PPUH Info-Bud Krzysztof Małek

Rybnik

Opinie o PPUH Info-Bud Krzysztof Małek

Kamila

Co jest powodem, że od dawna nikt nie pisał? Słyszałam o firmie sporo dobrego i myślę, że ta cisza potwierdza zadowolenie z pracy i brak chęci do pisania.

Alicja

Kto z Was pracuje w PPUH Info-Bud Krzysztof Małek? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w tym miejscu? Jakie dostrzegacie plusy, a co według Was wymaga zmiany? Każdy komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów. Czekamy na Wasze opinie.

Mii

PPUH Info-Bud Krzysztof Małek to całkiem dobra firma, i osoby nade mną mają dużo widzę do powiedzenia, niektóre z tych opinii jak widzę są całkiem dobre, ja polecam zainteresować się trochę więcej i poczytać jak jest naprawdę, warto, zdecydowanie tak

olo

Niewolniki i nieudaczniki robią za 9 zeta,tak teraz już wiem co to jest za manufaktura ha ha ha 9zł (usunięte przez administratora)

olo

9 zeta na godz? Ha to przez takich jak Wy są takie zarobki bo zgadzacie się robić za taki zasiłek (usunięte przez administratora)

gfgfdgh

witam pracowałem w tej firmie pare lat ico? znam sie na robocie i co z tego 9zł na godz na elewacji obłęd Szef jezeli chodzi o chajs to wielki skąpiec... dobra mina do złej gry okey tak jest realny śląsk

NOWY

Bzdury piszesz chłopie !!!! Jeżeli jesteś typem co grzeje maxymalnie 1 m-c gdziekolwiek to nie dziwota, że już cię z nami nie ma. Szef docenia sumiennych pracowników a takie łajzy to wiecznie narzekają.

tymczasowy

PPUH Info-Bud Krzysztof Malek jesli chodzi o szefa to jest zwyklym nie powiem brzydko kim a jesli chodzi o pracownikow to ucho jest to napewno pan [usunięte przez moderatora] kierowca a inni sa wporzadku nie polecam tej firmy pozdrawiam

R sjz

A ja myślę ze jest ok. Mam okazję pracować z najlepszymi co podnosi moje kwalifikację a i zarobki nieźle choć mam specjalne dodatki za szczerość

Ja

Chyba Cię pogieło !!! Szef to straszny "Centuś" a kilku pracowników to typowe "[usunięte przez moderatora]" a zwłaszcza kierowca [usunięte przez moderatora] 1 ucho i oko szefa .

Zostaw opinię o PPUH Info-Bud Krzysztof Małek - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Info-Bud Krzysztof Małek