SkanSerwis Sp. z o.o.

SkanSerwis Sp. z o.o.

Opinie o SkanSerwis Sp. z o.o.

zsv23

Pracowałem tam kiedyś. Nie wiem jak teraz, ale wtedy to była (usunięte przez administratora) Ludzie, którzy tworzyli tam stałą ekipę (studenci zaoczni w większości z tzw. "ściany wschodniej"), zachowywali się niekiedy jak dzieci w gimnazjum. Typowo polska atmosfera, tzn. obrabianie (usunięte przez administratora) tworzenie klik, równych i równiejszych; kombinowanie, komu zepchnąć bardziej niewdzięczne zadania itd. Jak było większe obłożenie to pretensje że za wolno pracujesz. Jak coś zrobisz źle to Ci nie powiedzą wprost tylko się zmówią przeciwko tobie. Trzeba bardzo szybko skanować, jak nie wyrabiasz codziennie np. X dokumentów na godzinę to wylatujesz, nie ma znaczenia, że skaner ci się zatnie albo że musiałeś go przeczyścić, bo robił ślady na papierze. Sprzęt niejednolity, jak masz starszy skaner (wolniejszy) to od razu wyniki ci lecą w dół, a te najszybsze były zajmowane przez "starą gwardię". Czepianie się o błędy, które stanowiły jakiś 0.1% wszystkich skanów i które przy tak wyśrubowanym tempie pracy są nieuniknione, i tak dalej, i tak dalej... Nieistniejąca kontrola błędów - w każdej normalnie urządzonej pracy, gdzie trzeba maszynowo wykonywać powtarzalne czynności wg. pewnego schematu, ktoś (albo jakiś program) powinien po tobie sprawdzać, czy nie zrobiłeś błędu. Tutaj tego brakowało. Jak coś schrzaniłeś to wychodziło na jaw dopiero po paru godzinach albo na drugi dzień, jak już setki dokumentów były wysłane do klienta. A, i wszyscy na zleceniówce, nawet kierowniczki, które miały tam ponad dwa lata stażu. Mimo to w niektóre dni (np. przy dłuższych weekendach itp.) nie wolno było brać dni wolnych, bo firma by miała obsuwę ze skanowaniem. Czaicie to? Na zleceniu ci mówili kiedy możesz wziąć wolne a kiedy nie xD

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w SkanSerwis Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Nie polecam. Przyszłam na spotkanie, pani kierownik pod koniec poprosiła o numer telefonu, powiedziała że zadzwoni, a do tej pory nie dostałam żadnej informacji :) wypada chociaż poinformować, że mamy się gonić, bo jednak coś wam nie pasuje. Są to podstawy dobrego zachowania, ale widać dla ludzi w SKANSERWIS to już za dużo.

Skanserwis
@anonim 04.03.2018 23:07

Dziękujemy za opinię. Nie jest możliwe, żeby Pani nie otrzymała informacji zwrotnej. Zawsze oddzwaniamy. Często się zdarza, że telefony od nas nie są odbierane. Prosze sprawdzić, czy nie ma Pani nieodebranych połączeń ze Skanserwisu 22 8360276. Zależy nam na pracownikach i szanujemy ich na każdym etapie współpracy. Przepraszamy, jeżeli czuje się Pani urażona. Z poważaniam Zarząd firmy Skanserwis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w SkanSerwis Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Praca może nie jest lekka, ale można dobrze zarobić, bo prócz podstawowej pensji można dostać premię zależną od tego jak szybko uda się zrobić dany projekt itp. Atmosfera jest miła, nikt nikogo nie obraża i każdy sobie pomaga. Nie potrzeba wielkiego doświadczenia - przynajmniej w dziale elektronicznej archiwizacji. Kierownicy każdego traktują równo i wszystkiego uczą na bieżąco. Również co do godzin pracy można się z nimi dogadać i dostać wolny dzień w nagłej potrzebie.

Tymon

Tak dobrze się pracuje w firmie i dlatego nie piszecie?

Edyta

@Grzegrzółka - a czy możesz napisać więcej o samych warunkach zatrudnienia? Wspominasz, że firma regularnie wypłaca wynagrodzenie i jest możliwość uzyskania premii - na jakiej podstawie jest ona przyznawana? Wspominasz też o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

[ink

komis, z tymi dobrymi warunkami to bym nie przesadzał. Podobno strasznie ciężko do nich się dostać ze względu na lata doświadczenia..

pracus

uważam że Marta jest najbardziej ogarniętą i sprawiedliwą kierowniczką... nie to Co Malwina . Więc jeżeli się zatrudniacie w tej firmie życzę żebyście trafili do Marty .

