SkanSerwis Sp. z o.o.
counter
3 52 58 5 1
Kostek

Myślę, że nadszedł czas żeby szanować pracę bo pandemia nam dokuczy. Firma dobra więc szanujmy ją!

TakNie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Ile jest zmian w SkanSerwis Sp. z o.o.?

Kostek

TakNie2
MariO Nowy wpis
@Kostek

Chyba żartujesz. Ja szukam czegoś nowego a w międzyczasie pensja leci !!!

Kurczak Nowy wpis
Klient
@MariO

Czy ty nie nazywasz się przypadkiem Orłowski? (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SkanSerwis Sp. z o.o.?

Typex

Hej, potencjalny pracowniku! Jeśli szukasz pracy w młodym, niezwykle niezorganizowanym zespole, pełnym podziałów i niedorzecznych, dziecięcych zachowań, to dobrze trafiłeś! Nasze pracownice koncertowo obrabiają cztery litery każdego pracownika! Najstarsza stażem pracownica (pani M!) potrafi być nieprzyjemna dla całego otoczenia, że żyć się odechciewa. Gorąco nie polecam pracy w tej firmie.

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy SkanSerwis Sp. z o.o.?

TakNie3
nurzanie się w fekaliach

Praca-tragedia. Mobbing w najgorszej formie. Pracowniczki stworzyły sobie grupki wzajemnie obgadujące się za plecami. Podział na lepszych i gorszych jest tu oczywisty.(usunięte przez administratora) Metodyka pracy niewiarygodnie niemiarodajna, a większość czynności wykonuje się tu na akord. Pani kierowniczka z pierwszego pomieszczenia (M.C.) to najbardziej zakłamana, dwulicowa i i paskudna persona, jaką w życiu poznałem. Jedynym plusem jest wypłata zawsze na czas. No i panowie tam pracujący, którzy są normalni.

Tak12Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 439 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SkanSerwis Sp. z o.o.?

Tak1Nie

Praca może nie jest lekka, ale można dobrze zarobić, bo prócz podstawowej pensji można dostać premię zależną od tego jak szybko uda się zrobić dany projekt itp. Atmosfera jest miła, nikt nikogo nie obraża i każdy sobie pomaga. Nie potrzeba wielkiego doświadczenia - przynajmniej w dziale elektronicznej archiwizacji. Kierownicy każdego traktują równo i wszystkiego uczą na bieżąco. Również co do godzin pracy można się z nimi dogadać i dostać wolny dzień w nagłej potrzebie.

TakNie3

100 pro zgodności
@pracownik

Stary. Weź nie (usunięte przez administratora) Sam siebie okłamujesz pisząc te pierdoły. Jedynie prawda co do dni wolnych - ale to tylko dlatego, że to zleceniówka.

Tak5Nie
zsv23

Pracowałem tam kiedyś. Nie wiem jak teraz, ale wtedy to była (usunięte przez administratora) Ludzie, którzy tworzyli tam stałą ekipę (studenci zaoczni w większości z tzw. "ściany wschodniej"), zachowywali się niekiedy jak dzieci w gimnazjum. Typowo polska atmosfera, tzn. obrabianie (usunięte przez administratora) tworzenie klik, równych i równiejszych; kombinowanie, komu zepchnąć bardziej niewdzięczne zadania itd. Jak było większe obłożenie to pretensje że za wolno pracujesz. Jak coś zrobisz źle to Ci nie powiedzą wprost tylko się zmówią przeciwko tobie. Trzeba bardzo szybko skanować, jak nie wyrabiasz codziennie np. X dokumentów na godzinę to wylatujesz, nie ma znaczenia, że skaner ci się zatnie albo że musiałeś go przeczyścić, bo robił ślady na papierze. Sprzęt niejednolity, jak masz starszy skaner (wolniejszy) to od razu wyniki ci lecą w dół, a te najszybsze były zajmowane przez "starą gwardię". Czepianie się o błędy, które stanowiły jakiś 0.1% wszystkich skanów i które przy tak wyśrubowanym tempie pracy są nieuniknione, i tak dalej, i tak dalej... Nieistniejąca kontrola błędów - w każdej normalnie urządzonej pracy, gdzie trzeba maszynowo wykonywać powtarzalne czynności wg. pewnego schematu, ktoś (albo jakiś program) powinien po tobie sprawdzać, czy nie zrobiłeś błędu. Tutaj tego brakowało. Jak coś schrzaniłeś to wychodziło na jaw dopiero po paru godzinach albo na drugi dzień, jak już setki dokumentów były wysłane do klienta. A, i wszyscy na zleceniówce, nawet kierowniczki, które miały tam ponad dwa lata stażu. Mimo to w niektóre dni (np. przy dłuższych weekendach itp.) nie wolno było brać dni wolnych, bo firma by miała obsuwę ze skanowaniem. Czaicie to? Na zleceniu ci mówili kiedy możesz wziąć wolne a kiedy nie xD

Tak6Nie
100 pro zgodności
@zsv23

Dokładny, rzetelny opis tego, co się dzieje w owym przybytku degeneracji umysłowej.

