Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Robota ogólnie spoko ale ciągła praca przez 6 dni w tygodniu z 1 dniem wolnym to już przesada jak dla mnie

Agnieszka
@.

O jakim stanowisku mówisz? Magazynier, kierowca, wózkowy? Czy wszyscy pracownicy pracują 6 dni w tygodniu? Rekrutują właśnie nowe osoby do pracy, narzeczony jest chętny, ale faktycznie jeden dzień wolnego to bardzo mało :/ Zdradzisz jak inne kwestie? Wynagrodzenie jest adekwatne do pracy? W ogłoszeniu mówią o 4600 zł do 5600 zł. Zgadza się? :D

@Agnieszka

Wynagrodzenie 4500 brutto + soboty to idzie tyle zarobić ale co do wolnych weekendów raczej nie ma co liczyć bo to wszystko zależne jest od produkcji a to na razie idzie pełną parą mowa o pracy na magazynie

prac.

Praca w tutaj jest dla mnie synonimem ciągłego rozwoju. Mam okazję realizować projekty dla wiodących producentów automotive i AGD, praktycznie codziennie uczę się czegoś nowego, absolutnie nie ma czasu na nudę. :) SPM/Sistema reprezentuje zupełnie inne podejście do biznesu, myślę, że to zasługa poukładanego przełożonego i młodego i bardzo ambitnego zespołu. Polecam, każdemu, kto stawia sobie wysoko poprzeczkę zawodową.

@prac.

pytanie jak wysoko jest ustawiona ta poprzeczka? można w razie czego liczyć na wsparcie z tego co piszesz? a co z jakimś szkoleniem np? ogólnie to firma kursy od czasu do czasu jakieś organizuje może?

A. Partyka
@Iwona

Wiesz, tutaj każdy ma poprzeczkę ustawioną w taki sposób aby móc ją przeskoczyć, choć wysokość dla każdego ma być ambitna. Atlanta - to były czasy..........

@A. Partyka

aha czyli wsparcia nikt jednak nie wymaga? w jednym z poprzednich wątków ktoś żartował sobie i życzył powodzenia w szukaniu chętnych do pracy tutaj... czy z kandydatami faktycznie jest jakiś problem? wiadomo ilu średnio jest zainteresowanych jednym stanowiskiem podczas naborów?

Na plus

Praca spełniająca oczekiwania i dającą możliwość rozwoju. Pieniądze ok i dostosowywane godziny pracy. Na plus na pewno gra w otwarte karty że strony pracodawcy: wiadomo co i kiedy trzeba zrobić, ile się za to dostanie itd.

Grażyna
@Na plus

Cieszę się, że praca w Sistema Poland spełnia Twoje oczekiwania. Wspomniałeś/aś, że firma daje możliwość rozwoju i jest to bardzo ważna kwestia. Niektórzy właśnie tego oczekują od firmy, że będą mogli się w niej rozwijać co zaprocentuje w przyszłości. Napisałeś/aś też, że pieniądze ok. Ile mnie mniej więcej można zarobić na rękę miesięcznie?

@Grażyna

Firma daje możliwość rozwoju ???????????? hahahahaa awansujesz tak że z jednego stanowiska dadzą Cie na drugie hahaha 14.50 na start i 18 % premi ukraina więcej zarabia. Co z podwyżkami? Ktos wie ?

@Grażyna

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem chyba ze jestes nie kumata to po zdaniu bede przetłumaczal. Sobie policz 17.10 x 168 h i odlicz podatek ;)

. Arek
@Na plus

Bezczelne kłamstwo

Gruby
@Grażyna

Jakie oczekiwania??, chyba oczekiwania(usunięte przez administratora) haha powodzenia w szukaniu chętnych do pracy :D

pae

SP to firma, która przez lata doświadczeń wypracowała sobie wysoką kulturę zarządzania i pracy. Panuje tu jasny podział obowiązków i schemat organizacyjny. Praca w stałym przedziale godzin 8-16. Firma oferuje spore możliwości rozwoju, wyjazdy służbowe i częste opcje awansu. Generalnie bardzo dobry system motywacyjny, super ludzie i atmosfera. Podstawowe wynagrodzenie jest dość dobre choć średnio konkurencyjne. Firma gigant o stabilnej pozycji i dużej renomie, na start i pierwsze doświadczenia jak znalazł.

Gruby
@pae

Haha

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Sistema Poland prowadzi rekrutacje w miejscowości Tychy. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Franek

Admin weś że już przestać pytać i aplikuj! Jak nie pójdziesz na rozmowę to się nie dowiesz.