ss

Zdecydowanie nie polecam! Fakt czasem jest ok, ale to zależy od humoru ludzi tam pracujących, bo darcie się i ośmieszanie drugiego pracownika przed wszystkimi to jest nie w porządku, zwłaszcza gdy nie mają racji! wkurzające jest gdy "wielcy kierownicy" robią co chcą, chodzą na ploteczki, bawią się telefonem a całą robotę zwalają na pracowników. Jak ktoś podlizuję się kierownikowi i wszystko mu donosi to może liczyć na ulgę. Długo to tu miejsca nie zagrzejecie!

typtentoja

no naprawdę nikt nie posiada żadnych aktualnych informacji na temat skanserwisu? nikt nie może serio powiedzieć czy poleca tą robotę czy nie? bo w ciemno to raczej nie wiem czy zdecysduje się żeby się ładować, bo nigdy nie wiadomo jak to się skończy, a wiedziąc coś z polecenia to na pewno czułbym się bardziej pewny

chyba ja

Ogólnie nieźle. Praca luźna no ale i płaca adekwatna. Choć jak sie trafi do dobrej ekipy i samemu sie zasuwa to można sensowne pieniądze wyrwać. Zdarzają sie pojedyncze wolne dni w tygodniu ale to rzadko. Znamienne dla jednego oddziału jest to że dobrych pracowników nie ma jak docenić a jedna sierota i leń który stwarza tylko kretyńskie problemy i kombinuje żeby mieć jak najlżej ma wszystko puszczane płazem

Ja

No i co? Już dawno się skład osobowy pozmieniał a ludzie i tak narzekają! Wychodzi na to, ze to ani wina kierowników, ani szefostwa, tylko niedojrzałych ludzi, którzy przychodzą do pracy i wydaje im się, że będą dostawać wynagrodzenie a nic nie robienie i opierdalanie się. Taka prawda!

ktos

Nie wiem kto pisze te opinie ale ludzie zastanówcie się! Po pierwsze od razu jest podana forma umowy, nie chcecie to nikt nikogo tam na siłę nie trzyma. O jakichs profitach odnosnie ładnych uśmiechających sie dziewczynach pierwsze słyszę. Jak ktoś wykazuje sie inteligencją i obyciem to wie jak to wykorzystać i w miarę możliwości jest to "nagradzane". Jak jest aż tak zle w tej firmie to po co Ci wszyscy którzy wypisują te z nikad wzięte wnioski w ogole tam pracowali?

Zdz po raz kolejny

Aktualnie w 'magazynie' jest akord grupowy, czyli jeden zasuwa, drugi leży i mają tyle samo, bo pracują na jedno konto. Choć przez pierwsze parę dni na szczęście nie jest źle, ale na niektórych "pracowanie" nie mogę patrzeć. Ach no i przynajmniej od miesiąca skrócono nam czas pracy o pół godziny, a teraz codziennie jest pytanie kierownika "zostaje ktoś dłużej?"... Aktualnie chyba nikogo nie szukają do 'magazynu'. Niestety jest trochę chaosu, bo ulubienica kierownika (która zgodnie z przewidywaniem, była mianowana jego zastępcą) odeszła, a kierownik jest mało ogarnięty w tym. Także poza akordem zamiast stałej godzinowej stawki, nic się nie zmieniło, ale jako wakacyjna praca może być, powinieneś/powinnaś być zadowolona

Były

raczej nic się nie zmieniło... nie polecam . bywają osoby z którymi da się pracować normalnie a reszta FAŁSZYWI !!!! brak sprawiedliwości .... nie polecam !

szukam...

przeczytałam opinie i mam pytanie:czy coś się zmieniło w firmie?....poszukuje pracy wakacyjnej i powoli zaczynam się rozglądać za ofertami...

Zdz

No niestety. Trzeba też się liczyć z tekstami typu... wiadomo jakiego. Nie mówię od razu, że padają jakieś propozycje, ale takie zaczepki, krótko mówiąc, nie na miejscu. Aktualnie zakończył się przed czasem główny projekt i nie ma pewnej przyszłości w tej firmie, przynajmniej w "magazynie". Oczywiście zapewniano o ciągłości pracy a tymczasem 2 dni wolne (oczywiście bezpłatne) bo nie ma co robić.

Zdz

Powtarzam, za dobrą prace NIC nie dostajesz. Musisz sie jakoś przypodobać, najlepiej urodą i w związku z tą urodą musisz być otwarta na różne teksty itp

?

Umowa o pracę? A to dobre. Masz szanse na 'profity' jeśli jesteś "po znajomości" albo jesteś w miarę rozmowną i względnie ładną dziewczyną. Kierownik więcej mówi i robi niż myśli, a jak coś obieca, to nie robi. Za uczciwą i sumienną pracę możesz liczyć najwyżej na dobre słowo, ale nie spodziewaj się, że je usłyszysz.

kszzz

w zyciu nie pracowałem wśród tak fałszywych ludzi. Paranoja

były pracownik

Żeby dostać umowę o pracę w skanserwisie musiałbyś się jak to mówią wykazać przyswajaniem wiedzy i jej wykorzystywaniem oraz mieć cechy kierownika itp....

