Opinie o Edro-Trans w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Edro-Trans. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Edro-Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edro-Trans w Rybnik

TO KONIEC

Nie trzeba strajku kierowcy powoli sami odchodzą ile można sie dawac robic w ciula. Wyeliminowanie jednostek bo padne ze śmiechu (usunięte przez administratora) Robie w firmie niemieckiej robie tą samą robote zo w Edro i mam 3 razy tyle kasy. I bardzo chętnie przyjmują więc chłopaki zawijajcie sie .Ktoś chętny podamnamiar

Arturooo
@TO KONIEC

heja, możesz podać namiary na firmę w której jeździsz? Pozdrawiam

Koleżanka
@TO KONIEC

Daj namiar

Waldi

Przy podstawie jaką proponuje firma powinniśmy zrobić strajk. Sprawdziło sie to w innych firmach. Podstawa 2500 brutto już brzmi inaczej . (usunięte przez administratora)

Miruuu

No super ale może traktować wszystkich równo bo nie każdy lubi liza (usunięte przez administratora) br /> Wprowadzili jakies zmiany z dietami niby jakieś zaliczki diety które znikły po dwóch miesiącach a średnio miesiecznie jestem pare stówek w plecy. Pozdrawiam szefie .Oby tak dalej ......

mamut 1

a ja nie narzekam,wchodze w (usunięte przez administratora) synowi szefa,mam ladny nowy orurowany samochod i kazdy wekend w domu.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Edro-Trans? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Spedytor międzynarodowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
adaś

No faktycznie podstawa najniższa krajowa plus diety za wyjazdy . Pracowałem tam chwile ale na miejscu zarabiam więcej niż na trasach międzynarodowych Podziękowałem

NICK

FRACHT ZALEŻY CO TRAFISZ JESTEŚ RAZ NA TYDZIEŃ LUB DWA W DOMU NA JEDEN LUB DWA DNI WIĘC MOŻE DO KUPY TYDZIEŃ ZAROBKI OKOŁO 4500 JAK ŚREDNIO ZLICZYSZ( PO KAŻDEJ TRASIE WYPŁATA ALE CZEKASZ AŻ CI POLICZĄ A MOGĄ DŁUUUGO LICZYĆ ).Z TEGO MINIMUM WYDASZ 1000 NA UTRZYMANIE SIEBIE W TRASIE.WIEC ZOSTAJE OKOŁO 3 TYSI NA CZYSTO ...WIĘC HMM DUPY NIE URYWA . NA MIEJSCU TEŻ TYLE ZAROBISZ BEZ WIECZNEGO BATA DYSPOZYTORÓW . W TEJ FIRMIE DOBRZE ZARABIA TYLKO SZEFOSTWO

gonzo

płaca od frachtu,za szkody które zrobiłeś płacisz sam,podstawowe naprawy na drodze musisz sam usunąć,tzw.dyspozytor (usunięte przez administratora)zna tylko jedno jak ci się nie podoba to się zwolnij,robota większość zinternetu co nikt nie chce jechać to EDRO jedzie.

Kuter

Zarobki jak wszedzie. Flota zadbana. Warunki pracy przyzwoite.Pracodawca solidny jesli chodzi o wypłacalność.

Jelcz

Pytanie jakie to som psie piniądze pytam z ciekawości

kierowca - 2009-09-23 09:39:27 Jezdzisz po Europie za psie pieniądze. Powiem tak ostatecznością jesli nie znajdziesz nigdzie indziej pracy. To możesz brac wszyscy jestesce dobrzy

kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o Edro-Trans - Rybnik

• Jak się pracuje w Edro-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Edro-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edro-Trans?

Edro-Trans
3.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • ul. Główna 40B
    44-237 Rybnik