ibi.pl

Leoncin

Opinie o ibi.pl

Julita

Widzę, że wypowiadają się raczej klienci firmy. A Czy ktoś mógłby podzielić się swoją wiedzą na temat warunków pracy w firmie ibi.pl? Ktoś pracował lub pracuje w tej firmie obecnie? Każda wasza opinia jest ważna dla osób, którzy chcą aplikować.

fgh

@IBI super ze jest tak mozliwosc :) a powiedz mi prosze jeszcze czy jest szansa zeby taki staz był płatny?

IBI

Zapraszam do kontaktu - możliwość współpracy zawsze jest - od września staż czy praktyka też wchodzą w grę :)

Zamar

Jeżeli na chwilę obecną nie znaleźliście żadnych ofert pracy to być może po prostu nikogo nie szukają do swojej firmy w Leoncinie. Sam zastanawiałem się nad podjęciem pracy u nich, ale podobnie jak wy nie byłem w stanie nic znaleźć, żadnej informacji o rotacjach etc.także być może jest to na tyle rzetelny pracodawca, że nikt nie chce od niego odchodzić.

jano

No własnie, jak jest z ta szansa na prace w ibi pl? Szczerze powiedziawszy to także szukałem od nich ogłoszeń, ale poległem, choć mogłem zrobić coś źle. Możecie napisać, czy w ogóle nowe osoby pojawiają sie tutaj w firmie, czy dawno nikogo nie przyjęli? W ogóle to jak u nich wyglądają rozmowy rekrutacyjne?

Hania

Jakiś czas temu zaczęliśmy współprace z IBI.PL.Wykonali dla nas projekt reklam prasowy jestesmy z nich zadowoleni POlecam

Magda

Bardzo dobrze spisali się projektując ulotki reklamowe mojej restauracji, są czytelne i jasne. Dzięki nim reklama jest skuteczna, co raz więcej gości się o niej dowiedziało.

sylwek

Zamówiłem u nich kalendarze relkamowe, bardzo staranny projek i bardzo dobre wykonanie. Wszystkie są bardzo dobrej jakości, nic się nie rozmazało. polecam ich usługi, tanio i profesjonalnie.

Marek

Zaprojektowali na potrzeby mojej firmy kalendarz trójdzielny z umieszczonym jej logo, spisali się znakomicie, prace wykonali szybko i solidnie. Polecam ich usługi

Sara

Firma IBI zajeła się zaprojektowaniem reklamy do gazety, wszystko wygląda bardzo dobrze, jest świetnie widoczna. Moja firma stała się rozpoznawalna.

Ania

Rewelacyjna drukarnia, szybko i profesjonalnie zaprojektowali i wykonali ulotki dla mojej firmy. Cen bardzo atrakcyjna a wykonanie nie budzi zadnych zastrzezeń .

Sylwia

Znakomici specjaliście profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem wykonali projekty rekalmy mojej restauracji do lokalnej prasy, jestem bardzo zadowolona z rezultatów ich pracy, umieścili wszystkie niezbędne informacje a do tego ujęli to w ciekawej formie

Janka

Znakomicie się spisali wykonaując kalendarze trójdzielne z logo mojej firmy, znakomici fachowcy, jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy, polecam.

Kamila

Dobra współpraca z firmą ibi. Drukują dla mnie ulotki. Wszystko realizowane w wyznaczonym czasie. Wysoka jakość, wyraźny druk. Mają dobre pomysły na wygląd ulotek. Polecam

Zostaw opinię o ibi.pl - Leoncin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ibi.pl