Dimar

Opinie o Dimar

yy

na pewno jest wiele osób które zostanie na dłużej na zatrudnieniu tutaj na jakimś stanowisku. rotacja pewnia największa jest pewnie na stanowisku konsultantów telefonicznych do obsługi klienta, taska natura tej roboty, a szukają właśnie

hej a ile zarabiaja tam kierownicy?

Słowa kojarzące się z tą firmą to tulipan, jabłko Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako optymistycznie bardzo źle Atmosfera i ludzie tam pracujący są: a) jest szef - b) nie ma szefa - samowolka Od jakiej stawki można negocjować pensję? 9/h (brutto) Najbardziej w tej firmie podobało mi się: zasłonki w kuchni Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się wszystko

Madres

anonim - 2008-10-31 14:21:31 Pracowałam w firmie Dimar na Tele2 i było bardzo fajnie, grafik dopasowywany do moich zajęć, stawka 12,14,16 w zależności od sprzedaży i tygodniowe bonusy, możliwość dla chętnych pracy w soboty haha śmieszne bo tele 2 nie ma w dimarze już około roku bonusy?? jakie bonusy pracowałem tam 2 lata małe stawki obcinanie prowizji godzin itd firma dno.. a prezes jasja dawał bonusy w postaci np jabłka brak ludzi do pracy brak stałych projektów.

Zostaw opinię o Dimar - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dimar