Ja

Jak się sprawdzisz i jest robota to można tam i lata pracować. Są/były takie osoby. Oczywiscie poki masz legitke.

Dlaczego zlecenie? Głównym powodem są mniejsze koszty utrzymania pracownika, którego można w dowolnym momencie zwolić. Pozatym praca dla osób, które nie lubią się przepracowywać. Jeżeli chodzi o kierowników to są ok, a szefostwo-to zależy,którą nogą wstaną...

Spokojnie można :)

ja

Niestety nie.. To praca typowo dla osób, które chca tylko dorobić, niestety bez przyszłości...

Zdzisiek

Pracuję w Skanie od pół roku. Ogólnie nie ma masakry według mnie. Pracuję w "magazynie" więc nie mam za dużo do czynienia ze wspomnianą [usunięte przez administratora], ale przyznam rację tym, co nie mają dobrego zdania o nich. Zawsze jak któraś z nich pojawia się u nas (czy to osobiście czy telefonicznie) to jest coś nie tak. Denerwują wszystkich, nic nie robią, wykorzystują chłopaków z magazynu by odwalali za nich robotę a potem jeszcze szczekają na nich bo coś księżniczkom nie odpowiada. A u nas.. Oczywiście są osoby które [usunięte przez administratora]. każdego, który wg nich zrobi coś nie tak. Ale ogólnie jest w porządku, obijać się zbytnio nie można, bo kiero czuwa ;) Kokosów nie ma, bo 8,5/h, ale sama praca wymagająca nie jest (choć można się wynudzić). Nie ma problemu by wyjść wcześniej, nawet nieobecność nie oznacza tragedii i wielkich konsekwencji (poza mniejszym zarobkiem). Generalnie praca dość przyjemna, ale mało ambitna. Na pierwszą pracę ok, żeby złapać pierwsze pieniądze i ruszyć dalej. Ja jeszcze trochę posiedzę, ale za jakiś czas też zacznę się rozglądać za czymś innym :) Ogólnie mogę polecić jeśli ktoś nie oczekuje kokosów przy takiej pracy no i nie straszna mu nuda przez kilka godzin, chyba że znajdzie sobie kompana do rozmowy i umilania czasu :)

Paolka:)

Przepraszam bardzo lecz nie zgadzam się z opinia na temat SS.Pracuje juz w tej firmie od dawna i nie mam do niej zadnych zastrzezen. A jezeli chodzi o te durnoty co sa wypisywane na temat [usunięte przez administratora] to sory ale jakies osoby pisaly ktore nie nadaja sie do pracy lub sa zbyt tepe do ogarniecia rozkladania skanowania itd. Bo gdyby nie ta firma i [usunięte przez administratora] to takie lalunie jak wy nie mialy by na tipsy solare i puder. Wiec docencie to co macie bo oczernic kogos to jest prosto, lecz naprawic nie koniecznie. Pozdrawiam wszystkie piszace suk..

rrr...

hhhhh - 2013-01-02 17:55:26 Szkoda tylko droga koleżanko, że jak pracowałaś to nie mogłaś tego wszystkiego dziewczynom powiedzieć tylko oczerniasz je na forum. Zastanawiam się czy tak robią dorosłe osoby raczej NIE!!!! Widać, że nie dorosłaś jeszcze do żadnej pracy. A poza tym jak ktoś się opierdziela w pracy i myśli że przychodzi tylko pogadać i na kawkę (a i nawet zszywki z kartki nie potrafi wyjąć ;-) ) to później tak wychodzi. Swoje wywody i smutki trzy maj dla siebie.która to pisała...[usunięte przez administratora]

nicki

Zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami! Firma sama w sobie w porządku, szefostwo jak najbardziej też, natomiast kierowniczki- [usunięte przez administratora] mają jakieś rozdwojenie jaźni, raz są miłe, sympatyczne i kochane a jak im coś od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to nie da się wytrzymać. Czepiają się największych gówien, nie mają szacunku do pracowników, myślą, że są nie wiadomo kim, a w rzeczywistości są tępe i nieogarnięte. Ciężko tam długo wytrzymać, podziwiam dziewczyny które pracują tam dłużej niż pół roku, przecież można oszaleć! Życzę z całego serca dziewczynom (które akurat miło wspominam) tam pracującym znalezienia lepszej/innej pracy. Praca w skanserwis nie byłaby taka zła na okres przejściowy, gdyby zmienili kierowniczki, bo to nie chodzi o zarobki (nie wymagajmy zbyt wiele od mało ambitnej pracy), są jakie są i trzeba to uszanować, tylko o atmosferę którą tworzą [usunięte przez administratora].

Zostaw opinię o SkanSerwis Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SkanSerwis Sp. z o.o.