Tak4Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w SkanSerwis Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie

Nie polecam. Przyszłam na spotkanie, pani kierownik pod koniec poprosiła o numer telefonu, powiedziała że zadzwoni, a do tej pory nie dostałam żadnej informacji :) wypada chociaż poinformować, że mamy się gonić, bo jednak coś wam nie pasuje. Są to podstawy dobrego zachowania, ale widać dla ludzi w SKANSERWIS to już za dużo.

Tak1Nie

Skanserwis
@anonim

Dziękujemy za opinię. Nie jest możliwe, żeby Pani nie otrzymała informacji zwrotnej. Zawsze oddzwaniamy. Często się zdarza, że telefony od nas nie są odbierane. Prosze sprawdzić, czy nie ma Pani nieodebranych połączeń ze Skanserwisu 22 8360276. Zależy nam na pracownikach i szanujemy ich na każdym etapie współpracy. Przepraszamy, jeżeli czuje się Pani urażona. Z poważaniam Zarząd firmy Skanserwis

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w SkanSerwis Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tymon

Tak dobrze się pracuje w firmie i dlatego nie piszecie?

Edyta

@Grzegrzółka - a czy możesz napisać więcej o samych warunkach zatrudnienia? Wspominasz, że firma regularnie wypłaca wynagrodzenie i jest możliwość uzyskania premii - na jakiej podstawie jest ona przyznawana? Wspominasz też o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

[ink

komis, z tymi dobrymi warunkami to bym nie przesadzał. Podobno strasznie ciężko do nich się dostać ze względu na lata doświadczenia..

pracus

uważam że Marta jest najbardziej ogarniętą i sprawiedliwą kierowniczką... nie to Co Malwina . Więc jeżeli się zatrudniacie w tej firmie życzę żebyście trafili do Marty .

Tak10Nie

ss

Zdecydowanie nie polecam! Fakt czasem jest ok, ale to zależy od humoru ludzi tam pracujących, bo darcie się i ośmieszanie drugiego pracownika przed wszystkimi to jest nie w porządku, zwłaszcza gdy nie mają racji! wkurzające jest gdy "wielcy kierownicy" robią co chcą, chodzą na ploteczki, bawią się telefonem a całą robotę zwalają na pracowników. Jak ktoś podlizuję się kierownikowi i wszystko mu donosi to może liczyć na ulgę. Długo to tu miejsca nie zagrzejecie!

typtentoja

no naprawdę nikt nie posiada żadnych aktualnych informacji na temat skanserwisu? nikt nie może serio powiedzieć czy poleca tą robotę czy nie? bo w ciemno to raczej nie wiem czy zdecysduje się żeby się ładować, bo nigdy nie wiadomo jak to się skończy, a wiedziąc coś z polecenia to na pewno czułbym się bardziej pewny

chyba ja

Ogólnie nieźle. Praca luźna no ale i płaca adekwatna. Choć jak sie trafi do dobrej ekipy i samemu sie zasuwa to można sensowne pieniądze wyrwać. Zdarzają sie pojedyncze wolne dni w tygodniu ale to rzadko. Znamienne dla jednego oddziału jest to że dobrych pracowników nie ma jak docenić a jedna sierota i leń który stwarza tylko kretyńskie problemy i kombinuje żeby mieć jak najlżej ma wszystko puszczane płazem

Tak3Nie

Ja

No i co? Już dawno się skład osobowy pozmieniał a ludzie i tak narzekają! Wychodzi na to, ze to ani wina kierowników, ani szefostwa, tylko niedojrzałych ludzi, którzy przychodzą do pracy i wydaje im się, że będą dostawać wynagrodzenie a nic nie robienie i opierdalanie się. Taka prawda!

Zostaw merytoryczną opinię o SkanSerwis Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SkanSerwis Sp. z o.o.