Hyprotech Polska Radosław Ławniczak

Łódź

Opinie o Hyprotech Polska Radosław Ławniczak

pejo

to akurat nie ulega żadnym wątpliwościom. pozdrawiam

hejah

Zdecydowanie, nie polecam. Szkoda czasu

zatrudniona

stanowczo nie polecam. ogromna rotacja pracowników - nie dotyczy "starych wyjadaczy". nagle możesz dostać wypowiedzenie ot tak

im

Szef [usunięte przez moderatora]. Nie ma kasy nawet na znaczki pocztowe, co chwila zmienia warunki wynagrodzeń. Stanowczo nie polecam!

Otóż praca głównie przez telefon - firma posiada 1 auto - cinquecento lub jeździ się autem szefa (!). Podstawa 1500 zł i jedynie to można wypracować. Co miesiąc oszukańcze zmiany planów sprzedaży i niewypłacana premia sprzedażowa! Rozbój!

Marco

a może jakieś konkrety ??? a nie tylko makaron na uszy. -jakie zarobki[podstawa, premia]? umowa o pracę? nadgodziny? jakie narzędzia pracy? możliwość rozwoju [szkolenia]? praca w terenie czy tylko w siedzibie firmy? itd itd itd. Ziomek Uprzejmie proszę CIĘ o konkrety

krs1235

milo czytac takie opinie o firmie . a moze napiszesz tez cos o zarobkach??

Zostaw opinię o Hyprotech Polska Radosław Ławniczak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyprotech Polska Radosław Ławniczak