Opinie o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Yeti

Nędzne przerwy 15 i 10 minut zeby zejść to trzeba połknąć jedzenie i to w biegu . Za nim dojde z konca produkcji to juz mam 3 min w plecy a gdzie jeszcze toaleta ,,nie raz juz byly klopoty z żołądkiem po takim szybkim jedzeniu . A panie z kadr non stop przy biurku cos wciskają do paszczu!

blabla
@Yeti

Przerwa wymagana kodeksem to 15min. Masz 10min gratis! Połączenia czasu przerw nie chcieli sami pracownicy (ZZ). Może panie w kadrach mogą spożywać jedzenie przy biurku? Przecież to zwykła zawiść...

Yeti

Jak się przyjmowałam /em do pracy nikt z kadr nie przedstawił mi ,nam , że można przejść na stałą pensję tylko mowa była o akordzie , jeśli będę otrzymywać nadal wypłatę w wysokości 2000 netto, to podziękuje firm i Hilding Anders ,taka duza firma od cholerny kasy mają za te materace i nędzne wyplaty a zapieprzac trzeba ostro!

Mama

Witam. Czy obecnie firma przyjmuje na produkcję?

Lidia / Hilding Anders Polska
@Mama

Dzień dobry, tak, przyjmujemy pracowników do pracy przy montażu, zapraszam po więcej informacji w naszym ogłoszeniu: https://www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-stabilna-praca-w-przyjaznej-atmosferze-CID4-IDDHGIj.html

Joanna

@Koporek - dobrze to słyszeć. A czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Hilding Polska? Piszesz o możliwość zwiększenia swoich zarobków poprzez przejście na system zmianowy - a czy pracodawca oprócz podstawowego wynagrodzenia zapewnia też dodatkowe benefity, na przykład pakiet prywatnej opieki medycznej?

Yoł-Anna detector

fake - (usunięte przez administratora) na 100%

Mike
@Joanna

Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do dojazdów, karty kulturalno-sportowa, dofinansowanie do wypoczynku i kilka innych....

@Joanna

Na akordzie teraz niżej jak 2600 nie miałem, a z jedną sobotą miałem około 2950, jedni mają więcej, drudzy mniej. Dodatkowe tak jak wcześniej pisali, to za dojazdy plus karty na swieta zalezne od zarobkow. Trzeba robić swoje i błędów nie popełniać i będzie dobrze, do kibelka mogłem iść Kiedy chciałem, bo miałem takie stanowisko, gdzie mogłem, oczywiście nie wszędzie pewnie tak można. Ogólnie firma spoko i warta polecenia.

@Koporek

Piszesz, że pracujesz na akord w Hilding Polska - czy każda osoba zatrudniona w tym miejscu pracuje na takiej zasadzie? Ciekawi mnie, czy jest możliwość negocjowania innej formy umowy niż ta, o której wspominasz. Gdybyś mógł jeszcze napisać, czy każdy pracownik ma jakieś minimum do wyrobienia - byłoby super!

@Joanna

Wiem, że jest umowa na stałą pensję, oraz na akord, akord wyrabia cała linia czyli np. 12,13 osób, zależy też jakie stanowisko i na jakim centrum się pracuje, ale zawsze jest te 100+% wyrobione, więc spokojnie. Przeważnie jest to ok. 110% na msc

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Doris

A czy ktoś sie orientuje jak z pracownikami biurowymi? jakie zarobki atmosfera np w kadrach? będę wdzięczna za info

Fizyczny
@Doris

Panie z kadr sa bardzo miłe,ale jak od środka wyglada nie wiem...

Piotr Jerz.
@Doris

Nie wiem czy pytanie nadal aktualne ale... kiedyś było poprawnie a teraz aż chce się iść do kadr. Panie zawsze uśmiechnięte chętne do pomocy. Z jakiegoś powodu kadra została zupełnie wymieniona. Mimo że zespół w miarę świeży widać że zgrany. Jest to opinia nie tylko moja lecz większości pracowników.

@Piotr Jerz.

Co prawda @Doris wypowiadała się tu w ubiegłym roku, ale być może Twój post jej posłużył. Jestem natomiast pewna, że pomoże on osobom, które w chwili obecnej zastanawiają się nad aplikowaniem do Hilding Polska. Czytałam, iż produkty wytwarzane przez tą firmę posiadają wiele certyfikatów, świadczących o ich wysokiej jakości. Czy zatem w firmie z taką renomą można liczyć na wysokie zarobki? Powiedz nam coś o wynagrodzeniu w tym przedsiębiorstwie.

Bmka

Witam. Chciałbym podjąć się pracy w firmie Hilding jako magazynier operator wózka widłowego czy mógł by mi ktoś pracujący na tym stanowisku napisać jak wygląda wynagrod,cenie na okresie próbnym i normalnie z góry dzięki za Pomoc pozdrawiam

@Bmka

Nie mogłam znaleźć informacji na ten temat, dlatego mam nadzieję, że osoba, która pracuje/pracowała na tym stanowisku zechce podzielić się z nami swoją wiedzą. Firma aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Być może warto go śledzić, bo pojawią się tam informacje dotyczące interesującej oferty pracy? https://www.facebook.com/hildingwyspanimogawiecej/

Mądry

Witam pracowałem tam około 10 lat uwierzcie mi to najbardziej stracony czas długo by opisywać z osobna wszystkich dupowłazów na czele panią m nie o to chodzi poprostu jesli masz pracę gdziekolwiek trzymaj się jej i spieprzaj jak najdalej od hildingu

Apodiss
@Mądry

No zaskakujace...gdyby mi tak zle bylo w pracy to bym max po 3 m-cach uciekla a nie po...10 latach!!! Co za hipokryzja.

