Drukarnia Welin

Stęszew

Opinie o Drukarnia Welin

Aneta

Witam. Jestem pracownikiem w drukarni obecnie jestem na urlopie wychowawczym . Jestem zatrudniona na umowę o pracę tak jak wszyscy inni pracownicy .Wynagrodzenie nie jest idealna ale na prace nie narzekałam . Atmosfera w porządku ,szefostwo uczciwe i nie robi awantury z powodu wczeniejszego wyjscia(z powodu starszego dziecka) wiec jest ok ;)

@Aneta 12.08.2016 17:29

uczciwe szefostwo... takiego hitu to jeszcze nie było ...

sylwia

A ktoś wie mniej więcej na jakich warunkach zatrudniają? Może ktoś się wypowie z osób które były na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jeżeli pracowałeś w firmie Drukarnia Welin to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw opinię o Drukarnia Welin - Stęszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Welin