Opinie o Nautikka Park Nautikka Invest Sp. z o.o. sp.k. w Krynica Morska

counter
Andrzej D Nowy wpis
Klient

Witam, stosunek cena/jakość moim zdaniem developer bardzo przywiązuje uwagę co do jakości wykonania i użytych materiałów. ( tak jak mówił przed rozpoczęciem inwestycji tak zrobił, czyli standard wykonania i użyte materiały ) Jestem klientem wymagającym, mam trochę doświadczenia przy tego typu inwestycjach i szczerze polecam. Andrzej

Maria Nowy wpis
Klient
@Andrzej D

Witam, jesteśmy inwestorem w budynku Nautikka Park, obecnie budowa jest bardzo opóżniona, Pan Łukasz Ritta stał się w kontaktach bardzo opryskliwy, czy tez miał Pan takie doświadczenie?

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Nautikka Park Nautikka Invest Sp. z o.o. sp.k. w mieście Krynica Morska? Co wiecie nowego o pracy w Nautikka Park Nautikka Invest Sp. z o.o. sp.k.? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Nautikka Park Nautikka Invest Sp. z o.o. sp.k. - Krynica Morska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad