Opinie o Edro-Trans w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Edro-Trans. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Edro-Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edro-Trans w Rybnik

7 m-cy temu, szukano w firmie kierowcy międzynarodowego kat. C+E. Co do kasy napisano, że od 8,5 do 10,5 tyś zł brutto na UoP. No i dodali jeszcze, że tabor nowoczesny. Jednak skąd słowa o tym, że spedycja naciska i goni? Przestrzegają tu tacho i jaka jest teraz kasa, o ile coś się od tego czasu zmieniło?

@Kieroo

Jeżdżąc kółka to po ile dni się jest w trasie? Z ludźmi innej narodowości też idzie się dogadać? Można w ogóle sobie samemu wybrać, że chce się jeździć 2 tygodnie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Edro-Trans w przypadku pracy jako Spedytor?

Krakus. Nowy wpis

@ były pracownik. Przepracowałem tam 19 lat. O 18 za długo. Firma do (usunięte przez administratora) Zarobki psie. Benefity to ma Ptak z kieszeni kierowców. Lepiej krawężniki na Rybniku malować jak w tej firmie pracować. Totalne dno. Lepiej się trzymać z daleka od nich. Szkoda zdrowia i fatygi.

Driver

Czy są przyjęcia do Edro Trans?Jaki system i jaki system płacy: kółko.za kilometr czy za dniówkę?

@Pracownik Nowy wpis
@Driver

Witam, system pracy jest różny. Można jechać 5dni weekend w domu, 2 tygodnie w trasie weekend w domu. Do ustalenia, płaca: pakiet mobilności + dniówka. Kierowcy mile widziani.

@@Pracownik

Trasy też do ustalenia? Czy raczej stałe są? Możesz ocenić kontakt z biurem w trakcie wyjazdu? Bo w poprzedniej mojej firmie ze spedycją było ciężko się dogadać. I jak duże doświadczenie trzeba mieć, aby przyjęli?

Kieroo
@Andrzej

Kasa wypłacana wg. Pakietu mobilności jezdzisz w kolkach zarobisz mniej, jezdzisz 2tyg na week w domu zarobisz wiecej. Czy jest gonitwa? Bardzo rzadko, wiadomo czasami zdarzy sie jakas robota z awizacjami albo fixami, albo wziąć załadować jakiś ładunek na wczoraj. Atmosfera w firmie OK, wiadomo że ponad 60 % kierowców to ludzie z UA, Białorusi itp. Ale nie ma co narzekac jak narazie.

Ktoś
@Kieroo

A ile idzie zarobić jeżdżąc 2 tyg? Kiedy konkretnie płacą, bo mam kredyt i dlatego pytam o termin? Spedytorzy pomagają gdy są problemy lub opóźnienia? Polacy mają takie same warunki zatrudnienia jak każdy inny pracownik?

@Kieroo

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Edro-Trans? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Spedytor międzynarodowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Nie polecam tej pseudo firmy!!! Kierowcy w melfi na Fiacie się chwala i cieszą ze on ma pełne tacho bo wjeżdża bez karty wyjeżdża loguje i wraca!!! Masakra… trzeba to zgłosić do ITD przydała by się kontrola pozadna tej firmie

W Rybnik Edro-Trans poszukuje pracownika na stanowisko Spedytor. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Jak szefostwo w Edro-Trans traktuje ludzi?

krewny Dominiki

czołem Dominika, myślę, że dobrze, ale zadzwoń i się upewnij

Zak

Ci z tych bloków po drugiej stronie?patola straszna,ludzie bez kultury,wiecznie nachlani.

@Zak

Nachalni? Ale co konkretnie robią?

Dominika

Tyle, że w pracy chyba do tego nie dochodzi? Ciekawa jestem jakie stanowiska tutaj zajmują w takim razie

@Dominika

zajmójom stanowisko Dominiki i sprawdzajom gołwork

Jak wygląda sprawa grafiku w Edro-Trans. Czy pracodawca idzie na rękę?

Alex driver

Tak, bardzo możesz jeździć w soboty rano kiedy chcesz i są napiwki. Polecam jako kierowca.grafik jest elastyczny

@Alex driver

A jak dokładnie dostajesz te napiwki i ile średnio z nich Ci wychodzi?

@Dominika

jak dobrze pokombinujesz to zagranicą na stacji dostaniesz napiwek:) obojętnie u kogo jeździsz:)

@Alex driver

Czyli tylko tak symbolicznie dają? Na jakiś prosty obiad starczy? ;)

@Dominika

zależy teraz paliwo w cenie:) starczy na wykwintny obiad, gorąco polecam. stać Cię, będzie na dom Perignon biały wytrawny. Musisz się postarać.:) Wiesz wypijesz to pojedziesz jak rakieta.

