Opinie o SWB Serwis Węzłów Betoniarskich w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SWB Serwis Węzłów Betoniarskich. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SWB Serwis Węzłów Betoniarskich o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWB Serwis Węzłów Betoniarskich w Kraków

adam Nowy wpis

Praca jak każda inna, wążne że tutaj u nich masz umowę oraz ubezpieczenie na wszelki wypadek, zapewniaja ci oplacanie wsyzstkich składek, prace tez oferuja raczej na stałę niż na dodchodzonego co jakiś czas wymiana stanowisk, nie widzialaem teraz ogloszen nowych.

Kolego grunta Nowy wpis

Grunt, nie chwal nie chwal swb bo nikogo nie nabierzesz takim gadaniem o ładnych pieniądzach. Skończy się tak samo jak ostatnio ze ani firmy ani ludzi nie wyplaciliscie. A o wielu sprawach w sądzie przeciwko swb pewnie nic nie wiesz bo przecież listów z poczty nie odbierasz. Komorników też pewnie nie widziałeś przed drzwiami?

TomCiJa Nowy wpis

Pozdrawiam ostatniego kierownika w swb, Ryśka. Byliśmy już takimi niedobitkami skazanymi na szukanie nowej pracy ;) Ale ogólnie dobrze wspominam czasy kiedy tam pracowałem, ale tylko dzięki tym ludziom którzy musieli się w tych ferszalach nie raz nieźle uje*ać (omijamy cenzurę;) )

weri Nowy wpis

Główną usługą jaką oferuje SWB jest naprawa i konserwacja maszyn, obróbka metali, instalowanie maszyn przemyslowych, sprzętu oraz wykonywanie instalacji w zakresie inżynierii i architektury. Ich działalność obejmuje oczywiście jeszcze wiele więcej produktów, ale nie ma co się o nich rozpisywać. Produkują jednak kompleksowo

Firma SWB Serwis Węzłów Betoniarskich poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kantso

Najciekawsze jest to, że firma jest ciągle aktywna, na rynku normalnie działają a ich strona internetowa dawno poszła w odstawkę. Ciekawe tylko czy jest to spowodowane ich zaniedbaniem czy to wszystko chyli się ku końcowi. Co na ten temat sądzicie i jak go interpretować najlepiej? Mam nadzieję, że w razie czego można u nich liczyć na jakiś etat?

ilod

Dziwne, że tak mało opinii... Firma zajmuje sie naprawą i konserwacja maszyn, obróbką metali, instalowaniem maszyn przemyslowych, sprzętu oraz wykonywanie instalacji w zakresie inżynierii i architektury. w tym zakresie firma gwarantuje klientom rzetelność swoich usług, ale co z pracownikami?? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? warto ubiegac sie o prace??

mikelny
@ilod

Przeczytałem Twój wpis i mnie też zastanawia nieobecnosc i cisza ze strony tej firmy. Szukałem różnych ofert zatrudnienia związanych z tą firmą i wydaje mi się, że nie są oni aktywni na rynku. Wiecie może co się z nią dzieje ? W jaki sposób można nawiązać z nimi kontakt czy możliwa jest z nimi jakakolwiek współpraca ?

Franciszek

To może napisałby ktoś z SWB w jaki sposób zrekrutowała go firma, na pewno by się przydała taka informacja.

Olek

SWB na swojej stronie ma nawet ciekawą ofertę partnerską, ale pojedynczych ofert pracy tam nie znalazłem, a to mnie interesowało.

witold

Dziwi mnie, że nikt nie zweryfikował tego komentarza powyżej za SWB, chyba firma powinna bardziej przykładać sie do dbania o swoje dobre imię.

arnold

To firma SWB nadal nie płaci pensji swoim pracownikom? A to szkoda bo myślałem że może tam złoże aplikację

Sam

Witam tak jak wy zostałem oszukany przez tą firmę. Chciał bym powiedzieć że firma mam majątek i to wcale nie mały w krakowie. Jedynym minusem jest to że nie ma się jak do niego dobrać:) jeśli będzie miał ktoś jakieś sugestie to proszę pisać:)

Borówki

Witamy ponownie! Ostatnio rozszerzyliśmy profil działaności. Prowadzimy skup padliny, to znaczy mięsa, i sprzedajemy dalej. Ludzie wszystko zjedzą, zwłaszcza Ci głodni, co kasy nie mają, bo im ktoś wypłaty nie dał, hehe. wszelkie oferty proszę wysyłac na adres: świniak@swb.com.pl

