Opinie o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia ''Mazowiecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia ''Mazowiecka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Czy prawdą jest że właściciel i wspólnicy mają do dyspozycji 18 milionów i maszyny do dalszej produkcji? Tylko w którym rejonie Polski działają ?

as

telewizja, forum , komentarze, spotkania , rozmowy a wynik = 0. Od początku było wiadomo, że nic z tego nie będzie. ładnie wszystkich załatwiono.

zły2

do Pracowników : trzeba było jak najszybciej zgłosić upadłość - Dostawcy nie zgłoszą bo musieli by się z Wami dzielić ale teraz to już prawdopodobnie za późno. Ktoś tym wszystkim nieźle "kieruje" i to nie jedna osoba ......znowu się " niektórym " upiecze ......

a.a.
@zły2

jestem dostawcą, zgłosiłam się, ale nie będę jechała szmat kilometrów, żeby się spotkać. Musicie sie skrzyknąć, połączyć, chętenie do was dołączę, przecież winnych trzeba ukarać,a im się nic nie dzieje. Były osoby , które wiedziały, co się dzieje i nic nikomu nie powiedziały, dbały o siebie. TEŻ POWINNY PONIEŚĆ KONSEKEWNCJE za swoje świadome działanie na szkodę pracowników

kierowca

w ZUS firma nadal istnieje "zalega z raportami za 1 miesiąc"wrzesień, za pażdziernik ma czas do 15.11.13 na złożenie raportu

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia ''Mazowiecka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
zły

to dobre pytanie? może trzeba zapytać w urzędzie skarbowym?

kierowca

a co z pitami przecierz beda potrzebne do rozliczena podatku ?

bardziejzły

czy ma ktoś numer telefonu do Pani Kierownik z biura bo skoro to ona podpisywała nam umowy o pracę to powinna wystawić nam świadectwa pracy.

@bardziejzły

obdzwaniaj od 403 w góre początkowe cyfry znasz pomiń te numery które znasz i może trafisz, firmowe telefony jeszcze działają

zły

nikt nie dostał świadectwa, musisz złożyć sprawę do sadu pracy i wtedy dostaniesz świstek zamiast świadectwa

kierowca

czy ktoś z was dostał świadectwo pracy? moje wypowiedzenie skończyło się 31.10.13

mazowiecka@onet.eu

prosze o kontakt byłych pracowników PM

zły

firma już istnieje jakiś czas i zobacz kto jest właścicielem tej piekarni, fałszywy trop moim zdaniem

Kacper

Obiło mi sie o uszy jakis czas temu ze Pan (usunięte przez administratora) zamierza otworzyc cos w Żyrardowie,trzeba pojechac zobaczyc co tam sie dzieje.moze potrzebuje kierowcy:)

?

Bogu ducha winnych pracowników i dostawców nie chroni ani nie broni POLSKIE PRAWO. Polskie Prawo jak widać na przykładzie mazowieckiej ,chroni i broni ludzi NIEUCZCIWYCH bo zapewne przez takich ludzi zostało spisane i uchwalone . I jeszcze przy okazji tej "zawieruchy" ilu jeszcze się wzbogaciło ?

W bazach firm windykacyjnych P.M. to SOLIDNA FIRMA !!!? I płaci !!! Więc kasa jest ,tylko kto NIĄ rządzi ?

@.

nie płaci! mam w dodatkowe koszty wejść byle podać a i tak nie odzyskam należności, ani sąd mi nie pomoże, ani firma windykacyjna. Pracownicy powinni się zebrać, razem byłoby łatwiej, przecież znaliście się, każdemu powinno zależeć, by ukarac winnych tej sytuacji, a tak wszystko sie rozchodzi, konsekwencji niekt nie poniósł, tylko Bogu ducha winni pracownicy i dostawcy.

?

Z pewnością nie zbierzemy się wszyscy,nie ma szans,ale jakby się zebrało te 20- 30 osób to już byłoby coś.Dawajcie propozycje

ikar

a masz kontakt do innych osób albo wiesz jak zdobyć? Bo co zdziała kilka osób....

?

Kochani składamy ten pozew o upadłość mazowieckiej? koszt 1000 zł,możemy się złożyć,wtedy chyba możemy liczyć na kasę z funduszu gwarancyjnego.Nie wiem działamy coś,czy olewamy?

a na borsuczej brak aut jedynie dwa się ostały zaparkowane pod bakalarską hmmmmm

zly

czy kogoś w biurze można zastać? jakiś dyżury tam są?

?

Hejka!Skończył mi się okres wypowiedzenia i udałam się do sądu gospodarczego!Mazowiecka normalnie jest w KRS.nie ma żadnej upadłośći dlatego dużo nie zwojujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia ''Mazowiecka - Polska

Piekarnia ''Mazowiecka