wpis
@Hania

Czym w Amber-Glass Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Karlus Nowy wpis

Powiym ci gynau jak jes we firmie, bo znom ja barzij niż smak ogórkowyj co mi staro durś w sobota rychtuje. Jak niy przesolono, to mom richtig dobro sobota. Głównym dodatykiym stoł sie ostatnio taki dings co mos pokozane kej stoisz i niy ruszosz sie z miyjsca. Kery chop w biołym kraglu to wymyśloł to jo niy wiym, niy wiym czy niy wyloł coś za tyn kragel, ale za rynka żech nikogo niy chycił. Sprawa jest prosto, suchejcie bo dwa razy powtarzoł niy byda - jak jest masa roboty to robisz, jak jest mało to niy robisz. Cołko filozofia, a uoni musieli nastowiać synsorów kaj popadnie, coby sie o tym jorgnonć. Z tego poradzi wykres naszkryflać, dodać można tyż współczynnik lesera, fto wiela sie obijo w zależności od roboty do wykonanio, można dociepnonć tako zmiynno. Pora dodatków innych jes niy powiym, ale tyn to by se mogli darować. To pisoł jo Karlus z Królewskij Huty. PyRsk.

Rihat

Agata
@Rihat

Jest tu właśnie kilka takich opinii, które mówią o tym. A czy zgłaszał jakiś pracownik wyżej, że jest niezadowolony z wyższej pensji nowych? Była jakaś reakcja? Poza tym możecie dać znać czy firma pomaga w zdobywaniu nowych uprawnień itp, żeby ta pensja później była wyższa?

Krystyna
@Rihat

O, to jak się rozwija, to są nowe miejsca pracy, także te lepsze posady? Tak? I pracownik może awansować właśnie na wyższe stanowisko?

Bezpracy
@Rihat

Teraz przyjmują na produkcję za uwaga 4000 brutto (najnizsza krajowa 3600) praca fizyczna 3 zmiany, juz agencję wzieli zeby zatrudniac bo juz se sami nie radzą, co chwile ktoś przychodzi i od razu odchodzi :")

Alka
@Bezpracy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amber-Glass Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Brygadzista lakierni
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Bezrobotny

Jaki jest wkład kierownictwa Amber-Glass Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Obiektywny

Fatalny. Zamiast współpracy jest ciągła podejrzliwość i patrzenie na ręce. Nowoczesny managment nie istnieje, kierownictwo mentalnie nadal siedzi we wczesnym PRLu. Krawaciarze nie mając pojęcia o robocie wtrącają się powodując duże napięcia, exodus pracowników może niebawem się rozpocząć.

Natalia
@Obiektywny

Kamery są jakieś tam? Jeśli tak, to mam nadzieję, że tylko w dozwolonych miejscach. Różne historie się słyszało o innych firmach. A po godzinach często każą zostawać?

Danka

I ktoś to cały czas kontroluje? Czy może przesadzacie trochę i to jednak dla bezpieczeństwa te wszystkie systemy? Swoją drogą chyba jak ktos uczciwie pracuje to nie ma się czego bać? Doceniają tu jakoś takich pracowników, jakąś premią itp?

Natalia

Jest teraz jakaś praca na tym magazynie, na którym są dwie zmiany? Pytam, bo ktoś tu mówił, że na jednym jest tak a na drugim są 3, co mi średnio pasuje. I w jakich godzinach dokładnie pracujecie?

Maniek

Witam ile zmian jest na magazynie i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dziękuję za informację

MKA
@Maniek

Zmiany są różne w zależności na którym magazynie się pracuje. Na jednym 3 na drugim 2 na ten moment. Wynagrodzenie zależy od kilku czynników jak doświadczenie zawodowe, uprawnienia do obsługi urządzeń typu wózek widłowy i suwnica etc. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest to weryfikowane i proponowana jest stawka zgodnie z obowiązującą w firmie siatką płac.

Maniek
@MKA

Mam tylko uprawnienia na wózek widłowy a tak nic pozatym

Hubert
@Maniek

Możesz liczyć na 2 trzysta, dwa czterysta na czysto, zapraszamy.

Aqok
@MKA

Czy mogę się dowiedzieć ile się wyciąga na miesiąc na rękę tak około ? ?

