Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

większość starych to lewusy dobre pieniadze zarabiaja a non stop narzekaja

Bary
@Michał

Masz na myśli kanciapowcow hehe

Rambo

Wszędzie podwyżki ,podwyżki prądu, żywności ale spokojnie w sistemie podwyżek nie będzie dluuugo :D

Jożin
@Rambo

A co? - co 2 miesiące chciałbyś podwyżkę dostawać? Ledo co była a tu już w październiku miałcy

Bary
@Jożin

Podwyżka była bo nie mieli wyboru ludzie uciekali w popłochu, ile mozna bylo robic za te grosze i gdyby nie fiatowcy to nic byście nie dostali.

eko
@Bary

I dalej będą uciekać za tą kasę chetnych nie ma a te podwyzki to zadna rewelacja w tych czasach

Urban
@eko

Jakoś nie widać nikogo kto by uciekał - Panowie co wy gadacie. Uciekają to chyba ludzie od pługa u Wsi do roboty na Fiacie

Bury
@Rambo

Uciekną jak zobaczą wypłaty bez sobót

Edek
@Bury

A to co nie potrafią policzyć wcześniej ile mniej więcej zarobią? Aż takie głąby tam robią?

Dariusz
@Bary

Mógłbyś powiedzieć jakie było wcześniejsze wynagrodzenie, a jakie jest ono obecnie w związku z tą podwyżką? Czy to właśnie z tego względu pracownicy zaczęli się zwalniać?

Eh szkoda słów
@Dariusz

Darku tutaj się nikt nie zwalnia - ludzie do roboty przychodzą. Od czasu kiedy podwyżki przyszły Ukraińców też zrobiło się mniej bo w ich miejsce polaków zatrudniają.

Ramires
@Eh szkoda słów

Zatrudnili Polaków których już nie ma HAHA

Wyrobnik
@Rambo

żadnych podwyżek nie będzie, odkąd fiat podziękował za robotę, to jest tylko "lepiej"

@Urban

Nie widać??? Pokaż statystyki !!!

Ramires
@Jan

Teraz zobaczysz statystyki haha

Bambo

Wiadomo co po 27 marca ?? Ruszamy czy stoimy dalej ?? Dajcie znać na forum jeśli czegoś się dowiecie ludziska.

Ojciec prać

A skąd masz niby takie info?

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gruby

Bedziecie robic razem z fiatowcami az was koronawirus dopadnie

feru
@Gruby

myślę, że takie porównanie jest zbędne, bo we fiacie 10 osób z podejrzeniem koronawirusa, a w vw zero

Danio

nie ma na co narzekac, bo płacą dobrze, a i wypłacają wszelkie dodatkowe godziny i calkiem fajnie sie koncowo wychodzi. Juz lata tam pracuje i nie wybieram sie nigdzie indziej, bo ciezko teraz o dobra firme, której można zaufać w takich kwestiach finansowych i dodatkowych.. co rusz gdzies czytam że Ci nie dali, Ci zabrali, a tamci to wgl nie szanują nikogo.. Trzeba doceniac tą pracę, którą się ma, bo jest ona naprawde porządna

Głodek
@Danio

(usunięte przez administratora)Danio, młody dostanie 15 zł z groszami plus 18% ,jak nie zrobisz "Nie obowiązkowych" sobót to (usunięte przez administratora) nie wypłata, pewnie masz stażowe i siedzisz w kanciapce 8 h, to wychodzisz spoko A młodzi niech(usunięte przez administratora)/

Grażyna
@Danio

To super, że dobrze Ci się pracuje w firmie Sistema. Za co jeszcze byś ją polecił, oprócz wypłacalności i dobrych zarobków? Jak z atmosferą?

Alex

Chciała bym się zatrudnić, proszę mi powiedzieć ile zarabia nowy pracownik na rękę, bez nadgodzin. Na ile zmian praca

Witam, czy ktoś może wie jaki jest system pracy na stanowisku: Dysponent - pracownik biura magazynu? Wiem, że pracuje się na dwie zmiany, ale od poniedziałku do soboty albo do niedzieli?

Madzia

@??? Ja uważam , że atmosfera między pracownikami tez jest ważna.

Sraki

3500 ze 4 sobotami na 2 zmiany oczywiście. A jak reszta ekipy ???

???
@Sraki

Te 3500 to brutto jak rozumiem z 4 sobotami 3500 odjąć podatki to wychodzi jakoś 2300 na łapę za 24 dni robocze nie powala kasa raczej i te soboty mam baware e90 to nawet na paliwo nie zarobie na zloty fan bawary ekipa to nie wszystko kasa się liczy negatyw xd

@Sraki

Sraki informacje które podajesz odpowiadają twojemu nikowi

@???