Test

Yest

@Test

Co chciałeś przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Jesteś pracownikiem firmy? A może Twoja współpraca z Hilding Polska dopiero się zaczyna? Pamiętaj by przekazywać nam swoje opinie w sposób merytoryczny i dosłowny. To bardzo ważne byśmy mogli się wzajemnie zrozumieć.

łogdan
@Test

A czy pracuje jeszcze u was ten kierownik MG co podciąga nosem i nie kontroluje odruchu chwytania się za spodnie w okolicach rozporka???

@łogdan

Proszę, abyśmy zachowali kulturę wypowiedzi. Na forum poddajemy ocenie warunki pracy i zatrudnienia, a nie osoby trzecie. Takie komentarze mogą kogoś urazić, a nie taki jest przecież cel dyskusji. Jeżeli masz zastrzeżenia do pracowników, możesz je zgłosić szefostwu. Czy jesteś byłym pracownikiem w Hilding Polska?

Joanna

@Gizmo, dziękuje za informację na temat warunków pracy i kwestii wynagrodzenia. Być może rekrutacja niebawem ruszy i pojawi się więcej pracowników? Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat wspomnianych benefitów? Jakiego rodzaju są to benefity? Koniecznie podziel się z nami informacjami na ten temat.

Gizmo

Witam. Pracuję aktualnie w tej firmie jest raz gorzej a raz lepiej. Płacę są zróżnicowane od 2400 do 3400 plus dodatkowe benefity. Praca jest dość przeciętna, może tam pracować każdy kto ma trochę zapału, ponieważ firma cierpi na niedobory pracowników. Co może bardzo przeszkadzać to zapach odgazowywujących pianek które po wstępnej obróbce nie są sezonowane, a wchodząc na centrum obróbki pianki bardzo to czuć. Ja oceniam tą pracę na 3/10

Joanna

@Zbyniu, co masz na myśli? Na forum GoWork.pl komentarze usuwane są wyłącznie w przypadku gdy ich treść łamie polskie prawo lub regulamin GoWork.pl. Z regulaminem możesz zapoznać się tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin @Mike, nie oceniam czy ilość benefitów jest wystarczająca, po prostu o to zapytałam. Ja, tak samo jak wielu innych użytkowników forum nie mamy możliwości by "przyjść i ocenić" jak wygląda sytuacja w firmie, choć niewątpliwie byłoby to najbardziej miarodajne. Dlatego dla mnie i potencjalnych pracowników tak ważne są opinie na temat warunków pracy czy benefitów pozapłacowych w firmie. Dziękuje, że podzieliłeś się z nami informacjami na ten temat. Jeśli będziesz chciał powiedzieć nam coś jeszcze na temat pracy w Hilding Polska to czekamy na Twój komentarz.

Dawid

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

Zbyniu
@Dawid

Doszczętnie kasowane ????

Joanna

@Mike, jak rozumiem to lista wszystkich benefitów w firmie? Dziękuje za Twoją odpowiedź. Czy według Ciebie powyższe benefity są korzystne dla pracowników? @Arek, nie znalazłam aktualnych ofert pracy na wiodących serwisach z ogłoszeniami. Niewykluczone, że pojawią się one za jakiś czas. Czy jesteś zainteresowany aplikowaniem do Hilding Polska?

Mike
@Joanna

Czy wszystkich pewnie jeszcze kulka by się znalazło a to twoim zdaniem mało. Przyjdź zobacz i oceń sama

Arek

Tymon

Czy jest jakiś powód tej wymiany kadr?

Natalia

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa, nikt tego nie poda!

Joanna

Jak dotąd większość opinii o firmie hilding polska była pozytywna. Aktualnie firma poszukuje specjalisty planowania - macie doświadczenie na tym stanowisku i chcielibyście aplikować? Czy ktoś wie jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? W ogłoszeniu umieszczona jest informacja o licznych benefitach, jak wyglądają one w praktyce?

Mich
@Joanna

Tam jest kompletna wymiana kadr ! Uważaj na to miejsce.

Wejher

Uwazajcie na magazynierow bo na nockach jezdza nachlani, ogolnie syf zadnej fajnej dupy a w kadrach to same raspy

partyzant
@Wejher

Nachlany to chyba ty jeździłeś dlatego ośle już nie pracujesz. Jeżeli w robocie szukasz fajnej (usunięte przez administratora) to proponuję znaleźć pracę w Warszawie na Mazowieckiej.

Bardzo dobra firma,można jak na warunki Polskie godnie zarobic.Troche przerosnieta biurokracja,jakies pierdoły typu kai zen,audyty wewnetrzne, to wzorowanie sie na firmach zachodnich co nie znaczy wcale ze lepszych... I ogólna(mysle ze nie tylko w Hildingu telefoniomania),cos przerazającego.... Pozdrawiam

Koporek

W Hildingu pracuję już rok jako pracownik produkcji. Praca jest monotonna, zależy jeszcze na jakim stanowisku. W tej pracy nie jest c wcale tak źle. Na stałej miałem 2100 a na akordzie na 3 zmianach mam około 2400. Brygadzisci nic nie robią praktycznie Ale za to nie czują się wyżej. Jak musza pomóc to pomagają. Ogólnie firma spoko :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. - Murowana Goślina

• Jak się pracuje w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hilding Anders Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.