Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

automatyk

na pracuj jest ogłoszenie o prace jako automatyk, i mają odrazu napisane że proponują umowę o prace orientujecie się na ile jest pierwsza proponowana?

@automatyk

masz 3 miesiące okres próbny, jak wszędzie potem już na dłużej

benek
@pacman

to spoko, a przedłużają raczej?

@benek

jak się sprawdzisz to czemu mieli by nie przedłużyć, zależy im na trwałym i zgranym zespole

Maja
@pacman

Czyli częściej przedłużają? A był ostatnio jakiś przypadek, że jednak niestety nie?

@Maja

nie orientuje się, zazwyczaj jak ludzie przychodzą do pracy to raczej im zależy na niej, więc ją wykonują i się sprawdzają....

Bird
@Maja

Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek z nas robił takie statystyki

roko
@Bird

a macie tu jakies benfity? w stylu opieka zdrowotna,itp.? jak tak to od kiedy obowiazuja?

emi
@roko

z tego co się zapytałam to jest luxmed, podobno jakaś platforma z benefitami ale nie dopytywałam, paczki świąteczne. to mi teraz przychodzi do głowy.

emi
@roko

ale to więcej powie ktoś kto już tu pracuje jakis czas

Aplikant

czy jest praca w soboty? Jakie godziny wchodzą w grę?

essi
@Aplikant

a jakie stanowisko cie interesuje?

essi
@Aplikant

soboty z reguły wolne

Maja
@essi

Z reguły? Ale jeśli chodzi o biuro to raczej nie występują?

sonia
@Maja

Kurde dobre pytanie... chciałam się zatrudnić ale myślałam że w weekendy biuro jest zamknięte, jak się czegoś dowiesz to daj mi znać bo mnie to zaintrygowało

lingo
@sonia

w biurach to zwykle od poniedziałku do piątku

Seba
@essi

biurowa

@lingo

A w jakich godzinach biuro pracuje? I czy zdarzają się jakieś nadgodziny czy raczej to rzadkość?

MadMax

Byłem nie tak dawno na rekrutacji. Dostałem się, przyszedłem. początki o dziwo nie takie trudne jak się spodziewałem (nie miałem dużego doświadczenia, więc myślałem, że będę odstawał bardzo od reszty, ale nawet nie). Póki co raczej pozytywnie, pracuje się całkiem nieźle, ludzie też raczej fajni.

MadMax
@MadMax

Jakby coś się miało zmienić, to będę też pisał, ale póki co się nie zanosi.

sonia
@MadMax

A na jakie stanowisko Cię przyjeli, długo musiałeś czekać na odpowiedź?

Jakieś nowości?

gazeta
@miejscowyrobak

a jakie mają być?

gazeta
@miejscowyrobak

pracujemy, jest git, kiedy byłeś tutaj?

@gazeta

Nie wiem, dlatego pytam, czy coś się zmieniło od moich czasów

@gazeta

2 lata temu

Firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator w Dziale Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
piko

operator w dziale produkcji - ta kwota co w ogłoszeniu napisali to rzeczywiście tak jest?

@piko

i ta "kafeteria benefitów" to co to jest?

zibi
@piko

Z tego co pisali niżej, to jest to kwota z uwzględnioną premią (podobno większość wyciąga maxa, czyli te bodajże 25%) plus dodatek za nocki i ponoć realnie można tyle wyciągnąć

zibi
@piko

Na ten temat niestety nic nie wiem

@zibi

okey rozumiem, jakby jeszcze ktoś dopowiedział ile tego dodatku nocnego to byłbym wdzięczny

@zibi

a z tą kafeterią to mi się wydaje że to może być ta platforma mybenefit albo coś podobnego, ale wolę dopytać bo nie wiem właśnie

Czy firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

Elik

Nie no, są stałe godziny pracy

Elik

Chyba, że pytasz o biuro, bo jak tam konkretnie mają, to ja już nie wiem

Aplikant

a jak jest z integracyjnymi spotkaniami w firmie, istnieją, jak to teraz wygląda?