Masz rację po rozwiązaniu umowy z gazometrem jazda e90 już nie będzie tak przyjemna. BTW gdzie organizują festyn dla gazowników w najbliższym czasie?

Typek
@???

3500 Brutto, to około 2555zł netto licząc przy obecnym 17% podatku pit i reszcie składek, czyli państwo zabiera z pensji 27% dochodu. Tak przy okazji napisałem, żebyś wiedział na przyszłość i nie płakał, że ktoś ci źle wypłatę w kadrach wyliczył. :)

Wesołek

Witam, jeśli chodzi o SP, konkretnie rzecz biorąc kontrakt TRW w BB, to opinia jest pozytywna. Skupiając się na tym jaka jest firma i czy ją polecam, pomijając fakt, iż temat tego formu ciut zmienił swój tor. Wszystkich pracujących na magazynach SP w Polsce i narzekających na praktycznie wszystko zachęcam do wyjazdu za granicę. Tam szybko można się przekonać jak na prawdę bywa ciężko na magazynie. Dla mnie wniosek z tego wszystkiego jest prosty. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię - internet umożliwia nam tą anonimowość , natomiast powinniśmy się zastanowić jaką czasami można krzywdę wyrządzić drugiej osobie oczerniając ją. Firma na mocne 4! A ludzie? Wszędzie są różni. Pozdrawiam.

Spawalnik

polecam -dobra atmosfera i kultura pracy, szacunek dla każdego pracownika

DWK

Witam polecam tego pracodawce z czystym sumieniem . Pozdrawiam

SPMBierun

Robota na okrągło ale nie ma większej presji. Jak ktoś ma doktorat to może narzekać na pracę na wózku za tą stawkę.

Fryzjer
@SPMBierun

Kolego pracuje krótko, ale już coś nie coś wiem, i powiem Ci że w tym miesiącu już 2 razy jechałem z wolnego w przyszłym tygodniu jak się uda to poproszę o jeszcze jeden taki dzień i jakoś nie czuje się jak zombie. Powiem więcej mam dwójkę małych dzieci z którymi spędzam dużo czasu, żona też jest zadowolona z wypełniania obowiązków męża, więc bajki o tym jak to najgorzej jest w tej firmie i jak to trzeba orać bez wytchnienia schowajcie sobie do kieszeni. Temat nie szanowania pracownika i skupiania się firmy tylko na tym żeby produkcja szła też mnie śmieszy.

Zapytanie

Witam, czy obecnie jest rekrutacja do firmy ? Czy jest szansa na przyjęcie kobiety?

przegryw

Czy w sistemie będę miał szanse poznać dziewczynę?

DonJuanDeMagazyn
@przegryw

Teoretycznie tak. Ale pamiętaj o tym że niedługo Mikołaj, Walentynki , sylwester i nowy rok więc koszta posiadania kobiety znacząco rosną. Najlepiej zaczynać podryw po 15 lutego.

@DonJuanDeMagazyn

Dobrze mówi, od lutego będzie taniej

Byłem Widzialem

Czy to SPM czy Sistema roboty nie polecam Chyba ze lubisz jezdzic rozklekotanym wozkiem za 2500 przez 6 dni w tygodniu Czekac na TD z drukarki co ma 15 lat A chwalą się jaka to swietna firma To sciema Szukaja taniej sily roboczej Logistyka sie szybko rozrasta co widac w statystykach budowanych magazynach a oni dalej w jaskini sa i mysla ze za grosze ktos bedzie u nich dymal

@Byłem Widzialem

I rację masz kolego!

Ktoś
@Byłem Widzialem

Dzięki kolego !!! Jak to mówią kierowcy na CB!

Jan

Czy w tej firmie pracują normalni ? Jeden zadaje pytanie a dwie minuty ten sam na nie odpowiada!!! Hmmmm!

póki co warto .. a potem zależy na jakiego trafisz majstra, jeśli będzie "normalny " a Ty nie będziesz się spóźniał , obijał i przedstawiał L4 co miesiąc to powinno być ok mi się na razie podoba:)

Rasdamer

Pochwalisz się gdzie dokładnie pracujesz ??. Jeśli jeszcze tu pracujesz :) ??

Tenisowy

Lisia nora (dla wtajemniczonych Rysia nora) i tyle w temacie.

Maruda
@Tenisowy

widzę że Gilberta Grape'a ciągle coś gryzie

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