Edro-Trans

Rybnik

Opinie o Edro-Trans

użytkownik zarejestrowany

@Xxx2015 - a czy obecnie jesteś pracownikiem Edro-Trans? Czy możesz opisać warunki zatrudnienia na stanowisku kierowcy?

Xxx2015

Na chwile obecna Polacy sa mniejszością a Ukraińców jest juz około 100.Właściciel jest w nich wpatrzony jak w Bogow i sa to dla niego najlepsi kierowcy pod sloncem.Szkoda dalszych komentarzy.Polacy nawet nie przychodza juz pytac o prace w tej firmie.Ukraincy rozpanoszyli sie w Edro jak Rumuni we Wloszech.

użytkownik zarejestrowany

@alvin, na jakim stanowisku tak się przedstawiają warunki, wyżej przez Ciebie opisane? Czekamy na Twój komentarz.

alvin

Jeśli ktoś nie lubi siedzieć w domu, to polecam. System 2/1 lub 3/1, czyli dwa lub trzy tygodnie w trasie i jeden weekend w domu. Nie bez kozery jedynie Ukraińcy są zainteresowani pracą w tejże firmie.

aa

strona ostatnio aktualizowana chyba 10 lat temu

aa

strona ostatnio aktualizowana 10 lat temu

użytkownik zarejestrowany

@hm, aktualnie na swojej stronie internetowej, firma Edro-Trans zamieściła ofertę pracy. Poszukiwani - kierowcy. Więcej szczegółów znajdziecie pod poniższym linkiem http://www.edro.com.pl/index.php?lang=pl&show=praca

lilia
użytkownik zarejestrowany

może i rzadko, ojkej, ale warto szukać takich ofert i starać się o zatrudnienie w tej firmie bo moim zdaniem są naprawdę solidną firmą transportową specjalizującą się w przewozie materiałów neutralnych i niebezpiecznych

hm

nie interesuje mnie co ty myślisz. Składanie osobiście cv nie jest żadną bezczelnością. Edro rzadko daje ogłoszenia. I specyfikę tej firmy znam lepiej od ciebie

hm

Nie czeka się na ogłoszenia. Jedzie sie i rozmawia o konkretach

hm

ADR trzeba mieć. Na wyn. składa się podstawa i diety, ale takie info to najlepiej u źródła.

janek
użytkownik zarejestrowany

ja to chciałbym wiedzieć najpierw jakie oni maja wyamagania co do zatrudnianych kierowców? czy wymagają zaświadczenia o nie posiadaniu mandatów np? czy wystarczy że mam aktualne prawo jazdy i tyle? czy ktoś mógłby mi jakoś bardziej ten temat nakreślić, bo ja chciałbym dopiero zacząć przygodę z Edro-Transem

?

A może by tak napisać petycję o dokładne i precyzyjne kontrole w firmach które w większości płacą za km lub % od frachtu a szefowie rozliczają delegacje. Chyba najwyższy czas aby takich oszustów wyeliminować z rynku transportowego.

No to do sądu

Kabina to nie hotel Pewne już jest to, czego tak bardzo obawiali się polscy przewoźnicy: nocleg w kabinie nie jest „zapewnieniem bezpłatnego noclegu” dla kierowcy. Pracownikowi przysługuje zwrot kosztów za noce spędzone w ciężarówce. W związku z uchwałą Sądu Najwyższego z 12 czerwca 2014 w sprawie ryczałtów, polscy przewoźnicy znaleźli się w olbrzymim niebezpieczeństwie, a grożąca im fala pozwów ze strony kierowców może doprowadzić do upadku wielu z nich.

do
@No to do sądu 21.10.2014, 11:18

no to co

No to do sądu

TO KONIEC

Nie trzeba strajku kierowcy powoli sami odchodzą ile można sie dawac robic w ciula. Wyeliminowanie jednostek bo padne ze śmiechu (usunięte przez administratora) Robie w firmie niemieckiej robie tą samą robote zo w Edro i mam 3 razy tyle kasy. I bardzo chętnie przyjmują więc chłopaki zawijajcie sie .Ktoś chętny podamnamiar

Arturooo
@TO KONIEC 28.06.2014, 00:29

heja, możesz podać namiary na firmę w której jeździsz? Pozdrawiam

Koleżanka
@TO KONIEC 28.06.2014, 00:29

Daj namiar

Waldi

Przy podstawie jaką proponuje firma powinniśmy zrobić strajk. Sprawdziło sie to w innych firmach. Podstawa 2500 brutto już brzmi inaczej . (usunięte przez administratora)

Miruuu

No super ale może traktować wszystkich równo bo nie każdy lubi liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Wprowadzili jakies zmiany z dietami niby jakieś zaliczki diety które znikły po dwóch miesiącach a średnio miesiecznie jestem pare stówek w plecy. Pozdrawiam szefie .Oby tak dalej ......

mamut 1

a ja nie narzekam,wchodze w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] synowi szefa,mam ladny nowy orurowany samochod i kazdy wekend w domu.

adaś

No faktycznie podstawa najniższa krajowa plus diety za wyjazdy . Pracowałem tam chwile ale na miejscu zarabiam więcej niż na trasach międzynarodowych Podziękowałem

NICK

FRACHT ZALEŻY CO TRAFISZ JESTEŚ RAZ NA TYDZIEŃ LUB DWA W DOMU NA JEDEN LUB DWA DNI WIĘC MOŻE DO KUPY TYDZIEŃ ZAROBKI OKOŁO 4500 JAK ŚREDNIO ZLICZYSZ( PO KAŻDEJ TRASIE WYPŁATA ALE CZEKASZ AŻ CI POLICZĄ A MOGĄ DŁUUUGO LICZYĆ ).Z TEGO MINIMUM WYDASZ 1000 NA UTRZYMANIE SIEBIE W TRASIE.WIEC ZOSTAJE OKOŁO 3 TYSI NA CZYSTO ...WIĘC HMM DUPY NIE URYWA . NA MIEJSCU TEŻ TYLE ZAROBISZ BEZ WIECZNEGO BATA DYSPOZYTORÓW . W TEJ FIRMIE DOBRZE ZARABIA TYLKO SZEFOSTWO

gonzo

płaca od frachtu,za szkody które zrobiłeś płacisz sam,podstawowe naprawy na drodze musisz sam usunąć,tzw.dyspozytor (usunięte przez administratora)zna tylko jedno jak ci się nie podoba to się zwolnij,robota większość zinternetu co nikt nie chce jechać to EDRO jedzie.

Kuter

Zarobki jak wszedzie. Flota zadbana. Warunki pracy przyzwoite.Pracodawca solidny jesli chodzi o wypłacalność.

Jelcz

Pytanie jakie to som psie piniądze pytam z ciekawości

kierowca - 2009-09-23 09:39:27 Jezdzisz po Europie za psie pieniądze. Powiem tak ostatecznością jesli nie znajdziesz nigdzie indziej pracy. To możesz brac wszyscy jestesce dobrzy

kierowca

Zostaw opinię o Edro-Trans - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edro-Trans