@Franek

haha, może woli się upewnić najpierw co i jak? ja to podobnie mam akurat. ;p a dasz znać z perspektywy którego stanowiska tu odpisujesz i jak praca wygląda u was obecnie? kiedyś pisali, że słabo, więc pytam. co macie na święta?

Marian
@Iwona

Iwonka. W tym roku święta na grubo. Śniegu po pachy napadało, w warszawie na jednej z komend już przed sylwestrem zaczęli strzelać. A co tam u Ciebie? Leci jakoś? Dzieci zdrowe? Już po remoncie? Gdzie na wakacje się wybierasz?

Iwona

Widzę, że ktoś tu jasno dał jakiś czas temu do zrozumienia, że niby w firmie nie da się rozwinąć a stawki są tak niskie, że "Ukraina więcej zarabia", no cóż nietaktowne porównanie trochę... Ktoś napisał, że da radę wyciągnąć niby 14,50 na start. A teraz jak ma się sytuacja? Dalej zarobki są takie same czy coś w końcu podskoczyło? Wie ktoś?

Magazynier

Panowie czy moze ktos napisac kilka slow o kierowniku nazwisko Lelek. Podobno kraza o nim dziwne historie wlacznie z ostreczowaniem go do filara. Co to za gosc??

Magu
@Magazynier

Był taki w Bieruniu. temat z słupem to chyba bajkopisarstwo. Gdzie teraz robi?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sistema Poland? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Araj

Kasa się należy i jest wypłacana - nadgodziny to nie problem bo wszystko do wypłaty idzie

P

Dopiero zaczęłam 3m temu, ale praca w obsłudze mi służy Póki co jedna z najlepszych prac jaką miałam

dziadeczek

Czy jeszcze w tym (usunięte przez administratora) jest biuro?z ludzikami po podstawówce.Tak się znają na swojej pracy jak ja na spawaniu tekturową elektrodą. Do wylotu karolcia-suka co sie puka,edyta non stop nabita, leadery nie z tej sfery,KPINA I (usunięte przez administratora)ODROBACZYĆ I UŚPIĆ HA HA HA HA HA HA

Jola

Jakies informacje o podwyżkach?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sistema Poland?

Kaźmierz

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza nasz kolega goły i wesoły – co to z chomątem chodzi zniesmaczony. Ciągle pracuje! Ciągle haruje! Ciągle niedopieszczony!

Goły i wesoły
@Kaźmierz

Kaziu pochwal się jakie stanowisko pastujesz w tym pięknym zakładzie ?? ;D

Kaźmierz
@Goły i wesoły

Dział detektorów cząstek elementarnych

Goły
@Kaźmierz

Więc zapraszamy na montaż, tam Cię dopieszczą :)

Jak tam teraz z zarobkami? Bo widzę dużo ofert się pojawiło może ktoś się wypowie stanowisko magazyniera mnie interesuje

Ramires
@Zainteresowany

Fiat dostał, a My czekamy. Maja być rozmowy ile Nam zabrać z tego co dał Fiat.

@Ramires

Trzeba nie przyjsc w sobotę jak nie dadzą i tyle bo mają nas za nic to trzeba im pokazać gdzie raki zimuja

Ostrożny
@Wkurzony

Kasa jak najbardziej się należy tym bardziej że Fiatowcy już wiedzą co skapnie. Ale byłbym ostrożny z tym buntem - sami zobaczcie że rotacji w chwili obecnej nie ma prawie żadnej ani u nas ani na fiacie. Ukraińców pełno się do roboty zgłasza a stanowisk dla niech nie ma a i z polakami za chwilę pewnie też tak będzie (nawet robotę zaczęli se bardziej szanować). Niestety COVID spowodował że nasza szlachta za chwilę będzie miała z czego wybierać, a to pewnie tak początek większej fali na rynku. W Tychach bezrobocie jest wyższe o 1% w stosunku do roku ubiegłego

KE
@Zainteresowany

Gdzie ty widzisz te oferty! Roboty dla nowych nie ma. Ostatnio jak dawałem kierownikowi CV od znajomego a potem zanosiłem do Nat. w HR to słyszałem tylko że dziękują ale niczego nie obiecują względem przyjęcia i że jak się coś pojawi to zadzwonią.