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

tylko na automatyka

kami

nie ma takiej oferty, a jakby była to raczej by napisali w ogłoszeniu jakie są obowiązki

roomi
@kami

Jest jeszcze oferta na operatora w dziale produkcji bo przed chwilą wysyłałem cv

@roomi

to musiała się gdzieś teraz dopiero pojawić, bo wcześniej nie było jak szukałem

@roomi

ale to ciekawe skąd admin wiedział wcześniej

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Project Manager można liczyć na 14500 . Czy to prawda?

Grzegorz

Ale to kwota netto czy brutto?

co

a gdzie ty widzisz taką oferte?

co
@Grzegorz

a jaką z reguły podają?

elenor

nie kojarzę takiej oferty, ale w sumie nie muszę

@co

wiem, że szukają automatyka do nas

@co

brutto chyba nie?

beck

Na operatora na produkcje jest długa rekrutacja? Pokazują zakład? Jak wygląda wdrożenie?

Holo
@beck

w moim przypadku nie była długa. tak, pokazali wszystko, a wdrożeniu widziałem parę postów, więc nie wiem czy jest sens pisać to samo

beck
@Holo

Dobra, to jeszcze poszukam sobie

komar
@Holo

a to jeszcze a propos rekrutacji, długo się czeka na odpowiedź?

Samson
@komar

Nie ma jakiejś zasady pewnie, ja czekałem krótko, nawet tydzień nie minął, ale to nie wiadomo jak będzie w każdym osobnym przypadku, ciężko powiedzieć

klklklk
@komar

no to też pewnie zależy od tego ile mają aktualnie zgłoszeń i od wielu innych czynników, ale u mnie tak jak wyżej, szybko udało się wszystko załatwić, może trochę więcej niż tydzień

Rekrutacja w tej firmie jest zaskakująca - odbywasz rozmowę telefoniczną ustalasz warunki, datę spotkania po czym dostajesz sms, że nie są w stanie tyle zapłacić (nie mam pojęcia w jakim celu podczas rozmowy są podawane stawki, które proponuje firma. Brak profesjonalizmu w trakcie rekrutacji najbardziej przejawia się najbardziej tym, że Pan nie jest nawet w stanie oddzwonić i powiedzieć , ze stawkę którą zaproponował jest za wysoka, najprościej napisać SMS.

Nekor
@Kandydat

Przynajmniej jest szczera odpowiedź, ale to też nie takie oczywiste w przypadku wielu firm

@Kandydat

To takie dziwne że podają te stawki? Chyba i Ty i firma może mieć jakieś oczekiwania finansowe?

@Emilia

Oczywiście, że tak i obydwie strony się na nie zgodziły podczas rozmowy telefonicznej (tyle mamy przeznaczone na te stanowisko) to uważam, że Pan rekrutujący powinien wiedzieć na 100% że mają taką stawkę brutto przeznaczoną i nie umawiać spotkania rekrutacyjnego a nie po 30 min pisać, że jednak to nie ta stawka którą proponował, po prostu firma szuka pracownika który będzie pracował ,, za najmniej” :)

@Nekor

Pewnie, jednak myśle że rekruter powinien mieć 100% wiedzę jaką stawkę mogą zaproponować a nie po 30 min informować że to jednak nie ta stawka, którą zaproponował :D

gosciu

Uspokój się już, działasz mi na nerwy gościu tymi swoimi żalami, zaraz cie do admina zgłoszę jak tak dalej pójdzie

Prawda
@gosciu

a niby za co, że napisane jak jest,taka prawda, każdy chce wiedzieć jak jest, wyluzuj bo ja Ciebie zgłoszę.

uber
@Prawda

Ale po co te kłótnie? Każdy ma swoje zdanie

Czy są przyjęcia do firmy?

@Nowy

no właśnie wygląda na to, że chyba obecnie nie

@shake

też się właśnie za czymś rozglądam, ale chyba trzeba czekać aż się coś pojawi

@lui

A warto w ogóle waszym zdaniem tu aplikować, skoro czekacie na nowe oferty?

