Michael Page International
counter
2 39 38 5 1
Bob Nowy wpis
Klient

Jeden z odziałóww ma problem z utrzymaniem informacji o ludziach którzy szukaja pracy, takie informacje nie powinny wyciekać do osób które pracuja w firmie z której osoba szuka pracy. Bardzo słabe. Na 100 % przy telefonie z tej agencjii usłyszą "NIE" .

Tak3Nie
142 Nowy wpis
Kandydat
@Bob

W 100% zgadzam się. Do tego te fejkowe opinie na google... Najgorsza 'firma'

Tak2Nie
Jurek Nowy wpis

@Kandydatka czyli rekrutacja jest kilkuetapowa?

TakNie
Kandydatka Nowy wpis
@Jurek

1. Rozmowa Telefoniczna 2. Spotkanie z 2 przedstawicielami HR 3. Spotkanie z Dyrektorem Tak przynajmniej ja to miałam zaprezentowane, gdzie ostatni etap miał być "formalnością". To co jest warte zaznaczenia to fakt, iż rekrutacja była prowadzona do MP, a nie było to pośrednictwo do innej firmy.

Tak1Nie
Kandydatka

Niestety opinie pozostałych osób są zgodne z prawdą. Po pierwszym spotkaniu, bardzo pozytywny feedback, zaproszenie na ostatni etap rozmowy z Kierownikiem. Godzinę przed spotkaniem - sms z informacją, że niestety odwołują. Później brak jakiegokolwiek odzewu. Cisza. Z drugiej strony może i lepiej, że tak się stało nie wyobrażam sobie pracować w miejscu, gdzie kandydaci są tak traktowani.

Tak23Nie1
x
@Kandydatka

A nie wpadlas na to, ze z powodu koronawirusa rekrutacje sa wstrzymane z dnia na dzien w calym kraju i to ze agencja pracy nic nowego ci nie zaproponowala, jest wynikiem tej sytuacji?

Tak2Nie21
Kandydatka
@x

Cała ta sytuacja miała miejsce na początku stycznia:) więc ten argument odpada. Ja na szczęście mam duże doświadczenie w rekrutacji, więc szybko znalazłam prace. Jednak są osoby, które wyczekują na dalsze etapy, a przede wszystkim na informacje na ten temat- dlatego uważam, że postępowanie pracowników jest mało profesjonalne.

Tak22Nie
Bonisia

A ja tam pracowałam 7 lat i baaardzo sobie chwalę! Świetny szef, super ludzie, dobrze płacili i zawsze się można było dogadać! Tak jakieś 10 lat temu była duża rotacja ale od 2012 roku jest super szef.Polecam!

Tak2Nie14
Rafał
@Bonisia

Masz dobrą opinię o atmosferze w pracy i wynagrodzeniu. Mnie właśnie interesuje temat pensji, więc napisz, czy można w firmie dobrze zarobić i ubiegać się o premie lub inne benefity? Twój komentarz będzie bardzo pomocny.

TakNie11

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mariusz

Nie polecam, nigdy nie odpowiadają, zbierają CV na fikcyjne ogłoszenia, aby mieć portfel CV do pokazania, niby, ze mają kandydatów. Ludzie niepoważni, a chcą rekrutować na stanowiska executive. Zaangażowanie i szacunek zerowy. Nie wysyłajcie tam swoich CV, może wypadną z rynku.

Tak22Nie4
Papa

Nie polecam, rekruterzy kompletnie odklejeni. Sami nawiązują kontakt, po czym cisza i nie odbierają telefonów, ani nie odpisują na maile. (usunięte przez administratora)

Tak22Nie
Gosia

@boska to bardzo złe świadczy o firmie. A na jakim etacie pracowałaś ? I ile miałaś przerwy?

Tak3Nie
lol

faktycznie badziew i brak kompetencji

Tak33Nie
Boska
@lol

Pracowałam tam 10 lat temu. Do tej pory mam koszmary. W każdej chwili mogli Cie zwolnić, management to jakieś młode fircyki. Praca w godzinach 8-20. Aż mną wstrząsa do tej pory

Tak31Nie2
Cleo
@Boska

Podzielam opinie. Pracował tam wtedy Jerome L. To było na granicy nękania!

Tak4Nie
UWAGA!!!