@Ostrożny

I właśnie przez takich ludzi jak Ty nie będzie lepiej bo widać że się boisz roboty jest pełno uwierz mi fiat to nie koniec świata ale nie możemy sobie pozwolić na to że jakiś śmieszny dyrektorek będzie nami podlogi wycierał mowie wam jedna sobota się zgadać i kasa będzie odrazu a i on będzie wiedział że niema przelewek z nami

M
@Wkurzony

Może i masz rację, że roboty jest pełno- ale chyba tylko dla tych co nie mają nic do zaryzykowania. Jak się dopiero co przyjąłeś albo pracujesz mniej niż 3 lata to faktycznie możesz coś znaleźć. Ale ja ci powiem tyle - siedzę tu 14 lat, mam umowę na czas nieokreślony, jestem zapisany do związku , znam kierowników i majstrów, kolegów z fiata delfinów i na pewno tego nie zmienię. I tak jak mowie jak szukałem w zeszłym roku to nigdzie nie oferowali mi pracy w stawkach jakie mam teraz tylko dużo niższych, do tego umowa przez agencje i po roku być możne przyjęcie pod firmę. Tutaj to przynajmniej L4 możesz wziąść a teraz rozpocznij gdzieś robotę i się martw żeby cie nie wywali bo absencja nie taka, nastawienie nie takie, szybkość nie ta. Daj Pan spokój poczekajmy na to co zaproponują. Walczyć to można było 2 lata temu i trzeba było to robić- teraz to się należy cieszyć że ktokolwiek podejmuje temat podwyżek. Myślisz że gdzie za chwilę będę szukać roboty ludzie z restauracji, hoteli, sklepów itp - już Ci mówię na produkcji i u nas i wezmą wszystko z pocałowaniem ręki bo będą bez roboty. ZA chwilę będzie jak w 2011 - kto przeżył ten wie. Cieszyć to się trzeba że nowe modele idą, zę robota jest, że ciśnienia nie ma i soboty w grafiku są wpisane - nie ma co na niedziwienia iść z kijem.

Ilo
@Wkurzony

Wkurzony jak masz namiary na jaką dobrą robotę to daj znać. Ja Przeglądnąłem OLX w kategorii praca na produkcji i magazynie i ofert tyle co portów w Czechach.

Obserwtaor
@Wkurzony

Tak patrzę na te wpisy i widzę że niektóre dzbany jaj nie mają. Ukrywają się pod śmieszni nickami i udawaj jacy to bohaterowie są . Masz problem - zwolnij się, masz cynk na lepsza robotę podziel się inni pójdą za tobą. Może jak by było za mało ludzi do pracy to by się coś mocno zmieniło. Ale nie kolejny mocny w gębie co to jest świetnie poinformowany ile gdzie kto i za co płaci - ale siedzi tutaj na (usunięte przez administratora) od 30 lat bo w pupcie ciepło. Chcesz bojkotować sobotę - zapytaj kolegów z ukrainy czy mają podobny pomysł.

@Obserwtaor

Z czym masz problem kolego ze prawda boli ? Chcecie podwyżek a tylko czekacie co dadzą ruszcie (usunięte przez administratora) to może będzie lepiej a prawda jest taka że tu są ludzie co by im wzięli ze stawek i dalej by robili bo są zwykłymi tchórzami i tyle w temacie. Są firmy nawet obok co daja 18 30 na start z premia 18 % więc a 30 lat to nawet niemam więc spokojni Spotkanie zas przełożone robią co chcą

@Ilo

Lokalizacja: Tychy   Nasza oferta: - Umowa zlecenie (później możliwość przejścia na umowę o pracę) - Stawka godzinowa: 19,00zł brutto/h-dzienn, 21,00 zł brutto/h weekend - Praca na zmiany; 6:00-14:00, 14:00-22:00

@Ilo

- Poszukujemy operatorów wózka widłowego do pracy z systemie III zmianowym. Stawka 4120 zł brutto + premia za brak L4 miesięczna 400 zł brutto Pełen pakiet socjalny w tym darmowe posiłki, premie świąteczne i wakacyjne Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

@Ilo

Miejsce pracy: Tychy, Turyńska Na czym będzie polegać moja praca?     Prawidłowa i bezpieczna obsługa wózka, wykonywana zgodnie z jego instrukcją.     Załadunek oraz rozładunek towarów.     Pobieranie, transportowanie, scalanie ładunków.     Wykonywanie drobnych prac ręcznych, magazynowych (około 25% czasu pracy). Co oferujemy?     Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.     Stawka 18,31 + 18 %, dodatek frekwencyjny 270 zł     Praca w systemie 2-zmianowym.     Dofinansowanie do transportu pracowniczego.     Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport).