Piotrek89

Najniższa krajowa

Sylwia
@Piotrek89

I na więcej nie ma co liczyć? Można jakoś podreperować budżet nadgodzinami albo premią? Są jakieś podwyżki, np raz w roku albo za zasługi?

MKA
@Aqok

Dzień Dobry, Wynagrodzenie w firmie zależy od kompetencji i obejmowanego stanowiska. Także od stażu pracy oraz uprawnień jakie się posiada (wózek, suwnica itp.) w przypadku osób pracujących na halach. Większość z komentarzy widocznych w dyskusji ma charakter żartu lub jest po prostu złośliwe przez co sugeruję nie brać ich na poważnie. Rozmowa na temat wynagrodzenia ma miejsce podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie. W firmie obowiązuje także usystematyzowana siatka płac. Pracownicy są objęci benefitami takimi jak dopłaty do posiłków lub prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Pozdrawiam

A1B9C2D0
@MKA

A ja znowu slyszalem ze jednak staremu pracownikowi lepiej by bylo sie zwolnic i zatrudnic na nowo bo nowi maja lepszą place bez uprawnien niz stary pracownik z doswiadczeniem, stazem czy uprawnieniami… Co do sobót i nadogdzin to zalezy na ktorym magazynie…

Sylwia
@A1B9C2D0

To firma nie docenia pracowników z dluzszym stażem? W takim razie nie ma podwyżek dla stałych pracowników żeby nadrobić pensje na nowych? Duże są te różnice w wynagrodzeniach?

ABCEDE123
@Sylwia

Pracownicy paru letni maja mniej niż nowi i to jest prawda ;)

Jaka jest kultura pracy w Amber-Glass Sp. z o.o.?

Alojz

90% pracownikow mo dwie lewe rynce do roboty, dotyczy to i produkcji, i magazynu, i biura.

Aleksandra
@Alojz

A uzasadnisz tę krytykę? :/ Ciekawe czy napiszesz tak podpisując się imieniem i nazwiskiem wraz z adresem. ;p

@Aleksandra

@Aleksandra nie zrobia tego, bo obowiązuje RODO. Pozdrawiom.

Aleksandra
@Alojz

A im wprost tak powiedzieć? Bo czy krytyka 90% osób to nieco nie za dużo? Jakoś chyba dają radę, skoro firma się kręci?

@Aleksandra

Firma mo niemal monopol, to nie mo prawa sie nie kręcić. Ekonomia.

Co jaki czas w Amber-Glass Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Faroż

Ubiegać sie można codziennie, pytanie z jakim skutkiem.

Ryszard

Rozmowa ok ale jak doszło do stawki i zaproponowałem na początek 2500netto to rekrutujący zaczął kręcić oczami jakby miał zaraz dostać wylewu. Zaproponował nie może dać więcej jak 2tys. Jeżeli są osoby które taka stawka satysfakcjonuje to myślę że praca może być nawet ok.

STAIGER
@Ryszard

Może stać Ciebie na odwagę i napisz swoje prawdziwe imię ...

@STAIGER

To chyba Rysiek, tak mi się wydaje

Franciszek
@Janusz

Pracujesz w Amber-Glassie? Jestem ciekaw ile teraz dają na start, bo wpis Ryszarda był dodany dość dawno... Może coś się zmieniło od tego czasu? Wiesz coś na ten temat?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Amber-Glass Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Zapierniczamy do pierwszej gwiazdki

Łucja
@Janusz

Czy za pracę w święta są jakieś benefity w Amber Glassie? Można liczyć na 'wynagrodzenie' za to? :) Np. jakaś dodatkowa stawka?

@Łucja

Nie można, ewentualnie coś ukraść z magazynu jak monitoring padnie.

Franciszek
@Janusz

A możesz teraz poważnie odpowiedzieć? Znasz od środka Amber-Glass? Co należy do obowiązków pracownika w tej firmie i jaka panuje atmosfera w zespole?

@Franciszek

Obowiązkiem każdego pracownika jest wykonywanie swoich obowiązków, w zasadzie to tyle. Atmosfera spoko jak (usunięte przez administratora) pozwoli przenieść małpkę na halę, wtedy od razu atmosferka prima-sort :)

Czy pracownicy w Amber-Glass Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Hyniek

Toć. Po rusku, gruzinsku, polsku, slonsku Ukrainsku. Gynyralnie miyndzynarodowo firma.