Wraz z paroma znajomymi zaaplikowaliśmy do tej firmy na różne stanowiska. Po rozmowach o niczym, nikt z nas nie dostał informacji zwrotnej, mimo maili do Karynek z HR. Każdy zaś otrzymuje telefony w godzinach 6-22, 7 dni w tygodniu (!!! ) od jakichś baranów, co sprzedają garnuszki/ankiety i inne syfy. Na maila przychodzą wiadomości z podejrzanych adresów z ponagleniami do zapłaty od oszustów, co podają się za firmy! W załączeniu pliki z dziwnymi rozszerzeniami - wirusami. Przestrzegam nawet przed wysłaniem tam CV, tak prewencyjnie. Oczywiście nie da się oszusta złapać za rękę i mu tego udowodnić ale drogą dedukcji do pewnych wniosków da się dojść na własną rękę.

Tak22Nie2

Cóż, niepochlebne wpisy o firmie pokrywają się w skali 1:1 z moimi doświadczeniami z HR tej firmy. Zapraszają na rozmowy, obiecują kontakt i się nie odzywają. Podłe budowanie baz danych i podli ludzie. Na trustpilot mają podobną prasę, więc jest to ich praktyka globalna.

Tak29Nie1
Hańba

(usunięte przez administratora) lipne rekrutacje i zbieranie danych. Judyta P to jedna z ich lipnych rekruterek

Tak27Nie3
Alicja

Jaki język trzeb znać ? I na jakim poziomie, aby być branym pod uwagę?

TakNie
Michał

Jakaś mega niepoważna firma. Najpierw kilka osób z tej firmy dodaje mnie nagle do swoich kontaktów na linkedin, a potem zero odzewu. Ani be, ani me ani "dzień dobry, mamy dla Pana ofertę". Gdy za jakiś czas pytam się te osoby o dostęne na ich stronie wakaty - również brak odzewu. To po o mnie dodawać do kontaktów skoro nie macie ochoty na współpracę? To nie Instagram, gdzie zbiera się followersów ;))). Reasumując: jakaś dziecinada a nie poważna firma rekrutacyjna.

Tak27Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Czy pracodawca Michael Page International motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

TakNie10
HR

Jak czytam to bzdury poniżej to aż mnie skręca. Michael Page wysłał mnie w przeszłości do klienta na rekrutację którą udało mi się wygrać i tyle. Dziś pracuję tam gdzie chciałem, taki jest efekt współpracy z MP. Jeśli ktoś płacze i narzeka na rekruterów to niech sobie pracy szuka sam. Good Luck guys. P.S albo żyjesz dobrze z rerkuterami którzy zawsze chętnie wrócą do Ciebie z ofertami albo jesteś malkontentem i prostakiem.

Tak5Nie31
Remik

Czy są zadowoleni pracownicy? Większość opini od starających się. Firma zatrudnia?

Tak1Nie23
M

Pani rekruter spóźniła się na rozmowę. Była zadowolona z przebiegu rozmowy, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi po rozmowie. Cała moja skrzynka e-mail jest zasypana spamem od tej firmy.

Tak30Nie
Szukający pracy

Rekrutacja taka sobie, HR zapomniał o spotkaniu i zrobił szybką rozmowę przez telefon. Potem już zero kontaku. Nawet nie dał znać, że już kogoś mają :(słabooooo

Tak30Nie
Cezary

Wszyscy są fachowcami od wszystkiego. Może trzeba zająć się własną pracą i postawą?

Tak6Nie
Monia

Firma oszukuje na rekrutacjach ile wlezie ,rekruterzy maja w daleko w powazaniu ludzi którzy ida na rekrutacje dla nich to tylko mięso armatnie i tyle ,miałam do czynienia z nimi czyli z oddziałem w katowicach tak mnie gosc oszukał i wysłał na sprzedane miejsce tylko dla zabawy i tego zeby sobie pobiegała po firmach -omijac z daleka tą firme i takich oszustów

Tak36Nie3
Gość
@Monia

Ja tak miałam tylko w Warszawie. Konsultantka wysłała mnie do swojego klienta jako tło dla innego kandydata. Skąd wiem? Na miejscu spotkałam swojego znajomego, mówi, że rekruterka ubierając to w ładne słowa stwierdziła, że to ostatni etap dla niego tylko musi dać kogoś do porównania. Byłam tłem, bo kandydat był już wybrany.

Tak35Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Michael Page International - Warszawa