Masz 3 nie będę wszystkich wklejał chyba źle szukasz

YYYY
@Wkurzony

(usunięte przez administratora)ty to chyba jesteś jakimś trolem internetowym albo świata nie rozumiesz. Pokazujesz linki do ofertą z umowami zleceniem i umowami o pracę tymczasową? Ile ty tu pracujesz - bo chyba nie za długo. Ja sie zatrudniałem kiedyś przez trenka jak jeszcze było wysokiego bezrobocie - idz zapytaj kolegów jak sie pracowało na umowach tygodniowych. Tak jak Ci wysyczawszy mówią - pieniądze sie należą bo dzięki naszemu cudownemu premierowi inflacja zapierdala i za to co dostajemy można kupić mniej niz w zeszłym roku. Jenak zastanowiłbym się nad głupotami jakie wypisujesz - bo to żę teraz są rozmowy o podwyżkach zawdzięczamy jedynie fiatowi i temu że są wprowadzane nowe modele. Ludzie tracą robotę, mają zablokowane podwyżki na następne lata - a ty bęcwale namawiasz kolegów do zmiany pewnej roboty na jakieś szemraniny na umowę zlecenie. Albo głupi albo masz w tym interes.

Be
@Zainteresowany

Idealne miejsce na tego typu pytanie. Gratulacje

XC
@Wkurzony

Skoro w innych zakładach tak dobrze, podwyżki ciagle to czemu ciebie tam jeszcze nie ma? Po co sie chopie meczysz w tej okropnej Sistemie? Wyjaśnij mi to, bo serio nie rozumiem. Czekam na konkretna i jasna odpowiedz. Bo poki co rzucasz jakimis informacjami bez pokrycia w faktach.

@YYYY

Akurat tez przez to przechodziłem więc znam temat to rob dalej za miskę ryżu parobku a oni się będą śmiać z ciebie i Cie mieć za (usunięte przez administratora) zadowolony z wypłaty? Gdzie jedziesz na Zanzibar czy na bali hahahaha (usunięte przez administratora)

@XC

Bo myślałem ze ludzie są mądrzejsi i wywalczą cos dla siebie ale widzę że marnuje tylko czas ale tak macie po 50 lat to sracie w gacie pewnie jeździsz traktorem albo roro i nic ninnego w zyciu nie umiesz robic to zostaniesz w tym obozie powodzenia

Obserwtaor
@Wkurzony

Wkurzony masz rację - jestem przed 50, mam 2 dzieci i żonę która pracuje na strefie. W życiu robiłem jedynie na produkcji i magazynie i powiem ci tyle chłopie zejdź na ziemie o ile w ogóle znasz ten zakład i tu pracujesz - bo jakieś brednie wypisujesz. Zobacz na swoich kolegów to większości ekipa po 40 mająca rodziny na utrzymaniu która chce gwarancji stałej pracy. (usunięte przez administratora)i na wszystkim się znasz to może zamiast tutaj sie wypłakiwać - zmień pracę. Ewentualnie załóż związki ale z takim podejściem nie wróżę ci zawrotnej kariery. Zrozum że ludzie pracują po to zeby spłacic kredyty wiedzieć co ich bedzie czekać za 6 miesięcy jechac na wakacje, a nie po to żeby kupic wisiki i (usunięte przez administratora) się w sobote z kolegami z zawodówki ktoży bedą przsytepować do egzaminu.

@Obserwtaor

Czyli niechcialbys szybciej spłacić kredytu lecieć na lepsze wakacje i wgl nie myśleć czy Ci starczy od 10 do 10 ? Spoko podejście bo mam rodzine ???????? każdy ma tak nawiasem mówiąc a jedna sobota by jak by każdy odpuścił to by moze dalo im do myślenia ze ludzie maja dość poniżania ukraina lepiej zarabia niż Ty więc zastanow się 2 razy zanim coś napiszesz. Tak na marginesie w tamtym tyg linia stała 10 min koszt 30 tys kary od fiata może to Ci trochę rozjaśni umysł.

Kabarecik
@Wkurzony

A więc mówisz że jak będziemy przynosić starty i dostawcy będą obciążać sisteme za postoje to nasza szanowna dyrekcja stwierdzi że należą nam się podwyżki? GENIUSZ (usunięte przez administratora) z takim nastawieniem to chłopie odrazy na prezesa Orlenu powinienes iść a nie tu siedzieć. Marnujesz swój intelektualny potencjał tej (usunięte przez administratora) pracy.

