Anbud Andrzej Pogrebniak

Białystok

Opinie o Anbud Andrzej Pogrebniak

golas

to sa byli celnicy..... :) co teraz robia biznes

ben akiba

Kolego ile dostałeś od [usunięte przez moderatora]żeby tak napisać?Ja mogę powiedzieć coś więcej na jego temat.Na ostatniej jego robocie w Szczecinie nie jest jeszcze rozliczony z chłopakami którzy odeszli od niego w sierpniu i wrześniu nie mówiąc o tych co pracowali do końca kwietnia tego roku.Dziwię się też,że Vistal i Erbud ,wiedząc jak jest tzn.że pracują u niego ludzie [usunięte przez moderatora] godził się na to,ale takie mamy niestety prawo w tym naszym kraju-wszyscy wiedzą ale nikt nie wie i tak tacy oszuści żyją w luksusach ,a uczciwie pracujący nie mają na życie.TAKA JEST PRAWDA O [usunięte przez moderatora] DLA MNIE ZAWSZE BĘDZIE WIELKIM OSZUSTEM!!!!!!!!!

syzyf

te pozytywne opinie to chyba sam jego mosc Pan [usunięte przez moderatora]pisal by jeszcze ratowac dobre slowo swojej firmy,ktorego tak naprawde nigdy nie bylo.nie wiem czy w tym kraju zjadzie sie jeszcze jakis naiwny czlowiek by pracowac dla tej bandy [usunięte przez moderatora](szczerze w to watpie) :) pozdrawiam i zycze wszystkim odzyskania pieniedzy od tych dzentelmenow(zreszta ja tez mam cicha nadzieje ze wkoncu odzyskam moje pieniadze)

gość

Jak na razie chłopaki cieszą się zdrowiem i mają wszystkich wiadomo gdzie, ani myslą oddać kasy poco? Sami będą mieć więcej, ciekawe czy ktoś podał ich już do sądu? Mają system taki, nieodbierać telefonów w razie problemów bieda sama się uśpi, zwalać winę na wszystkich oni są zawsze w porządku, każdy to dla nich tlen obojętnie czy to pracownik, czy dyrektor jakiejś innej firmy. Mają masę pomysłow jak zrobić interes ( niezapłacić ).

poinformowany

Niedawno dowiedziałem się,że Pan [usunięte przez moderatora] został sam w swojej firmie. Pan [usunięte przez moderatora]nie jest jego pracownikiem od końca ubiegłego roku. Właściciel wycofuje się z branży i próbuje pozacierać wszelkie ślady. Drżyjcie wierzyciele!

Koparka

Nie zaplacil mi za kopanie koparką. Nie odbiera tel. Nie czekam dluzej idę do sądu. Jak ktoś chce cokolwiek dla nich robić to tylko kasa z góry, bo potem będzie ciężko z odzyskaniem.

SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie jak w dzisiejszych czasach można nie płacić za wykonaną pracę -- jakieś chore klimaty co to za firma z kąt to badziewie wypełzło - [usunięte przez moderatora]! Goście bez klasy , albo niezłe cwaniaczki. Panowie trzeba wyrywać takie chwasty !!

komornik

Panowie prezesi miejcie chociaż trochę godności i oddajcie ludziom ich ciężko zarobione pieniądze , oni też mają rodziny i dzieci .Jak wam nie jest wstyd co z was za ludzie .Robicie super reklamę swojej firmie- FIRMIE [usunięte przez moderatora]!!!!! Odradzam współpracę z tą firmą !!!!!!! Tą firmą powinny zainteresować się odpowiednie organy . Jeżeli pracujecie w tej firmie to bójcie się o każdą następną wypłatę .

komornik

Miałem wątpliwą przyjemność świadczenia usług na rzecz firmy anbud i za wykonane zlecenie zapłaty nie otrzymałem do dzisiejszego dni . Prezesi firmy pan [usunięte przez moderatora] unikają kontaktów z moją firmą i nie odbierają telefonów . Tak nie zachowują się w dzisiejszych czasach szanujący się i dobre imię swojej firmy biznesmeni.Postaram się nagłośnić tę sprawę w mediach - ponieważ widzę po ilości wpisów że nie jestem jedynym oszukanym -okradzionym przez ANBUD .Proponuje wszystkim poszkodowanym o pilne składanie pozwów do sądu , a komornik z pewnością szybko spełni swą powinność.

poszkodowany

DO administratora - PROSZĘ nie usuwać naszych wpisów , ponieważ są w stu procentach wiarygodne i potwierdzone nie zapłaconymi fakturami i wieloma świadkami . Proszę nam uwierzyć ANBUD [usunięte przez moderatora] TO ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!

