Opinie o TROPS S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TROPS S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TROPS S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TROPS S.A. w Toruń

Jaka stawka dla magazyniera z uprawnieniami? Sa jakies nadgodziny, weekendy?

Aneta

@tenmożesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Co rozumiesz przez "wielki chaos"?

Ukrainiec

Witam. Praca sprzedawcy Trops jak w ogłoszeniu na pracuj.pl dotyczy oddziału Trops ul.Okólna gdzie jest to inny odział Tropsu tzn właściciel i syn prowadzą punkt. A co wiąże się z tym dostaniesz umowę na 3 miesiące jako "sprzedawca" ale głównie do spraw inwestycyjnych rejon lewobrzeżny Toruń gdzie tych inwestycji jest mało, a po sezonie letnim NARKA. Pieniądze na rozmowie rekrutacyjnej proponują marnę. Niech Trops zmieni treść ogłoszenia bo wprowadza ludzi w błąd.

jr

a ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie:)

Czy po rozmowie w TROPS S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Aneta

@Ukrainiec próbowałeś skontaktować się bezpośrednio z firmą? Tutaj znajdziesz numer telefonu oraz adres mailowy: http://www.trops.pl/pl/kontakt

Ukrainiec

Opinie w trops Toruń adres Skłodowskiej-Curie 99 szukają sprzedawców ale jak wygląda sprawa finansowa i czy są jakieś benefity, umowa na jaki okres

maja

przedstawiciel handlowy - Doradca Techniczno-Handlowy jak na razie jest u nich potrzebny z tego co widze i zastnawiam się jak z wynagrodzeniem jest, czy nie ma problemów.

Gutek

Ja tu widze w komentarzach za duzo zawisci i zazdrosci , gowork sluzy do wyrazania opinii na temat pracy w danej firmie a nie wylewania zali i tego sie trzymajmy , pozdrawiam Gutek

aa
@Gutek

Mariusz niech ludzie piszą jak jest.... najniższe krajowe, wszyscy to złodzieje wg prezesa c. v Prezes f. pionek marionetka bez możliwości decydowania Zmienny jak wiatr. Najlepsza jest gwiazdą M.M. no i najnowszy nabytek zięć prezesa ucho prezesa podpier... Wszystkich. ludzie omijajcie szerokim łukiem opowieści piękne później rozczarowanie. P.pola... był jaki był ale ci to fantasci. Nie polecam

Bardzo zadowolony klient

HAHA to był super ruch z otworzeniem oddziału w Pruszczu , dzwonie po dystrybutorach o cene na dany produkt , jak już mam najniższą to ja zaniżam o 10% , dzwonie do waszego nowego dyrektorka mówie że konkurencja ma taką a taką cene a on jeszcze zjezdza hehe nic tylko kupowac w Tropsie .

@Bardzo zadowolony klient

:))))))) he dawno sie tak nie usmialam , gratulacje dla włodarzy tropsa za tak genialne posuniecie czyli otworzenie nowego oddzialu pod dyktando czlowieka ktory zostal usuniety z bech oczywiscie nie za obsuwe w obrotach tylko za przesuwanie gratisow do swojego lewego punktu i sprzedazy ich z 1 000 000 marza( Ci co maja wiedziec to wiedza :) ) pozdro frajerzy ;)