Planeta ziemia
@Wkurzony

Odetnijcie mu od internetu bo do soboty to się biedak zesra.

Spioch
@Planeta ziemia

Ciekawiej tutaj niż na pulsie po 23

@Kabarecik

To rob dalej parobku to jest przykład właśnie kogos komu by odjęli ze stawki i dalej by (usunięte przez administratora) . Brak szacunku do siebie całkowity. Ale takich sistema potrzebuje.

@Wkurzony

Stoisz w gównie po uszy i kumpli którzy stoją z tobą nazywasz śmierdzielami................... no (usunięte przez administratora) po porostu nie zacznij szanować innych bo mając za plecami takich patusów to za chwile (usunięte przez administratora) będzie a nie podwyżki mistrzowie dyplomacji

Arien
@Wkurzony

chciałabym chociaż najniższą średnią krajową zarobić ale nie mogą pracy na terenie Oświęcimia lub okolic znaleźć ,no może jak bym sobie co najmniej 3 palce u ręki obcięła to bym miała grupę i wtedy by się coś znalazło,a tak trzeba siedzieć na kitach

Ccc

Może wpadniesz na spawalnie. Z chęcią cię posłucham łachmaniazu. A i jeszcze jedno mam i uprawnienia na wózek i traktor i wiesz co (usunięte przez administratora) Te na traktor ciężej zdobyć.

A ten nadal ma haluny po pieczarkowej u babci i rewolucje wywołuje. Niestety myślę ze jedyna rewolucje jaka jestes w stanie wywoałać to ciężkie sranie po kebsie koło przystanku.

Co ty pewnie ciągle się uczy, jednak przyzwyczajony do siedzaka. A tu se i ubzdurał że chłopem chce być

Xxxx

Przyszedł dzisiaj do pracy zobaczyć ilu ludzi dało się złamać. A jak już przyszedł to (usunięte przez administratora) to i porobić mozna lol

Bambo

Oj widać że lubicie być (usunięte przez administratora)jak i przez rząd (na co nie mamy przecież wpływu) tak i przez pracodawcę. Może chodźcie ze spuszczonymi spodniami ułatwicie jeszcze bardziej naszemu Kochanemu pracodawcy działanie :D

Prać

Przeca jest pracująca - co ty gadasz? Poszedł jakiś komunikat?

Dokładnie teraz trzeba trochę kasy odłożyć a sobota jest do tego dobra. Niedzielski chodzi i znowu straszy lockdownami. Huk wie czy czegoś znowu nie zamkną bo przyszła mutacja z kopciowic. Ja tam do roboty ide.

Ojciec

Kur*a zamiast walczyć to wy na starcie się poddajecie ale sistema potrzebuje takich za chwile będziemy zarabiać mniej niż Scarlett ale i tak będziecie zadowoleni boze co za ludzie masakra

Alfi

Matka wie że ciesz?

Rosądek
@Ojciec

Chłopie dostawcy podobno zmniejszą produkcję, Ford w Niemczech stoi cały koncern VAGA ma za chwilę stanąć i nikt nie wie na ile - ale ty do roboty w sobotę nie chcesz przyjść. Za miesiąc się pewnie będziemy prosić żeby były soboty zbiorowe......

@Rosądek

???????????? No jedna sobota to naprawdę stracisz tak dużo pieniędzy ze rany boskie ???????????? godności trochę a Ty się boisz jakiejś pisowskiej propagandy

X
@Ojciec

Ty to chyba w biurze siedzisz że tak gadasz jak ci soboty nie szkoda. Krezus się (usunięte przez administratora) od siedmiu boleści znalazł.

@X

Ta w biurze chyba musiało by mnie(usunięte przez administratora)nie szkoda mi bo trzeba pokazać tym darmozjada ze nie jesteśmy bateryjkami tylko ale może Ty siedzisz i Ci nie szkoda bo co za różnica czy przesiedzisz w biurze czy w domu ale skoro DYREKCJA robi nas q kania to pokażmy ze mamy charakter i też chcemy godnie zarabiać. A nie być poniżani za 2400 ogarnijcie się (usunięte przez administratora) ludzie wkoncu

Montaż Z@
@Ojciec

Ci co się ogarnęli to już dawno zmienili robotę. Problem polega na tym że teraz to już tylko została banda krzykaczy co to mówią że na fiacie świat sie nie kończy ale są przyspawani do wózków albo roro. Może to i prawa ale zaczynać znów trzeba będzie od początku przez pośredniaki na niepewnym rynku pracy i mniejszych stawkach. O tym że wszyscy chcą udt nawet nie mówię. Chłopie nie tędy droga.