@Emilia

nie przepracowałem tu ani dnia, więc no nie powiem z autopsji

@Emilia

nikt z nas tu nie pracował to sam też musisz nad tym się zastanowić czy dla ciebie warto, ja patrzę na to co oferuje firma

bebe

aplikuj, nie zaszkodzi ci

Robertino

Zdarzają się w firmie jakieś integracje dla pracowników, czy jak coś to organizujecie się sami na jakieś wyjścia na piwo np?

@Robertino

Są organizowane przez firmę integracje

@Robertino

Fajna inicjatywa, która pozwala na spędzenie wspólnie czasu w miejscu innym niż praca

@Robertino

O co chodzi z tymi buźkami?

@Robertino

Komuś przeszkadza moje pytanie?

Najwidoczniej tak

@Robertino

Na goworku to aż strach napisać czasami aż cokolwiek

visiek
@Robertino

są, częściowo na koszt firmy, to znaczy jak ktoś nie zamierza dużo spożywać to można i całość na koszt firmy, a jak ktoś chce posiedzieć dłużej i zamówić coś więcej to już sobie sam dopłaca,

visiek
@Robertino

nie wiem jaka jest max kwota do której fundują, ale ja tam jeszcze ani razu nie musiałem dopłacać

Evi

No i jego sprawa, każdy ma swój rozum. Przestańcie się wtryniać w czyjeś życie, swoim się zainteresujcie w końcu

Evi

To zostaw to dla siebie, nikogo to nie nie interesuje...

Evi

No tak, to wina Essilora, że w Polsce tyle rozwodów, weź ty się w sagan puknij zanim coś napiszesz

Witam czy są przyjęcia do pracy na produkcję? Było ogłoszenie ale już nie ma. Proszę dajcie jakieś namiary.

@Nowy

no właśnie było, ale może juz mają komplet. albo ogłoszenie na pracuj wygasło. poczekam kilka dni, jak się nie pojawi, to pewnie znaczy, że już znaleźli kogo mieli znaleźć

@Nowy

skoro ogłoszenia nie ma tzn., że przyjęć też nie

@Nowy

ewentualnie możesz próbować przez dane kontaktowe

@kę

przy czym na pracuj ogłoszenia mają swoją ważność i czasem wygasają i mija chwila zanim wpadną ponownie, więc taka ewentualność też może być

@kę

a myślisz, że może to przynieść jakiś efekt?

@kę

bo nie wiem czy w ogóle patrzą na takie aplikacje poza portalami z ofertami

zawsze można próbować

inaczej się nie dowiesz

@shake

czyli w sumie warto obserwować?

@lui

zawsze warto

Kucyk

Generalnie widać, że firma się stara. To czy komuś to odpowiada czy nie to już kwestia indywidualna. Jedno co, trzeba przyznać, że jest stabilnie. Organizacyjnie też nie ma niespodzianek.

@Kucyk

wow, ktoś ma swoją pozytywną opinię i już się znajdą niezadowoleni, bo jest inna niż ich

@Kucyk

ale spoko, ja mam podobną opinię :)

@kę

Obecnie najłatwiej hejtować bo przecież wszystko jest anonimowe w sieci ;)

@kę

a o pozytywach się nie pamięta

Ciekawska

Hej Wszystkim. Czeka mnie rekrutacja na przedstawiciela. Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy RKS, PH w tej firmie? Czy są premie? Gdyż w ogłoszeniu mowa jest wyłącznie o umowie o pracy. Benefity wiem, multi, opieka med., etc. To opisali, nic o zarobkach.. Trzymają się KP?

@Ciekawska

Jest taka oferta? Czy już skończyli nabór?

@EA

A co, też chcesz aplikować?

