art

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o art

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie art

Były.

szukają znowu mechanika-ślusarza,zarobki proponują z kosmosu,pozostaje pytanie kto tam wytrzymie z panem Ryśkiem J. i jego wszechwładną własnością i jego choleryzmem.

wizik

kupir, fakt nie zawsze sie człowiek odnajdzie, firma też nie ma od razu pelnego zaufania. Na stanowisku przedstawiciela handlowego przez pierwszy miesiąc trzeba miec własne auto, potem dostaje sie służbowe.

Normalny

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zarobki śmiesznie niskie. Część osób jest zatrudniona bez umów o pracę. Wszyscy pracują za najniższą stawkę krajową w papierach tak żeby nie płacili składek. Szanse na podwyżkę są zerowe. Totalny wyzysk. Szefowie nastawieni tylko i wyłącznie na wyzysk - jak Ci się coś nie podoba to to masz ( usunięte przez administratora ) O jakimkolwiek awansie możesz zapomnieć. Za chorobowe i urlopy masz odliczane z pensji. Premię zobaczysz tylko na papierze, zawsze znajdą coś żeby Ci ją zabrać. Praca na produkcji bardzo ciężka. W innych działach głupota goni głupotę. Jeżeli nie chcecie stracić nerwów to szukajcie normalnej firmy - ta taka nie jest.

normalny

ludzie nie pchajcie się tam, głupota goni głupotę, najniższy zus itp. aż dziwne że nikt jeszcze się za tą firmę nie wziął. szefowie nabijają sobie kasę na naiwności ludzi obiecają stawkę a jak już pracujesz to odliczają Ci za to czy za tamto. jeżeli idziesz na urlop a masz premię to odliczają za każdy dzień po 5zł. głównie chodzi o dziewczyny bo faceci nigdy premii nie wyrabiają. ekwiwalent za pranie to 3zł na miesiąc. wstydziłbym się zaproponować pracownikowi coś takiego. panowie właściciele trochę honoru.

anonim

Witam jeśli ktoś planuje pracę w firmie Art. serdecznie odradzam pracowałem tam 2 lata.(rotacja jest b.duża bo mało kto tam dłużej wytrzymuje) Warunki pracy ciężkie, szefostwo to 3-ka [usunięte przez moderatora] w tym "jeden" najgorszy niczym [usunięte przez moderatora]... tzw [usunięte przez moderatora]. Człowiek nastawiony wyłacznie na zysk ludzi ma za roboli. Wynagrodzenie bardzo niskie w porównaniu z wykonywaną pracą a do tego kombinowane to co dostajesz do ręki nie równa się z tym co na papierze. Mam nadzieje ze ktoś w końcu się weźmie za tą firmę.

Zostaw opinię o art - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie art