Opinie o Mostostal Białystok w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Białystok. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mostostal Białystok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Białystok w Białystok

$

gosc

Mostostal Białystok stoi na krawędzi i nie płaci ludziom od sporego czasu. Kryzys pozwolił natrzepać kasy prezesom i teraz firmy będą zwalniać by jeszcze więcej wydrzeć. Z upadłości też można niezłą kasę wyciągnąć. A potem zawsze szwagier szwagra może wykupić za psie pieniądze.

lenin

Odcieli prąd nie będzie nic

???

18.05.2012 wypłaty brak gdzie jest kasa?

Brałeś udział w rekrutacji do Mostostal Białystok. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
xxx

jak z firmą działacie jeszcze?

zyczliwy

Białystok, 24.11.2010 r. W związku z rozpoczęciem inwestycji - budowa nowej Wytwórni Konstrukcji Stalowych w Folwarku Koplanach, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej i budżetu Państwa, INSTAL BIAŁYSTOK S.A. zatrudni następujących specjalistów z doświadczeniem: - spawaczy (uprawnienia MIG, MAG, mile widziane uprawnienia TIG oraz elektroda), - operatorów maszyn i urządzeń CNC (wypalarka plazmowa, przecinarka, wiertnica itp.), - monterów konstrukcji stalowych (dobra znajomość rysunku technicznego), - malarzy konstrukcji stalowych. Wszyscy zainteresowani proszeni są o składanie CV oraz listu motywacyjnego w siedzibie firmy: INSTAL BIAŁYSTOK S.A. ul. E. Orzeszkowej 32, sekretariat. Białystok, 21.12.2011 r.

x

Biuro wypłaty nie dostało, to myślisz że coś my dostaniemy??

Dobry duszek [prawo pracy]

A to tak na wszelki wypadek : Art. 55. § 1. Pracownik może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia, jeżeli zostanie wydane orzeczenie lekarskie stwierdzające szkodliwy wpływ wykonywanej pracy na zdrowie pracownika, a pracodawca nie przeniesie go w terminie wskazanym w orzeczeniu lekarskim do innej pracy, odpowiedniej ze względu na stan jego zdrowia i kwalifikacje zawodowe. § 11. Pracownik może rozwiązać umowę o pracę w trybie określonym w § 1 także wtedy, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika; w takim przypadku pracownikowi przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a jeżeli umowa o pracę została zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy - w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni.

Dobry duszek

Art. 85. § 1. Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. § 2. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. § 3. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym.

anonom

Święta idą, czas miłości i radości, a Ty się tak rugasz. Wyluzuj, zarząd też musi mieć co do garnka włożyć. Bądźmy dla siebie milsi!

jak się nazywa ten gęsty deser ?

Co tak ucichło? Tak się polepszyło, ze ludzie przestali narzekać? Czy upadło i nie ma juz nad czym zrzędzic?

PW.

Jak najbardziej się zgadzam z opinią Lenina. Podszywanie sie pod kogoś....debilizm. Jeśli komuś wpadł pomysł aby ludzi skłócić po raz kolejny ze sobą, to niestety wydaje mi się ze wybrał środek jak najbardziej prostacki i brutalny co świadczy o braku kultury, obycia oraz znajomości tzw. netykiety.

Gonzo

W końcu może ktoś kupi tą dziurę. Potrzebny inwestor

PW.

Uprzedmie informuje kierownictwo że dzisiaj jest pierwszy wrzesień, może za wczasu trzeba by było pomyśleć o wypłatach na dziesiątego??

anonim - 2011-08-11 19:29:57 lepiej bacy słuchać żalów niż pracować w mostostalu ;) To nie pracuj. Pracujac i siedzac cicho dajesz przyzwolenie na takie dzialanie "gory".

nieznany

Raczej trzeba szukac roboty ,MPC zakręcił ciepłą wodę !!!

ANDRJU

My też już w ten weekend jedziemy do Niemiec, coraz to mniejsza ilość osób zostaje w tym zakładzie w którym jak by niby nic się nie dzieje prezes olewa że ludzie wyjeżdżają.

Ciekawy jestem jak długo większość tych co wyjechali wytrzyma za granicą. Większość to wróci na kolanach będzie stała przed pokojem nr.4 i prosiła o przyjęcie hehehehe a dyrek powinien stawki im proponowac od 8 -10 zł bo za granicą kokosów się dorobią. A przelew kolego był jak żeś założył konto w banku który księguje 2 razy dziennie to masz problem.

lenin wiecznie żywy

wiosenny wiatr , wiosenny wiatr wywiał spawaczy z hali niedobry wiatr ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Białystok - Białystok

Mostostal Białystok