@Emilia

To nie pytam przecież tak sobie o

EA

Ja też, więc tak myślę, że może jednak już skończyli gromadzić cv

Izuizu

ja jestem zadowolona z pracy, stabilna firma, dobre zarobki i fajny socjal

3bit
@Izuizu

A prosze tutaj się kulturę da zachować. gratuluję, ogólnie myśle podobnie ale czasem to lepiej sie nic nie odezwac niz wyklocac tutaj

lipton
@3bit

Wycofać* literówka ;)

Bylu
@Izuizu

Biedactwo . Szkoda życia z praca na 3 zmiany .

qwe
@Bylu

już to widzę jak ciebie to obchodzi kto jak pracuje ;) pilnuj własnego nosa.

Bylu
@qwe

Skoro masz tylko takie ambicje jak Essilor to powodzenia

qwe
@Bylu

skąd to założenie? a nawet jeśli - kij ci do tego. Koniec tematu

;)
@Bylu

a twoimi ambicjami jak rozumiem jest przesiadywanie na goworku i ubliżanie innym? też nieźle

dejton
@;)

Faktycznie, ma się czym pochwalić.

dejton
@Bylu

Czemu wy się po prostu nie odwalicie od cudzych wyborów, to ja nie rozumiem.

Bizu
@Izuizu

Ja nie moge, ktos napisze, ze jest zadowolony i od razu hejt

Bizu
@Izuizu

Aż strach pisac cokolwiek pozytywnego

Wydra
@Izuizu

Mogę prosić więcej informacji.Mam zamiar podjąć pracę

nie jestem pracownikiem, ALE!
@Bylu

Co to ma znaczyć? Tylko takie ambicje? Jak tak można?

wito

Powie ktoś jak w firmie warunki? Atmosfera, współpraca?

@wito

Praca jest stabilna, wypłaty na czas. Zarobki też niezłe. Ogólnie ja nie narzekam, moim zdaniem firma jest bardzo w porządku. Co do atmosfery, jest dobrze, zarówno między pracownikami (chociaż oczywiście nie mogę mówić za wszystkich, tylko tak jak to ja widzę) i między działami ogólnie, jest nacisk na komunikację z szacunkiem, uczenie zdrowej współpracy, przekazywanie feedbacku i inne takie miękkie kompetencje.

@wito

Także ja ogólnie polecam ;) Ale to już musisz sam sobie wyrobić opinię.

Brzmi serio dobrze

@kamos

A rozważam wysłanie tu cv

@wito

Rozumiem, że to dalej @kamos tylko coś się z nickiem zamieszało?

@wito

Patrzyłem bezmyślnie na ekran i wpisałem to co widziałem, zamiast tego co myślałem

@kamos

co do zarobków, faktycznie można wyciągnąć tyle ile w ogłoszeniu? bo szczerze mówiąc stawka zachęcająca

@kamos

Mam nadzieje, że pytanie o hajs nie jest nie na miejscu

@elpepe

Pewnie, że się da. Należy tylko pamiętać, że to stawka z premią i dodatkiem za nocki, więc trochę zależy ile nocek przepracujesz i czy premię będziesz miał na maksie. W każdym razie może to być niewiele mniejsza kwota, ale nadal są to spoko zarobki. Zaznaczam to, żeby nie było potem jakiegoś buntu, że nieprawda, a wystarczy też ogłoszenie przeczytać dokładnie, bo tam wszystko to jest napisane.

@elpepe

Według mnie nie, rozumiem, że chcesz być pewien tego czy to tak faktycznie wygląda.

Dziękuję bardzo

@elpepe

I co złożyłeś już cv? Daj znać jak było na rozmowie.

@Marcin

No tak złożyłem, ale rozmowy jeszcze nie miałem

@Marcin

Ale jak będzie po i mi się przypomnisz, to opiszę jak było.

kum

dawno składałeś papiery?

@kum

Dopiero co, chwilą przed tym jak napisałem

opos

Często macie tu nadgodziny? O ile w ogóle się pojawiają

opos
@opos

I jak płatne? Czy do odbioru może?

@opos

Zdarzają się nadgodziny, płatne oczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 239.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 19 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.