Firma Anbud podobnież istnieje od 8 lat. Nie wiem jak to się stało że tyle lat istniała. Na czas obecny wypieła się na płatników. Jest winna wielu ludziom mase pieniędzy. Nie reaguje na telefony. Konflikt z prawem miała już prowadząc inwestycje na Rafinerii Gdańskiej. Obecnie nie posiada fachowców. Nie ma kto u nich robić ponieważ są nieuczciwymi płatnikami którzy [usunięte przez moderatora] duże bezrobocie i obiecują każdemu nowoprzyjętemu pracownikowi dobre zarobki. Nie interesuje ich budowa w formie pracy lecz zysk po zakończeniu budowy i na tym żerują. Osobiście odradzam współpracy z firmą Anbud jeśli nie chcesz się wpakować w długi.

aaa

To poczekaj jeszcze trochę, u nas też z początku nie było problemu z płatnościami, a później się zaczął cały cyrk. Nieodbieranie telefonów w dniu rzekomych terminów płatności. Uciekaj chłopie póki czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poszkodowany

Witam wszystkich poszkodowanych!!!!!!!!!!! Minął kolejny miesiąc i znowu żadna ze złożonych obietnic co do płatności nie została dotrzymana. Zachęcam do złożenia wizyty na stronie uwaga.tvn.pl tam przyjmą każde z naszych zgłoszeń, ogłośmy całej Polsce tą żałosną firmą, która [usunięte przez moderatora] ludzi. Nie jesteśmy pierwsi i ostatni. W Szczecinie pracują ludzie, którzy też zostali oszukani przez tą firmę jakieś dwa lata temu. Para przerwać ten proceder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panowie którzy zatrudniliście się u [usunięte przez moderator] TEŻ ODCZUJECIE Z CZASEM TO CO MY NA WŁASNEJ SKÓRZE ! A ZACZNIE SIĘ OD NIE TERMINOWYCH WYPŁAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolego [usunięte przez moderatora]nie zapłacił wypłaty nawet swojemu bratu który pracował w jego firmie , więc o czym tu gadać .Ta firma nie płaci pieniążków .

ANBUD TO FIRMA KTÓRA nie płaci wypłat tam [usunięte przez moderatora] za darmo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!! ANBUD [usunięte przez moderatora] TO ZŁODZIEJE - TA FIRMA NIE płaci swoim pracownikom wypłat .

Ostrzegam wszystkich podwykonawców ANBUD nie płaci za wystawione faktury !!!!!!!!

ANBUD [usunięte przez moderatora] TO ZŁODZIEJE NIE PŁACĄ PIENIĘDZY ZA WYKONANE ZLECENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przez pierwsze trzy miesiące też mi płacili, a przez następne zwodzili z wypłatą . Chłopie uciekaj z tego [usunięte przez moderatora]puki jeszcze nie narobiłeś sobie długów. Nie daj się zwieść dobrej nawijce [usunięte przez moderatora]- to największa menda .Znam co najmniej 10 chłopaków którym anbud zalega od kilku do kilkunastu tysięcy złotych .

Nie wiem Panowie my pracujemy dla nich juz ponad trzy miesiace i jak narazie za wykonane prace nie ma problemu z pieniedzmi. Powiedzcie od samego poczatku Wam nie placili? Czy dopiero po jakims czasie przestali?

Anbud to faktycznie firma( usunięte przez administratora ). Że nikt jeszcze nie dobrał się im do( usunięte przez administratora ), dziwię się .

Chłopie jedz do miejscowości Łapy tam remontują swoją hale, i tam urzęduje( usunięte przez administratora )Na jutro skombinuje dokładny adres .

Kolego bardzo proszę podaj ich adresy do publicznej wiadomości , myślę że większą grupą zdziałamy więcej !

życzliwy

Witam wszystkich poszkodowanych i zdesperowanych. Znam adresy i miejsce przebywania obu tych "prezesów". Zapraszam! Razem i wspólnie będzie nam raźniej! Dość już naszego czekania, mamy chyba swoją cierpliwość...

okradziony

Ludzie ten cały [usunięte przez moderatora] anbud to ( usunięte przez administratora ) co się mianowali prezesami i paru pracowników z łapanki !!! Dziwie się że ktoś daje tym ( usunięte przez administratora )

killer

Mi także te pedały nie zapłaciły wypłaty , gdyby ktoś się do nich wybierał chętnie się podłącze żeby wyrwać im serce .

( usunięte przez administratora )-oddajcie ludziom ciężko zarobione pieniądze .Bo sprawiedliwość i tak was dopadnie - JESTEŚCIE ( usunięte przez administratora )którzy nie odbierają telefonów .NA CO WY LICZYCIE( usunięte przez administratora )że ludzie darują wam tyle kasy !

ANBUD ( usunięte przez administratora )nie płacą ludziom za wykonaną pracę !

Dzisiaj dostałem informacje że pogonili anbud z następnej roboty w Olsztynie i ze Szczecina też chłopaki zjechali - OCZYWIŚCIE POWÓD ZNANY-BRAK WYPŁAT.( usunięte przez administratora ) Dla zainteresowanych spotkaniem z panami prezesami chętnie podam adres-komornikowi już podałem.

abc

Firma bez jakiegokolwiek sprzętu , na każdej budowie ten sam problem - ( usunięte przez administratora ) W tej firmie nie ma już fachowców bo nikt nie lubi robić za darmo.

Stanowczo odradzam prace w tej firnie , ( usunięte przez administratora ) NIE BĘDZIE NA PEWNO !!!!!!!

Nawet doświadczyłem na własnej skórze, do dziś dnia nie mam wypłaconych mi zaległych pensji, mianują się prezesami a z ludźmi nie umieją rozmawiać, możesz sobie chłopie dzwonić do upadłego a nikt nie odbierze lub co gorsza wyłączy telefon. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Anbud Andrzej Pogrebniak - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anbud Andrzej Pogrebniak