@Bardzo zadowolony klient

Petrowice

Próbują przeprowadzać profesjonalne rekrutacje ale w gruncie rzeczy są bardzo amatorskie, osoby które je przeprowadzają robią to w sposób nieudolny przez co już podczas rozmowy rekrutacyjnej widać chaos. Próbują pozyskać ludzi z doświadczeniem ale kończy się na tym, że biorą bez albo z marnym bowiem pieniądze jakie proponują są po prostu marne i każdy kto ma sensowne doświadczenie po dokładniejszym zapoznaniu się, ofertę odpuszcza... Niestety nie tędy droga, proste rzeczy potrafi każdy sprzedawać ale tam gdzie trzeba się pogłowić, to co dla innych jest podłogą dla handlowców Tropsa jest sufitem o czym jako zaopatrzeniowiec chcący coś załatwić w Tropsie niestety spotkałem się z tym wiele razy. To co bez większego problemu udało załatwić mi się w wielu firmach w Polsce, dla Tropsa temat był nie realny z podkreśleniem, że są fachowcami i nigdzie tego nie załatwie skoro oni nie załatwią... Praca w Tropsie to odpowiedzialność materialna i finansowa za magazyn, gdzie niekiedy na danym stanowisku nie ma się dosłownie żadnego wpływu na niego. Praca taka, że się nie namęczysz ale też za dużo i nie zarobisz. Inne firmy z tej branży dają dużo lepsze zarobki dlatego prawdziwych fachowców u nich brak. Praca dobra ewentualnie dla osób chcących zatrzymać się na chwile lub też bez większego doświadczenia nie mających za dużych ambicji zarobkowych.

jako obecny dyrektor personalny w miedzynarodowej korporacji i przeszly pracownik wysokiego szczebla w Tropsie moge stwierdzic ze firma Trops bardzo dba o pracownikow. Zapewnia jak na dystrybucje budowlana bardzo dobrej klasy samochody dla kadry sprzedazowej oraz czytelny system prowizyjny. Polecam

ten
@Gość

jako obecny pracownik...... nadal wielki chaos w organizacji!!!! ps... w/w Pan już nie pracuje

jhc

czyli ze jestes z.eb.m genetycznym od urodzenia?

Mesjasz

Dokładnie strzał w kolano :D

abrakadabra

Jest supeR, atmosfera w pokoju wyśmienita, przyjaźni ludzie! Nie wiem jak w czasie wojny.

janton

Czy ktoś może powiedzieć jak pracuje się jako PH, jakie zarobki

MIKA

Czy ktoś może powiedzieć jak pracuje się jako PH, jakie zarobki i targety

nikt

praca jak wiele innych... dają dość dużą samodzielność w pracy - to plus, pracowałem, trafiłem na naprawdę fajną ekipę współpracowników - kolejny plus, a ostatni plus - starzy klienci i to byłoby na tyle plusów. generalnie jeden wielki bałagan, system komputerowy kuleje na podstawowych sprawach a tych u góry to nie obchodzi przecież im to nie przeszkadza, im wykresy wychodzą. byłaby to fajna firma gdyby tylko wiedzieli czego chcą i działali wg jakiegokolwiek logicznego planu. Tam niczego nie można być pewnym. Dzisiaj są zadowoleni a następnego dnia każą wszystko wywracać do góry nogami - bo przez noc koncepcja się zmieniła... jak by to było stoisko z ziemniakami na rynku a nie sieć handlowa.

Rahab

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Ogólna obłuda, zakłamanie i kombinowanie jak jeden drugiego ma zrobić w balona. Biurowiec czy sprzedawca czy magazynier to wszystko jedno. Zarobki dobre tylko dla "ulubieńców".

anonimmm

zgadzam się z przedmówcą, syf, kiła i obłuda! Pieniądze na czas wypłacane, tylko ,że grosze za ciężką pracę, człwoeik z biura ponosi odpowiedzialność za magazyniera, który towar odsprzedaje na lewo, gdzie tu logika? A później po sądach targają. NIE POLECAM!

@anonimmm

najgorsza firma w Polsce, oszuści, złodzieje i cwaniaki jest tyle hurtowni budowlanych że nie warto z tą firmą współpracować i z tymi ludźmi,

ogólny chaos wśród decydentów, bałagan w organizacji logistycznej i pewnie, jak w większości firm, epidemia obłudy.

Zostaw merytoryczną opinię o TROPS S.A. - Toruń

TROPS S.A.
2.4/5 Na podstawie 62 ocen.
  • M. Skłodowskiej-curie 99
    87-100 Toruń