@Alex driver

A nie, nie, tylko bez takich. ;p A faktycznie kierowców ostro z tym sprawdzają tak właściwie?

Robert

Hejo. W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego wszedłem na to forum. Mam nadzieję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Rybnika. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Edro-Trans? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Robert

Irmina
@Robert

Czołem Robercie. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Lear Corp z Tych. Pracownicy (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Pozdrawiam serdecznie. Irmina.

Robert
@Irmina

Witam Pani Irmino. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Lear Corp, której nazwę Pani wspomina używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Czy zdarzają się nadgodziny w Edro-Trans?

Zależy co masz na myśli, jeśli chcesz za darmo robić nadgodziny to jest ich masa. Ogolnie placa bardzo słaba jak na obecne czasy, spedycja naciska goni, jak to mówią firma to nauka jazdy dla kierowców z ukrainy. Osobiście nie polecam.

Za darmo to raczej nikt by robić nie chciał :P A możesz podać jakieś kwoty ile tu można zarobić? Powiedzmy że z małym doświadczeniem.

xxax
@Andrzej

popytaj o pracę w tesko steel albo eko oknach- kasa większa; jeżdża Polacy. edro to ukraina- wiadomo są tańsi. jeżdżę w eko i jestem zadowolony

Kiero

Witam moze ktoś powiedzieć na temat tutaj pracy ? Jakie auta ? Trasy warunki ?

Wiecie może czy w Edro-Trans szukają chętnych na staż?

s

teraz wyplata 3tys.zl na miesiąc.

R

Teraz firma padla. Wirus. Z wirusom wyplata

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Były kierowca

Umowa o pracę najniższa krajowa, diety 48e za granicą w pl 75zl, najczęściej jazda 2 tyg w trasie week w domu. Urządzenia do opłat za granica czy to w Pl przypisane do kart więc nie trzeba się martwić o doładowania boxow. Zarysujesz, uszkodzisz samochód płacisz. Robota poukładana w miarę w porównaniu z innymi firmami.

Stary
@Były kierowca

Teraz dieta 45 a nie 48 euro (((

Kiero
@Stary

Teraz 10% ot frahtu(((( a stawka frahtu nie wiedoma dla kierowca(((((

Tonik

Zawsze znajdzie się niezadowolona osoba. Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy ,więc to chyba świadczy dobrze!

Wiekow
@Tonik

Człowieku nie masz pojęcia o czym ty piszesz

@Tonik

Widzie że pracowniki biura nie robić swoja robota to sami na siebie piszę opinie. 45 euro za granica cały czas 3-7 zał/rozładunków wina kierowcy cały czas oczywiście za wszystko płacie kierowca totalna porażka!!!

Gutek

Podpowiedzcie czy firma normalnie działa? Widziałem informacje, że firma została zlikwidowana?

teyg
@Gutek

działa

okniorz

48 euro za nocleg zagraniczny i 75 zloty za nocleg w pl to moim zdaniem kpina a nie zarobek na obecne czasy a wiem ze tak jest teraz w edro. Nic dziwie sie ze juz tylko resztka polskich kamikadze tam zostala. Zdecydowana wiekszosc wiadomo kto

Weronika

@Driver były, czy dalej pracujesz w Edro-Trans? Wspomniałeś w swojej wypowiedzi o tym, że zarobki utrzymują się na tym samym poziomie od lat, jednak może pracodawca zadbał o pozapłacowe benefity? Jeżeli tak, to jakie? Czy jest to dofinansowanie do karty sportowej lub opieki medycznej?

emigrant
@Weronika

Nie ma takich atrakcji w Edro

Weronika
@emigrant

A jak wygląda kwestia rozwoju w firmie? Pracodawcy często oferują udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje. Zatem jestem ciekawa, jak prezentują się możliwości rozwoju w Edro-Trans i myślę że, użytkownicy na forum również chcieliby się tego dowiedzieć.

Driver były

Jak zaczynałem pracę w firmie Edro Trans w 2007 roku to była jedna z czołowych firm w okolicy a Eugeniusz Ptak był właścicielem do rany przyloz. Na dzień dzisiejszy niestety dużo pracowników odeszło i to takich, którzy ta firmę budowali. Praktycznie wszyscy że starej gwardii, powód oczywisty zarobki w firmie oraz podstawa niewiele się zmieniła. Firma szybko się rozwijała ale niestety kosztem kierowcy. Dziś ekipa to Ukraina. Wszystko ładnie wygląda z zewnątrz ale w środku..... Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Edro-Trans - Rybnik

• Jak się pracuje w Edro-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Edro-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edro-Trans?

Edro-Trans
3.9/5 Na podstawie 100 ocen.
  • ul. Główna 40B
    44-237 Rybnik