HUBERT
@Hyniek

HYNIEK MOSZ Z TYM PROBLYM? SOM ŻEŚ W KATOWICACH LOTOŁ Z FLAGAMI TYNCZOWYMI A TERAZ MOSZ PROBLYM Z UKRAIŃCAMI?

Czy pracownicy Amber-Glass Sp. z o.o. nadużywają alkoholu w miejscu pracy?

Andriej

Amber Glass sp. zoo? Mam jeden problem z tą firmą, a mianowicie - pieniądze dawane pod stołem. A że stół jest szklany, to wszystko widać! ;)

Krystian

Witam. Byłem na rozmowie o pracę. Na wstępie było pięciu kandydatów, każdy odstrzelony jak faroż na wielką Sobotę. Po paru godzinach przyszła kolej na mnie. Spocony ze stresu wchodzę do gabinetu, gdzie powitał mnie zaawansowany wiekowo prezes "Bambra", ściskając żelaznym uściskiem moją spoconą dłoń wywołałem niemałe zakłopotanie u mojego rozmówcy, więc nie zaczęło się za dobrze. Na początku omówiłem szczegółowo moją ścieżkę edukacyjną, począwszy od gimnazjum, skończywszy na szczegółowym opisaniu przebiegu studiów wraz ze wprowadzeniem oraz wnioskami przeprowadzonymi w mojej pracy magisterskiej. Dodatkowo omówiłem plany dotyczące dalszego rozwoju mojej edukacji - czyli wstępne koncepcje pracy doktorskiej. Kolejnym elementem rozmowy kwalifikacyjnej było przedstawienie planu rozwoju przedsiębiorstwa na następne 10 lat, struktura organizacyjna, kadrowa, płacowa. Z tym poradziłem sobie bardzo dobrze. Następnym elementem był wykład o branży Szklarskiej oraz jej perspektywach w następnych dekadach. Po półtora godzinnym monologu z mojej strony, prezes przeszedł do kwestii wynagrodzenia. Tutaj szybko doszliśmy do porozumienia, ale oczywiście szczegóły zostawię dla siebie. Wówczas nasza rozmowa dobiegła końca. Zalany potem oraz z drżącymi rękoma wyszedłem z gabinetu, w poczuciu wewnętrznego zadowolenia. Po paru dniach otrzymałem informację zwrotną z firmy. Niestety, posadę dozorcy otrzymał ktoś inny, ale i tak bardzo dobrze wspominam tę rozmowę. Jej profesjonalizm pokazał, że Amber glass spółka z.o.o to poważna firma, i byle kto tam nie pracuje.

Łucja
@Krystian

A czy możesz przedstawić jakie firma ma wymagania względem kandydatów? Jakie warto posiadać umiejętności, wykształcenie oraz doświadczenie? Warto by było ustalić to już na wstępie, zanim jeszcze wyśle się CV do firmy Amber-Glass.

Wiecie czy Amber-Glass Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Janusz

To żeś palnoł, jak ci na żici szczelom gacie robocze to som se musisz zacerować, bo geldu na nowe szkoda, a ty piszesz o telefonie i komputrze? Idź ty sie klupnij w tyn pusty dekiel chopie

Jak szefostwo w Amber-Glass Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Marjan

Zastraszają, mobbują, dowalają kary, nadgodziny, uwalają pensje i urlop, - tak robią w wielu firmach, ale nie w Amber Glass spółka z.o.o.

Czy Amber-Glass Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pyjter

Synek jakie wypoczynki, szkło samo sie nie zrobi!

Były pracowkik

Pracowałem tam przez 2 miesiące, miałem być szkolony do obsługi maszyny, a tak na prawdę dzień w dzień dźwigałem szyby. Jak to się mówi na układy nie ma rady, nie pasujesz nam soory ale aut :) NIE POLECAM!

Artur
@Były pracowkik

Dwa miesiąc to niezbyt długo, żeby dobrze poznać firmę. Czy rozmawiałeś z pracodawcą na temat obiecanych szkoleń i wdrożenia do stanowiska, na którym miałeś pracować? Wytłumacz to proszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Amber-Glass Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Amber-Glass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amber-Glass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amber-Glass Sp. z o.o.?

Amber-Glass Sp. z o.o.
  • Nowa 42