Borówki

To wcale nieprawda że kradniemy. W myśl zasady "kto pierwszy ten lepszy", zawsze pierwsi wypłacaliśmy pieniądze z firmowego konta, zamiast pracownikom. Nie wiemy o co tyle szumu. Polacy to zaradny naród i jak widać nikt z głodu nie umarł jak nie dostał wypłaty przez 3 miesiące. To wszystko co ludzie tu wypisują to z zazdrości, bo my mamy kasę, a oni nie. Oczywiście wciąż prowadzimy firmę. Gdyby to co robimy było nie w porządku to przecież siedzielibyśmy w wiezieniu. A przecież mamy kupę kasy, żyjemy jak króle i nic nam nie robią. Pozdrowienia dla wszystkich byłych pracowników.

INWEST BAU

Moja opinia będzie krótka : bracia b z ojcem pracowali u mnie krótko ale treściwie odchodząc bez zapowiedzi ukradli dokumentacje dzięki czemu mogli przez kilka lat budować betoniarnie z którymi teraz klienci mają kłopoty chcieli dorównać mojemu 30-to letniemu doświadczeniu . Nauczyłem ich prawie wszystkiego, po prostu wychowałem żmije na własnbej piersi. Ale to nic życzę im dobrych adwokatów ale oni kosztują. Pozdrawiam wszyskich oszukanych.

Lord KK

Słyszałem, że bracia (usunięte przez moderatora) otwierają nową firmę.. będą zajmować się produkcją wyrobu o enigmatycznej nazwie knoł hoł. Ze względu na drobne problemu związane z pozyskiwaniem w naszym kraju niezbędnych do produkcji materiałów, nawiązali kontakt z dalekimi Chinami. Nowi partnerzy mają zapewnić dopływ głównego surowca z którego będzie wykonywany knoł hoł, mowa tutaj o niejakim niezniszczalnium. Wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w nowym biznesie braci B., mogą przesyłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres zlodzieje@swbserwis.com.pl. Liczba miejsc ograniczona - w końcu ilu ludzi można okraść:)

Niestety ale to prawda, terminowość panów (usunięte przez moderatora). jest tragiczna. Nie polecam jeśli komuś zależy na czasie. Wyrok sądu ma już niejedna osoba, ja oczywiście również, ale co z tego jeśli w papierach firma nie posiada już żadnego majątku, sprzęt został własnoręcznie przez prezesów wywieziony z firmy i ukryty przed komornikami. (usunięte przez moderatora)nie mają sumienia. Ich nie interesuje nic poza sobą, a przecież trzeba utrzymać dwóch prezesów, dwie siostry prezesów i rodziców, wszyscy zarejestrowani w firmie i wątpie żeby mieli problem z terminowością wypłat.(usunięte przez moderatora)

xxx

Obawiam się, że węzeł o ile powstanie to z rocznym opóźnieniem....działanie, cóż -- dużo robót serwisowych po upływie gwarancji i to dość częstych bo prezes sam mówi do ludzi \" Nie róbcie zbyt dobrze, bo trzeba niebawem jechać coś poprawić!\" Nikt o zdrowym rozsądku nie kupi tam urządzenia, zdecydowanie lepiej zapłacić trochę więcej u konkurencji ale mieć pewne i w terminie realizowane usługi na odpowiednim poziomie. Zdecydowanie odradzam !!

3bet

mam zamiar kupic węzeł i zastanawiam się czy brac pod uwagę swb bo jak czytam co pracownicy piszą to się zastanawiam kto te węzły będzie robił i jak dlugo będa działac? Czy są dostępne częsci serwis?

oszukani !!!!!!!!

Szkoda słów i nerwów na tą firmę. Pieniądze wyprowadzane na \\\"lewo\\\". W końcu trzeba za coś utrzymać 5 rodzin !!!!! Wykorzystać pracownika do ostatniej chwili, zgnoić i nie wypłacić 3 pensji. Zmienić nazwę, siedzibę i zatrudniać nowych ludzi !! Naprawdę współczuję tym, którzy zostali bo nie mieli na tyle odwagi aby odejść !!!! Rozprawa w sądzie jest nieunikniona.

mat

niewypłacalna firma, pracownicy do dziś nie dostali swoich wypłat za marzec i kwiecień.

Zostaw merytoryczną opinię o SWB Serwis Węzłów Betoniarskich - Kraków

SWB Serwis Węzłów Betoniarskich
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Pańska 84 lok. 17
    25-811 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042