SKOK

Opinie o SKOK

sarenka

@basista to może zapewniona być ale zalezy oczywiście na jakim stanowisku i najwazniejsze - po jakim czasie ją możesz otrzymać i za jakie osiągnięcia konkretne - to lepiej wiedzieć już na starcie bo wiadomo że również z tym bywa w różnych firmach w branży

maks

@basista z tego co słyszałam to źle nie jest, mój znajomy pracuje w jednym z oddziałów i z tego co wiem nie narzeka

Ewcia

Witam, dostałam telefon od Skoku na rozmowę na Spec. ds. obsługi klienta. Ktoś coś napisze w tym temacie? Jaka płaca i jak wygląda rozmowa? Czy warto iść do tej firmy? Pozdrawiam :)

Ola

Faktycznie benefity są bardzo fajne, u nas w Elblągu nigdy nie było żadnych problemów z terminem wypłaty, a to się ceni teraz...

man

Jaka jest podstawa i ile max prowizji

ja

Byłam w Łodzi na rozmowie 3x co mc wysyłałam cv ostatnio zaprosili mnie po raz 4 na rozmowę i pójdę po raz ostatni jeśli znów się nie dostanę to trudno ale ogłoszenia dają dzień w dzień tak jak cuk gdzie też byłam 2x na rozmowie i nic chyba sami nie wiedzą kogo by chcieli do pracy...

zarowac

weryfikując powyższe opinie nie wiem czy dobrze zrobiłem wysyłając swoje zgłoszenie do pracy do tej firmy ... Może napisze ktoś jaśniej jak teraz ma się cała ta sytuacja oraz jak jest z zarobkami od tego roku? Opiszcie też rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk...

gall

między innymi dlatego http://www.polityka.pl/kraj/262893,1,biznesmeni-zkomendy.read

To prawda!!!!!!!!!!!

człowieku gdyby mnie zwolnili to nie byłoby tej wypowiedzi

zosiak

Żarty się widać Ciebie trzymają!. Pewnie Cię zwolnili i nikt nie che cię zatrudnić? jaka szkoda? hahahaha

A jednak za czasów tych blondynek było lepiej :(

anonimus

Dno i wodorosty! A zarząd, to po prostu żal... Wzorowi policjanci - tylko $$$ się dla nich liczą...

To firma która bazuje na niedouczonych blondynkach ,którym wydaje się że stanowisko z pieczątki gwarantuje autorytet więc o czym tu mówić.......

Firma istnieje dzięki niektórym pracownikom, bo tzw. zarząd to porażka, a zwłaszcza ten cały prezesunio....

nie bo co poniektórym pracownikom jeszcze zależy !!! naprawdę nie polecam pracy w tej tzw. firmie

Widać nie jest tak beznadziejnie jak piszesz, skoro firma jeszcze istnieje. Ja sobie chwalę :)

praca jest beznadziejna a szefostwo jeszcze bardziej beznadziejne - nie wiem jak ta firma jeszcze funkcjonuje przy taki zarz�dzaniu !!!

###

Chyba faktycznie fajna ta praca, bo widać że nie macie co robić w godzinach pracy tylko siedzicie w sieci.

:)))))

Witam, jestem pracownikiem SKOK NIKE od dwóch lat i jeszcze nigdzie nie pracowało mi sie lepiej. Pieniądze też są ważne (a nie jest tak źle) ale ważniejsza jest atmosfera w pracy oraz kontakt z przełożonymi a ten jest na najwyższym poziomie, szczególnie z zastępcą Dyrektora. Pozdrawiam pracowników wszystkich Oddziałów

***

Myślę, że jak się komuś nie podoba to po prostu odchodzi i pracuje gdzie indziej. Ja jestem zadowolona i dlatego pracuję już kilka lat.

Tak sobie czytam te negatywne opinie i moja odpowiedź jest jedna: osoby niezadowolone z pracy w tej firmie nie maja pojęcia jak pracuje sie gdzie indziej. A może ten niezadowolony człowieczek powie co tak bardzo mu sie nie podoba?! a i oczywiście niech powie gdzie jest lepiej i dlaczego tam nie pracuje ( HMMM zbyt duże wymagania a może koleżanka czy kolega naopowiadali mu bajek ?!) PS. jak najbardziej pracować trzeba a jeśli ktoś cokolwiek robi i daje cos od siebie nie może być niezadowolony :)

A

pracuję w sekretariacie... to powinno wystarczyć... a co do wypowiedzi, że cały rok za długo, to pracuję już półtora roku i nie zamierzam zmieniać... a skoro komuś się nie podobało czy nie podoba, to już jego problem.

to caly rokza dlugo

Skoro jest tak dobrze, to może byś się ujawniła??? - czekamy na szczegóły

Zainteresowana pracą
@anonim 02.12.2008 15:18
Pracuję tu prawie rok i nie zamieniłabym tej pracy. Zarobki dobre, atmosfera i współpraca z ludźmi świetna. Polecam SKOK NIKE!...

A co sądzisz o pracy w skok nike na stanowisku specjalista ds. call center/windykacja?

Zostaw opinię o SKOK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK