Opinie o Hurtap S.A. w Głogów Górnicza 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hurtap S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hurtap S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtap S.A. w Głogów Górnicza 2

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie firmy: http://www.hurtap.com.pl/oferty-pracy.php Obecnie potrzebują Pracownikó Magazynowych. Zamierzacie aplikować?

"Jola"

Niestety wszystkie opinie tu zamieszczone są prawdziwe,pracuję tam od pół roku i mam już dość kłamstwa, poniżania, fizycznego wyczerpania... Dopóki nie zmieni się całe kierownictwo to nie będzie lepiej. Pozdrawiam dziewczyny.

fifi

czy przedstawiciel handlowy ds. współpracy z aptekami zarabia więcej kasyniż zxwykły oph w tej firmie?>

Tom

Potrzebuje informacjeszcze jak wygląda sytuacja w pracy jako PH czy ktoś zna warunki?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hurtap S.A..
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
noja

jak ja to czytam to az smiac mi sie chce ludzie co wy jaracie ? zmiencie lepiej dilera albo odstawcie prochy :) widac ze nigdy tam nie pracowaliscie macie prace zapewniona na kolejne 10 lat a wam zle jak tak to nara za granice nikt was tu nie trzyma !!

WaFen

Prawdopodobnie nikt z w/w osób już tam nie pracuję, tylko wypisuję swoje spostrzeżenia. Jutro mam podpisać umowę śmieciową z nimi, od czwartku mam zacząć. Aktualnie strasznie potrzebuję kasy więc nie narzekam ale w między czasie szukam czegoś konkretniejszego. Jeżeli na popołudniową zmianę faktycznie robi się dłużej (nie mówię o 30min bo to zrozumiem) to niestety ale pierwszego dnia się spytam, czy będzie to dodatkowo płatne. Jeżeli nie - dowiedzenia, jeżeli tak - posiedzę.

Dgl

Ludzie jak Wam nie pasuje praca tam to nie pracujcie i tyle,kazdy by chcial gore pieniedzy za lezenie,niestety tak nie jest.zakasac rekawy i do pracy.

Grażyna

Masakra w tym hurtapie to normalnie wygląda jak praca niewolnicza z trzeciego świata to chyba najgorsza firma w województwie.Notorycznie są naruszane prawa pracownika nadgodziny nie są płacone jak powinny jak w ogóle są płacone ale tym co mają tak zwane plecy , przepisy BHP to śmiechu warte ludzie skaczą po regałach jak małpy oszczędzają na głupich drabinach a wypadek to tylko kwestia czasu listy płac są fałszowane jak i godziny pracy , kamery są na hali ale oczywiście są wyłączane jak dziewczyny pracują dłużej co jest niezgodne z przepisami to kasacja, kierowniczki są wulgarne mobing to rzecz codzienna ludzie mdleją z przepracowania karetki to nawet dwa razy dziennie potrafią przyjechać. Dziwie się że jeszcze PIP się tą firmą nie zainteresował ani żadna gazeta bo materiał byłby niezły. Pozdrawiam wszystkie uwolnione z tego bagna dziewczyny i przestrzegam czytających jak najdalej od tej okropnej zakłamanej firmy.

pysiakisia

Zgadzam się praca ciężka. Kamery wyłączane po oficjalnym czasie. W styczniu ruskie godziny tzn. przychodzisz do pracy na określoną godzinę i wracałaś jak się skończyło 11,12,13 godzin tragedia. Dziewczyny są mocne i wytrzymują bo w Głogowie nie ma pracy dla kobiet i nie ma gdzie iść. Pozdrawiam ciężko pracujące i życzę ludzkich kierowniczek.

płotka

Praca ciężka. Hałas niesamowity. Kierowniczki lenie i krzykaczki. Brak miejsc parkingowych i ciągle pracownicy karani mandatami za złe parkowanie. Pan Dyrektor chowa się lub jest zajęty aby porozmawiać o problemach. Morda w kubeł i nic nie mówić jak przyjeżdża tv lub inni przedstawiciele mediów bo Oni wiedzą kto donosi i będą zwolnienia.

leszcz

Ci co kłamią i gębę na kłódkę trzymają,po regałach skaczą do pracy we firmie tej zapraszają.

Napiszcie jakie warunki są na magazynach?

iwa

Takie traktowanie ludzi zle tylko swiadczy o wladzy w tej firmie. Nie4 wierze ze gora nie wie co sie dzieje tylko udaje ze nic nie widzi, bo ma z WYZYSKU ludzi pieniadze, WSTYD!!!

justyś

Jak by przyszła inspekcja pracy to musieli by wziąć się za kierowników i godziny nadliczbowe bo dziewczyny (usunięte przez administratora)jak mał emotorki

aga

Wszyscy wiedzą jak jest w firmie ale strach powiedzieć coś bo zwolnią . Tylko słychać: co tak wolno, ruchy dziewczyny, czemu się śmiejesz - rób, nie rozmawiaj. Zmiana nocna trwa teoretycznie do 24.00, a praktycznie bardzo często do 4.00-4.30. Taka to dobra firma. A jak Ci się nie podoba to są inne na Twoje miejsce możesz się zwolnić brzmi odpowiedź Pań kierowniczek.

adam

Jeżeli ktoś szuka pracy na krótki czas i ze względów finansowych bo w chwili obecnej nie ma kasy to może skorzystać. Nie polecam pracy ściema ściema i jeszcze raz ściema. Hurtap Głogów to praca na chwile, każdy kłamie, mydli oczy a góra udaje że coś robi. Tak naprawdę wszystko robi dół, bez nich prezes ani panie w biurze nie zarobiliby na waciki.

zapierdzielasz jak motorek niby praca nie na akord ale tak cie rozliczają. co chcwile jakies zebrania na forum na których przed wszystkimi oceniają twoja wydajność-żenada i tyle!! groza zwolnieniami a ty człowieku drżyj czy przetrwasz do jutra.nikt się nie odezwie bo boi się o prace i żeby nie podpasc,gadaja za plecami każdy ale żeby pojsc do kierownictwa to strach bo nie daj boze cie wyleja bo za dużo gadasz. chore co tam się dzieje i nie ma na to leku-nawwet w HURT-APIE

BOND

tylko zatrudniają znajomych nierobów

blabla

jak jest za zatrudnieniem? czy związku z budowa nowej hali bada zatrudniac dodatkowe osoby? ktoś coś wie/słyszał?

?

Hurtap ocena dobra,kierowniczki ocena negatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtap S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w Hurtap S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtap S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtap S.A.?

Hurtap S.A.