@Montaż Z@

Pokaz mi chodz jedną firmę tu w okolicy która ma mniejsza stawkę niż my na start przypominam 14.50 +18 % premi . Jal znajdziesz to daj znać. Zaczynając tutaj robiłem 2.5 roku przez pośrednika qiec te 3 msc dałbym radę przepracować.

Montaż Z@
@Ojciec

Kolego niestety to jest prawda co gość pisze wyżej prawda boli ale cb pewnie nie bo jesteś umysłowy, związkowcem, sipowce albo dobry uprzejmy donosicielem czy innym daromzjadem – jak ktoś zdrowy na umyśle i wie ze gdzies jest lepiej to tam lezie, a nie napierdla się na forum ze ma bol (usunięte przez administratora) Jak z ciebie taki specjalista to zmieniaj robote – a nie obrażaj ludzi i nie łakj. Jak ktoś tutaj przyjdzie i poczyta to pomyśli sobie ze tylko jakies głupie jelopy tutaj pracują taki obraz swoich kolegów towarzysz.

MArc
@Montaż Z@

Temat podwyzek to jedno ale zgadzam się z komentarzem że jak jest komuś tak źle w tej firmie to niech już napisze ten negatywny komentarz i idąc za ciosem niech zmieni pracę.. bo po co ma się męczyć i stresować jak może przecież w innej firmie spokojnie sobie pracować..

Maniek
@Ojciec

Hej, nie odpisuj proszę temu komuś na takie wpisy.. dla niego to pożywka typowego trolla... O szacunku do innych on nawet nie słyszał. Więc nie traćmy czasu ani nerwów na coś takiego. Miłego dnia

@Maniek

Dzięki za poparcie właśnie trzeba gnoic tych troli bo pewnie maja po 25 na/h to im nie zależy albo nie mają honoru zeby lepiej zarabiać. Zwykle bateryjki i nic więcej spotkania przeciągane jakies śmieszne groźby nam daja co to ma być to jest szacunek od dyrekcji ? Za to że jebiemy 6 dni w tygodniu po 10 h jak trzeba nadgodziny jak proszą a teraz się boja walczyć wstyd mi poprostu że robią tu takie (usunięte przez administratora) co boja się co kolwiek zrobić żeby zarabiać uczciwie

ciesz sie leniu ze masz robote. Pewnie, najlepiej 1000 netto niech posniosa bo nie bedziesz robil a kwalifakcje masz lepsze od wszystkich kolegów.Za chwilę wszystko pozamykają bo Coronavirus i 21 tysiecy zakarzen

q
@Ojciec

Co to za matoł? (usunięte przez administratora) - zero konkretów. Czemu tam siedzicie i się tak męczycie, skoro jest tak źle? Czemu nie przejdziecue do miejsca, gdzie podobno jest lepiej?

@Ojciec

Nie mierz wszystkich swoją miarą....

waski

No to idemy do roboty!

@waski

Kto idzie to idzie .

Czy wiadomo już coś na temat 03/04 - myślicie że będzie wolne?

Hgsrg

Tragiczna firma, (usunięte przez administratora) konfidenci, źli majstrowie, słabe pieniądze, (usunięte przez administratora) kierownicy, za małe podwyżki, brak kurtek, złe związki, brudne kible, daremna stołówka, stare wózki, brzydkie baby, wstrętne chłopy, ukraińcy, nowe trasy, głupie biurówy, tępaki z nowego naboru, soboty, nadgodziny itd. itd... I tak w kółko.. A i tak każdy tu narzekający na SP dzień w dzień , tydzień w tydzień, zapiernicza do zakładu i w tych jak że tragicznych warunkach, za te marne pieniądze, w towarzystwie tego niedobrego kierownictwa, w zakładzie bez perspektyw robi i będzie robić...

Jaki jest wkład kierownictwa Sistema Poland w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Salamandra

Ogromny, atmosfera jak na najlepszym kabarecie :D

X

Firma jak najbardziej w porządku. Jako pracownik mogę śmiało polecić. na 310 dobra atmosfera i partnerskie podejście do pracownika to chyba najważniejsze zalety .

@M

Polecam firmę jako Pracodawcę. Możliwość rozwoju, jasne warunki , dobra atmosfera :) Nie narzekam

Lolek
@@M

Co z podwyżkami w sistemie będzie do tej wyplaty czy w maju

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