Polonia

Krynica Morska

Opinie o Polonia

@sins oo no to faktycznie widzę że można u nich liczyć na na prawdę spore zarobki, ciekawe tylko jakie wynagania trzeba spełniac żeby się do nich dostać

Krzysztof

anonim - 2009-06-14 23:12:15Pracodawca nieuczciwy ma pensjonat w Austrii Auwirt ,perfekcjonista w praniu mózgu i niewypłacaniu pieniędzy nie polecam [usunięte przez admina]Sprawa za nie wypłacenie pieniędzy dalej w Sądzie w Malborku uwaga na Tego pracodawcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mA Firmę również w Austrii proszę się nie dać nabrać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracodawca nieuczciwy ma pensjonat w Austrii Auwirt ,perfekcjonista w praniu mózgu i niewypłacaniu pieniędzy nie polecam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Polonia - Krynica Morska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polonia